عبد المالک ریگی دستگیر شد

david_danger

عضو جدید
بهرام كه همه روز گورگرفت(گوره خر)
ديدي كه چطور گور بهرام را گرفت(قبر)
يا چيزي تو همين مايه ها;)

نازی دلبر

عضو جدید
این ریگی نه یکی دیگه.
بازم از این ریگیها میاد و می کشه و میره .این جور حوادث باید ریشه سوزی بشه.ریگی کیلو چند؟اینم مثل صدام کاره ای نیست

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورتون از "امثال شما" چیه ؟
کی گفته نباید بگیرینش ؟
شما مثل اینکه از هر حرفی بدون توجه به منظور نویسندش برای خودتون هر برداشتی میخواید میکنید.
اون سپاه پاسدارانی که شما خیلی دوستش داری اگر استراتژی و توانایی عملیاتی کافی رو داشت می تونست با عملیات تاکتیکی شبانه با کمک نیروی هوایی (نه با چهارتا وانت سرباز صفر و کاتیوشای 40 میلیمتری و راکت های بی تاثیر) توانایی عملیاتی این نیروها رو چنان کاهش بده که دیگه توان پاسخگویی بعد از دستگیری رهبرش رو نداشته باشند.
فقط ای کاش ارتش وارد عمل میشد و اونوقت میدیدیم چند روز اینها دووم میارند.
حالا من نمی گم حتما این اتفاق می افته ولی شما خودتون حساب کنید ببینید واکنش این گروهک به دستگیری رهبرشون چی خواهد بود.

اینو که شما بدتری....

چون اکثر بچه هایی که اینجان منو میشناسن و میدونن بنده علاقه ای به سپاه پاسداران امروز ندارم;)

آخرین ویرایش:

بيتاب

عضو جدید
بسم الله الرحمن الرحیم
نماز اشک بر سجاده عشق برپا می شود
بسیجی :دلنشینترین وزیباترین ترنم عشق است
بسیجی: محبوبترین ؛ زیباترین ومظلومترین کلمه قرن است
هیچکس همانند بسیجی ؛ راه وطریق پاکبازی وجانبازی را نمی شناسد .
بسیجی از کوتاه ترین راه به خدا می رسد
هیچکس نشان وعلامتی به وقارونشان بسیجی برای افتخارندارد
هیچکس به زیبائی بسیجی باحیثیت مرگ بازی نکرده است
هیچکس همانند بسیجی در حقیقت اسلام ذوب نشده است
بسیجی تنها عارفی است که طریق سلوک متعارف را نپیموده است
بسیجی گویاترین وزیباترین گلواژه قاموس زندگی است
بسیجی یعنی اول بندگی بعد زندگی
بسیجی جامعترین وکوتاهترین تفسیرچگونه بودن است
بسیجی تنها کسی است که کره خاک گنجایش پیکر کوچک او را ندارد
بسیجی تنها کسی است که یک رکعت نمازوی درسنگر با یک عمر نماز عرفاء برابری نمی کند
بسیجی تنها کسی است که از قید وبند عنوان آزاد است
بسیجی برنده ترین ؛ تهاجمی ترین وکوبنده ترین سلاح اسلام در برابرجبهه نفاق وکفر است
بسیجی بیرق اسلام وپرچم تشیع است
بسیجی تنها کسی است که سرخ می افتد اما سبز بر می خیزد
بسیجی تنها کسی است که پُست او را پَست نمی کند
بسیجی تنها کسی است که عنوان استادی دانشگاه با آموزگاری دبستان برایش فرقی نمیکند
بسیجی تنها کسی است که وقتی نیست حاضرتر است تا وقتی هست
بسیجی تنها کسی است که منطق یک جنگجوی فداکار را با عشق یک عارف دلسوخته درهم آمیخته است
بسیجی عارفی است که درمیان آتش وخون زیباترین زمزمه عرفان را می سراید
بسیجی تنها کسی است که دراندیشه وعمل این دو واژه ؛.... وفاداری وفداکاری را درهم آمیخته است
بسیجی در استقامت وصلابت چون کوه ؛ دربزرگی وسعه صدر مثل دریا ودر لطافت وپاکی همچون آب است
بسیجی با همه آرامش ووقارش دریائی مواج وطوفانی است
بسیجی تنها کلمه است که درکتابها تفسیرندارد
بسیجی بزرگترین معلمی است که هرگز ادعای تعلیم نکرد وندارد
بسیجی در عین معروفیت وحضور دائم ؛گمنام ترین انسانها است .
خدا در آسمان ملائک دارد ودرزمین بسیجیان را

بيتاب

عضو جدید

moein_13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بیتاب وبقیه دوستان

اینجا شبیه به همچب شد الا خبر عبدالمالک ریگی

hamin913

عضو جدید
عبد المالک ریگی دستگیر شد اما علت چه بود، علتی غیر از آمریکا پشت این ماجرا وجود دارد

مرگ بر آمریکا جهانخوار

salimipour

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر کدام از این بسیجی ها و یگان ویژه یک ریگی هستند چرا اینها بازداشت نمیشوند ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

این فیلم رو بی بی سی فارسی منتشر کرده و یوتیوب هم هست ....
واقعا برات متاسفم برای این اظهار نظرت / تو واقعا ایرانی / این همه شهیدی که تو ی جنگ دادیم کی ها بودن ؟ بسیجی نبودن ؟سپاهی نبودن؟ / اون سربازهای بیچاره که گروه ریگی گثیف سر بریدن بچه های ایران نبودن؟ / فقط فقط جرمشون مرزداری از ایران بود/ انوقت تو چنین گروه کثیفی با چه کسی های مقایسه میکنی

جالبتر که فیلم که بی بی سی کثیف منبع اش را به عنوان سند قرار دادی / چقدرم این بی بی سی دلسوزه شما هاست

hamid96

عضو جدید
از شنیدن این خبر بسیار خوشحال شدم .....................................ولی دوستان عزیز این یک موضوع ملی است ولطف کنین به جناح های سیاسی ربطش ندین که این فقط باعث خوشحالی دشمنه که ما هنوز بعد چند ماه داریم به پروپاچه هم می پیچیم:)

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورتون از "امثال شما" چیه ؟
کی گفته نباید بگیرینش ؟
شما مثل اینکه از هر حرفی بدون توجه به منظور نویسندش برای خودتون هر برداشتی میخواید میکنید.
اون سپاه پاسدارانی که شما خیلی دوستش داری اگر استراتژی و توانایی عملیاتی کافی رو داشت می تونست با عملیات تاکتیکی شبانه با کمک نیروی هوایی (نه با چهارتا وانت سرباز صفر و کاتیوشای 40 میلیمتری و راکت های بی تاثیر) توانایی عملیاتی این نیروها رو چنان کاهش بده که دیگه توان پاسخگویی بعد از دستگیری رهبرش رو نداشته باشند.
فقط ای کاش ارتش وارد عمل میشد و اونوقت میدیدیم چند روز اینها دووم میارند.
حالا من نمی گم حتما این اتفاق می افته ولی شما خودتون حساب کنید ببینید واکنش این گروهک به دستگیری رهبرشون چی خواهد بود.
دوست من قبل از اینشم توانایی عملیات نداشتن!
یه گروه مثل طالبان میمونه توی منطقه و مبارزه میکنه..
یه گروهی مثل گروه این دجال مثل ترسوها میاد ایران خراب کاری میکنه و فرار میکنه!
قطعا هرچقدر به این گروه باج داده شده بخاطر رهبرش بوده!
وقتی رهبرش در اختیار شماس گروهش هم در اختیار شماس!
اینطوری معادله دست توئه..
و خودت هم هر جور که عشقت میکشه حلش میکنی!;)

atragin

عضو جدید
واقعا برات متاسفم برای این اظهار نظرت / تو واقعا ایرانی / این همه شهیدی که تو ی جنگ دادیم کی ها بودن ؟ بسیجی نبودن ؟سپاهی نبودن؟ / اون سربازهای بیچاره که گروه ریگی گثیف سر بریدن بچه های ایران نبودن؟ / فقط فقط جرمشون مرزداری از ایران بود/ انوقت تو چنین گروه کثیفی با چه کسی های مقایسه میکنی

جالبتر که فیلم که بی بی سی کثیف منبع اش را به عنوان سند قرار دادی / چقدرم این بی بی سی دلسوزه شما هاست

لطفا دستمال بسیجی ها و سپاهی ها نشوید تو این 8 ماه به عینه در خیابان ها دیدم دیگه ... از چی طرفداری میکنی دیگه ؟؟؟ کور شده اید ندید فیلمها رو مسائل خیابانها رو ندید ؟ از بالای پشت بام همان بسیجی ها تیراندازی میکردند ندیدی ؟؟
خدا آنهای که شهید شدند رحمت کنه اما بسیجی های الان مرد هستند ؟ بیشرف هستند
بسیجی واقعی همت بود و باکری این ارازل رو با آنها مقایسه نکن تموم شد رفت ...

آره بی بی سی چون خبرهای راست میده شده کثیف . 20:30 کثیف نیست ؟؟!!!!!!!!!!

Sina4

عضو جدید
کاربر ممتاز

یه جورایی موافقم
این گروه تمام اعتبارش به رهبرش بود
ریگی مثل "سر" این جند الله بود
وقتی سرشو بکنی دیگه طرف از بین میره
در کل فقط با همین ریگی، این گروه تروریستی کارش ادامه پیدا می کرد
واِلا به نظر میاد غائله ختم به خیر شده..

یه نکته حالبی هم درباره این ریگی و گروهکش می بینم این که چه قدر راحت به نام خدا، به نام دین، به نام مردم ایران، حرف های قشنگی می زنن و چقدر خودشونو دلسوز و ایران دوست نشون میدن، اگر کسی اعمالشون رو نبینه فکر می کنه چه فرشته هایی هستن اینا...
چه قدر زبان قاصره..
چه قدر با یه سری حرف زیبا ولی توخالی میشه سر بعضی ها کلاه گذاشت.

waffen

اخراجی موقت
من منظورم از عملیات مثلا عملیات "طوفان صحرا" نیست که برادر خیبر. منظورم همون بمب گذاری هاست. همون کارها ایجاد نا امنی میکنه. برای مثال کشتن اون فرمانده سپاه. از اطلاعات بیشتر از اینها انتظار میرفت.
حالا ببینیم چی میشه. من که امیدوارم این گروه ها هرچه زودتر متلاشی بشند و بیشتر از این باعث ناامنی کشور نباشند.

در پایان بنده عرض کنم که بنده قربون ارتش ایران میرم.:redface: همینطوری بیخودی:razz:

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
من منظورم از عملیات مثلا عملیات "طوفان صحرا" نیست که برادر خیبر. منظورم همون بمب گذاری هاست. همون کارها ایجاد نا امنی میکنه. برای مثال کشتن اون فرمانده سپاه. از اطلاعات بیشتر از اینها انتظار میرفت.
حالا ببینیم چی میشه. من که امیدوارم این گروه ها هرچه زودتر متلاشی بشند و بیشتر از این باعث ناامنی کشور نباشند.

در پایان بنده عرض کنم که بنده قربون ارتش ایران میرم.:redface: همینطوری بیخودی:razz:
چاکرتم.
دو تا عکس هم بعد از دستگیری ایشون میگذارم به افتخار شما..

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر کدام از این بسیجی ها و یگان ویژه یک ریگی هستند چرا اینها بازداشت نمیشوند ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

این فیلم رو بی بی سی فارسی منتشر کرده و یوتیوب هم هست ....
متاسفم برات.
مقایسرو ببین.
همچین میگه بییییی بییییی سییییی

لطفا دستمال بسیجی ها و سپاهی ها نشوید تو این 8 ماه به عینه در خیابان ها دیدم دیگه ... از چی طرفداری میکنی دیگه ؟؟؟ کور شده اید ندید فیلمها رو مسائل خیابانها رو ندید ؟ از بالای پشت بام همان بسیجی ها تیراندازی میکردند ندیدی ؟؟
خدا آنهای که شهید شدند رحمت کنه اما بسیجی های الان مرد هستند ؟ بیشرف هستند
بسیجی واقعی همت بود و باکری این ارازل رو با آنها مقایسه نکن تموم شد رفت ...

آره بی بی سی چون خبرهای راست میده شده کثیف . 20:30 کثیف نیست ؟؟!!!!!!!!!!
شما از کجا فهمیدی که حالا بی بی سی خبرای راست میده؟!چون خبراش دلخواه شماست راسته!
چرا بی خودی از اینا دفاع میکنین؟اینا هم شبکه های کشورین که فیلمی مثل 300وهزارتا فیلم ضد ایرانیرو ساختن دیگه.خودشم ضد مردم ایران نه نظام

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
خدا این قاتل رو به سزای اعمالش برسونه انشاالله

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین معصوم سر شیعه میبرید

بچه میکشت

سرباز بدبخت و اواره میکرد و سرمیبرید

معلومه کلیپاشو ندیدی:mad:

همه شو دیدم

اما امثال این آدم کم نیستن

همین روزا نمونه شو زیاد دیدیم

کاش برای جنایت های اونا هم همین قدر عصبانی میشدی

:redface::redface::redface::redface::redface:

sahragol

عضو جدید
از زاهدان

از زاهدان

من زاهدان زندگی می کنم
دیروز برادرش رو اعدام کردند.
2 روز زاهدان غرق در شادیه و ملت تو چهارراهها به رقص و پایکوبی می پردازند.
ولی بعضی از مغازه ها تعطیل کردند و رفتند بازار هم کاملا خلوت و خالی از جمعیت شده با توجه به اینکه الآن دم عیده کمی مشکوک می زنه!
مسجد مکی (مسجد سنی ها) درش بسته بود و چند 10 نفر با ترس و وحشت از لابه لای در و ا ز پنجره های داخل مسجد بیرون را نگاه می کردن که ماشینها چطور بوق می زنند و شادی می کنند!
زاهدا ن واقعا نا امن شده بود به طوریکه با غروب آفتاب ساعت 6 عصر همه مغازه ها تعطیل می شد و سکوت مرگباری در شهر حاکم می شد (به علت ترس و نا امنی) و کسی 7 عصر می اومد بیرون فکر می کرد نصف شب ساعت 2 یا 3 هستش.
اگه تو شهرهای دیگه مردم تو چهار راهها می رقصیدند معمولا پلیس ضد شورش می اومد و مانع می شد وملت را متفرق می کرد مثلا در 4 شنبه سوری ها ولی اینجا هیشکی کاری نداره!
خدا ما رو از شر همه اشرار نگه داره و انشا ا... همه طرفدارانشون دستگیر بشن و دوباره امنیت به منطقه برگرده!