صندلی داغ محسن ( mohsen_24 )( موصن )( موزن ) !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من آمده ام،وای وای من امده ام

من آمده ام،وای وای من امده ام

سلام بر موحصن خان گل و گلاب،داداش خودم
واقعا ببخشین که دیر اومدم،آخه قول داده بودم که هیزم کش صندلیت باشم،منو ببخش داداشی:cry:

خوب بریم سر اصل مطلب،یکی نیس به من بگه بیکاری نشستی از اول همه تاپیک رو خوندی؟

1- با این لغات جمله بساز،چوب-دیوار-ناصر-یه هفته(لغت نیس،دل که داره)-تاب بازی(همینه که هس،لغته)

2-یه نامه چند خطی بنویس واسه دختر آینده ات،اسمش نازنینه و 17 سالشه،هرچی دوس داری بهش بگو.(فکر پیچوندنو کنی-حمیییییییییییییییید)

3-رفتی خواستگاری-کلی از دختره واست تعریف کردن-با یه نگاه حالت ازش بهم میخوره-واکنشت چیه؟فکر کن جلوی همه ملت بهت میگن همه چی درسته،مونده نظر تو!

4-سرکاری،یکی بهت زنگ میزنه و میگه داداشت حالش خیلی خرابه و تو بیمارستانه،3 شماره مرخصی میگیری و با همون لباس کار سریع میری بیمارستان،میرسی میبینی پارمهر و ناصر و بهنام و بقیه بچه ها اونجا وایسادن و دارن بهت میخندن،دقیقا واکنشت چیه؟

5-داری یه شعر رو تو یه جمع میخونی و یقیه تحسین میکنن،یهو ادامه اش یادت میره،همه بهت نیگا میکنن،چیکار میکنی؟

6-اگر یه روزی بفهمی که ناصر 4 تا رأی ازت جلو بود و یکی رفتش ملت رو بسیج کرد واسه اینکه تو رأی بیاری،چه بلایی سرش میاری؟

7-اگر یه روز بیای اینجا و هرچی پسوردتو بزنی،باز نشه،چیکار میکنی؟

8-تبریک عید واسه همه بچه ها گذاشتی،عکس باز نشده،خودتم نفهمیدی،صبح میای 90 تا اعتراض کردن،چی میگی بهشون؟فوشت هم دادن!

فکر کن،بعد این با اون یکی یوزرت باید دوباره بشینی رو صندلی،امیدوارم خداوند متعال خنکت کنه

شاید بازم اومدم،اصلا مگه بیکارم بیام،اینارم کلی فکر کردم!!!

آخرین ویرایش:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام موثن..برات سوختگی شدید آرزومندم ممنونم شخايخ جان تو خوبي؟:D
خو حالا بوگو:

1- تکیه کلامت چیه؟ تيكه كلامت زياد ندارم ولي اين بتركي افتاده سر زبونم!!:D
2 - روی سفره هفت سین چی میزارن؟ خو هفت سين ديگ!:ا قرانم ميذارن اينه و شمعدون و اينام ميذارن!! سفره عقد شد:D
3- نظرت رو در مورد این رنگ ها بگو؟ هر کدوم چه حسی داره؟
رنگ 1منو یاد خورشید میندازه، یدونه اس
رنگ 2 منو یاد 2 تا گیلاسی میندازه که مث هم ان و با هم میخورمشون!
رنگ 3منو یاد زمستون و 3 تا درخت خوابیده تو حیاطمون میندازه،دوس ندارم ها
رنگ 4
چقد رنگش جالبه!!تا حالا نديدمش
:ديييييييييي
رنگ 5
بنفشه ها،چندتا گلبرگ دارن؟کلا 5 تا بفش منو یاد اون میندازه خو
اصلا اون خاکستری اون وسط چی میخواد؟هااااا
:دييييييييييييييي

4 - در مورد هر کدوم از فصل ها نظرت رو بگو؟ و بگو چرا بهار از همه بهتره، ولی پاییز دل نازک تر؟
بهار فصل طراوت و تازگيه همه چيز تازس و نو هستش تو بهار
تابستون!فصل قشنگيه ها ولي اصلا دوسش ندارم
پاييز! بازم تغيير تو همه چيز!فصل دوست داشتني هستش ولي نميدونم منظورت از دل نازك بودن چيه!! اما بهترين فصله به نظر من
زمستون! اخ برف و بارون! فصلي ك نفس من در نمياد اصن توش:D ولي سفيدي و پاكيشو دوس دارم خيلي:gol:

5- بهترین عکسی که با گوشیت گرفتی رو آپ کن ببینیم. اصن دوربین گوشیت چند مگ ه؟ با گوشيم عكس نميگيرم! با گوشي نميشه خوب عكس گرفت!
6- تو مدرسه معلم هاتو اذیت میکردی؟ میدونم که جواب مثبته...بگو چطوری فقط.
هوم اره خو اونام مارو اذيت ميكردن!! خو!!:redface:
بذار يه خاطره بگم برات من كلاس دوم راهنمايي بودم و يه روز نزديكاي عيد (مدرسه عملا تعطيل بود) ما رفتيم مدرسه ك فوتبال بازي كنيم بعدش عده كم داشتيم از معلما چند نفر امدن با ما بازي كنند!
يه معلم هنر داشتيم اسمش اق رضا بود!! اونم امد! يني اخر ادعا بودااا:D منم وايستاده بودم دروازه! بعد اين امد سمت من گفت محسن خيالت راحت من وايستم دفاع هيچكس ازم رد نميشه و اين حرفا!(جدي ميگفتا...) عاغا هم اولين توپي ك امد سمتش ك تازه هوايم بود لايي خورد :ا منم اونقد بلند خنديدم اصن رو زمين دراز كشيدم دل درد شدم بس ك خنديدم بهش!
بهترين شاگردش بودم آآآآ ولي اخر سال بهم داد 14 :ا

7- روز اولی که مدرسه رفتی رو با جزئیات تعریف کن. روز اولي ك رفتم هيچ اتفاق خاصي نيفتاد! روز دوم بود ك از معلمم كتك خوردم:D بلند شدم همينجوري سرمو انداختم پايين از كلاس رفتم برون اونم امد دنبالم!! ااي خدا وقتي يادم ميفته اون صحنه...!!:biggrin:
8- اگه همین الان 15 میلیون تومن بهت بدن، باهاش چیکار می کنی؟
هيچ كار خاصي نميكنم ميرم و در بانك بوقققققققق سرمايه گذاري ميكنم ك بعد مدت چند وقت سرمايم دو برابر بشه!:دييييييييي
9- علم بهتر است یا ثروت؟ چرا؟ حداقل دو خط باشه پاسخت. تكراريه!
10 - بهترین کتاب غیر درسی که خوندی چی بوده و چرا؟ بهترين ك والا كتاباي خوب زياد خوندم اما اخرين كتاب ك خوندم و تحت تاثير قرار گرفتم كتاب رجبعلي خياط بود!
كتابش همچين كتاب حجيم و خاصي نيستا وقت زندگي نامه يه ادمه ك اگ بخوني ميبيني خوب بودن چقدر سادس در عين سختي!
(چي گفتم:D) بخوني ميفهمي واسه خوب بودن حتما نبايد كاراي عجيب انجام داد!:gol:

11- یکی از قصه هایی که زمان بچگی دوس داشتی و تو ذهنت مونده رو تعریف کن.
كدو قل قله زن خخخخخ
يه مادر بزرگه ك ميخواد بره خونه دخترش تو مسير به ترتيب با يك گرگ و يك شير و موجود از خدا بي خبر ديگ روبه رو ميشه ك ميخوان بخورنش! بعد اين هر وقت به يكي از موجوادت ميرسيد ميگفت بذار برم خونه دخترم چاق بشم چله بشم ميام بعد منو بخور!
اين ادماي ساده هم باور ميكردن جنس نقدو به نسيه دادن رفت!
اونم رفت خونه دخترش! از راه برگشت يه كدو رو توشو خالي كردن و رفت تو كدو نشست و از بالاي كوه ك خونه دخترش بود قل خورد رفت پايين تو راه هم اين موجودات پليد نتونستن بگيرنش! غصه ما به سر رسيد كلاغه هنوز تو راهه!:D
بچه بوديما بيكار بوديماا چه چيزا ميخونديم :ا

12- چرا ساعت رسمی کشور سالی دو بار تغییر می کنه؟ اي بابا اين همه ميريد به مسئولين ميگيد ما سر گرمي نداريم ال نداريم بل نداريم خو باو بنده خداها دارن سرگرمي سالم واستون مهيا ميكنن چرا ايراد ميگيرد؟:Dايا ميدانيد با اين عقب و جلو كشيدن ساعت سالانه چند نفر سرگرم ميشن و از دام پليد اعتياد فلار ميكنن؟:ديييييييييييييي
13- روز جهانی مادر چه تاریخیه و به چه مناسبتی این روز رو با این نام مزین کردن؟
هرساله یکشنبه دوم ماه می به عنوان روز جهانی مادر دراکثر کشورهای جهان تجلیل میگردد که امسال این روز تقریبا مصادف با میلاد حضرت زهرا(ع) را گردیده که در بین تعدادی از دوستداران آن بانو گرامی به عنوان روز مادر و روز زن تجلیل میگردد
14- بهترین زمان برای کاشت درخت کیه؟ روز درخت كاري :ا
15- از مهدی اخوان ثالث چی میدونی؟ چرا اینقد کم؟ هوم چيز زيادي نميدونم ازش!!خخخ خوب زياد افتخار اشنايي نداشتم:D
16 - فکر کن و بگو خودت رو دقیقاً 5 سال آینده در چه جایگاهی می بینی؟ در 5 سال اينده با يك شغل خوب در يكي از بهترين جاهاي كشور!! چيه خو ارزويه ديگ:دييييييييييي جايگاهم مهم نيست كجا باشه مهم اينه ك خودم راضي باشم
17 - چه کارهایی رو نمی شه با کیبورد انجام داد، باید حتماً ماوس باشه؟ درگ دراپ دابل كليك و ساير مسخره بازي ها:D
18- درمورد آواتارت و حسی که خودت بهش داری توضیح بده. يك حس ارامش خاص نگاه كن بچم چ اروم نشسته و ازملت رخ گرفته!
دوسش دارم همينجوري! اون حسشو و ژستشو دوس دارم
:دييييييييي
19- 24 رو دوس داری قبول، این ستاره و آندرلاین چیکار می کنه توی نام کاربریت؟ نگاه تا حالا رفتي اسمتو عوض كني؟
نرفتي ديگ خو!
يه كادر معروف هست ك اسم درخواستيتو توش ميزني اگ تكراري نباشه كادر سبز ميشه!
من رفتم هر چيزي ك تو اون كادر نوشتم كادر شبز نشد! هر چيزي ك نوشتم! حتي يك بيت شعر هم نوشتم گير داد گفت زياده!:D
ولي همين ستاره رو ك زدم يهو دنيا گلستان شد كادر سبز شد:D

20 - هیچ فکر کردی چون خودت کچلی میری سربازی نیاز نیست کچل کنی؟ واقعا دقت کردی چقد خوش شانسی ؟ هوم! اره راس ميگيا! ولي تو هم دقت كردي كچلا جذب هم ميشن و كچل بودن همديگه رو از پشت مانيتور تشخيص ميدن خخخ:ديييييييي

خوش بدرخشی ستاره موثن آندرلاین 24 . قربونت چكاوك جان ولي خودمونيم ها من اگ بتونم به اون دختره تو اواتارت شيوه صحيح استفاده از صندلي رو اموزش بدم ديگ هيچ كاري تو اين باشگاه نداررم خخخخ

ممنونم شقايق جان عالي بود! حميد تو هم رعايت كن خو نميدونسته خو:D

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
داشتم از این ورا رد میشدم،گفتم حالتو بپرسم داداشی؟داغی؟

چند تا سوال ناقابل هم پیشکش

1 - یه بیت شعر قشنگ بخون و دو جور معنی براش کن (دوتا برداشت متفاوت،ترجیحا متضاد).

2-چه وسیله ای از بچگی واست عزیزه و دوسش داری؛اگه بقیه بفهمن شاید بهت بخندن؟:d

3- ایده آلسیت هستی؟چرا خیلی ها میگن که نیستن،اما تو عمل هستن؟اصلا یعنی چی؟

4- نظرت راجع به این همه تعطیلات رسمی تو طول سال چیه؟میشه اینو به عنوان یکی از موانع پیشرفت ایران دونست؟

5-منو دوس داری؟اگر پیشنهاد دوستی بدم،رد میکنی؟:d

6. چرا همه دوست دارن از این کشور برن؟بیخود کلاس نذار!!(من وطن فروش نیستم-من میخوام به وطنم خدمت کنم:razz:)

7. چرا زنها با اینکه قلبا زن زلیلیسم رو قبول ندارن ازش دفاع میکنن؟

8. چرا تو مهمونی اگه موز بخورن بی کلاسیه ولی سیب و پرتغال نه؟

9. چرا مردها فرق آرایش 5 هزارتومنی با آرایش 1.5 میلیون تومنی رو نمیفهمن؟

10. چرا قسمت مردانه اتوبوس بزرگتر از قسمت زنانه است؟

داداشی شاید بازم اومدم،نرسیدم بیام،برات آرزوی موفقیت میکنم

آخرین ویرایش:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا میخوام یکم معنوی شم خو بشو:redface:

به کدوم از ائمه ارادت خاصی داری؟ اوه چقده سخته!والا به همشون اما به امام حسين و امام علي يه ارادت خاص دارم و امام رضا ك ...:gol:
-چن وخ یبار میری مشهد؟ هر چند وقت يه بار خخخ:Dدو هفته اي يه بار
-تا حالا مکه رفتی؟ نوچ:cool:
-میدونی زیارت آل یاسین برا چی خوبه؟ نه واسه چي خوبه؟:surprised:
- شبای قدر میری مسجد؟ اره ميرم وقتي ميخوان چراغا رو خاموش كنن بر ميگردم خونمون:D
-وصیت نامه نوشتی ؟:cry: چه كاريه خو! نه ننوشتم:surprised:
- مرجع تقلید داری؟ کیه؟ تا حالا رساله شو خوندی؟ داشتن ك اره يه نفرو انتخاب كردم ولي رسالشو نه نخوندم يه بار تند ورق زدم خخ
اوه منو این همه معنویت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!! :hypocrite: والا بعيده بعيده:D
میام دوباره
خو بياح ممنونم شيميدان تازه كار خخخ:D

سلام دوباره:D
1- امسال آجیل خریدین؟؟
2- به نظرت هدف از صندلی داغ چیه؟ خو اصن ب چ دردی میخوره آخه؟
3- چرا تو تعطیلات نمیشه درس خوند؟
4- چرا با اینکه من سوال خاصی ندارم ولی بازم میام سوال میپرسم؟
5-حالا واخعا تو ناصر یکیییییییییین؟ چیطوریه که تو هستی اون نیس؟:surprised:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز گشتیم(والا به خدا دارم از خستگی میمیرم ولی سوزوندن مهمتره)
تو چقدر ثابت قدمي دختر!:ديييييييي
سری دوم:

1.کی فهمیدی که باید حقیقتو بفمی ؟؟؟ حقیقت زندگی رو ... یا بهتر بپرسم کی بهش فکر کردی ؟؟؟چجوری بهش فک کردی؟؟؟اصن حقیقتش چی هس؟؟؟حقيتشو ك هنوز نهميدم اگ تو هم فهميدي به منم بگو خخ اما تو سوالاي قبل هم بهش اشاره كردم و جواب دادم مرجان جان

2.سقف ارزوهات کجاس؟؟؟بهش رسیدی؟؟؟؟برای رسیدن به ارزوها باید چیکار کرد؟؟؟چقدر معتقدی که خواستن توانستنه؟؟؟به فیلم یا کتاب راز اعتقاد داری؟؟؟؟کلا یه صوبت درست و حسابی بنما در این مورد؟
صوبت درست و حسابي! ارزوهام ك خيلي دور و درازه! نه بهشون نرسيدم هنوز
.فقط تلاش
خيلي! فقط كافيه خودت بخواي! اگ تمام عالم هم جمع بشن دور هم و به قول معروف اگ خورشيدو در دست چپت و ماه رو تو دست راستت بذارن
:دييييييييي تا زماني ك خودت نخواي اتفاقي نميفته
نديدمشون!

3.سه تا سوال که همیشه واست بی جواب بوده و الانم جوابشو پیدا نکردی؟؟؟
پشه ها شبا كجا ميرن!
چرا گاو شاخ داره و خر نداره خخخخ شوخي
:دييييييييييي
راستش يكي اينه ك اخر اين اسمونه كجاست!!
و بعدشم چطور ميشه ك در ذهن ما هر معلولي علتي داره يعني يك بوجود اورنده! اما خدا....!!
:redface:

4چرا میگن سوالاتی که پرسیده نمیشن باعث بجود اومدن عقده میشن؟؟؟؟نظرت چیه؟؟؟تا حالا سوالی بوده که نپرسیده باشی اما دلت بخواد جوابشو بدونی؟؟؟چرا پرسیدی/نپرسیدی؟؟
عقده ك نه ولي يه جوراي شبيه به حسرت ميشه يه احساس ك كاش ميپرسيدم! البته در اينده!!
هوم اره خو هست
دلم راضي نشد بپرسم

5.اگه قرار بود کلمات زیر رو واسه بچه ت تعریف کنی چی میگفتی؟؟؟(هرکدوم جداگانه)
دو نقطه دي در تمام جمله ها لحاظ شود لطفا

خدا خالق بي همتا
دنیا محل امتحان و گذرا
جهنم اتيش

بهشت حوري خخخ نه قبليه ميشه تنيبيه و اين پاداش
گناه كاري با سرانجام شوم

بدی دشمن خوبي
خوبی دشمن بدي

مهربونی كليد به دست اوردن دل ادما

6.برای هرکدوم از کلمات زیر یه شکلک انتخاب کن:

عشق

آسمان

زمین

جهنم

مادر
پدر

هیجان

سرعت

سو تفاهم

همدلی

فرصت

انتظار

قهر:razz:
اشتی هوم؟ ديگ واس اين نداريم

توهم

7.نظرت راجع به جملات زیر چیه؟؟؟(خوبه و بد نیست و اینا نگیا)

-نسبت سطح بال زنبور به بدن او ، بسیار کم است
با توجه به قوانین آیرودینامیک، پرواز ممکن نیست
اما زنبور این را نمیداند و پرواز میکند . . .
هر كاري ك بخواي ميتوني انجام بدي! چه جوري بگم به شرطي ك واسه انجام دادن و يا ندادنش پيشينه ذهني منفي نداشته باشي!
نميدونم چرا نميتنم منظورمو به زبون بيارم!

-هرگاه از کاري ترسيدي خود را به کام آن بينداز
كاري كن ك بتوني به ترست غلبه كني و اين زماني اتفاق ميفته ك اون كارو انجام بدي

-بعضی ها از دور می درخشند!

نزدیک که میشوی یک تکه شیشه ی شکسته ای بیشتر نیستند

که باید لگدی بهش زد تا از مسیر نور آفتاب دور شوند

و چشمان دیگری را خیره نکند و گول نزنند . . .
-بعضی ها از دور می درخشند!
اره وقتي ميري نزديك ميبيني نع بدرد نميخورن
:دييييييييييييييهمون اواز دهل از دور شنيدن خوش است

8.نظرت درباره ی فلسفه ی اعداد چیه؟؟؟اصن به نظرت 13 نحسه؟؟؟یا که 7 شانس میاره؟؟؟ و از این قبیل؟؟؟به نظرت این حرفا تا چه حدی صحیحن؟؟؟

تكراريه اين سوال اما نع اعتقادي ندارم بهش

9.مگه نمیگن خدا همه جا هست پس چرا واسه عبادت کردنش به طرف قبله وا میستن؟ یا واسه دعا کردن میرن امام زاده ها؟ و ...نظرت درباره ی این موضوع چیه؟؟؟؟
حالا طرف قبله وايستادنو ك نميدونم دقيقا!
حالا جدا از اون بحث ك مركز مغناطيسي زمين ك من فقط شنيدم و راجع بهش نخوندم و منبع موثقي ك قبول كنم نديدم!
اما امام زاده و امام ها بنا به تفسير خود مردم واسطه هستن به عنوان بنده امين خدا ك سفارش ما رو اون بالا بكنن ديگ

10.توی قرآن فقط یه آیه درباره ثابت کردن روح اومده،که مضمون کلیش اینه که نمیفهمید چیه سرتون به کار خودتون به شما ربط نداره،حالا من میخوام تو برام روح رو ثابت کنی!

بچه جان اين همه ميگن به حرف قران گوش كنيد! چرا گوش نميكني؟ كتك ميخواي؟
:D
خيلي طالبي اينو بخون:ديييييييييييييييييي
http://www.niksalehi.com/din-andishe/archives/090664.php
باز میگردم مُخسِـــــــــــــن جان

هاع برگرد :ديييييييييي

dina arian

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام محسن جان.......
ایشاالله ک تا اینجا خوب بوده باشه...
سری چهارم....
.
.
.
ببین من ب خدا زیاد تو صندلی های داغ شرکت نمیکنم ولی چون ارادت خاصی به محسن نامها دارم....:D
دوست دارم بیام بسوزونمت.....:w07:
.
.
1)چرا همه محسن ها اینجورین؟؟؟؟؟نگو چه جوری ک خودت میدونی منظورم چیه....:w07:....جواب بده فقط..
2)بهترین ؛ بد ترین ؛ بی ربط ترین و باحالترین سوالایی که تا حالا ازت شده چیا بوده؟؟؟
3)چه سوالایی دوست داشتی ازت بپرسن ک تا حالا کسی نپرسیده؟؟؟
4)2*4
5)9*8
6)بزرگترین درسی ک تا حالا از زندگی گرفتی؟؟:Dمیدونم هنوز بچه ای.....:Dولی بچه ها هم عالمی دارن واسه خودشون دیگه...:D
7)بهترین تجربه؟؟؟که بهاشو داده باشی....
8)اگه قرار باشه ب خودت تا الان ی نمره بدی؛بابت همه کارایی ک کردی چند میدی؟؟؟
9)حال کردی با سوال 4 و 5 ؟؟؟:D
10)این یکی رو میبخشم بهت....:D

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
سلام موسن جان هر چند که این فقط اسم کاربریتونه نه اسم واقعیتون!!،:)
ممنون از دعوتتون!:gol:
سری اول سوالا رو می دم خدمتتون!! :thumbsup2:

1. بزرگترین فرق شما با بچه های هم سن و سال فامیل؟:king:
  2. بهترین دوستتونو آخرین بار کی دیدین؟:w19:
  3. اگه یه خانومی که قبلا با شما راحت بوده، الان پوشش خودشو پیش شما رعایت کنه، عکس العملتون چی می شه؟
  4. تا حالا نوشیدنی الکلی مصرف کردی؟ آخرین بار کِی؟
  5. محبوب ترین فوتبالیست شما از باشگاه بارسلونا که فکر کنم بیشتر از رئال مادرید دوسش دارین؟:yellowcard:
  6. نظرتون درباره نامگذاری امسال؟ راستی چی بود؟
  7. به بچه های کنار خیابون یا توی چراغ قرمز که به نحوی با اسپند دود کردن یا دست فروشی پول می خوان، چه عکس العملی نشون می دی؟
  8. اگر یه وختی خدای نکرده، کل مدارک رسمی و شخصی شما رو بدزدن، چی کار می کنین؟
  9. همراه خونواده عیددیدنی رفتین؟
  10. برا احترام به بزرگتر ها یا اشخاص خاص بلند می شین؟ چرا؟
  11. اگه سوالی علمی رو بلد نباشین (که بعضیا پرسیدن)، چرا نمی گین بلد نیستم؟ اگه بگین بلد نیستم، پیچوندن به حساب می آد؟
  12. به آمدن آخر الزمان از ته دل اعتقادی دارین؟
  13. تا حالا شده از کسی که خیلی بهتون نزدیکه و همراهتونه، بی توضیح و بحث، آروم آروم فاصله بگیریو حتی یه سلام بهش ندی؟
  14. نمره عینک طبی شما چنده؟

بترکی نترکی، اینا رو فعلا جواب بده... ممنون.
جوابا رو
با فونت 2 و رنگ سبز تایپ بفرمایین. دستتون درد نکنه!!

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- کنستانتین پنجم کی بود؟ احتمالا پسر كنستانتين چهارم:Dکنستانتین امپراتور و فرمانده‌ای توانمند بود با این حال اعتقاد او به شمایل‌شکنی سبب شد تا در دوران حکومتش فرمان اعدام راهبانی که مخالف نظر او بودند را صادر کند عجب ابهتي داشته خشم امد ازش بايد بياريمش تو فوتبال مربيش كنيم:D
2- اسم خودت چی بود؟ اسم من محسن ناصر و حميد
3- چنتا سوال دیگه طرح بکنم از گفتن"بازم بیا" پشیمون میشی ؟هيچ وخت :ا
4- اسم پدربزرگِ مادربزرگت چی بود؟ هوم!!نميدونم خو!:surprised:
5- 5 تا ضرب المثل باحال بهمراه توضیح برامون بذار.
اق مربي كوه به كوه نميرسه ولي ادم به ادم چرا :ديييييييي
توضيحشو عملي ميگم خدمتتون:D

شتر ديدي نديدي!
مردي در صحرا بدنبال شترش مي گشت تا اينكه به پسر با هوشي برخورد . سراغ شتر را از او گرفت . پسر گفت : شترت يك چشمش كور بود؟ مرد گفت: بله . پسر پرسيد : آيا يك طرف بار شيرين و طرف ديگرش ترش بود ؟ مرد گفت : بله . حالا بگو شتر كجاست ؟‌پسر گفت من شتري نديدم .
مرد ناراحت شد و فكر كرد كه شايد اين پسر بلائي سر شتر او آورده و پسرك را نزد قاضي برد و ماجرا را براي قاضي تعريف كرد .
قاضي از پسر پرسيد . اگر تو شتر را نديدي چطور مشخصات او را درست داده اي ؟
پسرك گفت : در راه ، روي خاك اثر پاي شتري ديدم كه فقط سبزه هاي يك طرف را خورده بود . فهميدم كه شايد شتر يك چشمش كور بود .
بعد ديدم در يك طرف راه مگس بيشتر است و يك طرف ديگر پشه بيشتر است . و چون مگس شيريني دوست دارد و پشه ترشي را نتيجه گرفتم كه شايد يك لنگه بار شتر شيريني و يك لنگه ديگر ترشي بوده است .
قاضي از هوش پسرك خوشش آمد و گفت : درست است كه تو بي گناهي ولي زبانت باعث دردسرت شد . پس از اين به بعد شتر ديدي ، نديدي !!

اين مثل هنگامي كاربرد دارد كه پرحرفي باعث دردسر مي شود . آسودگي در كم گفتن است و چكار داري كه دخالت كني ، شتر ديدي نديدي و خلاص .

اش نخورده و دهان سوخته!
در زمان‌هاي‌ دور،
مردي در بازارچه شهر حجره اي داشت و پارچه مي فروخت . شاگرد او پسر خوب و مودبي بود وليكن كمي خجالتي بود.

مرد تاجر همسري كدبانو داشت كه دستپخت خوبي داشت و آش هاي خوشمزه او دهان هر كسي را آب مي انداخت.
روزي مرد بيمار شد و نتوانست به دكانش برود. شاگرد در دكان را باز كرده بود و جلوي آنرا آب و جاروب كرده بود ولي هر چه منتظر ماند از تاجر خبري نشد.
قبل از ظهر به او خبر رسيد كه حال تاجر خوب نيست و بايد دنبال دكتر برود.
. پسرك در دكان را بست و دنبال دكتر رفت . دكتر به منزل تاجر رفت و او را معاينه كرد و برايش دارو نوشت
پسر بيرون رفت و دارو را خريد وقتي به خانه برگشت ، ديگر ظهر شده بود. پسرك خواست دارو را بدهد و برود ، ولي همسر تاجر خيلي اصرار كرد و او را براي ناهار به خانه آورد
همسر تاجر براي ناهار آش پخته بود سفره را انداختند و كاسه هاي آش را گذاشتند . تاجر براي شستن دستهايش به حياط رفت و همسرش به آشپزخانه برگشت تا قاشق ها را بياورد
پسرك خيلي خجالت مي كشيد و فكر كرد تا بهانه اي بياورد و ناهار را آنجا نخورد . فكر كرد بهتر است بگويد دندانش درد مي كند. دستش را روي دهانش گذاشتش.
تاجر به اتاق برگشت و ديد پسرك دستش را جلوي دهانش گذاشته به او گفت : دهانت سوخت؟ حالا چرا اينقدر عجله كردي ، صبر مي كردي تا آش سرد شود آن وقت مي خوردي ؟
زن تاجر كه با قاشق ها از راه رسيده بود به تاجر گفت : اين چه حرفي است كه مي زني ؟ آش نخورده و دهان سوخته ؟ من كه تازه قاشق ها را آوردم.
تاجر تازه متوجه شد كه چه اشتباهي كرده است

از آن‌ پس، وقتي‌ كسي‌ را متهم به گناهي كنند ولي آن فرد گناهي نكرده باشد ، گفته‌ مي‌شود : آش نخورده و دهان سوخته

باد اورده رو باد ميبره مربي!! خخخ
در زمان سلطنت خسرو پرويز بين ايران و روم جنگ شد و در اين جنگ ايرانيها پيروز شدند و قسطنطنيه كه پايتخت روم بود بمحاصره ي ارتش ايران در آمد و سقوط آن نزديك شد .
مردم رم فردي را به نام هرقل به پادشاهي برگزيدند . هرقل چون پايتخت را در خطر مي ديد ، دستور داد كه خزائن جواهرت روم را در چهار كشتي بزرگ نهادند تا از راه دريا به اسكنديه منتقل سازند تا چنانچه پايتخت سقوط كند ،‌گنجينه ي روم بدست ايرانيان نيافتد .

اينكار را هم كردند . ولي كشتيها هنوز مقداري در مديترانه نرفته بودند كه ناگهان باد مخالف وزيد و چون كشتيها در آن زمان با باد حركت مي كردند ، هرچه ملاحان تلاش كردند نتوانستند كشتيها را به سمت اسكندريه حركت دهند و كشتي ها به سمت ساحل شرقي مديترانه كه در تصرف ايرانيان بود در آمد .
ايرانيان خوشحال شدند و خزائن را به تيسفون پايتخت ساساني فرستادند .

خسرو پرويز خوشحال شد و چون اين گنج در اثر تغيير مسير باد بدست ايرانيان افتاده بود خسرو پرويز آنرا ( گنج باد آورده ) نام نهاد .

از آنروز به بعد هرگاه ثروت و مالي بدون زحمت نصيب كسي شود ، آنرا بادآورده مي گويند .

استين نو بخور پلو!!
روزي ملا نصرالدين به يك مهماني رفت و لباس كهنه اي به تن داشت . صاحبخانه با داد و فرياد او را از خانه بيرون كرد .
او به منزل رفت و از همسايه خود ، لباسي گرانبها به امانت گرفت و آنرا به تن كرد و دوباره به همان ميهماني رفت .
اينبار صاحبخانه با روي خوش جلو آمد و به او خوش آمد گفت و او را در محلي خوب نشاند و برايش سفره اي از غذاهاي رنگين پهن كرد .

ملا از اين رفتار خنده اش گرفت و پيش خود فكرد كرد كه اين همه احترام بابت لباس نوي اوست .
آستين لباسش را كشيد و گفت : آستين نو بخور پلو ، آستين نو بخور پلو .
صاحبخانه كه از اين رفتار تعجب كرده بود از ملا پرسيد كه چكار مي كني .
ملا گفت : من هماني هستم كه با لباسي كهنه به ميهماني تو آمدم و تو مرا راه ندادي و حال كه لباسي نو به تن كرده ام اينقدر احترام مي گذاري . پس اين احترام بابت لباس من است نه بخاطر من . پس آستين نو بخور پلو ، آستين نو بخور پلو ..

هميط همش تخصير تويه ك ميگي نپيچون :ا

بيووگرافی اینشتینو تو نیم خط برامون بذار.حتما کپی پیست باشه.(نیم خط)(نیم خط یادت نره) (فقط تو نیم خط) (بیشتر بشه گزارش تخلف رد میکنم.:mad:)
البرت انيشتن! متولد 1879 و خيليم زشت و باهوش بود:D
7- نخند !:mad: مسواک گرون میشه ! یعنی چی؟ هوم اينو وقتي ميگن طرف هي الكي بخنده ولي من الان تو فرهنگ لغت دهخدا گشتم به صراحت و شفافت راجع به اين نكته توضيح نداده بود خو اما خو نخند خو شايد گرون بشه:D
8- نخند ! واسه کرم دندونات خواستگار میاد ! چرا واقعا؟ چرا نخندیم که خواستگار نیاد،بخندیم بیان این کرمارو بگیرن ببرن باوووو.
هوم برو باو اگ دوماد سر خونه بود ميخواي چيكار كني اونوخت؟؟:D
9- روش تهیه یک غذای خوشمزه بجز نیمرو رو بگو،از مامانت کمک بگیر کپی پیست هم نباشه وگرنه گزارش تخلف رد میکنم.
هي نافشو با گزارش تخلف بريدن انگار!! ححميد خوده منه! يني ميگي بياد به خودش اخطار بده؟:D
املت درست كن مثل نيمرويه ولي گوجه هم بهش اضافه ميشه!
گوجه و روغنو بريز تو ماهي تابه! گوجه ك اب انداخت(ابش بيد خشك بشه؟؟:surprised:) تخم مرغو اضافه كن!:D

10- تا الان زندگیت چطور بوده؟ بعد این چطور میشه.؟واس چی رفتی سربازی؟اضافه بودی آره؟ زندگيم؟! شكر خوبه همه چيز سر جاشه!
راضيم ازش
بعدشو نميدونم هنوز نيومده خو!
هوم نه خو ميگم ك ادماي محبوب همه جا خواهان دارن خخخخخخخخخ
برم خدمت بعد دو روز ميفرستنم خونمون:D

ممنونم مربي جان بازم بياح:D

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
سلام.... شاید بعدا نتونم بیام و وقت تموم بشه!! نقد نقد سوالا رو می پرسم!
سری دوم:

1. تا حالا تقلب کردین؟ به چه روش/روش هایی؟
  2. متابولیسم بدنتون فکر کنم سریع کار می کنه نه؟ زیاد می خورین و کم تر وزنتون عوض می شه!! تا حالا چاقی رو تجربه کردین؟
  3. تیرماهی ها زیاد گریه می کنن، لطیف و حساسن، آره؟
  4. تا حالا از کلاس انداختنتون بیرون؟
  5. آزاد خوندین؟
  6. کچلی واقعا؟ یعنی از نوع دائمی یا خودتون این طوری دوست دارین نشون بدین که کچلین؟
  7. برای ارشد بخونی، می تونی تا 3 سال نری سربازی! نمی خوای ادامه تحصیل بدی؟ می خوای زن بگیری که عجله داری؟
  8. کدوم دانشگاه ها خوندی؟ یکییش مشهده اما اسم دانشگاه رو می پرسم !
  9. مامان و بابا چی کاره هستن؟ زیاد که خصوصی نیست!
  10. اگه فکر کنی وقتت تلف میشه، چی کار می کنی؟
این دفعه هم با رنگ سیاه جواب بدین.

ava_s

عضو جدید
للام مجدد خدمت اخا مخسنه

گفتم بیهام باز بیپرسم مماخ این مرجیو بیسوزونم....یوهاهاهاهاااااااااااااااااا
خو بیریم سراخ سوالات تخصصی مهن که خیلیم مهمن (ها جونه خوتم
)

1.تو چیرا انخده دیر جواب سوالات ملتو میدی؟نومودونی مهن الانه خیلی برام مهمه زودتر ج سوالامو بیگیرم؟
2.بزرگترین آرزویی که تو دوران بچگیت داشتی چی بوده؟بهش رسیدی؟اصنا وختی بزرگ شدی اون آرزوی بچگیت هنوزش برات مهم بید یا که نبید؟
3.وختی بچه بودی بهت موگوفتن ایشالا دومادیت قند تو دلت آب میشد یا دادو هوار میکردی؟الانه چی؟وختی اینو بهت میگن قند تو دلت آب میشه آیا؟
4.اهل متلک گفتن به دخمرا هستی؟شده وختی به ی دخمری متلک گفتی چینان جوابتو بیده که مماخت تا چند روز بوسوزه؟(راستشو بوگوهااااا)....به پیسمرا چی؟ به اونا تا حالا متلک انداختی؟(من به دو گروه انداختم آی حال میده
)
5.فرض کن 24 ساهت دیه دنیا موپوکه ما هم همگی هم موپوکیم (دور از جونه ههممون ) اونوختا چیکا موکونی؟میشینی مثه این نی نیا آبغوره میگیری؟یا نچ میری روزه اخری کیف دنیا رو موکونی؟شرح کامل گزارشکارو رد کن بیهاد

6.مخسن اگه هه روزی از نت بیروی دلت برا کیها تنگ میشه؟کیا تو ذهنت مومونن؟اصنا مهنو هادت مومونه؟دلت برا مهن میتنگه؟(بوگوهی نه زندت نمیذارم مخسن....ی ی ی ی)

7.بزرگترین پلیدیه عمرت چی بوده؟به طور کامل توضیح بیده
8.اگه ی روز باز بدنیا بیهای دومس داری همین آدمی که الان هستی باشی ننی همین مخسن با همین خصوصیات؟یا که نه دومس داری اصنا ی شصخیت جدید داشته باشی کسی بدور از مخسن؟یا اینکه دومس داری فخدرا بعضی چیزا تو زندگیت عبض شه مثلا بعضی اتفاخات؟لفطا کامل توضیح بیده
9.به نظرا آخر دنیا کوجاست؟اصنا دنیا آخر داره؟
10.خدا رو چجوری تصور میکنی؟اصنا چجوری باهاش میحرفی؟به نظرت باهدا با خدا خیلی رسمی حرفید یا نه هر جور که راحتی باهاش میحرفی؟

باز میگردممممممممممممممممممم

ava_s

عضو جدید
مهن آمده ام وای وای مهن آمده ام

تا تو باشی هوس نکنی مهنو دهوت کنی صندنیت....یوهاهاهاهااااااااااااااا

1.مهنو بیشتر دومس داری یا مرجان زشتو و نیلو بی ریختو رو؟اصنا مهنو از 100 تا چند تا دومس داری؟ (اگه بوگویی مرجی یا نیلو یا کمتر از 100 بوگویی ها حاله خودتو خودشو میگیرم :دی)

2.چرا به رضا موگوهن زشتوووووووووووووو؟؟؟؟
3.چرا به امیرحسین موگوهن نی نی خوااااااااااااااااال؟
4.چرا به ناصر موگوهن زامبیه جوراب خور؟
5.چرا به بهزاد موگوهن چیچلووووووووووووو و چوووووووووول؟
6.چرا به بهنام موگوهن شیربرنج و لوح (روح)؟
7.چرا مهن آوا کولا میباشم؟
8.چرا مرجی زشتونک میباشد؟
9.چرا به نیلو موگوهن نولولولو؟
10.چرا ناصر به شبی موگوهه شبی شِشِم؟
(پیچوندن نداریم...نمیدونمم نداریم)
ننی ها عاشوخ خوتمم با این سوالاتم...اصنا مهن کلا کلی استهداد میدارم...بیرو کیف کن مخسن

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری سوم اومد چ زود برگشتي!!:D
1
.نظرتو در مورد این شخصیتها بگو و یک سخن از سخنانشونو بگو
- دکتر علی شریعتی شخصيت واقعا جالبي داشته حالا من ك نديدمش ولي ميگن خيلي عاغا بوده و اينكه يك روشن فكر به تمام معنا
:gol:به آنهایی که میگویند " زن " یک موجود ضعیفه است میگویم اگر اینگونه بود چرا خداوند خانه خود را در آرامگاه " هاجر " قرار داد ؟!!!
- صادق هدایت والا زياد نميشناسمش!

فقط با سایه ی خودم خوب میتوانم حرف بزنم ، اوست كه مرا وادار به حرف زدن می كند ، فقط او میتواند مرا بشناسد ، او حتماً می فهمد ... می خواهم عصاره ، نه ، شراب تلخ زندگی خودم را چكه چكه در گلوی خشك سایه ام چكانیده به او بگویم:

" ایــن زنـــــدگــــی ِ مـن اســت !

-فردوسی يك شخصيت با پشت كار! من يه جور ديگ بهش نگاه ميكنم!كسي ك سي سال تلاش كرد واسه يك كتاب! واقعا پشتكار داره
خدا حفظش كنه:D
كسي كه بر جايگاه خويش منم زد بخت از وي روي بر خواهد تافت

- احمد شاملو به نظرم يكم غريب واقع شده اين ادم تو اذهان عوام مردم!

تو نمی دانی مُردن
وقتی که انسان مرگ را شکست داده است چه زندگی ست!

- آدولف هیتلر ادم جنگ طلب و ك دوست داشته رو همه چي تسلط داشته باشه!
وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری

- رضا خان پهلوی يك ادم ديكتاتور!!

- مهران مدیری هوم؟!! يكي از بهترين طنازان كشور!!بريم سكانس بعدي!!خخخ
- ادیسون مخترع برق ك نشون داد در يك سر كوچيك ميشه افكار بزرگ داشت!! خخ نخنيديد جملش مال خودمه:D
- تام هنکس بازيگره فك كنم :ا من اين نقشو بازي نميكنم جلفه خخخ
- ابراهام لینکلن نميشناسمش!! يكي از بچه ها خوب ميشناسه همش تو امضاهاش و حرفاش هست اين اين بنده خدا

- فروغ فرخزاد

امشب به قصه دل من گوش می کنی
فردا مرا چو قصه فراموش می کنی

-جبران خلیل جبران
آموختن تنها سرمایه ای است که ستمکاران نمی توانند به یغما ببرند
-امام علی(ع)..........هيچي نمتونم بگم
:gol:
-سیمین دانشور
همسره جلال ال احمده
-سهراب سپهری يك شاعر پر احساس
گوش کن

دورترین مرغ جهان می خواند.
شب سلیس است
و یکدست
و باز

2.این جمله هارو کامل کن

- مهمترین سوال من در زندگی .... اينه ك خدا چه شكليه!:gol:
-بهترین بهانه در زندگی من....در حال حاضر خانوادمه!
- گوش دادن به ندای درون .... يك حس قشنگه ك خيلي وقته ميشه بهش اعتماد كرد
- ترس از ....غير خدا حماقته!
- منطق آدم عاقل می گه ....كه رو صندلي داغ نشينه هيچ وقت!
- اگر این فاصله لعنتی ....تموم بشه اون وقته ك دنيا خواستني تر ميشه
- گاهی با نگاه کردن به ....به اينه ملتو از ترسدن نجات بده مرجان جان
-اگر ازم بخوای....ولش كن پشيمون شدم نخواه:D

3.کتاب بریدا از پائولو کوئیلو خوندی؟؟؟اگه نه برو درباره ماجراش بپرس بیا بگو نظرت درباره ش چیه؟؟؟؟این کسانی که اینجور فک میکنن جز کدوم دستن؟؟؟مادیون یا خدا شناسا؟؟؟
نخوندمش! از كي بپرسم من الان :ا
ولي خو يه سرچي زدم خيلي از اين كتاب گفتن و كنجكاو شدم بخونمش!
ممنونم مرجي جان

4.تا حالا شده کسی رو امر به معروف و نهی از منکر کنی؟؟؟چرا؟؟؟به این قضیه چقدر اعتقاد داری که اگر امر به معروف و اینا نکنی بازخواست میشی؟؟؟
والا من دوست ندارم به كسي بگم چيكار كنه! و دوست ندارم هم بهم بگن ك چي خوبه و چي بده!
خودم تشخيص ميدم
و به نظرم هر كس بايد خودش تشخيص بده ك چ كاري بكنه و چ كاري نكنه!
با گفتن شايد اون لحظه انجام نده اما بالاخره ك چي!
بازخواست هم بشم مهم نيست هستند كساي ك امر به معروف و نهي از منكر بكنن و همه دنيا لنگ امر به معروف كردن من نمونده!

5.تاریخ دوست داری؟ چرا یکی مثل نادرشاه افشار و هخامنشیان افتخارات ما هستند اما کسایی مثل چنگیز و تیمور لنگ و کسایی که اسلام آوردن تو کشورمون انسان های بدی از لحاظ ما بوند؟؟؟یا اینکه الان اون افتخارات دارن رنگ میبازن؟؟؟؟نابود میشن،از کتابای تاریخ حذف شدن؟؟؟
تاريخ درس عبرته واس همه!
اره خيلي دوسش دارم!
خوب اين برميگرده به روحيه ملت ك همه وتي از بابت يه اتفاق احساس غرور كنن قطعا مسبب اون اتفاق هم براشون قابل احترامه!
اما من قبول ندارم ك كساني ك اسلامو اوردن به ايران انسانهاي بدي بودند!
بد نبودند اما رفتارشون وحشيانه و بد بوده!

6.به نظر تو چرا کسایی که هدفشون در ابتدا خدمت به کشورشون بعد از گرفتن جایگاه مدیریت ، همه اهدافشون فراموش می کنند؟جو قدرت؟؟؟یا چیز دیگه ای؟
هوم؟! شايد! شايد منفعت طلبي! شايد فراموشي ميگيرن خو!!
:Dقول ميدم اگ به جايي رسيدم شوما رو فراموش نكنم خخخخخ

7.به نظرت هدف مسیر رو توجیه می کنه ؟ یعنی اگر هدف درست باشه مسیر درسته ؟ یا برعکس مسیر میتونه هدف رو توجیه کنه ؟
نه هدف بايد از اول مشخص بشه! بعد با توجه به هدف مسير مناسب رو پيدا و طي كرد
:)

8.به نظر ات تجمل گرایی واقعیتی از زندگی ایرانی شده یانه ؟ خودت تجمل گرا هستی؟فک میکنی چشم و هم چشمی ها چقدر تاثیر داره تو این موارد؟؟؟
اره ديگ تقريبا داره همه گير ميشه!
ببين من با اسايش و راحتي اصلا مشكلي ندارم ها اما از چشم هم چشمي بددم مياد! و اين ك تجمل گرا هستم يا نه !!فك كنم نه نيستم!
صصد در صد نقش داره

9.
به نظرت وقتی خرافات وارد دین بشه میشه اصلاحات لازم رو انجام داد ؟ فکر میکنی چقدر خرافات وارد دین ات شده ؟ اگه خرافات وارد دین بشه ایا دین تحریف شده به حساب میاد؟؟؟نظر کلیتو بگو
نظر كلي؟
به نظر من بلي خرافات وارد دين شده و بايد جلوش گرفته بشه ك همين خرافه ها ميشه پاشنه اشيل واسه يه عده ك كليت دين ببرن زير سوال و تنها دست اويزشونم همين مواردي هست ك كم و بيش ميبينيم
اما اين ك اين اصلاحات كار كيه و كي بايد انجام بده رو نظرمو راجع به اين مورد نميگم

10.نظرت رو درباره ی جمله ی زیر بگو(اگر میدونی مال کدوم فیلمه هم بگو)

کسانی که نقشه می کشن،سعی می کنن دنياهای کوچيکشون رو کنترل کنن.
من نقشه نمی کشم.سعی می کنم به کسانی که نقشه می کشن،نشون بدم که چقدر تلاششون برای کنترل چيزهايی که واقعا هستند،تأسف بر انگيزه..

هوم! نظري ندارم !اين همه چيز قابل كنترل نيست و اتفاقات غير منتظره دست ما نيست!
فيلمشو نميدونم!

بازمیگردم

سوالات خيلي جالب بود مرجي زشتو:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.به نظرت مداد سفيد مدادرنگى به درد چى ميخوره؟ تو فك كنم تا حالا صحفه سياه تو عمرت نديدي ها :ا:surprised:
2.چند تومن عيدى كاسبى كردى؟ هوم عيدي؟باو كي به ما عيدي ميده ديگه!:D بچه بوديم ميگفتن عيدي واسه بچه خوب نيست و گم ميكنه و ... حالا هم ك بزرگ شديم ميگن عيدي مال بچست خخخ عاشق سياست هاي بلند مدت فاميلمونم:D
3.تا حالا سوار خر شيطون شدى؟ اره و تازه خوردم زمين! تازه حتي يه بارم بهم لگد زده!!اينقده درد داره ك نگو:D
4.چه كسى تاثيركذار بوده برات؟ زياد تاثير نميذيرم من خخخ اما خو بودن كساني ك تاثير پذيرفتم ازشون! پدرم:gol:
5.موبایل صورتی داری?
هوم؟؟ نه وعععععععععععععع:D

مرسي قاصدك جان خيلي خوش امدي:D:gol:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به ببین کی نشسته روی صندلی داغ ها ميدونم باور نميكني ولي خو ديگ تلاش خودتو بكن شايد موفق شدي:D

محسن من اومدم با سوالای خوب خوب و آسون که از شدت سوختگیت کم کنه ها قربون دستت مرسي مرسي:D

و اما سوالات

1_چقدر خدارو میشناسی و بهش معتقدی؟؟؟؟:ا سوالات خيلي سادس واقعا!!
چقدر خدا رو ميشناسم بايد بگم در مقام مقايسه با بعضي از ادماي ك ميشناسم بايد بگم هيچي!!
اما خيلي دوس دارم ادم معتقدي باشم حالا چقدر موفق بودم رو ديگ نميدونم!:gol:

2_اگه بهت بگن یک نفر رو از زندگیت حذف کن و نابودش کن چه کسی رو حذف میکنی؟؟؟ هوم؟نه ديگ شرمنده ما تو كار نابود كردن نيستيم اتاق بقلي تشريف ببر شما:D

3_نظرت درباره باشگاه مهندسان جوان چیه؟؟؟ نرفتم و نديدمش:D باشگاه مندسان ايرانو فقط ديدم:D

4_بهترین تفریحت کجا بود و با کی؟؟تكراري بود سحر جون:gol::redface:

5_بهترین اتفاقی که سال گذشته برام پیش اومد چی بود؟؟؟
من چه ميدونم چي اتفاقي بهترين اتفاقي بوده ك برات پيش امده!! خخخ خدايا شكرت نگاه سحر اشتباه از خودت بوده ها:D

6_چرا این آواتار رو برای خودت انتخاب کردی؟؟؟حس خوبي بهش دارم به قول بچه ها دومسش دارم ارومه:gol:

7_چقدر آدم شوخ طبعی هستی و با اطرافیانت شوخی میکنی؟؟؟خيلي اهل بگو و بخند هستم اما تا حدي ك كسي ناراحت نشه:redface:

8_تو بچگیت چند بار پات شکسته بود؟؟؟هيچي!!!:ا

9_چقدر به مسئولیتی که بهت بدن احترام قائل میشی و به نحو احسن انجام میدی؟؟؟خيلي حساسم و دوست دارم كاري ك بهم داده ميشه رو درست انجام بدم!:gol:

10_نظرت درباره اشخاص زیر:

"Coral" يه دختر شيطون و خوش قلب و زشت خخخخ:cool:

fateme_003 كمتر از سنش نشون ميده خخخخخ:Dنه ولي مهربون و اروم:gol:

دانشجوي كامپيوتر
هوم؟نظرم؟استقلاليه همينش خوبه خخخخ عاليه:gol:
*mohsen_24 هيچ خصوصيت خوبي نداره!! همش عاليه :ا

dzzv_13 اين عشق منه يه گل پسر اروم و مودب و پر انرژي اصن عالي!

Ћцвгіѕ Ǥіяl:gol: سحر جان يه دختر مهربون ك به فكر همه دوستاش هست

ممنونم سحر جان عالي بود سرعتم فك كنم زياد شده خخخخ:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام موثن جووووووون:redface: سری دوم سوالات :دی
خب مرجان اومد گفت الان اخطار میگیرم منم رفتم برات درستشون کردم

1-فکر می کنی سرمایه هات چیاست؟
سرمايه ها هر ادم چيزايه ك بتونه روشون حساب كنه ك مهترين رمايه هر كس خانوادش ميتونه باشه:gol:

2-چه توانایی هایی داری که بهش می بالی؟
هوم اينك طرز برخورد با هر كسي رو بلدم! و اينكه ميتونم با همه (البته فك كنماا) درست برخورد كنم! و البته من توانايي ها اجتماعي رو گفتم توانايي هاي شغلي ك ديگ هيچي خخخاصن يه وضعي:D

3-آیا از چیزایی که داری به نحوه احسن استفاده می کنی؟
هوم اگر هم نتونم حداقلش اينه ك دوس دارم به نحو احسن استفاده كنم ك فك كنم يه ذره موفق بودم:gol:
4-حسرت چیزی رو تو دلت داری؟ شايد:gol:

5-تا حالا شده یکی بدجوری دلتو ببره؟

6-تا حالا شده تو بدجوری دله کسی رو ببری؟
ها باو اصن يه وضعي :D

7-کدوم یکی از دوستاتو خیلی دوس داری؟ چه کارایی حاضری به خاطرش بکنی؟ چرا؟
دوستان منظور اينجاست يا دنياي حقيقي؟؟ كاش مشخص ميكردي!:gol:
امااينجا زيادن كساي ك من دوسشون دارم اما اينكه چ كاري واسشون انجام بدم رو واقعا نميدونم! اما دنياي واقعي دوستاي كدوسشون دارم تا حد توانم انجام ميدم كاري ك از دستم بر بياد!

8-فکر می کنی مامان بابات تا چه اندازه ازت راضین؟ بچه خوبی واسشون بودی؟
هوم! نميدونم راضين يا نه ولي فك كنم يه ذره راضي باشن باو:redface:

9-فکر می کنی جوری هستی که پدر مادرت تو پیریشون بتونن بهت تکیه کنن؟
هميشه تلاشم همين بوده ك همچين ادمي باشم:gol:

10-قابل اعتماد هستی؟
از دوستام بپرس خخخ:gol:

11-تا حالا چند بار دوبه هم زنی کردی؟ تا حالا چند بار آشتی دادی؟
دو بهم زني نكردم و نميكنم!! اگ بكنم ك ميتركه باشگاه:biggrin:

12-اهل کادو دادن هستی بیشتر یا کادو گرفتن؟
هوم؟كادو؟خو ادم دوست داره بيشتر بگيره خو:D
اما خو هم دادم و هم گرفتم:gol:

ممنونم بهزاد جان سوالات عالي بود:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری سوم برای مو3ن خان سلام بحظاد همشو جواب دادم يهو پريد اعصب ندارماااا:D

1-تا حالا شده حس كني بعضيا از دوستاي اينجا از بعضي آدماي واقعي بهترن!؟
هوم اره خو اينجا گاهي اوقات بهترن چون به دور از كينه و ريا و ظاهر سازي و اين جور چيزاست دلايلشم بچه ها ميدونن خودشون
2-آخرين پادشاه فرانسه كي بود؟
لوي723!:surprised:
[h=1]Louis XVI[/h]
3-اولين بار كه راي دادي چه قدر ذوق كردي ؟
هوم خيلي!!خخخ بچه بوديم مخ نداشتيمااااااااا:Dولي خو يه حس خوبي داشت خو:gol:

4-كاترين زتا جونز زن كيه ؟( اینو من خودمم نتونستم درست بخونم
) مايكل داگلاس:D

5-شوهر جنيفر لوپز در حال حاضر كيه
هوم همچين ميگه شوهرش در حال حاضر چيه ك انگار شوهر ماشينه!!:ا
اخي بهزاد الان مجرده زود بپر ببينم پسر چند مرده حلاجي! خودتو نشون بده پسر

6-زن سابق براد پيت كي بود ؟
هوم زن سابق برد؟من تا انجلينا خبر دارم!:surprised:اصن تو زندگي افراد سرك نميكشم ايشش بدم مياد از اين كارا:surprised:هي بهزاد راستي خبر داري جنيفر آنيستون همسر سابق برد به انجليا اعتراض كرده؟؟خخخخخ:D

7-چرا مردها به همديگه ام رحم نمي كنن به هم حسودي مي كنن؟هوم كي گفته به هيچ وجه درست نيست اين حرف

8-عامل وبا و سل و كزاز و سياه زخم رو به ترتيب بگو
ميكروب پدر سوخته:)

9-پايتخت آرژانتين ، ژاپن ، پاكستان ، سوئد رو به ترتيب بگو ؟
بوينس ايرس سرچ نكردم اگ از نظر املايي غلط بود به منچه:D
توكيو.اسلام اباد. استكهلم

10-ميدوني ويروس ايدز اولين بار تو كدوم حيوون يافت شد؟
نه نميدونم! ميمون!:cool:

11-ميدوني ايدز اولين بار توي چه گروه از انسان ها يافت شد؟

انسانهاي خاك بر سر ك ...نميگم:D

میاییم :دی

بيا خو
ممنونم بهزاد جان:D

ava_s

عضو جدید
یوهوووووووووووووووووو...مهن بازم اومدم هر چند سوالی نبدارم ولی خو دیه چیکا کنم

1.چرا مهنو مرجیو نیلو از آهنگ طناز خوشمون میهاد؟
2.به نظرت بهتر یا بدتر بودن تو چه چیزایی تعریف میشه؟اصنا به نظرت ادمه خوب چه ویژگیهایی باید داشته باشه؟
3.به نظرت مهن چیجور آدمیم؟ (خوتمم مودونم چند روزه همو میشناسیم برا همین فخدرا خوبیهامو بوگو)

4.دومس داری چند تا زن بسونی؟اصنا به نظرت مرد باهدا هه بار عاشوخ شه یا نه دلش هتل باشه هی راه به راه عاشوخ شه؟
5.اگه موتونستی ملیتتو مشخص کنی بازم ایرانی میشدی؟اگه نه چه کشوریو انتخاب مینمودی؟
6.چرا از استهداد خودت تو شعر گفتن استفاده نمینمایی؟ننی بلت نیستی شعر بوگویی؟چرا بلت نیستی؟

7.چرا هر وخت مهن میهام باشگاه تو هستی؟آیا این نشون دهنده اینه که تو همش آنلاینی یا که نه چون مهنو خیلی دومس میداری هر وخت مهن میهام تونم میهای؟

8.الانه دومس داری مهنو بکشی آیا؟
9.سوالامو چند تا دومس داری؟مهنو بیشتر دومس داری یا سوالاتمو؟یا هر دو رو؟

10.به نظرت سوالات مهن تا چه حد مفید بیدن؟فک میکنی به اطلاعات عمومی مردما اضافه شده؟

خو مخسن جون خسته نباشید...احتمالا دیه نهام چون فردا نیستم ولی اگه تونستم بر میگردممممممممممم

آخرین ویرایش:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری 4روم :دی

1-نام يارو baby بازه توي فيلم prison break؟
هوم من فرار از زندانو نديدم اصلا ولي ديدي چقد جيبش سفيد بود يارو؟؟خخخخ:D اسمش ياد نيست ولي عجب پدر سوخته اي بودا:D

2-شخصيت معروف و بازيگر امريكاي جنوبي سينماي هاليوود؟ جسيكا البا:)

3-نام بازيگر زن قد بلند و زيباي سينماي هاليوود و بلوند؟
انجلينا؟؟

4-نام گنجيشكه كه نميدونست غذاشو كجا گذاشته؟
اسكل

5-نام كارتوني كه يارو جلو ميز صبحونش ميشست و كرواتش هي ميوفتاد تو ظرف غذاش و ميليسيدش هر روز صبح ؟
مستر بين!خخخخ

6-نام كارتوني كه پسر ژاپنيه ميره توي بوته ازمايش شيطان و با همه نوع شيطاني روبرو ميشه اول اسم كارتونشم (ت)
هوم اين كارتونه مال زمان ما نيست! زمان ما فقط فوتباليست ها پخش ميكرد تلويزيون با خونه مادر بزرگه:D

7-نام اسبي كه خيلي معروف بود توي قبيله خارجيا؟
:surprised:مشكي؟ يا نيكوي تك شاخ؟

8-نام سگ معروف لپ اويزون كارتون معروف .. منظور نام صاحابشه؟اول اسم صاحبش(پ)
اقاي پتيبل:biggrin:

9-از جوشکاری خوشت میاد؟؟؟؟
هوم خو بخشي از كاراي روزانمه نه دودش ريه مو بدجور اذيت ميكنه:gol:

10-بادوم هندی خوردی؟؟ فندق برزیلی چطور؟؟؟
من فقط و فقط پسته ميخورم:D

11-شبیه کدوم شکلکی؟

ممنونم بهزاد جان عالي بود پسر:gol:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
موثن جان سلام..... سلام سلام سلام:D
.
.
..
زیاد نمیشناسمت ولی چون هم اسم داداشمی نمیدونم چرا دوست داشتم بیام اذییت کنم.... هوم تو هم فهميدي همه محسن ها عالين؟:D
.
.
.
1)چنتا رفیق فابریک داری؟؟؟ ها؟ چند تا! من 5 تا رفيق فابريك دارم:gol:
2)بزرگترین کیفی که تو زندگیت کردی؟؟؟ بزرگترين كيفم تو زندگيم...يه سري اراد خاص هستن ك وقتي با اونا هستم واقعا خوشحالم بهترين موقعش ك ميريم با هم كوه:gol:اما لحظه خاصي يادم نيست:gol:
3)بزرگترین کمکی که تو زندگیت بهت شده؟؟؟ كمك ك بهم زياد شده خيلي زياد اما يادم نيست واقعا!! نميخوام بپيچونما به خدا:gol:
4)ماشین مورد علاقت...؟؟؟ پرايد خخخخخ
5)با ارزش ترین چیزی که تو زندگیت داری؟؟؟(میتونه مادی نباشه...) گفتم ك خانواده:gol:
6)میگن هر انسانی به هنری آراسته است.....تو به چی؟؟؟؟ فك كنم در مورد من صدق نميكنه اين نكته خخخخ:D
7)بهترین بازی دوران کودکیت....؟؟؟؟ فوتبال:D
8)به نظرت چرا این قدر آدما عوض شدن؟؟؟؟ خو زمونه هم عوض شده حالامن نميدونم چون ادما عوض شدن زمونه عوض شده يا نه چون زمونه عوض شده ادما هم عوض شدن ! اما خو عوض شدن ديگ:D
9)چرا بچه ها این قدر بهت میگن با دختر های باشگاه ارتباط داری؟؟؟(نگی حسودی میکنن که خودم یکی حوالت میکنم....:D)
خو حسوديشون نميكنه خو خخخخ:Dنامردا نگاه شايعه درست كردين:D
10)چرا 1+0 میشه همون 1......به نظرت درسته...؟؟؟ نظر من ك مهم نيست مهم نظر بزرگتراس اونه ك شرطه:redface::D
.

.
فعلا اینا رو بگیر....
تا بریم هیزوم تازه بخریم...:D

هوم برو بخر باو هيزوم خشك بخر خو مرسي dina arian خخخخ:D

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام..سپاس از دعوتت ..سوالام با سوالای بچه ها زیاد نیست و نمیخوام بسوزونمت چون میدونی من کی هستم..
خوبی؟ تعطیلات بهت خوش میگذره؟جای شما اینجا سبزه......امیدوارم سوالاتم تکراری نباشه...
1- اگه اسمت محسن نبود دوست داشتی چی باشه؟
2-تو این خانواده ای که به دنیا اومدی راضی هستی؟
3- از پدر و مادرت اینجا تشکر کن و یه متن زیبا از خودت براشون بنویس..؟
4-آدم پول پولکی هستی؟
5-قبل اینکه بیای باشگاه داشتی چیکار میکردی؟
6-مهربونترین و با معرفترین دوستت تو باشگاه کیه؟ بگو یه نفره دو نفره کلا بگو چند نفره ..شاید دوست نداشته باشی اسمشو بگی منم اصرار نمیکنم
7-بزرگترین لذت و سرگرمیت در زندگیت چیه؟
8-امروز نهار چی خوردی؟
9-13 بدر کجای شهرت میری؟ یه عکسم اگه داشتی بذار ما هم تماشا کنیم...
10-دوست داری کجا زندگی کنی در آینده؟

فعلا کافیه...من برم مهمون داریم...

راستی یه یادگاری در سال 92 هم برام بفرست...

13 بدر یادت نره برام سبزه گره بزنی و دعا کنی...

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری دومش....
ببخشید به خدا.....همش الان داره یادم میاد..... خو اشكال نداره باو بذار بياد :D

.
..
.
1)بهترین کتابی که خوندی؟؟؟؟تكرايه!
2)تا حالا شده چیزی یا صحنه ای ببینی بعد کلی بری تو فکر؟؟؟؟؟چی بوده؟؟؟نتبجش چی شده؟؟؟اره خو زياد اتفاق افتاده!
و جالب ترينش راجع به فداكاري تو تا حيون نسبت به هم بود ك خيلي جالب و تكان دهنده بود!اما خو كيه ك درس بگيره!:D

3)3-4 تا از بهترین پسر های باشگاه از نظر خودت....(به غیر از خودت البته...:D)
امير حسين
شهاب
امير
احسان
بهنام
علي
نگاه همه پسراي باشگاه گلن نميشه ك يه عده خاصو بگم من

4)اگه بیان بهت بگن الان همه چی داری...پول ..ماشین..زن ..بچه...خلاصه همه چی اوکی...کجای این کره خاکی رو برای زندگی انتخاب میکنی...؟؟؟ اگ همه رو داشتم خو سرمو ميذارم راحت ميميرم ديگ خخخخ
5)توی زندگی دنبال چی هستی؟؟؟ تكرايه ولي ميگم ارامشو اسايش و دوست دارم هميشه زندگيم شور و هيجان داشته باشه
6)یکی از شیطنت های دوران :
1)دبستان...همون جاهلیت...:D شيشه مدرسمونو شكستم! لج كردم با مديرمون!:cool:
2)راهنمایی...همون جاهلیت نميدونم چرا اين زمان هميشه پشت دفتر بودمم:surprised:!! استعداد شاعري هم داشتم فوق العاده اين زمان! واسه معلمم يه بار شعر گفتم خوشش نيومد خخخخ
3)دبیرستان و پیش دانشگاهی...همون جاهلیت دوچرخه نگهبان مدرسه رو برداشته بوديم كوچه پشتي مدرسه تك چرخ ميزديم! بي جنبه با چوب دنبالمون ميكرد!:surprised:
4)دانشگاه...همون جاهلیت اينو ديگ نميگم باو چ كاريه خو:D
.
.
5)خانه سالمندان....بازم جاهلیت...:D اينجا با ويلچر تك چرخ ميزنيم با بچه هاي باحال اونجا:redface:
واسمون تعریف کن....
7)فکر میکنی کی بزرگ میشی؟؟؟ هر لحظه ك تو هر موقعيتي ك بودم بتونم بهترين تصميمو بگيرم و جوري باشم ك بشه بهم تكيه كرد :gol:
8)قدر داشته هات رو چقدر میدونی؟؟؟چقدر شکر داشته هات رو میکنی..؟؟؟؟ قدرشونو ك ميدونم اما شكر .... گاهي يا بهتره بگم خيلي وقتا يادمون ميره :gol:
9)بهترین هدیه ای گرفتی؟؟؟به چه مناسبت...؟؟؟از طرف کی بوده؟؟ مادرم .........
10)یه خاطره از توی باشگاه داری واسمون بگو.... خاطره ك بخوام بگم! والا نه حضور ذهن دارم الان و اينكه تكراريم هست بعله تكراريه اصنشم خخخخ
.
.

.
.
فعلا ...
ممنونم بابت سوالات:gol::D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری سوم...

.
.
1)نظرت راجب خودت...؟؟؟ نظرم راجع به خودم؟؟عاليه اصن حرف نداره خخخخخ شوخي
والا گفتم قبلا!:redface:

2)نظرت راجب من؟؟؟ والا نميشناسمت زياد ولي از اونجاي ك اسم داداشت محسنه همه چيز حله حله:D
3)نظرت در مورد باشگاه؟؟؟ تكراريه خخ
4)اصلا بچه دار شی میزاری بیاد باشگاه؟؟؟:biggrin: نميدونم والا اگرم بذارم بياد نميذارم بشينه رو صندلي داغ:D
5)کسی که بیشترین تاثیر رو توی زندگیت داشته تا حالا؟؟؟ تكراري خخخخ
6)چقدر اهل فکر کردنی...چقدر اهل عملی؟؟؟ هوم فك ك زياد ميكنم اما عمل كردن اصل كاره ك تو اين مورد يكم ميلنگه كار اما خو بد هم نيستم در زمينه عمل:gol:
7)دوست داری چه کسایی رو توی واقعت هم ببینی....از بچه های باشگاه...؟؟؟ تكراري خخخخ
8)چقدر سوختی؟؟؟؟ هيچي :D
9)سوالام چه طور بود؟؟ خوب بود عالي:gol: نميدوني چقدر حس خوبيه ادم به سوال تكراري برسه بگه تكراري بود خخخ:D
10)بازم بیام یا نه؟؟؟ بلي بلي بيا خوشحال ميشم:gol:

..
.
.
موفق باشی....

سلامت باشي ممنونم:D

"Dezire"

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.بهترین فرد برای زندگی چه خصوصیاتی باید داشته باشه؟

2.زندگی رو با چه دیدی نگاه میکنی؟

3.یه توصیف ظاهری از خودت

4.به حقوق برابر اعتقاد داری عایا؟

5.مهمترين و پر تكرارترين نصيحتي كه بهت کردن چی بوده ؟؟

6.نظرت راجع به :

- من ..
- زندگی ..
- دانشگاه ..
-سایت ..
- مدیرش ..

- امتیازات
-ریاضیات ..
- شب ..
- طلا سفید یا زرد ..
- درس تاریخ ..
-8 فروردین ..
-آمپول ..
-سبزی پلو ماهی شب عید ..

7.یکی از فانتزی هات ..

dina arian

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام محسن........:D

..
.
حیف شد میخوام برم چند روز نیستم دیگه.....و الا کربنت هم دست کسی نمیرسید...:D

..
نه خدایی دیدی سوالام چقدر آسون بود....
حواتو داشتم ب خدا..
.
.
.
1)رنگ زندگیت چ رنگیه؟؟؟؟
2)چرا هیچ کس درست صدات نمیکنه....؟؟؟:D...(البته غیر از خودم....)نه جدی...خودت تا حالا بهش فکر کردی؟؟؟
3)اسم؛فامیل؛پیشه؛قصدت از دخول به صندلی داغ....؟؟؟
با این تکراریه کیف کن.....
4)تا حالا سوتی دادی....؟؟؟نگی اصلا ک خودم.....:D....تعریف کن برامون....
5)نظرت راجب موتور گازی...؟؟؟؟
6)اصن داریم؟؟؟؟؟نه واقعا داریم ما ی همچین چیزی؟؟؟:D...
7)به نظرت چرا دلم نمیاد بسوزونمت؟؟؟؟؟برای خودم عجیب سوال شده....:surprised::D
8)الان با سولای من کیف میکنی؟؟؟:D
9)خب زیادی بهت حال دادم....بسته دیگه....اسم همه اونایی که تا الان...(الان که داری جواب این متنو مینویسی...:D)در صندلی داغت شرکت کردن....+تعداد دفعاتی ک پست گذاشتن رو برامون بگو...:D
10)این سوال رو ب جوونیت بخشیدم......:D....گناه داری...
.
.

.
من نیستم دیگه...حیف شد واقعا؟؟؟؟:D
بعدا بگو چقدر بچه ها سوختوندنت.........

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
سیلام موثن ..

اول نخواستم ازت سوال بپرسم دلم سوخت سوال زیادی رو دستت مونده بود بعد دیدم سرعت گرفتی تند تند جواب میدی دیگه پرسیدم :D

1. چرا سوالای بعضی بچه ها رو مقابلش مینویسی تکراری ؟ خو تکراری هم باشه ، شاید بچه صفحات قبلو نخونده .. حالا چه اشکالی داره دوباره جواب بدی ها؟ مگه چقد وقت میبره؟ :D
2. اگه من سوال تکراری بپرسم جواب نمیدی و مینویسی تکراری؟؟
3. اونوقت میدونی چیکارت میکنم؟؟ مسئولیت جونت بر عهده خودته هاا..:D
4. چرا بچه ها یه سوالایی میپرسن که جوابش اصن مهم نیست؟ مثلا این سوالایی که میگه فلسفه فلان چیز رو کامل توضیح بده یا فلان چیز چیست؟
5. تو چرا سرچ میکنی دو صفحه کپی پیست میکنی؟ :D فکر نمیکنی اونایی که صندلی داغتو دنبال میکنن اصلا جوابات به این سوالا رو میخونن ?? من که هیچکدومو نخوندم ..:D
اخه یهو اندازه یه جزوه دانشگاهی مطلب علمی کپی میکنی کی میخونه اینا رو ..:D :D
6. چرا سوالای رزا رو خارج از نوبت جواب دادی؟؟
7. سوالای منم خارج از نوبت جواب میدی؟؟
8. چرا من یه بار تو صندلی داغ بابک اسپم دادم اخطار گرفتم ولی ستایش اینجا اسپم داد اخطار نگرفت؟؟
9. چرا بعضی سوالا رو میپیچونی؟ مثلا طرف یه سوال میپرسه میگه کامل توضیح بده تو فقط یه کلمه مینویسی و یه شکلک ..زشته وقتی میگه کامل ، کامل جواب بده ..:D
10. چرا اینقد دوست داری یه جفت کفش مث کفشای من داشته باشی ؟ اون جوابتم به سوالای قبلیم که گفتی کی از اینا میپوشه خدمتت عرض کنم که کفشای من خیلیم مُده ..:D

تا سری بعد خدافظ ..

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من برگشتم با دور 5 سوالات:
(دونه دونه جواب بده وگرنه پیچوندن حساب میشه)
1.مُخسِــــــــــن تنت میخاره نه؟؟؟؟چقد میخاره؟؟؟؟میدونی چرا میگم میخاره؟؟؟تو چرا دوس داری ما سوال بپرسیم؟؟؟؟؟قضیه همون خارشه س دیه؟؟؟:D
2.مُخسین با کلمات زیر یه داستان کوتاه بنویس:
شپش،شهاب،باشگاه،دندون مصنوعی،حمید،رزا،پارمهر،شکـــــار،ناخن گیر،رنگ مو
3.فرق بین شیشه و آن ورش پیدا چیه؟؟؟
4.من درش پیدا یعنی چی؟؟؟
5.تانک یا نفر بر رو توضیح بده؟؟
6.شلمچه رفتی؟؟توصیفش کن
7.چرا اینقد سوالام الکی پلکیه؟؟؟
8.چرا در دیزی بازه؟؟؟کو تخم مرغ تازه؟؟؟دختر اون پیرزنه چرا گرامافون میزنه؟؟؟مگه گرامافون زدنیه؟؟؟
9.شمشیر با دشنه و خنجر و قمه چه فرقی داره؟؟؟
10.شوش،مولوی راه آهن.یه بند دربارش بنویس

آخرین ویرایش:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام محسن جان سلام فاطي جان:D
مشخصه که حالت خوب خوبه اره خو خوبه خخخ
بریم سر سوالات
1-دوست داری با کی تو باشگاه دوست شی که تاحالا نشدی؟
هوم؟ دوست بشم!! فك كنم با همه ديگ دوست بشم كسي نمنده خو خخخ:D
2-اولین دوستت تو باشگاه احسان:gol:
3-چه کسی رو توباشگاه بیشتر دوس دارییی راستشو بگو؟دوس دارم؟
خيليا هستن ك من دوسشون دارم پسر و دختترم نداره و اصن كساي ك تو پروفم باهاشون ميحرفم همشونو دوس دارم

4-اخرین نفری که تو باشگاه دوس شدی؟ اخرين نفر ..ممممم يادم نيست بذار برم الان به يه نفر دوست بشم بيام اسمشو بگم !!خخخ:D
5-محبوب ترین کاربر باشگاه به نظرت کیه؟؟
محبوب ترین مدیر باشگاه به نظرت کیه؟؟
محبوب ترين ك بين پسرا بهنام هست شهاب هست ناصر هست امير حسين هست هستند زيادن بچه ها خخخخ
تو دخترا ملودي پارمهر دختر شرقي رزا !! هستن زيادن!
مدير فك كنم حميته

6-فک می کنی صندلیت چند صفحه شه؟ نميدونم ولي دوس دارم زياد بشه خخخخ

7-هر روز چند ساعت نت می اییی؟ هر روز!!حدود 4 يا 5 ساعت! زياده خخخخ:D
8-از چیه باشگاه خوشت اومده ؟ از صميميتش ك بين كاربرا هستش:gol:
9-اشپزی بلدی ؟چیا بلدی درست کنی ؟ خو راستش نه زياد بلد نيسستم بهتره بگم در حد بخور و نمير بلدم خخ
كوكو سيب زميني و املت خخخخ:D

10-بزرگترین دروغی که گفتی ؟بزرگترین دروغی که شنیدی؟
بزرگترين دروغي ك گفتم! ممممم به استادم سر جلسه گفتم مريض بودم نشده درس بخونم! اجازه داد يه روز ديگ بيام امتحان بدم..حال كن نفوذو!!:D
البته اين نبود بزرگترينش يادم نمياد خو!:cool:
دروغ ك زياد شنيدم اما اين جور وقتا يه گوشم دره و يكيش دروازه! اون ك اصلا يادم نميمونه خخخ:D
اما يه بار ديدم يه نفر زير ابمو زد! بعد نيم ساعت امده بود كنارم نشسته بود باز واسه اون ك جلوش زير ابمو زده بود بد ميگفت! اصن موجود عجيبي بود! پروردگارا!:D

باز بر میگردم:D
ممنونم فاطمه جان بازم برگرد خو:D:gol:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اقا محسن نوبتی هم باشه نوبت منه... دی سلام يوسف جان ممنونم عزيزم خيلي خوش امدي گل پسر:gol::D

بریم سر اصل مطلب... عاغا بذار اول يه چايي بخوري بعد برو سر اصل مطلب:D

1. در حدی که دوس دالی خودتو برام معرفی کن... من اسمم محسنه و در حدود 23 سال سن دارم و رشته تحصيليم مكانيكه و تو يه شركت مرتبط با رشتم مشغول به كارم اين روزا و به زوديم ميخوام برم خدمت خخخ بسه ديگ:D

2. مدل ماشین چی دوس داری؟ بارها گفتم پرايد خخخ ولي من اين ماشينو دوس دارم:heart:

3. ی نام کاربری جدید برام بذار... يوسف خيلي اسم قشنگيه! يوزارسيف:D

4. عید امسال عیدی چی گرفتی؟ هيچي! عيد كجا بود باو!:gol:

5. تا حالا از دخترا رو دس خوردی:d هوم رو دست؟! نه گفتم ك با احتياط بازي ميكنم شكست و رو دست تو كار نيست خخخ:D

6. چطوری با اینجا اشنا شدی؟ توسط يكي از دوستام ك خيليم گله:gol:

فعلا ... بر میگردم دی
منتظرم يوسف جان خيلي خوش امدي عزيزم:gol:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به موصن جزغاله سلام پري ورپريده:D
امیدوارم حسابی سوخته باشی
این سوالارو واسه دس گرمی جواب بده فعلا.... شاید نتونم دیه بیام ولی اگه نشد بیام سوالامو میدم به مرجان یا یکی دیگه که ازت بپرسه نترس مياي :ديييييييييييي

1. چرا به جای گلسا از من تشکر کردی؟؟؟ (با جزئیات لطفا :دیییییییییییی) هوم گلسا! هيچي خو من حواسم نبود نوشتم پري! يه وقت خداي نكرده فك نكني من جواب سوالي رو از تو پرسيدم ها ...نع خيلي ساده اي اگ اين فكرو بكني
2. به نظرت من خبیثم آیا؟؟؟؟؟ خيلييييييييييي:D
3. چرا گفتی حمیدو با تبر بکشم که از دستش راحت شی؟؟؟ چه بدی کرده بهت؟؟؟ (قسمت دوم سوالو کامل توضیح بده)
خو باو من واسه راحتي خودت گفتم و اينكه كارت تميز تر در بياد از اب! وگرنه من به حميد كاري ندارم ك نه نه نه نوچ نوچ

4. اسم مربی مهدکودکت؟ کلاس اول؟ کلاس دوم؟ کلاس سوم؟ کلاس چهارم؟ کلاس پنجم؟ دوران راهنمایی کامل؟ دبیرستان؟ دانشگاه؟

اول اقاي ميرشاهي
دوم خانوم جوادي!
سوم خمزه زاده
چهارم سلطاني نيا
پنچم گوهر جو
بقيش جسته گريخته يادم هست:redface:

5. دانشگاه مربی داره؟ نميدونم والا مال ما ك نداشت:D
6. چرا قرار بود بهم شام بدی ندادی؟؟ ها فك كنم واسه درسم تموم شده بود قرار بود بدم ك زدم زير ندادم (شكلك زبون درازي :D)
7. به نظرت اسم مربی مهد کودک کسی میتونه جزو اطلاعات شخصیش باشه؟؟ یه داستان واقعی درموردش تعریف کن
هوم نه فك نكنم
من ك مهد كودك نرفتم ك داستان بخوام تعريف كنم خو!!!
8. نزدیک ترین دوستای باشگاتو نام ببر و از هر کدوم یه خاطره خوب و یه خاطره بد تعریف کن... (در صورت به خاطر داشتن تاریخ و ساعت واقعه ذکر شود)
باو اگ بخوام دوستاي خوبمو بگم ك خيلي ميشه! تازه خاطره هم بگم! اوههههههههههههههه كي ميره اين همه راهو!
دوستاي خوبم عطار هست شهاب هست
ناصر بهنام (البته بيشتر به دشمن ميمونه خخخ)
بعد اون يكي ناصر امير
پيرجو ميثم حميد .... ستايش ملودي خودت پارمهر فاطمه سوگول اركيده شهناز رزا دختر شرقي كارول گيم اور ارچ مي دوست شيطون و همكار خودم ساناز پنل... اينا و خيلياي ديگ همه هستن حالا واقعا تو خاطره ميخواي؟
:surprised: اينجوري بهت بگم خيلي از كاربراي اينجا جز بهترين دوستاي منن:cool:
9. جنگل یا دریا؟ روز یا شب؟ ستاره یا ماه؟ اسب یا آهو؟ زیبای خفته یا سیندرلا؟ میکی موس یا پدر ژپتو؟ سوسک یا مارمولک؟ من یا تو؟
دريا
شب
ماه
اهو
سيندرلا (اليته زيباي خفته هم هميشه خوابه زياد حرف نميزنه خوبه هااااااااا
پدر ژپتو
سوسك
تو خخخخخخخخخخ

10. ذهنیت یا تعریفت از.....
ترس بزدليه اما خو گاهي واه يا ناخواه به ادم غلبه ميكنه و ادم اگ بتونه كنار بذذارش واقعا موفقه
الافی وضعيت الان جووناي مثل من ك منتظن برن دو سال الاف بشن:cry:
خیانت
کودکی روزهاي خوشي ك تمموم شده واسه ما اما هنوزم دوسش دارم:redface:
پری (از نوع سا دار) از نوع سا دار؟:surprised: پري مدل جديدت امده مگه؟:D
رودخونه هميشه روانه و هيچ وقت از حركت و جنب و جوش واينميسته
آفتابه خو چيه مگه باو لازمه ديگ بعضي وقتا نعمتيه ها:biggrin:
زامبی تعريفي ندارم از اين!!
عشق من ك نديدمش!
:gol: پس قبولش ندارم
خدا اينو نديدم ولي قبولش دارم:gol:

موفق باشی..... بازم میااااااااااااام ♥