صندلی داغ محسن ( mohsen_24 )( موصن )( موزن ) !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهتاب جان:gol:
سلام ،خواهش میکنم سوالارو به ترتیب وبدون توجه به سوالات پایین تر پاسخ بدین, و خودتونو در شرایط پرسیده شده تصور کنین.(نگران نباش ،پارتی بازی کردم،سوالات زیاد سخت نیست;))
*شما اهل کدوم استانین؟کدوم شهر؟ خراسان نيشابور
الان کجا زندگی میکنین؟ شهرمون!
دانشگاهتون تو کدوم استانه؟ درسم تموم شده!:D
اگه قرار بود خودتون انتخاب کنین اهل کدوم استان باشین ،کدوم استان وشهر رو انتخاب میکردین؟چرا؟ همين سر جاش از همه جا بهتره
اگه قرار بود خودتون گشوری رو که توش متولد شدین انتخاب کنین کدوم کشوذرو انتخاب میکردین؟چرا؟اگه بازم ایران چرا؟
خو من اينجا راحتم خو
:surprised:
* اگه 3روز اجازه ی رفتن به مسافرت داشته باشین کجا میرین؟چرا؟ ميرفتم مالمو!! دوس دارم برم:D
امکانات در اختیارتون بذارن و3 روز بهتون وقت بدن تا هر کاری میخواین انجام بدین(البته در چهارچوب قوانین طبیعت) چیکار میکنین؟ كار خاصي نمكردم بايد بشينم فك كنم خو!
اگه امکانات در اختیارتون بذارن و3 روز بهتون وقت بدن تا هر تفریحی که دوست دارین انجام بدین چیکار میکنین؟چرا؟ ميرفتم كوه و يا هم اسكي!:D
*اگه قرار بود خودتون اسمتونو انتخاب میکردین ،چه اسمی انتخاب میکردین؟چرا؟ از همين اسم الانم راضيم خيلي انعطاف داره خخخخ:D

ممنونم مهتاب جان:gol::D

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سری ششم سوالات

1.چی شد که تو به من و اوا گفتی منو شما نداریم؟؟؟چرا یه همچین صوبتی کردی؟؟؟
2.الان تو ناصری یعنی من و اوا هم ناصریم؟؟؟حمید این وسط کیه؟؟؟
3.پسته هامونو کی میدی؟؟؟
4.سپید ژان چرا به ما گفت کروکودیل؟؟؟
5.چرا چراغت رو میگی سوخته؟؟؟پول نداری تعمیرش کنی عایا؟؟؟
6.مخسن به نظرت چن صفحه میشه صندلیت؟؟؟
7.چرا تو نمیسوزی؟؟؟
8.چرا هرکی میاد میگه دیر دیر ج میدی سوالاتو؟؟؟
9.چرا وختی کارم داری میگی مرجی جون؟؟؟من میگم ها؟؟؟
10.سری اخر غولشه:D.به نظرت چند سری دیه از سوالام مونده؟؟؟

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااام محسن جان بالاخره نوبت چزوندون تو شد....:D سلام شيدا جان خيلي خيلي خوشحال شدم ك امدي:D
....
خودتو آماده کن.... امادم
خوب...

1.چرا اینقد به این عکس آواتارت علاقه داری؟ خو قبلا هم گفتم ارامش خاصي داره
2.با اینا 1 جمله بساز:
چتر _ جوجه _ لواشک _ موصن!!!!
موصن زير بارون با چتر در حال قدم زدن بود و لواشك هم ميخورد ك ناگهان جوجه اي رو ترسوند خخخ

3.اگه بهت بگن میتونی انتخاب کنی مدیر یکی از قسمتای باشگاه شی،کدومو انتخاب میکنی؟ من ادمين بودنو قبول ميكردم
:D
4.نظرت در مورد نظریه نسبیت انیشیتن چیه؟میتونی بهترشو اراده بدی؟ نظرم ك خيلي جالبه نظريش و جالب و البته مبهم
نه فك نكنم خخخ

5.تا به حال شده کسیو از لیست دوستات حذف کنی؟ اره خو ولي كار بديه دوباره ادشون كردم!
:redface:
6.این همه مهندسی چرا مکانیک؟ چرا مكانيك نه؟!
7.کتاب شعر یا فلسفی؟ شعر

موفق باشی....
;)

ممنونم شيدا جان عزيزم:gol: دختر گلم:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام محسن جان خوبی خوش میگذره اینجا:دی سلام همراهي جان خوبي؟ چه شكلكا ميذاري ها
من سوالامو میپرسم ولی بدون که خیلی رعایت حالتو کردم مرسي ك رعايت حالمو كردي خخخخ
1. الف)تو که ارومی پس چطوری میتونی اینهمه شلوغ کنی؟ من نگفتم ك اروم!! گفتم ارامشو دوس دارم و ارامش بخشيشم لذت بردن از زندگيه ك شلوغ كردنم جز از همونه ديگ خخخ
ب)چطوری میتونی در عین اینکه ارومی شلوغ باشی در عین اینکه شلوغ میکنی اروم باشی:دی توضيح دادم ك خو
2.ادم درون گرایی هستی؟دلتنگیتو چکار میکنی؟میذاری کسی به درونت پی ببره یا داخل شه؟چرا دردت رو پنهان میکنی؟چرا بروز نمیدی؟ادم قوی ای هستی؟(اینا چند تا سواله تو یه سوال پس باید به تک تکشون جواب بدی:دی)
ادم درون گرا ك نه من فقط موقع ناراحتي ميرم تو خودم بقيه وقتا بيرونم
نه هيچكس پي نميبره خخخ
خو وقتي كسي نميتونه كمكم كنه چرا ناراحتش كنم؟ در ضمن از اينكه كسي الكي بگه اخي ناراحت شدم بدم مياد!
اما خو مال خودمه اون درده و كسي ديگ نبايد ازش خبر داشته باشه خو!!

3.میونت با خدا چطوریه؟چه وقت هایی احساس میکنی به خدا نزدیکتری؟هرچند وقت یکبار این اتفاق میافته؟
ميونم با خدا ك خوبه فك كنم از طرف من نه ها! از طرف اون! خيلي هواي منو داره خيلي!
اين لحظه ها اتفاق افتاده ك تو پستاي قبل گفتم
تو يه تصادف من تا دم مرگ هم رفتم وفقط خدا خواست ك بازم باشم
:gol:
4.به خاطر کدوم نعمت خدا خیلی شاکرشی؟
خانوادم
5.محدویت ها و کمبودهات (در مورد خودت) چطوری جبران میکنی؟تبدیل به فرصتش کردی؟
اوه چ سوال سختي!
والا با تلاش خو خخخخخ دقيقا اگ يك مثال ميزدي بهتر متوجه ميشدم منظورتو همراهي جان

6.تخصصت توی چیه یعنی وقتی خانواده ؛ دوستا و رفقا در چه کاری گیر میکنن میگن برین سراغ محسن؟فرق داره ها توضیح کامل:دی)
جدا از كاراي فنيشون
تعمير ماشينشون :ا و ساير كاراي فني
من استعداد فوق العاده اي تو پيدا كردن اجسام و اشياي گم شده دارم خخخخ
خو دوستام واس بعضي درساشون ميان سراغم ك به كنار پروژه پاياني چند نفرشونو كمك كردم تو ساختنش:cool:
مسايل عاطفي و عشقيشونم خيلي زياد بهم ميگن:redface:
كلا ادم راز داريم هر كي هر حرفي داره مياد بم ميگه خخخخخ
يك ادم خوبيم تو دنياي حقيقي مردم خيلي زود بهم اعتماد ميكنن و از راز و يا اتفاق خصوصيشونو بهم ميگن!البته من يه ساعت بعدش يادم ميره چي گفتناااااااا بس ك حرف ميزنن خخخخ

7.تا چند سال ایندت رو برنامه ریزی کردی؟ کار نکرده ی 91؟کاری که حتما باید 92 انجام بدی؟ من اهل برنامه ريزي نيستم حداقل الان اينطوريه!!خخخخخخخخخ
8. یه فضای خاطره انگیزت رو توصیف کن...با شرح جزییات کامل:دی اتفاق خاطره انگیز اونجا رو هم شرح بده:دی
فضاي خاطره انگيز!! همون سيله خخخ گفتم تو پستاي قبل خخخ
9.من رو چطور میبینی توضیح کامل در یک پاراگراف:دی
همراهي!
يك دختر ك معماري خونده و البته علمش توكتابشه! خخخخ
نه خو جدي بخوام بگم يه دختر خيلي خوب ك من از اخلاقش خوشم مياد (كلا اخلاقت خوبه )
كم حرفه! و اينكه جديدا سرعت نتش زياد شده واسه خودش پادشاهي ميكنه ديگ خخخ
البته تو تالار معماري خيلي به بقيه كاربرا كمك ميكنه
10.نظرت در مورد بستن پروفایل چیه که مد شده؟وقتی به در بسته ی پروفایل یکی میرسی چه حسی بهت دست میده؟کلا تو زندگیت وقتی به در بسته میخوری چکار میکنی
اخ چ حس بديه خخخخخ
ولي خو كلاس داره ديگ باو
در بسته!
نميدوني چقدر اعصاب خرد كنه به در بسته خوردن!اما خو بايد باز بشه!
يه مثال از كار كردن خودمو بگم من شده تا حالا به طور مداوم 6 ساعت رو يه وسيله كار كردم تا درستش كردم!
همه ميگن چقد حوصله داري تو!
اما خو كار نشد نداره در محضر ما خخخ

خب اینم سوالای صندلی یخ در بهشتم مرسی ممنونم ازت پاینده باشی

ممنونم همراهي عزيز!!:D

آخرین ویرایش:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی سرعت پاسخگویی پایینه !!!!!!!!!!!!!!!!!! همينه ك هست ديونم كرديد خخخخخخ :Dحــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد کوجایی جانم بگو حله حله:D
میخوای بیام کمک نع تو جيب مارو نزن نميخواد كمك كني:D
1- با دیدن روح بیشتر میترسی یا دیدن یه آدم مسلح خو ادم مسلح ك زياده دور برمون باو!(چاقو هم جز سلاح ها محسوب ميشه) خو روحه ك ديدنش تازگي داره و تازشم نميترسمااآآ نه فقط حجان زده ميشم خخخخ
2- چه ژانری رو توی فیلم دوست داری ؟ ملو درام خخخخخخ
3- صدات قشنگه ( چه به خودش گرفت منظورم آوازخوندنه ) هوم نميدونم نخوندم زياد تو حموم ك خوبه دوسش دارم خخخخ:D
4- چندتا از همدانشگاهیات توی این سایت هستن نميدونم من ك فقط يه نفرو ميشناختم ك اونم فك كنم ديگ نيست!
5- به ازدواج فکر میکنی ؟؟؟ ( نه تو رو خدا بیا فکر کن ) نع فعلا به خدمت فكر ميكنم! البته اره ديگ همين خدمت!:D
6- از کدوم بازیگر فیلمهای اکشن خارجی خوشت میاد ( مرده بودنم عیب نداره مثل مرحوم بروسلی و غیره و ذالک ... ) جيسون استيتهم!اسمشو درست نوشتم ؟؟خخخخ
7- آیا خنده بر هر درد بی درمان دواست ؟ دوا هم نباشه مسكن خوبيه!:gol:
8- چند بار در طول دوران تحصیل خیلی مودبانه با تی پا از کلاس انداخته شدی بیرون در طول دوران تحصيل ك اره خو اتفاق افتاده! اما گاهي خودم به نشانه اعتراض كلاسو ترك كردم اينقده با كلاسه علي ك نگو!!خخخ فقط منتها بايد يه راست بري اموزش درسو حذف كني:D
9- چند بار معلما گفتن بیا این جلو رو زمین بشین ( خیلی حس بدیه :cry: شوخی نمودم انقدر حال میده :D )
تو دبستان و راهنمايي خيليييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي
تو دبيرستان معلما ميگفتن صندليتو ور دار بيا جلو خخخخ
ديگه كافيه دهههه:D

10- تا حالا فلکت کردن ؟؟؟؟؟؟ بیشتر چطور توی مدرسه معلما میزدنت ( نگو که کتک نخوردی از دست معلم که میدم صندلیتو بذارن رو دریچه کوه آتشفشان در حال فوران :D ) خو يه بار معلم كلاس چهار با يه تسبيح داشت به شوخي زد پشت گردنم اينقده سوخت ك نگو!!
اخر اون روز چهار تا چرخ ماشينشو هم كلاسيام به نشانه گرفتن انتقام من پنچر كردن!!
ممنونم عزيزم خاطراتمو زنده كردي كلي خنديدم مرسي:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
زود باش جواب بده دیه جواب دادم ديگ :D
خوب بریم سراغ سوالهای فلسفی و روانشناختی و جامعه شناختی خو برو من نميام خخخخ
1- اگه قرار باشه جای یکی از این افراد باشی کدومو انتخاب میکردی
الف) کوروش ب ) داریوش ج) خسرو پرویز د ) امیر کبیر
اين داريوش همون خواننده هس؟:D مممم خو كورش!اخه دوس ندارم تو حموم به زور بميرم!:gol:
2- اگه گنج قارون رو داشتی چکار میکردی ( به جز باز کردن حساب توی بانک )
خو ميرفتم ميزدم تو كار خريد سكه و زمين!! ادما سيري ناپذيرنااااخخخخ:D
3- بیشتر دوست داری جک بشنوی یا جک بگی ؟ هر دوش! اما خو جكا يادم نميمونه! بشنوم:D
4- دوست داری جلب توجه کنی و توی چشم باشی یا آروم و منزوی خو دوس دارم...بستگي به حالم داره اون موقع اگ خوش باشه خو شلوغم و اينا اما اگ بي حوصله باشم از ديوار صدا در مياد از من نع:redface:
5- برای بیشتر مورد توجه قرار گرفتن کدوم کارو میکنی
الف ) خندوندن دیگران ب ) گریدوندن دیگران ج) انجام کارهای عجیب د ) همه موارد ما تو كار خنده هستيم خخخخ:D اما خو واسه جلب توجه نيست واس خوش گذرونيه!
6- از انجام چه کاری خوشحال میشی كاراي مورد علاقم!
7- از انجام چه کاری ناراحت میشی كاري ك به زور بايد انجام بدم و باب ميلم نباشه خخخ
8- تا حالا به کسی درخواست ازدواج دادی نع:surprised:
9- این جمله ای رو که من مینویسم به فارسی برشگردون ( راهنمایی : من فارسی نوشتم ولی زبون تایپ کردنم انگلیسی بود میخوام چشات باباقوری بشه ) :surprised: اول مشخص كن جملت از كدوم طرف شروع ميشه من بايد اينو بدونم عاغا:D
r,vd c rgl rgl c r,vd / j, uar lkd ',',gd l',gd
10- چقدر دوست داری من دیگه نیام و سوال نپرسم ( باید درنظر داشته باشی که فعلا دارم گرمت میکنم حالا از سری بعد میخوام آتیشت بزنم :D) هر چقد ك دوز داري بياح

ممنونم بوگاتي جون:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطف کن 1 کلمه ای جواب بده: خا:D
1.علم یا ثروت? خو من علمو بيشتر دوس دارم! ام خو ثروت خخخخخ:D
2.پول بادآورده یا پول زحمت کشیدن? زحمت كشي:gol:
3.پراید یا لامبورگینی? پرايد :ا
4.مدرسه یا دانشگاه? دانشگاه خخخخ:D
5.معلم یا اساتید? اساتيد

اخييييييييي چ سوالات خوب بود خخخخخخ ممنونم دانشجو!!
يه سوال تو از سال 2009 تا الان هنوز دانشجويي كامپيوتري!!:surprised::D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاسخ مناسب دهید: بازم خا:D
1.بحران فعلى نرم افزار توسط مسئله......ايجاد شده است؟ :surprised: در اون نقطه چينه ك گذاشتي!!:D
2.اين چيست؟mpixel 6 خو mpixel 6 ديگ!:surprised:
3.منظور از رساناى انتقال چيست؟ چيزيه ك ك رساناي و حالا گرما يا الكترسيته رو انتقال ميده خخخ:D
4.آيا به كامپيوتر علاقه منديد؟علت و عامل اصلی این علاقه چیست?با رسم شکل توضیح دهید? نه علاقه ندارم :ا
5.فيبر نورى را در1کلمه شرح دهید؟ فيبر نوري!:)

اي بتركي! ممنونم خخخخخ:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم رب الشهدا و الصدیقین يا خدا:surprised:

از آنجا که هیچ جستاری بی حضور عطار باشگاه صفایی نداره، و به خواست مریدان و چاکران، در این جستار حضور همی بهم رسانیدم
لبيك يا عطار!:surprised:
باشد که خاطره ای شود آینده و آیندگان را ... :redface:

سیلام موسن، چطوری دادا؟
سلام عطار خوبي تو؟قربونت منم خوبم:redface:
چند تا سوال من باب خالی نبودن عریضه میپرسم، تو هم من باب خالی نبودن عریضه پاسخگو باش! خا:D
1- چقدر دوست داری من رو صندلی داغ بشینم؟ چرا؟ مگه مرض داری؟
خو از اونجاي ك تو شيرين زبوني خخ و اينكه اصن سوزوندنت لذت بخشه واسه ادم و هزاران دليل ديگ دوس دارم بشيني! مرضم ندارم خخخخ

2- به نظرت دلیل محبوبیت بالای من تو باشگاه چیه؟ صادقانه بوگو ه
ا خو من از هركي ك راجع به تو حرف زده شنيدم ك گفتن عطار يه پسر خيلي با احساسه و خيلي ماهه!
خو ماهي ك همه دوست دارن گلي! همين گل بودن و با احساس بودنت
البته گفتن عطار اخلاقش مثل دختراس خخخخخ:D

3- سوالی که همیشه دوس داشتی از من بپرسی چیه؟
دقيقا كي دوماد ميشي من بيام مشهد خخخخخ! شمارتو بگيرم و اينكه به نظرت من چه جور ادميم :redface:

4- چی شد که اومدی با من دوستی کردی؟ از اول اولش بوگو
اولشو! واس اون مسلبقه بهت پيام دادم و اولين مكالممون واس اون بود
بعد قرار بود شيريني بهم شعر بدي و....
اما خو نقطه عطف رفاختمون اون اتفاقي بود ك اون پسره بهم گير داده بود........!
الان خيلي خوشحالم ك دوستمي شكلك قلب و اين مسخره بازيا خخخ

حرف نداري داداشي

5- منو بیشتر دوس داری یا همکاریمو؟ یکی رو فقط میتونی بگیااا
هوم خو سپيد تو پست خودش منو بازخواست كرده ك چرا تو رو بيشتر دوس دارم خو واسس اينكه خراب نشه پستش تو رو خخخخ:redface:

6- یک بیت شعر از شاعری که دوست داری بنویس ...

عشق جانان همچو شمعم از قدم تا سر بسوخت

مرغ جان را نیز چون پروانه بال و پر بسوخت
عطار

7- اگر میتونستی فقط یک نفر از کسایی که تو نت میشناسی رو تو دنیای واقعی باهاش ارتباط داشته باشی اون کیه؟
خو هستن و زيادم هستن اما خو خودتو عشق است:gol:

8- یک عکس از سیستمت در همین لحظه بزار بینیم، قبلا گذاشتمم نداریم!
اي بتركي داداش............اوه اينجا چقده سيم هست خخخ
الان دوربين ندارم خو :ا
ولي خو گذاشتم تو باشگاه ها! تو هم قرار بود بذاري پيچوندي!

9- مامانی هستی یا بابایی؟
ماماني:redface:

10- خودت فهمیدی دیگه قافیه که تنگ آید و شاعر به جفنگ آید و این صوبتا خلاصه
اره اره خو درسته خخخخ

این یک بیت رو هم از عطار داشته باش:

آتش عشق تو در جان خوشتر است
جان ز عشقت آتش‌افشان خوشتر است ...

تقديم با عشق به بهترين دوستم:gol::heart:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام موصن کچل...حیف نبودم زیاد وگرنه زودتر هیزم میاوردم ارع تو راس ميگي!:D

خب شروع کنیم...سخت شد کار همه سوالا رو پرسیدن ته دیگش ب ما رسید پس باید سوالای خصوصی تر و داغ تر بپرسم از همین الان محسن جان غذر میخوام من نارفیق نیستما :D

1-نظرت درباره بیمه چیست؟چرا علاقه داری همیشه ب دفتر بیمه بری؟خو نگاه كن خودت ك ميدوني هم ماشينا گرون شده و هم ديه ها و بعدشم با حضور ماشين هاي مثل نيسان تو شهر خو خطرناكه عزيزم هر روز بايد برم خبر بگيرم بيمه ماشينم تموم نشده باشه خو خخخخ

2-چرا اینقدر ب مدیرا علاقه داری؟چرا همش دوس داری باهاشون بحرفی؟هوم؟ اونا علاقه دارن با من بحرفن خخخ نه مدير بودن يا نبودن فرق نميكنه مهم خوب بودنشونه!

3-چرا وقتایی ک سرت شلوغ میشه یهویی جی
م میشی میری مثلا یکی دو ساعت بعدش بیای؟ اگه حوصلت نمیرسه مگه خب ... داری ک اینقدر شلوغ میکنی؟اي كوفت نت قطع ميشه من ك كاري نميكنم خو خخخ شهاب نذار بگم هاااااااا!! خخخ:cool:

4-چرا الان با این سنت هنوز بیکاری؟ چرا حتی مکانیکی سر کوچتون راهت نمیده بری اونجا پنچری بگیری؟كي گفته بيكارم من :ا همين الان سه جا كار دارم من خخخخ

5-اصن تو با این وضعت چطور دانشگا قبول شدی؟کی تو رو ب دانشگاه راه داد؟ اي كوفت من رتبه برتر بودم كچل

6-جز اسپم تو این باشگاه کار دیگه ای هم بلدی؟ اصن پست مفید دادی تا حالا؟اره خو پست مفيد داشتم خو! اسپم كجا بود باو ميزنم بچسبي به ديوار ها

7-ی خاطره از اون شبی ک من و تو و ساناز و سمیه علیه پیرجو توطئه کردیم رو بگو :D
هوم خاطره به كنار باو اون همه پشت سرش غيبتشو كرديم و كلي كاراي ديگ بعد يكي از بچه ها لينك هر دو جا رو بهش داده بود بعد برگشته در كمال بي احساسي بهش گفته " خا ديدم :ا"
:biggrin:

8-عمو پورونگو بیشتر دوس داری یا فیتیله ها؟کدومشو بیشتر میبینی؟:biggrin: من خاله شادونه :ا

9-این اوتارت چی داره ک تو اینقد دوسش داری کچل؟ خو یکی بذار مثه خودت باشه کچل و زشت و... اي كوفت اواتارم لنگه خودمه خخخخ حسوديت ميشه خخخ

10-نظرت درباره سوالا من چیه؟ وقتی خوندیشون جون محسن فحشی چیزی هم دادی یا نه؟:D

فوش ك بعدا زنگ ميزنم بهت ميدم غصه نخور خخخ اما خو مرسي شهاب جون ك امدي;)

پ.ن:بازم سوال پیدا کردم میام اتیشت میزنم...تازه الان رفاقتی عمل کردم از خیلی چیزا چشم پوشیدم ...بیا دست بوسی تا دهنمو باز نکردم:D
بياح دهنتو باز كن تا منم بكشمت خخخخ:D
بازم حتما بيا شهاب جان

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای دادبی دود.میبینم که کتلت شدی! از معایب محبوبیت زیاد همینه دی. نه من سالمم مربي

آغا دیگه تو باشی اینقد دوستت داشته باشن
،1- اینا دوستن یادشمن؟ خودشونو ك دوست معرفي كردن!! خخخ نه ولي همشون خيلي گلن و ماه:gol:
من دیگه اذیتت نکنم بهتره.چیقد کند جواب میدی؟ كنده الان :ا
آخرین سوالاتمو بپرسم دیگه بسه.
نظرتو راجع به موارد زیر بگو.
2-یچیزی به این بگو.(خجالتم خوب چیزیه) >>
خو خوابش مياد چيكار داري بچه رو؟:ا
3- این چی میگه؟(فک کنم داره فحش میده) >>
خيلي انصافا بي تربيتن اين شكلكاي خاك برسر خخخ :دي
4- چرا بعضیا باهات اینطوری میکنن؟(بچه به این خوبی!دی) >> هوم اره بچه به اين خوبي ماهي اصن يه وضعي :ا
5- یک انشای خوب وکامل درمورد این حرکت بنویس البته باعنوان. >>

(شک نکن کوتاهی کنی گزارش تخلف رد میکنم.)
خو انشاي خوب از كجا بيارم من!
راجع به قسمت اول ك خو اين ذرات معلق و ميكروب و كزار و ايدز تو هوا ول ميگردن برا خودشون! از راه دماغ خو ميخوان وارد بدن ما بشوند اما خو دماغ ما سربازان سلحشوري دارد ك جلو نفوذو ميگرن و اما اين شكلك چولمون!اونا رو از يه راه ديگ وارد بدنش ميكنه ووووووووووووع بميري مربي:biggrin:

6-بنظرت این به نتیجه میرسه؟(یچیزی(دشنام بده) به سازنده این شکلک که این بنده خدارو گذاشته سرکار) >>
خو باو پنج + 5 ميشه ده اين طفلي تو هر دستش 4 تا انگشت داره كوتاهي كردن در حقش!:ا
7- رو این کلیک کن یه اتفاق خفن میوفته .>>
حميد نگاه هي مياي ميگي نپيچون :ا خخخخ
8- این صدای زدی(z) که از پشتش درمیاد چه صداییه؟؟! >>
يعني ميخواي بگي... خجالت بكش مرد :ا
9- نظرتو راجع به عکس زیر بگو.
مثبته!!
يا خدا ياد معلمم افتادم خخخ

10- نظرتو راجع به هرکدوم از جملات زیر بگو.
* سایه‌ها، در هوای ابری خستگی در می‌کنند. هوم خو هم جا سايس تو هواي ابري كسي نميره ديگ زيرشون راحتن :ا
* وقتی کاسه سرم داغ می‌شود، افکارم را فوت می‌کنم. فكر زياد نكن خطر ناكه سرت شايد بتركه :ا فنم ك نداره ماشالا:D
* اگر خودتان را به آن راه زدید، مواظب باشید گم نشوید. تو دنياي دوز كلك غرق نشي!دقت كردي مربي گاهي خودمون دروغاي خودمونو خيلي راحت باور ميكنيم و بخشي از واقعيتمون ميشه!
* اون هایی که شما را آدم حساب نمی‌کنند، ریاضی بلد نیستند. خودتو هيچ وقت نشكن تو مسئول كوچك بودن ادماي اطرافت نيستي! اين جمله از خوودم بود خخخخ
* در کوچه رویاها قرار داشتیم، اما خیالش بد قولی کرد.اخي حتي فكرشم سراغتو نگرفته!ولش كن باو خخخخخ:D
* برای آن‌که آینده‌اش را خراب کنند حالش را گرفتند. از الان بايد ايندتو بسازي :ا
.
.
.
دیگه تو باشی با باشگاه مهندسان ور بری. ميتركونمش وايستا خخخ:D

ممنونم مربي عزيزم خيلي گلي:gol:
ولي خو كشته مرده سخاوتتم

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
ها اون یه سری سوالارو که هی فکر میکردم پرسیدم بعد دیدم نپرسیدم بعد واست نوشتم که همش فکر میکنم پرسیدم ولی نپرسیده بودم پرسیده بودم اما تو انقدر دیر جواب میدی که آدم یادش میره پرسیده یا نپرسیده ولی فهمیدم که پرسیدم :D
1- چند بار رفتی قم ؟؟؟؟؟؟؟ ( 2 سال و نیم کاردانیمو اونجا گذروندم ، انقدر چیز میدیدم توی روز :D )
2- توی آسمون چندتا ستاره داری ؟؟؟
ازشوخی بیا بیرون دهه ، یکم جدی به این سوالا جواب بده
3- چقدر آدم خوشبختی هستی ؟؟؟
4- چقدر احساس میکنی که کوچیکی ؟
5- اصلا شخصیت خودتو خورد شده میبینی ؟؟؟
6- تا حالا شده شخصیتتو خورد کنن ؟
7- تا حالا شده غرورتو بشکنن و تو چیزی نگی ؟ یعنی اینکه خودت بخوای اینطوری بشه یه جور ازخودگذشتگی که واقعا با تمام وجود این ازخود گذشتگی رو انجام بدی ؟؟؟
8- خوب دیگه گوناه داری یکم بخندونیمت ( اول اشکاتو پاک کن :w24::D ) اما جدا از شوخی خیلی جرات میخواد راست و درست به سوالای بالا جواب دادن...
نظرت درمورد ازدواج فامیلی چیه ؟؟؟؟ در مورد ازدواج غیر فامیلی ؟؟؟؟؟؟ در مورد ازدواج با یه خانوم خارجی ( چه خوشش اومده منظورم از خارج کشورهای همسایه بود همون افغانستان و پاکستان :D )
9- چرا توی سایت یه نفر بهت نمیگه محسن همه یا میگن موزن یا میگن موصحن یا مصحن و صورتهای دیگر ؟؟؟؟؟؟؟؟
10- اونجا گفتی دوست دارم :redface: چندتا دوستم داری :w43:

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- چند بار تا حالا سر کارت گذاشتن
2- بزرگترین سرکار گذاشتنی که انجام دادی چی بود
3- اگه یه روز توی یه جمع کاملا رسمی احساس کنی چیزی توی دماغت اذیتت میکنه :Ph34r: طوری که دوست داری سرتو بکوبونی توی دیوار :weirdsmiley: و هیچ راه فراری برای بیرون کشیدنش دور از جمع نداری :crying: و لحظه به لحظه بیشتر اذیتت میکنه :wallbash: اونوقت چیکار میکنی ؟؟؟؟؟؟؟:sweatdrop:
4- داری یه قرارداد مهم امضا میکنی بعد یکی بهت زنگ میزنه میگه آب دستته بذار زمین بیا اینجا اونخط چیکار میکنی ؟؟؟
5- حالا گیریم رفتیب و برگشت بهت گفت شنیدم زلزله میخواد بیاد گفتم شاید آب تو دستت باشه بریزه روت سرما بخوری گفتم بذار پایین ها ها ها ها ها ها ها ، واکنش تو واقعا راست بگو واکنشت چیه ؟؟؟ اونطرفم دوستت باشه
6- بعد آها تازه یادم اومد مثلا میخوای بگی که توی محل خلافی هستی ؟؟؟؟؟ میگی هرکی دور و برمه چاقو داره چاقو هم جزو صلاح محسوب میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟ اطراف ما بچه ها از 4 سالگی تفنگ بازی میکنن اونم با کلت کالیبر 9 میلی متر !! آخ آخ صبر کن این گلنگدن ژ3 م گیرکرده به بلیزم بذار درستش کنم یهدفعه رگباری نزنه :D ! حالا حرف حسابت چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
7- یه مرغ درم روزی 3 تا تخم میکنه ؟؟ نظرت الان درمورد وضع مالی من چیه ؟؟؟
8- یادته دو تا تاپیک زده بودم زندگی در سا 1400 بعد بصورت طنز قیمتها رو میگفتم ؟؟؟ به نظرت سال 1400 قیمتها از اونی که گفتم بیشتر میشه یا نه ؟؟؟؟ :D
9- سه بار بگو آی ( با صدای بلند ) بعد بگو آهی خوشگل عاشق ( 2 بار با همون تن صدا ) حالا بگو دیگران چه واکنشی نسبت بهت نشون دادن ؟؟؟؟؟
10- یکم بخند بعد سریع گریه کن حالا بگو چه حسی داشتی ؟؟؟؟؟؟؟

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلم نیومد قبل رفتن سوال نپرسم :دی
خب خب.... اینم سری دوم تا بعد.............

1. تا حالا شده احساس دلتنگی نسبت به کسی داشته باشی که فقط یه بار دیدیش؟ (توضیح دهید) اره خو اين اتفاق افتاده اينقده حس خوبيه ك نگو و نپرس
خو چيو دقيقا توضيح بدم الان؟
2. از صلیب خوشت میاد؟ چرا؟ خوشم ك نه ولي خو چون واسه يه سري ادم مقدسه هم بدم نمياد ازش

3. یه جمله بگو این کلمات توش باشه: من، ناصر، الاغه، ملاقه، سیبیل، استخر، تنبک، شکلات، عیدی
ناصر سوار بر الاقه با ملاقه زد تو سر کلاغه که لب استخر،سیبیل به نوک از من شکلات عیدی میخواست

4. تا حالا شده سوتی بدی بعد بخوای سوتیتو درس کنی بازم سوتی بدی؟ ها اره خو زياد اتفاق افتاده

5. یه بیت شعر بگو توش این کلمات باشه: یار، موصن، بیریخت، ناصر، جوراب
يار در خانه بيريخت ناصر پي جوراب ميگشت و محسن گرد جهان به دنبال يار

6. از اون مدل آدما هستی که جورابشون سوراخ میشه میدوزن یا میندازی دور؟ خو نميپوشم اما خو جوراب خيلي سوراخ ميكنم خخخ

7. یه فانتزی بگو که توش خودت و ناصر و ملودی باشن :دییییییییی تكراري

8. به نطرت دنیاهای موازی وجود دارن؟؟ به نظرم اره

9. دوس داشتی واقعا مورچه خوار بودی؟؟ نع

10. اگه مورچه خوار بودی حاضر بودی ناصر جوراب خورو بخوری؟! نع

شاید دیـــــــر ولی برمی گردم :دییییییی
مرسي پري جون:D

"Dezire"

عضو جدید
کاربر ممتاز
احوالِ محسن عمو
1.سیزده بدر امسال کجامیری؟

2.تا الان عیدت چطور گذشت؟

3.واسه کی حاضری هرکاری بکنی؟

4.الان چه حسی داری ؟

5.صندلیت داغ شده نه ؟

6.بیشترین چیزی که تو گوگل جستجو میکنی ؟

7.تا حالا شده بخوایی یه نفر رو خفه کنی؟

8.در حال حاضر اصلیترین مشغلت چیه؟

9.دوس داری بین اعضا سر به تن کی نباشه؟

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
به سلاااان موحصن خان اصن من سوال نمیپرسم الان منو دعوت میکنی اصلا من باهات قهرم اسپمر هم اسپمرهای قدیم...:razz: والا هيچكس خودت نميشه زهرا خخخخخ:D
حالا چون اسرار(اصرار) کردی برای حضورم ازت سوال میپرسم!!:D
تا الان چندتا سوال جواب دادی ( عددشو دقیق بگو!)!؟ 955:surprised:
حالا تو این تعداد سوال چندتاش تکراری بودن!؟ 76:surprised:
حالا اگه این تعداد سوالا را ضربدر تعداد پست هات کنیم و تقسیم بر تعداد امتیاز هایی که گالری من گرفته ( تو امضام هست) کنیم جواب چند میشه!؟:confused: من نميدونم چقد تو گالريت امتياز گرفتي شرمنده زهرا جان خخخخ:D

نظرت چیه سال جدید دیگه اسپم نکنی (این سوال حکم آب یخ را داره)!!!
من ك هيچ وق اسپم نميكنم اسپمر جان:)
حالا چقد به خودت ناسزا گفتی منو دعوت کردی !!!!؟؟؟ هيچي

.
.
.
.
پ.ن : عدد سوالا رو دقیق بگو چون خودم جوابشو پیدا میکنا نپیچونی!!!!
منظور از الان زمان پاسخگویی شما می باشد!!

ممنونم جودي جان:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
من آمده ام باااااااااااااااااااز..

محسن دس بجنبون پسر...چقد شلی تو جواب دادن..اینجور بخای جواب بدی میریه تا عید سال بعد فک کنم نه حله حله :D

1.چرا خندیدن آسان تر از گریه کردن است؟ خو گريه كردن دليل ميخواد اما خنده نه:gol:

2.کنسرت کدوم خواننده رو دوست داری بری؟ هوم شادمهر

3.بهترین خاطرت توی راهنمایی ؟ همش تكراريه خخخخخخخ:redface:

4. بدترین خاطرت توی دبیرستان ؟ دعوام شد و كار به دادگاه كشيد!:cool:

5.تا حالا شیشه شکستی؟ اره خو خيلي مدرسمون اوه اوه!:D

6.آخرین باری که کتک خوردی کی بوده؟ خيلي وقت پيش ك نبود چند وقت پيش بود خخخخ:D

7. چرا پاهای عنکبوت به تارهایش نمی چسبد ؟ خو اون و.. بذار با يه ضرب المثل ك ميگن چاوقو هرچقدرم ك تيز باشه دسته خودشو نميبره! خو اينم الان همونه!:D

8.دوست داشتی جای کدوم خواننده بودی؟ هوم بازم شادمهر

9.زمستون رو دوست داری یا تابستون ؟ زمستون با اينكه خيلي خيلي سرمايي هستم :D

10. بستی بیشتر دوست داری یا لبو ؟ بستني:D

پیروز باشی..تا سری بعد ...:D

قربونت شيما جان خيلي خوشحال شدم عزيزم:gol::D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
للام مخسننننننننننننننننن....مهنم اومدم سلام بر رفيخ خودمان خيلي خوش بيامدي:D
خو مهن کلی سوال برام پیش بیامده

1.چی شد که تو خود ناصر شدی؟
هوم خو ما تو تاپيك دوس دارين كي بشينه رو صندلي داغ داشتيم به درخواست ها رسيدگي ميكرديم خخخ بعد يهو يه اتفاق باعث شد ما يه نفر بشيم!
و بعد ك با هم حرفامونو زديم ديديم تفاهم داريم ديگ هيچي يكي شديم كامل!

2.اصنا تو خود ناصری یا ناصر خود تونه؟ اين دقيا مشخص نيست گاهي من ناصرم و گاهي ناصر منه! اما خو ناصر پيشكسوت تره خو اينم بايد لحاظ كرد خو:D
3.الان تو اونی یا اون تونه؟ الان؟در حال حاضر؟ من ناصرم خخخخ
4.الان تونم مثه ناصر جوراب خوری ننی؟ هوم نه ناصر ك جوراب خور نيست ك اينا داستاني غير واقعيه ك واسه خودم درست كردن باور نكن:D
5.بهد چی شد حمید شد روحه تونو ناصر؟ اون قبلا روح ناصر بود و بعد ك منو ناصر يكي شديم خو اون روح منم شد ديگ خو!:D
6.ننی الان شوما 3تا روحین در ی بدن؟یا 3تا بدنین در ی روح؟ نه سه روحه در يه بدن :ا
7.ننی الان تونو ناصرم مدیر تفریحین؟
اره ما سه نفري مديريم و دسترسي داريم ولي خو فعلا حميد بولده و رنگش ابيه و ما به درخواست خودمون معمولي مونديم خخخ
8.تو مزدوج شدی؟رزا اون بالا گفت چرا دیشب به ما نگفتی؟ها؟هاااااااا؟؟؟هااااااااااااااااااااا؟؟؟؟
نع:ا
رزا يه تاپيك عروسي سركاري واسم زده بود اون الان اينو گفته خخخ

9.ما چند سال پیش اومدیم نیشابور نو کوجا بودی؟آیا ما تونه دیدیم؟اگر دیدیم چرا هادمون نمیهاد؟چرا نهومدی استخبالمون؟ای مهمون ننواز :دی
احتمالا من اون موقع نيشابور نبودم :ا
اخ شرمنده ديگ خوب بود مسافرت؟

10.چرا تو 2تا تاپیک تفلد داشتی اونم با 2تا تاریخ موتوفاوت؟ننی تو 2بار در سال متولد شدی؟ننی الان تو خودتم 2تایی؟یا 2تا بودین به هم چسبیدین؟ننی الان جدا شدین؟بهد چرا همش تاپیکت بالاست ننی تو هر روز متولد میشی؟ این ممکنه آیا؟

يه دونه تاپيك تولد داشتم باو اون تاپيكه ك تو پست دادي و الان فك كنم داره خاك ميخوره واس يه چيز ديگ بود باو!خخخ:D

باز میگردممممممممممممم

مرسي اوا جان باز بگرد خخخخ

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهن بازگشتممممممممممممم....
یوهاهاهاهااااااااااااااااااااااااااااا
خوش بربگشتي يوهاهاهاهاهاهاهاها

1.الان نیلو دخمره تونه یا دخمره ناصر؟
نيلو؟ الان ك يكي از شبهات بوجود امده همينه ك نيلو دختره كيه! اما خو نيلو به من ميگه عمو و من راضيم خخخخ:D
2.ننی ناصر نیلو رو از تو دزدید؟اونوختا تو قبول کردی بشی خودش؟ نه من خودم نيلو رو دادم به ناصر و ميخواستم برم يه مسافرت دور ودراز خخخ:D
3.الانه تو اگه خود ناصری پ چیرا عمو ثمینی؟نباهد داداش ثمین باشی؟ خو اونجوري ثمين جون قاطي ميكرد واس همين من عموش شدم خخ خو ثمين عمو هم لازم داره ك سايش بالا سرش باشه ديگ باو !:D
4.الان تو دخیخا چیکاره مهنی؟ ناصر ك نامزدته والا خودمو نميدونم خخخخخ اگ خواستي پس گردني بزني مرجي جاي من خخخ:D

خو بیریم سراخ سوالات درمورد بخیه دوستان

5.چرا به ناصر موگوهن جوراب خور؟
نميدونم والا شايعس و همش تخصير مرجانه!:D
6.چرا به خونفاده رضا و ناصر موگوهن زشتستانی؟ خو لابد زشتن ديگ :ا:ديييييييييييييييي
7.اصنا چرا ثمین این همه داداش داره؟
ضعف داداش داره يني؟:surprised: طفلي چي ميكشه!:D
8.الانه تو چرا شوهر عمه پارمهری؟عمه پارمهر کینه؟تو چیرا برا عروسیت مانه دهوت ننمودی؟ نه من داداششم شوهر عمش يه نفر ديگس! اصن پيرجويه:D
9.تو دیشب موخواستی همه مانه گول بزنی ادعا نمودی مجردی؟بزنم بوکوشمت مخسن؟ نه والا من ك اصن حرف نزدم مخالفم بودم همش تخصير مرجي پس گردني بعدي رو محكم تر لدفا:D
10.آیا بچه هم داری یا که نداری؟ دارم
خو دیه سوالا بخیه با سوالا خودت خاطی شد مهم نیس دیه من مدلم اینه همه دوستامم مودونن

هوم اره خو مرسي اوا ژان مرسي ك امدي :D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
خو من بازگشتم با سری سوم سوالات خوش بازبگشتي خخخ

خو بریم سراخ کدبانوگری

1.تا حالا خونتونو جارو کشیدی؟اعتراف کن
اره خو باو زياد!
2.تا حالا گردگیری نمودی؟تو خونه تکونی به مامی جون کمک نمودی؟دلوخ نگویی هااااااااااااا
كمك كردم ولي گرد گيري نه بيشتر فرش شستم خخخ
3.گفته بودی کوکو سبزی بلتی بپزی از کی هاد بگرفتی؟اصنا تا حالا چند باری پختی؟
سيب زميني! به زور از هم خونم به زور يادم داد وگرنه من مايل نبودم ياد بگيرم خخخ:D
4.بهد خذا پختی حتی املت یا نیمرو کسی خورد؟اگه خوردن رفتن بیمارستان یا نه؟نه باو كلي تعريف ميكردن البته غذاشوونو كامل نميخوردن خخخخخ:biggrin:
5.تو پذیرایی از مهمونا کمک مینمایی؟اگه مینمایی وخنی چایی میبری برا مهمونا دستات میلرزه چایی بریزه تو سینی؟
نوچ داداش كوچيكم انجام ميده خخخ
6.تا حالا مرخو ماهی تمیز کردی؟اگه کردی چگونه این کارو انجام میدن (اخه من بلت نیست موخوام هاد بیگیرم
)...بهد اونوخت موخه تمیز کردن چه احساسی داشتی؟
نه خو تميز نكردم ولي خو تميز كردن مرغ دستت ميخوره به استخونش!!:ا
7.طرز تمیز کردن شیشه چوگونه است؟
جالبه خو نتيجه كارتو سريع ميبيني!!:D
8. به نظرت تی وی ال سی دی رو باهدا با چی تمیز کنیم که جا انگشت نمونه؟ با دستمال عينك!:D
9.شیرینی پزی و سفره آرایی بلتی؟اگه بلت نیستی بیرو هاد بیگیر برا آیندگونت خوفه
ب
اشه خو
10.طرز شستن پرده حمام چوگونه میباشد؟
نميدونم نشستم خو!:D

خو دیه سوالات کدبانوگری تموم شد....موفخ باشی مخسن

مرسي اوا جان رفيخ گل خودم:D

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سری آخر سوالات(سری هفتم):

1.اسم همه ی کسانی که توی صندلی داغت شرکت کردن رو بگو؟
2.تاریخ تولد همه شونو بگو؟؟
3.نحوه ی اشناییت باهاشونو بگو؟؟؟
4.سه تا ویژگی خوب بد از هرکدوم؟؟؟؟
5.نظرتو درباره ی من بگو،کامل و بدون رودروایسی؟؟؟؟؟
6.یه اسم دیگه برای هرکدوم؟؟؟؟؟؟
7.یه داستان درباره ی همه ی کسانی که توی صندلی داغت شرکت کردن
8.یه داستان درباره ی کسانی که باهاشون تو یاهو حرف میزنی
9.همه ی افراد صندلی داغتو به یه گل تشبیه کن(هرکدوم جدا جدا،مثلا اوا:رز،سمیه:الاله)
10.حالا که صندلی داغت تموم شده چه احساسی داری؟؟؟؟

محسن جان خواهش میکنم اخر سر جوابش بده
موفق و پیروز باشی
با آرزوی بهترینا،ممنون از تو ،حمید و بقیه

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
سلام موصنه .. خو تند تند سوالا رو جواب بده مام بیایم سوال بپرسیم دیگه ..

1. چرا فکر میکنی زنی که از تجدید فراش همسرش ناراحته یه زن انحصارطلبه؟ مگه تو این مورد انحصارطلبی بده؟ مگه بده آدم شریکشو فقط واسه خودش بخواد؟
2. چرا ما ایرانیا اینقد زود قضاوت میکنیم درباره دیگران؟ مثلا یکی یه کوچولو به خودش برسه میگن دنبال شوهر میگرده یا بخنده میگن میخواد جلب توجه کنه ؟
3. چرا الان ضدارزش ها تبدیل به ارزش شده؟ مثلا دور زدن قوانین افتخار محسوب میشه مخصوصا قوانین راهنمایی رانندگی ..سرعت و رانندگی خلاف افتخاره ..در عوض رعایت قوانین سوسول بودنه...یا درس نخوندن و شب امتحانی بودن برامون افتخاره ..ولی درس خوندن خرخونیه ..چرا اینطوریه؟
4. چرا بعضی از ما ایرانیا اینقد زود خودمون رو گم میکنیم؟ مثلا طرف پیشرفت داشته تو کارش تو درسش یا هرچی .. چرا از بالا به پایین به بقیه نگاه میکنه؟
5. چرا مردم ما اینقد ظاهربین شدن؟
6. چرا نسل ما اینقد افسرده س ؟ با اینکه جوونیم و باید از جوونیمون لذت ببریم ولی صب تا شب فقط به فکر کمبودا و دغدغه هامونیم؟
7. چرا مردم ما تو استادیوما بدترین فحشا رو میدن؟
8. چرا مردایی که تو خونه و پیش خانواده مودب و سربه زیرن تو استادیوم راحت بدترین حرف رو میزنن و خوش میگذره بهشون؟
9. چرا یه عده از پسرا سیگار و قلیون کشیدن رو خیلی افتخار میدونن و بنظرشون کلاس داره سیگار کشیدن؟
10. همه چی درست میشه ؟

تا سری بعد خدافظ

ava_s

عضو جدید
پخخخخخخخخخخخخخخخ...مهن بازم اومتم

خو دیه گفتم برا سوختن مماخه مرجی ی سری بیشتر سوال بپرسم...هه هه هه

1.تو گفتی داداش پارمهری، اگه داداش پارمهری ننی میشی پیسمر بهنام؟بهنام نوه مهنه ننی تو میشی نتیجه مهن؟الان تو دخیخا چه کسی میباشی؟

2.نظرت درمورد سوالات مرجی چینه؟
3.الانه چرا مهن دیه سوالم نمیهاد؟
4.آیا قره قروت دومس داری؟اگه دومس داری اونو میجوی یا میذاری تو دهنت تا خودش آب بشود؟الان چرا تو نمیجوی؟چرا من میجوم؟چرا مرجی نمیجوه؟
5.حلیمو با نمک موخوری یا شیکر یا هیچکنوم؟
6.هویج بستنی بیشتر موخوری یا شیرموز بستنی یا بستنی انار؟چرا؟بهد آیا این نوع سفارش بستگی به خیمته کالا :D میدارد؟
7.چی توز موتوری بیشتر دومس داری یا چی توز چرخی یا حلخه ای؟
8.بر اساس سوال مرجی مهن الانه مودور زنگ تفریح میباشم؟اگه هستم پ چرا کلید اتاخو بمهن نمیدن؟مهن موخوام بیشینم پشت میز ریاست کمی ریاست بنمایم خو (حمید اینا همش تخصیره مخسنه گوشه اونو بیپیچون من بی گوناهم
)
9.الان مهنو تونو مرجی 3 روحیم در ی بدن یا 3تا بدنیم تو ی روح؟یا شاهدم 2تاییم در ی روح؟الانه ننی ما 3تفنگداریم یا که نه 5تاییم؟یا که نه تونو ناصرو حمید 3تفنگدارین مهنو مرجی ناظر پروژه ایم؟

10.به عنوان سوال آخر از اینکه با مهن آشنا شدی چه احساسی داری؟ (بوگو بسی خرسند شدم
) و اینکه از اینکه مهن این همه سوالات خوشجل موشجل از مخم تراوش نمودو ازت پرسیدم چخد ذوخ کردی؟ (مهن که خوتم کلی ذوخ مرگ شدم بخاطر استعدادم
)

خو دیه مخسن جونی مهن سوالاتم تمومید دیه هم نمیهام ولی جونه خودت زودتر ج بیده کشتی مانه تو فس فسوووووووو

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
پخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ....یوهاهاهاااااااااااااااا
من بازگشتم با سری چهارم سوالات....
به به عجب پشتكاري داري اوا جان:D
گفتم تو پست قبلیم نگم بازمیگردم سوپرایز شی اره اصن جا خوردم ايول خخخخخ

1.من شنفتم تو با بهزادی داداشی؟ننی تو الان پیسمر داداشی مهنی؟ننی اونوختا مهن خاله عمتم؟بهد ناصرم میشه پیسمر احسااااااااااااااااان؟؟؟اونوختا رضا هم پیسمر احسانه؟بهد چیجوریا رضا هه مدت موگوفت بابا مهنو احسانه؟بهدش ننی الان ثمین چیکاره احسانه؟بهد چرا ما خواستیم بیگیریمش برا احسان؟هااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟
اگ با يه داداش گفتن بهزاد به من قراره اين همه اتفاق شوم بيفته من ديگ راضي نيستم بهم بگه داداش ...بهم بگه بابا خخخ:D
2.بهد مهن شنفتم تو داداش عطارم بیدی؟ننی تو پیسمر رزایی؟بهد میشی فرزند خونده مهن؟ننی الان مهن نا ننتم؟اگه اینجوریاست چیرا زودتر نهومدی دست بوسی ننت؟:surprised: اي بابا بعد به من ميگن محسن چرا تو همه جا هستي!:ا
خو من داداش عطار هستم اما بچه رزا نيستم خودت ديگ پرتغال فروشو پيدا كن! من ك پيداش نكردم:D

3.بهد الان ثمین نوه احسانه یا دخمرشه؟این سوال بسی ذهنه مهنو مخشول بنموده واخهنی خیلی برام جای سوال میداره پاسخگو باش لفطا
هوم والا خيلي دوس داشتم كمكت كنم اما خو من خودمم تو اين نسبتها گم شدم به نتيجه درستي نرسيدم :ا
4.الان ننی تو عمو بابا مرجی میباشی؟پ چجوریا مرجی به ناصر موگوهه عمو؟اصنا تو چجوری خود ناصری وختی عمو خواهرشی؟مهن هنگیدم الانه
خواهر مرجي كيه ك من عمشوم!:surprised: يكي به من كمك كنه!:ا
5.الان حمید اگه روحه تونو ناصره الان با ما چه نسبتی داره؟ننی عمو مرجیه؟بهد مهن عمشم؟
اره ديگ طفلي حميدم درگير شده ديگ خخخخخ
6.الان مهن هم عمتم هم نا ننت؟یا تو فخدرا عموی خواهرزاده هامی؟یا نه خالتم؟شایدم مادربزرگتم؟الان من اینجا چیکارم؟
هر كدومو ك دوس داري به دلخواه انتخاب كن خخخخخ:D
7.الان چرا ستایش به تو فخدرا گفته خوفی؟ننی تو بدی و به ماها نگفتی؟چرا بدی؟چی شده که بدی؟تا چه حد بدی؟خو خوف بودنو بد بودن منظورش حالته یا شصخیتته؟ هوم خو ستايش لطفا كرد امد سوال پرسيد مثلا خخخخ
هوم خو فك كنم حالمو پرسيده وگرنه شخصيت من ك عاليه باو خخخخخ

8.الان بردیا چرا هم پیسمر احسانه هم ناصر؟ننی پروزشگاهی بیده بهد یکیشون به فرزند خوندگی قبولش کردن بهد اون یکی بابا واخهنیشه؟
احتمالا همونطوريه ك تو ميگي! تازه برادر منم هست! بعدشم اوا نگاه! مرجان ميگه ناصر نامزدته!بعد باباي برديا هم هست و برديا هم پسر رزاست! اين ناصرو هواشو داشته باش خخخخخخخ:D
9.سامان (سوکی) چجوریا هم داداش مرجیو شبنمه هم پیسمر ناصر؟ننی الان سامان پیسمر تونم هسته بید؟نکنه باز ناصر سامانم از تو بدزدیده؟ننی اونوختا نیلو و مرجیم با هم خواهرن؟اگه اینجوریاست چیجوریا مزدوج شدن؟اونوختا چجوری یکیش بچه ناصره یکیش بچه رضا؟نکنه این 2تا داداش بچه هاتو ازت دزدیدن؟الهی بگردم برا دلت که چخذه داخ دیدی اره خو خيلي داخ ديدم ولي خو عيب نداره ايشالا ك خوشبخت بشن خخخخ:D

خو ی سوال موتوفاوت برا اینکه از هنگی خارج شی

10.ی شعر عارفانه عخشولانه بی بهانه که خیلی دومسشم میداری برامون بینیویس....آهنگ نباشه ها شهر یکی از شعرا باشه
چشم:redface:
قایقی خواهم ساخت،
خواهم انداخت به آب.
دور خواهم شد از این خاک غریب
که در آن هیچ کسی نیست که در بیشه‌ی عشق
قهرمانان را بیدار کند.

میسیییییییییییییی مخسن جان مهن فیلن بیرم بهدما برمیگردم الان دیه خیلی خسته شدم...موفخ باشی

ممنونم اوا جان ممنون ك خانواده رو معرفي كردي :D

آخرین ویرایش:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علیکم جمیعا سلام عليكم نفيس جان:D
خوبی نَه نٍه؟! خوبم مرسي ننه خخخخخ
1-چی شد که به من علاقه مند شدی و دوست من شدی؟! چی شد که یهویی به من پیام دادی؟! یادت هست اولین بارو ! من یادم هست! نمیدونم چرا ! اگه یادت نیست بگو تا یادت بیارم!:surprised: هوم علاقه مند خخخ خو اگ يادت باشه اولين پيامم بهت يه شكلك بود! بعد تو گفتي تو پروف يه خانوم متشخص از اين كارا نكن! و خو اونجا امدم ازت بپرسم زهرايي كجاست و ازش خبر نداري؟:redface: بعدش همون روز به خاطر پاقدم مبارك من تو مدير شدي:D
2-از بین بچه های باشگاه یک پسر و یک دختر ور نام ببر که واقعا دوسشون دارند از نظر اخلاقی(کلیشه ای نگو همه، فقط نام دو شخص رو اعلام کردند)
دو تا شخص ك از نظر اخلاقي واقعا قبولشون دارم (البته همه دوستام گلن ها) پسر عطار و دختر مهصوم:redface:
3-مخاطب خاص داری:redface:(دروغ بگی سر پل صراط جلوتو میگیرم)
مخاطب خاص تو باشگاه؟ خير:D
4-از خاطره اولین روزه باشگاهت رو برام بگو قشنگ وزیبا توصیف کرد:surprised:
هيچي ديگ روز اول ك امدم باشگاه خيلي محيط نا اشنايي بود خخخخ
اولين دوس من احسان بود! يه پيام تو پروفم داده بود و من جوابشو تو پروف خودم دادم خخخخ
خو خاطره ديگ نداشتم
:redface:

5-اولین دوستت تو باشگاه کی هست؟!
احسان:surprised:
نظرت رو زیبا درباره دستیارای زیر بیان نمایید با رسم شکل:surprised:(8مورد دستیار دیگه یه این موارد اضافه نمایید با توضیخات کافی)
من
نفيس دستيار مدير تالار مقالات! واس همه بايد بگم يه دختر فوق العاده! خخخ اما نه يه دختر دل نازك و شلوغ ك خيليم فك كنم حساسه مثل خودم و به خاطره هاش و ادماي مجازي اينجا خيلي اهميت ميده و اين خيلي عاليه:gol:
زهرا واي ك اين دختر چقد شيرين زبونه! اينقده ك باهاش كل كل و شوخي ميكنم من حد نداره خخخخ
فوق العاده و فوق العاده با جنبه و با نمك

رسا اوه ك اين دختر چقد شيطونه! و فوق العاده اذيت ميكنه خخخخخ زبون داره سه متر:D ولي اينم فوق العادس و يه دختر فوق العاده با جنبه ك به قول عطار هميشه نت نداره! عجباآآآ خخخخخ
شقا شخا هم مثل زهرايي ...خو مثلا رفيخشه ها اينم خيلي با جنبس و وپر انرژي خخخخ:redface:
امیرکچل اين يكي هم ك عشخ خودمه و يه پسر ك از نظر اخلاقي لنگه عطاريه و از نظر علمي هم فوق العادس و هميشه بهم كمك كرده وسوالامو جواب داده عاشقشم:surprised:
فاطيما فاطيما هم يه دختر معصوم و خوب و گله ك خيلي قشنگ رسمي حرف ميزنه (بانمك) و يك بارسايي تمام عيار خخخ
كچل : به دختر فوق العاده ك خيلي مظلومه خخخخ عاشق اخلاقشم خيلي عاليه
امير حسين اين پسر فوق العادس از خوبياش قبلا هم گفتم يه پسر با نمك و در عين حال اروم من ك خيلي از دوست بودن باهاش لذت ميبرم
وحيد! اين پسر فوق العادس اينقده اروم و دوستاشو صادقانه كمك ميكنه اينقده مهربونه ك نگو
خو بقيه رو هم خيلي نميشناسم خخخخ
6- کسی از بچه ها هست که رفته باشه از باشگاه
و دلت هواشو کرده است، نام ببرید
اره خو گلابتون بانو و ديتا ارت :redface:

7- موقع هایی که دلت میگیره چی کار میکنی هيچي ميرم تو خودم اينقده ارامش بخشه ك نگو
8- تو یه جمله یه توصیف قشنگ از خدا رو برام بگو

پروردگارا
پناهم باش تا مظلوم روزگار نباشم !
رهایم نکن تا اسیر دست روزگار نگردم !
یاورم باش تا محتاج روزگار نباشم !
بال و پرم باش تا که مصلوب این روزگار نگردم !
همدمم باش تا که تنهای روزگار نباشم !
کنارم بمان تا که بی کس روزگار نگردم !
مهربانم بمان تا به دنبال روزگار نامهربان نباشم !
عاشقم بمان تا عاشق این روزگار پست و بی حیا نگردم !
و خدایم باش تا بنده این روزگار نباشم !
ببخش ك يه جمله نشد
شاید اومدم دوباره:|
ممنونم نفيس جان منتظرم خخخ
فقط جوابمو دادی برام لینکشو بذار
چشم
یه دونه ای:gol:

دردونه اي خخ ممنونم نفيس جان خيلي گلي:redface:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب عــــــــــمو محسن ، یا بابا محسن ..چمــــــــیدونم سلام خوبي نيلو جان؟:D

1. نظرت درمودِ برنجِ محسن چیه ؟ ( به قولِ خودت خخخخخخخخ) هوم خيلي خوبه باو دانه بلنده و خوش عطر و اينا..اي بدجنس:D

2.چندتا کلمه میگم بگو اولین کلمه ای که با شنیدنشون به ذهنت میاد چیه ؟

آسمان پرواز

کرم خاکی ليزه خخخخ

لک لک احسان :ا شوخي

چسبِ نواری خراب كاري!:surprised:

قرمه سبزی خوشمزه!

جغد غير قابل درك:biggrin:

هلیکوپتر ملخ:D

3. از سوالای کی بیشتر از همه خوشت اومد تو صندلیت تا الان ؟؟؟ امير حسين به تفكر وا داشت منو!

4. بچه ها میگن زنِ نتی داری ، اسمش چیه ؟ بچه ها الكي و بيخود گفتن خخخخ:D

5. فیلم هندی نگاه میکنی ؟ قبلا ك بيكار بودم هاع:D

6. سریال کره ای چی ؟ نگاه میکنی ؟ جومونگ منظورته! قبلا ها ولي حوصله سريال نگاه كردن ندارم كلا!:ا

7. آ ، راستی در روز چند بار میری جلوی آینه ؟ خو هر وقت بخوام برم بيرون:D

8. تا به حال تو زندگیت دچارِ افسردگی شدی ؟ چرا ؟ افسردگي ك نه باو افسردگي خوب نيست يه وقت تو هم نگيري ها!;)

ممنونم نولو جان:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
و اما سریِ سوم بعله:D

1. نظرت در موردِ این عکس چیه ؟:D خو باو با هم ميريد بيرون حداقل دست همو نگيريد تا رو تون خط نكشن خو :ا

2. تو زندگیت چند درصد فکر میکنی به دیگران اعتماد کردی ؟ به ديگران !خو تا اين دگيران كي باشن! اما خو اگ ادمي به نظرم قابل اعتماد باشه چرا ك نه!

3. اگه فردی رو در حالِ خودکشی ببینی عکس العملت چیه ؟ تماشا میکنی یا بهش کمک میکنی ؟ خو اگ بتونم كمك ميكنم و اگ نتونم با توجه به شناختي از خودم دارم نع ميرم از اونجا :ا

4. اگه با کسی تصادف کنی چند درصد احتمال داره که نترسی و ببریش بیمارستان ؟ هوم خو زياد! ميرسونمش! يه بار به يه موتور زد به يه پيرمرده! من رسوندمش بيمارستان:cool:

5. تو زندگیت چند بار شده به مادرت گل هدیه بدی ؟ :redface:خو دادم تعدادشو نميدونم

6. چقدر اهلِ سیاست هستی؟ خعلي:D

8. یه عکس از سفره هفت سینتون برام بذار نداشتيم:cool:

9. به نظرت چرا من سوالِ 7 رو جا انداختم ؟:D مدرسه رفتي تو اصن؟ شمردن بلتي؟:D

10 . اگه بازی جرات یا حقیقت رو انجام بدی کودمو انتخاب میکنی ؟ :D بازي جرات يا حقيقت! حقيقت!:D

فیلا

ممنونم نولو جان:D

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
‏سلام محسن جان....مشخصه حالت خیلی خوبه :D
پس میریم سراغ سوالات
1-چندبار پیش اومده بود تو مدرسه ازت بخوان مامان یا باباتو بیاری مدرسه؟!:Dکامل شرح بده
2-تا حالا تو خیابون زمین خوردی و دخترابهت بخندند؟ چه عکس العملی نشون دادی؟:w07:

3-تا حالا شده یه چیزی را از خدا بخوایی خدام همون لحظه بهت بده؟;)
4-آخرین دروغی که به مامانت گفتی؟
5-تمام آی دی های یاهو تو اینجا بزار !:surprised:تمام یوزرای اینجاتم بزار:cool:
6-تا حالا چند بار سر مامان وبابات شیره مالیدی؟:surprised:
7-دوستای واقعیتو بیشتر دوست داری یا مجازی ؟
8-چرا مثل من معتاد باشگاه شدی ؟:D
9-به نظرت انجام دادن چه کاری ویا چه لحظه ای تو دنیا لذت بخشتر از هر چیز دیگست؟:w40:
10-مگه منو دیدی که میگی از سنم کمتر بنظر میام؟:w00:اصن نظرت در مورد من بگو :w02:

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
  1. بابات چند سالشه ؟:w12:
  2. بابات چه غذایی رو بیشتر دوست داره ؟:w25:مامانت چطور؟
  3. بابات چند بار کتکت زده ؟:w43:
  4. روز پدر به بابات چی هدیه میدی ؟:w07:به مامانت چی؟
  5. بهترین تیکه ای که به یه دختر انداختی چی بوده ؟:D
  6. توی عروسی میرقصی یا از اون دسته پسرایی که وایمستن کنار و فقط چشاشونو میچرخونن ؟:w07:
  7. به کی حسودیت میشه ؟ توی باشگاه !:w12:توی باشگاه بیشتر با کی کل کل داری ؟:w07:کی بیشتر میره رو اعصابت؟:w07:میخوای سر به تن کی نباشه؟:D
  8. سخت ترین سوالی که توی این همه سوال آسون ازت پرسیده شد چی بود ؟:w10:
  9. یه خاطره خوب وبا یک خاطره بد ازمن بگو ؟:surprised:
  10. چقدر به جمله "هرچی پیش اید خوش اید" اعتقاد داری؟;)

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام داداش محسن گل گلاب به به سلام داداش امير حسين گل
من اومدم خوش امدي:D
یه خسته نباشی ویجههههه ممنونم ها نگاه بدبخت شدم خخخخخخ:D

1. برام توی یه سطر محسن رو تعریف میکنی (کار ندارم قبلا گفتی .. میخوام این یه سطرت برای من باشه )
يه سطر براي داداش امير حسين گل
محسن يه پسره ك اخلاقياتش زياد بد نيست اما فك كنم يكم ك نه ...بيشتر از يكم حساسه!
محسن وقتي از كسي دلگيره هيچي نميگه! حتي به خودش فقط ساكته!
محسن اهل تعارف نيست اما خيلي چيزا ك اذيتش كنه رو به رو خودش نمياره تحمل ميكنه صبوره فك كنم!:redface:
محسن اگ بي حوصله باشه بد اخلاقه خيلي:D
كافيه؟:redface:

2.حالا یه سوتی باحال تعریف کن :d
سوتي باحال!
رفته بوديم دوره تكميلي بسيج!اردو 5 روزش!
بعد روز اخر پياده روي برد بلند داشتيم! خو من پام درد ميكرد به خاطر ضربه ك روز قبلش خورده بود بعد چند تا از بچه ها هم به هواي من يواش تر ميمودن ك ما به كل از گروه عقب افتاديم!
خو خطر تنبيه شدن در انتظارمون بود بعد يه وانت بود ك پشتش پره جارو بود داشت از جاده رد ميشد جلوشو گرفتيم سوار شديم همون لحظه اول ك سوار شدم رفتم زير جارو ها قايم شدم!!:D
ماشينه راه افتاد وقتي رسيده به به گروهان!سرهنگه بچه ها رو ديده بود جلو ماشينو گرفت همه رو با لگد پياده كرد!
بچه ها رفتن پايين ولي ماشين راه نيفتاد!(من هنوز زير جارو ها بودم) ك يهو ديدم سرهنگه ميگه با زبون خوش بيا بيرون!:surprised:
من سرمو از زير جارو ها اوردم بيرون گفتم عاغا با ماييد؟(پاهام از زير جارو ها بيرون بود واس همون فهميد!)
يارو نميدونست ناراحت باشه يا به من بخنده:D
خلاصه بقيه راه باقي مونده رو سينه خيز و پا مرغي طي كرديم:)

3. سه تا از بهترین دخترایی که توی این باشگاه دیدی بگو .. (حتما سه نفر رو باید نام ببری .. حتما حتما )
اي ادم زرنگ:D
نايس اليس
مهصوم
ستايش

4. بزار یکم سوال فکری بپرسم .. (فقط نظر شخصیتو بگو .. کار با نظرات بقیه ندارم :smile:)
خب یه دنیا ساخته شد .. آدمهایی آفریده شد .. زندگی برقرار شد ..

الف : بنظر تو اصلا چرا باید چنین روندی انجام بشه و اصلا ما برای چی آفریده شده اییم ؟!! نظر شخصيه من!
برای زندگی کردن افریده شدیم. تا یاد بگیریم چه جوری خوب زندگی کنیم و خوب بمیریم.

راستش خيلي فكر كردم اما دليل چرايي حضور انسانو نتونستم تو خودم پيدا كنم ....
ب : زندگی رو چی تعریف میکنی ؟!!
گفتم قبلا زندگي خوردن و خوابيدن و كار كردن و اين كاراي روتين معمولي نيست به نظر من
خيلياا ..بهتره بگم همه اونطوري ك بايد زندگي كنن نميكن
زندگی یعنی دوست داشتن. محبت کردن. عشق ورزیدن
ج: هدفت در این زندگی که تعریف کردی چی هست ؟!!
هدفم از زندگي خودم اينه ك جدا از اون ارامش و اسايش ك يه چيز كليه
اينه ك به دنبال چيزي برم ك احساس واقعي درونيمو ارضا كنه!:gol:

د: بنظرت چیکار باید بکنیم که در آخر کار پشیمون نشیم ؟!!
فقط و فقط كاري رو بكنيم ك به نظر خودمون درسته! البته اين نظر خودمون زماني محكم و قابل اتكاست ك راجع بهش همه جوره تحقيق كرده باشيم!اون موقع حتي اگ اشتباه هم باشه مسير حداقل ميدوني ك تصميم خودت بوده!
و البته قدر زمان و دیگران رو بدونیم و از تک تک لحظاتمون برای رسیدن به هدف زندگی استفاده کنیم
خيلي شعار گونه بود حرفام:gol:

ه: بنظر تو اصلا همه اینا راست هست؟ .. یعنی اصلا بنظرت دنیایی وجود داره ؟.. یعنی ما واقعا هستیم یا توهم زدیم و همه چیز جز خوابی نیست ؟؟ میخوام دلیل شخصی برام بیار .. و بری بالاتر از منطق و احساس؟؟ (این سوال رو دوس داشتی جواب نده .. ولی اگر جواب دادی میخوام بترکونیش)
اين نظر برام خيلي قابل احترامه:gol:
گاهی فکر میکنم واقعا همه ی اینها فیلم هست
و ما بازیگران فیلم هستیم
مثل مراسم اسکار
اخرش قراره به بهترین بازیگر جایزه بدن
و انتخابش کنن
حتی اگر یک فیلم هم باشه
حتی اگر ما بازیگر این فیلم باشیم
بی هیچ بهشت و جهنمی
دلم میخواد بهترین بازیگر فیلم زندگی باشم

5. از چه تیپ شخصیتی خوشت میاد ؟!! (هم ظاهری بگو و هم باطنی .. هم زنشو بگو و هم مردشو .. و اگر مشابهش توی باشگاه هست بگو)

تيپ شخصيتي ك من دوس دارم ...نگاه همه چيزش برعكسه ها اروم باشه و در عين حال با نمك و شلوغ
ادماي ك همه چيز براشون مهمه ادمي ك موقعيت شناس باشه و اصن همه چيز بشه توش پيدا كرد :ا
خو خوشتيپ باشه خو خخخخخخخ
تشريح كنم شكل ظاهريشو الان؟خخخخخ
ظاهري رو نميدونم اما اون تيپ شخصيتي ك تعريف كردم ك خيليم ناقصه رو تو باشگاه ديدم
عطار

6.پررنگ ترین چیزی که میتونه تو رو نجات ابدی ببخشه .. بنظرت چیه ؟!! چقدر اونو میشناسی ؟!! چقدر دوست داری بشناسیش ؟!! چقدر همت میکنی که بشناسیش ؟!!اصلا اگر بشناسیش فکر میکنی چیکار کنی ؟!!
خودم و اعتقادم
خيلي كم
خيلي زياد
شايد دليل اين شناخت كمم همين همت كممه ك امروز تو جواب اين سوالت كلمه خيلي كمو استفاده ميكنم
مثل يك انسان زندگي ميكنم اونجوري ك واقعا از ته قلبم دوس دارم باشم

7.دوست داری لحظات (خوب و بد) رو جستجو کنی ؟!! اگه آره , دوست داری با چه کفشی توی اونا قدم بزنی ؟!!
خوب اره چرا ك نه
كفشش مهم نيست فقط راحت باشه:D

8.اگر یه خانواده داشته باشی که جوونت براشون بره و استعداد خوبی داشته باشی طوری که همه بهت پیشنهاد ادامه تحصیل بدن .. اونوقت حاضری خانواده رو ترک کنی و بری خارج ادامه تحصیل بدی ؟؟ چرا ؟؟ (خانوادت فقط ایران زندگی میکنن و اگر بری باید تنها بری .. خانواده هم میشه راضی کنی که بزارن بری .. یعنی میخوام ببینم بین دلت و استعدادت کدوم رو انتخاب میکنی)
اوه چقد سخت:ا
نگاه اگ رفتنم برا يه مدت كوتاهي باشه ميرم
كو وايستا! هوم شايدم نرفتم همه چيز بستگي به شرايط اونموقع داره

9.دوتا از کارهایی که واقعا از ته دل دوست داری انجامش بدی چی هست ؟!! و یک استعدادی که بنظرت بهترین استعدادت هست ؟!!

يه سري ادماي تو زندگيت ممكنه باشن ك واقعا بزرگن از همه لحاظ! واقعا لذت بخشه برام وقتي با اونا بحث ميكنم از تجربياتشون استفاده ميكنم كسي ك گرم و سرد اين روزگارو چشيده و هرچي ك بهت ميگه بدون هيچ چشم داشتيه
سر صب يه ليوان شير بخورم و روزنامه بخونم:redface:
البته سفر كردنم كاريه ك واقعا خيلي دوسش دارم اما كارهاي ك تو روز بيشتر از بقيه چيزا برام جالبه هميناس....

10.این دکلمه رو توی صندلی داغم برام گذاشتن .. وقتی گوشش میدم یه حس خوبی پیدا میکنم .. دوست دارم تو هم گوشش کنی و اگر دوست داشتی حست رو هم در حین شنیدنش برام بنویسی .. اینجا کلیک کن
واي امير جان وقتي بهش گوش كردم ....مو به تن ادم سيخ ميشه:redface:
.......................................ببخش اميرم چيزي نميتونم بگم

پیش پیش ممنون

اگر دوتا از ایرادهای منو هم بگی یه سفر میزارم با کشتیم به هر جا خواستی بری
امضا ناخدا ویکی

من از دريا نوردي خوشم نمياد دريا زده ميشم واس همين نميگم خخخخ
نه جدي من از تو ايرادي نديدم...نميگم نداري ها چرا همه دارن ولي اينقده خوب بودي ك من چيزي نديدم گل

ممنونم امير حسين جان سوالاتت هم مثل خودته گل

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.