صدور فتوای خانم کارگردان برای رابطه دختر و پسر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nima.trojan

عضو جدید
اون اسلام برای 1400 سال پیشه و خودتم میدونی به روز کردن قرآن وظیفه ی ولی فقیه پس قبول کن یه سری مسایل فرعی باید آپدیت بشه

پس احتمالا چن سال دیگه برای اینکه اسلام اپدیت آپدیت بشه روابط جنسی , مشروبات الکلی , دروغ , تهمت .... حلال میشه؟:eek:

منظور از مسایل فرعی یعنی چی؟

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
این اقایون برای سالم موندن جامعه پیشنهاد میکنن طرف بره صیغه کنه.بعد دوستی سالم دختر پسر رو منع میکنن.یعنی با چند تا جمله زن و مرد برای چند ساعت یا چند روز محرم میشن و هر کاری دلشون میخواد بکنن دین شما به خطر نمی افته.فقط مشکل همون چندتا جمله ایه که عاقد میخونه.واسه خودم متاسفم که تو این جامعه با این افکار زندگی میکنم.که یه خطبه تمام حرام ها رو حلال میکنه

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
این اقایون برای سالم موندن جامعه پیشنهاد میکنن طرف بره صیغه کنه.بعد دوستی سالم دختر پسر رو منع میکنن.یعنی با چند تا جمله زن و مرد برای چند ساعت یا چند روز محرم میشن و هر کاری دلشون میخواد بکنن دین شما به خطر نمی افته.فقط مشکل همون چندتا جمله ایه که عاقد میخونه.واسه خودم متاسفم که تو این جامعه با این افکار زندگی میکنم.که یه خطبه تمام حرام ها رو حلال میکنه

ایول.فقط نه هر خطبه ای. خطبه ای که خودشون دو سر برد توش داشته باشن.

sepehr2222

اخراجی موقت
پس احتمالا چن سال دیگه برای اینکه اسلام اپدیت آپدیت بشه روابط جنسی , مشروبات الکلی , دروغ , تهمت .... حلال میشه؟:eek:

منظور از مسایل فرعی یعنی چی؟

متاسفم واسه افکارتون پستامو دقیقتر مطالعه کنید.مثال شطرنج فکر کنم جوابتونو بده.ضمنا من تو هیچ کدوم از پستام نگفتم دختر و پسر برن تو خونه هر غلطی میخوان بکنن دوست عزیزمون نظرش در مورد رابطه ی دختر و پسر غریزه جنسی بود که منم مخالفت کردم گفتم رابطه ی دختر و پسر دلیل بر برطرف کردن نیاز جنسی نیست. لطفا دقتتونو بالا ببرید

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما با یک اشهدان لااله الله و...مسلمون میشی چه برسه به خطبه
میگن با گفتن بسم الله شیطان از ادم دور میشه
میگن با گفتن شکرلله خدا نعمتشو بیشتر میکنه
شکرنعمت نعمتت افزون کند/کفر نعمت از کفت بیرون کند
با یه کلمه میشه دله یه نفرو بدست اورد یا میشه خوردو خاکه شیرش کرد
بازم بگم

sepehr2222

اخراجی موقت

غلام این جوابتم دمت گرم

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایول.فقط نه هر خطبه ای. خطبه ای که خودشون دو سر برد توش داشته باشن.
دقیقا.وقتی دو طرف صیغه میکنن اجازه هر کاری رو به خودشون میدن ولی وقتی داری با همکلاسیت از جنس مخالف سر یه موضوع علمی بحث میکنی با همکارت سر کار صحبت میکنی حواست هست که حرمتها رو از بین نبری.من که اینجوریم.فکر میکنم این به فکر طرف بر میگرده.اره.اگه پسر یا دختر فکر میکنه جنس مخالف یعنی اون قضیه همون بهتر که با خطبه و صیغه دلش رو خوش کنه که مسلمونه

sepehr2222

اخراجی موقت
بازم بگم
پس شما موافق اینید که من راضی تو راضی ک.. لق ناراضی و یه خطبه و بسم الله آره؟؟؟متاسفم که کثافت کاریه شرعی رو حمایت میکنید و رابطه ی سالم دختر و پسر را رد.

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم بگم
دوست عزیز من کسایی رو میشناسم که هر هفته با همون خطبه شخص جدیدی رو محرم خودش میکنه.شمایی که میگی ادم و جامعه رو با فنر مقایسه نکنم این حرفای شما هم قابل مقایسه نیست.شما با گفتن اشهدان لااله الله و سعی میکنی مسلمون شی.ولی یه سوال برای مسلمون بودن همین یه جمله کافیه.یعنی این جمله رو گفتی مسلمونه واقعی میشی؟من که بعید میدونم

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس شما موافق اینید که من راضی تو راضی ک.. لق ناراضی و یه خطبه و بسم الله آره؟؟؟متاسفم که کثافت کاریه شرعی رو حمایت میکنید و رابطه ی سالم دختر و پسر را رد.
چه زود قضاوت میکنید
کثافت کاریه شرعی!!!!!!!!!!!!!!!
این توهینو نمیتونم هضم کنم
لطفا موضع نگیرید داریم بحث میکنیم
ببین خودمو میگم خیر سرم میگم من شعیه امیرالمومینم و باید از او پیروی کنم
نمیدونم ولی میگن حضرت علی به زنهای جوان سلام نمیکردن فقط جواب سلام میدادن
ایا ایمان من از ایمان علی بیشتر و قویتره
بعید میدونم اینگونه باشه

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما کجا زندگی میکنیم واقعا؟این اسمش اسلامه؟واسه هر کاری یه تبصره شرعی میارن.اون وقت .....

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز من کسایی رو میشناسم که هر هفته با همون خطبه شخص جدیدی رو محرم خودش میکنه.شمایی که میگی ادم و جامعه رو با فنر مقایسه نکنم این حرفای شما هم قابل مقایسه نیست.شما با گفتن اشهدان لااله الله و سعی میکنی مسلمون شی.ولی یه سوال برای مسلمون بودن همین یه جمله کافیه.یعنی این جمله رو گفتی مسلمونه واقعی میشی؟من که بعید میدونم
فکر نکنم من این حرفو زده باشم

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه زود قضاوت میکنید
بعید میدونم اینگونه باشه
دوست عزیز اون زمان تو اون جامعه بسته اره امام علی حق داشت.شما اگه با یه سلام دینت به خطر می افته سلام نکن.ولی با دید خودت در مورد همه نظر نده

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر نکنم من این حرفو زده باشم
من این همه حرف زدم شما به اون یه جمله گیر دادین؟من گفتم فنر رو هر چقدر بیشتر فشار بدی بیشتر میپره.یه دوستی گفت ما رو با فنر مقایسه نکن.فکر کردم شمایید

sepehr2222

اخراجی موقت
چه زود قضاوت میکنید
بعید میدونم اینگونه باشه
من موضع نگرفتم شما علنن داری میگی 2 تا جمله عربی بگیمو شروع کنیم به تجاوز به خدا زشته بابا. ضمنا اگه قراره شمایی که یه عمر عبادت کردید و نماز و روزه و ... و منی که یه عمر هر کاری که خواستم کردم. بعد با یه اشهد و ان .. مثل شما مسلمون بشم من این اسلام و نمیپذیرم و به عدالت اسلام شک میکنم اگه واقعا همچین چیزی باشه

nima.trojan

عضو جدید
متاسفم واسه افکارتون پستامو دقیقتر مطالعه کنید.مثال شطرنج فکر کنم جوابتونو بده.ضمنا من تو هیچ کدوم از پستام نگفتم دختر و پسر برن تو خونه هر غلطی میخوان بکنن دوست عزیزمون نظرش در مورد رابطه ی دختر و پسر غریزه جنسی بود که منم مخالفت کردم گفتم رابطه ی دختر و پسر دلیل بر برطرف کردن نیاز جنسی نیست. لطفا دقتتونو بالا ببرید

داداش من خوندم و پست دادم. من متوجه نشدم قرآن رو آپدیت کردن یعنی چی؟ خواستم اینو واسم توضیح بدی؟

JavadMessi

مدیر بازنشسته

قرار نیست مرده به زور یه خانومو صیغه کنه که,من اینو در جواب کسایی گفتم که می گند دوستی باید وجود داشته باشه در ضمن خانوم می تونه شرط کنه روابط جنسی وجود نداشته باشه
این چند کلمه هم(صیغه)مسئولیت آور است و همین طور امتحان الهی برای کسی که با همین چند کلمه می توانست دوستی خود را شرعی کند اما نکرد(مانند منع کردن قوم حضرت موسی از شکار ماهی در روز شنبه).نمی دونم چرا همه صیغه رو به چشم بد می بینند بابا یه راه حل برای کسی که امکان ازدواج نداره همچنین برای کسی که می خواهد با جنس مخالف (البته یک نفر)رابطه دوستانه داشته باشه.حالا اگه کسی از این راه حل خدا سوء استفاده می کنه که مشکل حکم خدا نیست .مانند چاقو که هم استفاده خوب ازآن می شود هم بد اما خود چاقو فی نفسه بد نیست

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز اون زمان تو اون جامعه بسته اره امام علی حق داشت.شما اگه با یه سلام دینت به خطر می افته سلام نکن.ولی با دید خودت در مورد همه نظر نده
جامعه بسته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟ یعنی چی؟من نمیدونم کجا در مورد همه نظر دادم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس لابد امام علی هم ادمه ضعیف النفسی بوده چون حتما با یه سلام دینش به خطر میافتاده که سلام نمیکرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
داریم در مورد جامعه صحبت میکنیم نمیتونیم بگیم که تو سلام کن تو سلام نکن
باید یه راه کار داشته باشیم فکر کنم این کافی باشه
یقینا نشانه هایی برای اهل ایمان هست...

JavadMessi

مدیر بازنشسته

مسلمان بله ولی با ایمان یا همان مسلمان واقعی نه

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
جامعه بسته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟ یعنی چی؟من نمیدونم کجا در مورد همه نظر دادم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس لابد امام علی هم ادمه ضعیف النفسی بوده چون حتما با یه سلام دینش به خطر میافتاده که سلام نمیکرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
داریم در مورد جامعه صحبت میکنیم نمیتونیم بگیم که تو سلام کن تو سلام نکن
باید یه راه کار داشته باشیم فکر کنم این کافی باشه
یقینا نشانه هایی برای اهل ایمان هست...
جامعه بسته یعنی جامعه کثیف 1400 سال پیش عربها.من میگم اگه شما با سلام کردن دچار لغزش میشی سلام نکن.مشکل شما اینه که با دید خودت واسه بقیه فتوا میدی.نه دوست عزیز امام علی بخاطر ضعیف بودن دینش نبوده که سلام نمیکرده.مردم عرب بی فرهنگ بودن و هزارتا وصله بهش میچسبوندن.همونجوری که هنوزم که هنوزه بعد 1400 سال همچنان عربها بی فرهنگن.اینقدر بی فرهنگ.... شما اگه دوست داری خودتو با عرب 1400 سال پیش مقایسه کن

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسلمان بله ولی با ایمان یا همان مسلمان واقعی نه
خوبه.اینو به اون دوستمونم بگید.راستی دوستی سالم یعنی همین.الان من که نامحرمم و دارم با شما بحث میکنم دینتون رو به خطر انداختم؟دوستی که میلانی میگفت یعنی همین.حالا شما به هزار چیز نامربوط ربطش بدین

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
جامعه بسته یعنی جامعه کثیف 1400 سال پیش عربها.من میگم اگه شما با سلام کردن دچار لغزش میشی سلام نکن.مشکل شما اینه که با دید خودت واسه بقیه فتوا میدی.نه دوست عزیز امام علی بخاطر ضعیف بودن دینش نبوده که سلام نمیکرده.مردم عرب بی فرهنگ بودن و هزارتا وصله بهش میچسبوندن.همونجوری که هنوزم که هنوزه بعد 1400 سال همچنان عربها بی فرهنگن.اینقدر بی فرهنگ.... شما اگه دوست داری خودتو با عرب 1400 سال پیش مقایسه کن
ببخشید من کلا ادم خنگی هستم
یعنی حضرت علی به خاطر اینکه بهش وصله نچسبونن به دیگران سلام نمیکرده ولی جواب سلامشونو میداده
و به حضرت محمد نمیخواستن وصله بچسبونن؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا