صدقه اینترنتی

بهار امیدوار

عضو جدید
سلام بچه ها
این تاپیک ، تاپیک انجام کار خیر فقط با کلیک کردن! هست . کلیک شما رتبه سایت را بالا می برد و از این طریق هزینه سازمان را کاهش داده و کمک نقدی به حساب می آید.

دعوتتون می کنم در این تاپیک ، لینک امور خیریه قرار بدین .مثلا لینک سایتهایی که کار عام المنفعه انجام میدن یا از اقشار ضعیف جامعه حمایت می کنن

می دونین که هزینه تبلیغات در گوگل به ازای هر کلیک 33 تومنه ، این یعنی شما هر بار که وارد این سایت می شین ، اگه به این تاپیک سر بزنین و روی لینکهاش کلیک کنید ، کلی پول
به حساب امور خیریه واریز کردین و از هزینه تبلیغات خلاصشون کردین. می دونین که کلیک کردن روی لینک سایت ، باعث افزایش رتبه و رنکینگ سایت میشه و در سئو سازی اون هم تاثیر داره .
پس دیگه جای هیچ شکی نیست که کلیک شما میتونه کلی خدمات به این سایت ها ارائه بده و جلوی هزینه های تبلیغات رو بگیره .

من همیشه آرزو داشتم بتونم واقف باشم و چیزی رو در راه خدا وقف کنم که حتی بعد از مرگم هم برام صدقه ی جاریه باشه و و قتی من زیر خاکم اون برام کار ثواب انجام بده .
حالا حس میکنم این تاپیک منو به آرزو م رسونده. همه ی ما ، فقیر یا ثروتمند، در باشگاه مهندسان، می تونیم واقف باشیم.

هر کدوم از ما که یک لینک اینجا بذاریم و یا کلیک کنیم در واقع وقفی انجام دادیم و صدقه ی جاریه ای برای خودمون دست و پا کردیم
یا علی

من اولین لینک ها رو میذارم
:gol::gol::gol:محک :: موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان

حمایت از بیانیه جهانی سرطان مرکز تحقیقات سرطان انستیتو کانسر دانشگاه علوم پزشکی تهران

₪آمیتریس₪ گفت:
:warn: توجه : هر گونه بحث و اسپم در این تاپیک ، اخطار داره !

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مجمع خیرین بیمارستان فوق تخصصی کودکان مبتلا به سرظان ماهک

مجمع خیرین بیمارستان فوق تخصصی کودکان مبتلا به سرظان ماهک

http://maahak.org/

به امید شفای کامل همه ی بیماران مخصوصا کودکان بیمار. الهی آمین
logo.jpg

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

به ازای هر کلیک روی یک سایت معرفی شده، به یک کودک گرسنه در جهان غذای رایگان می‌رسد.
در این برنامه ، کاربران با مراجعه به سایت اینترنتی
http://thehungersite.com بر روی دکمه زرد رنگ بالای صفحه کلیک کرده و به این ترتیب به ازای هر کلیک، کمپانیهای اسپانسر هزینه یک وعده غذای رایگان را برای کودکان تقبل می کنند.

این سیستم بر اساس اینکه شما مدتی را در سایت آن اسپانسر ها بوده اید و از سایت آنها دیدن کرده اید کار می کند.

در دنیای تکنولوژی و بیرحم امروزی شاید یک کلیک تنها کاریست که ما می توانیم برای کمک به کودکان معصوم و گرسنه سرتاسر دنیا انجام دهیم.

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
به مهربانی