شهید مورد علاقه تو کیه؟+عکس

FZ.H

عضو جدید
کاربر ممتاز

FZ.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
امشب شب اول محرم هست.باورم نمیشه.پارسال که حالم بد بود قبل از رسیدن محرم (سال قبل)همش حس می کردم که دیگه من محرم رو نمی بینم.یه حس دلتنگی عجیبی داشتم.همش می گفتم که خدایا بذار من امسال محرم باشم.پارسال برام عجیب ترین محرم بود.یه حس خاصی داشتم.با خودم گفتم باید حاجتمو از خدا به واسطه امام حسین بگیرم.انگار اگه محرم می اومد تمام غم منم می رفت.پارسال سعی کردم از تک تک لحظات محرم استفاده کنم.حس عجیبی داشتم.همه خانواده ام منتظر بودن تا معجزه محرم رو ببینند.حالا امشب شب اول محرم من دور از خانواده ام هستم.پارسال تو همین شبها همه نگران بودند که من سرنوشتم چی میشه.حالا من برگشتم به زندگی عادی ام.من محرم رو دوست دارم.نه به خاطر معجزه های قشنگی که اتفاق می افته،نه فقط به خاطر اینکه تو محرم ناامیدی ها تبدیل به امید می شه،نه به خاطر اشکهایی که ناخوداگاه جاری میشه،نه به خاطر اینکه همه یکرنگ می شن،من محرم رو دوست دارم،چون حس می کنم خدا نزدیکه نزدیک ماست.من عرش رو تو محرم حس می کنم که به فرش میاد!من عاشق محرمم.امیدوارم تو این روزای عزیز خدا معرفت امام حسین رو به همه عطا کنه،امیدوارم تموم بیماران که از هه جا قطع امید کردند شفا بگیرن.تمام جوونهایی که به نوعی دچار مشکل هستند ،گره از کارشون باز شه.امیدوارم به حق این روزها،روح همه بزرگ شه.

آخرین ویرایش:

FZ.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
حسین بن علی:
هدف من از این قیام،زنده کردن ارزشهای دین جدم و اصلاح مفاسد امت است.

FZ.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
این روزها چیزای عجیبی مد شده.حتی مد تیپ محرم هم در اومده!همه چیز مدش رو دیده بودیم.اما متاسفانه پشت مراسم عزاداری و به اسم شرکت در مراسم عزاداری بعضا ...
عزاداری به دیدن دسته و جوون نیست.عزاداری یعنی درک از امام حسین به معنای واقعی کلمه.امیدوارم ما آزادگی رو که مهمترین درس قیام امام حسین بود از یاد نبریم و برده نفس خودمون نباشیم.

FZ.H

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگه کسی راجع به این مراسم چیزی میدونه خوشحال میشم بگه.

FZ.H

عضو جدید
کاربر ممتاز

کربلا قلب زنده ای است که حیات تکاملی انسان در همه تاریخ مدیون اوست...
شهید سید مرتضی آوینی