شاید آخرین تاپیکم.....................!

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
به چیزی رو اصلا متوجه نشدم!!!
برای خداحافظی برا چی تاپیک میزنیم!!؟ میخوایم ببینیم چقدر طرفدار داریم آیا!؟ میخوایم ببینیم چند نفر میگن برگرد ؟؟
عزیزم! بر میگردی!!! مطمئنم و مطمئن باش!!!

اولا سلام
در ضمن همینکه دور همیم خوبه دیگه ...
اتفاقا نصف مسائلی که تو جهان هست تقصیر این فلاسفه هست.
خیلی باحال گفتی ولی. کلی خندیدم.
البته هیتلر مطمئنا یکم دیوانه بوده. ولی اگر توجه بکنی بیشتر نوابغ یکم دیوانه بودند.

کی بوده ؟ :surprised: من نشنیده بودم. خیلی باحاله . برم آواتارم رو به اون تغییر بدم. ;)
شاید!
بزار از اونی که بهم گفت میپرسم. الان یادم نیست!

eder

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا ... تو دیگه چت شده ؟؟ نرو سارا

اصلا خدا حافظ منم رفتم......:crying2:

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
بی ادب تویی جلسه خداحافظی رو با وسط دعوا اشتباه گرفتی و نرخ تعیین میکنی! شرم بر تو ای شوونیست
ای عامل شوروی که اسمت هم برگرفته از همان حکومت ساقط شده میباشد

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نتونستم همه ي صفحه هارو بخوندم....

هنوز برنگشته؟! :smile:

ayhann

اخراجی موقت
بی ادب تویی جلسه خداحافظی رو با وسط دعوا اشتباه گرفتی و نرخ تعیین میکنی! شرم بر تو ای شوونیست
ای عامل شوروی که اسمت هم برگرفته از همان حکومت ساقط شده میباشد
:razz::razz::razz:
اگه پست هامو میخوندی میفهمیدی که شوخی کردم.....
بی ادب.

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
انگلیس جزیره بود و سخت الوصول بودی.:D
خوب نیروی دریایی همی ساختی و لندن داغان نمودی! یا زیر دریایی زیاد بساختی و به کشتیرانی این جزیره یه حالی بدادی از همون اول!
همینطور هم لوفت وافه را به آنجا بفرستادی و تا همی صاف نشدندی کوتاه نیامدندندی!

ayhann

اخراجی موقت
خوب نیروی دریایی همی ساختی و لندن داغان نمودی! یا زیر دریایی زیاد بساختی و به کشتیرانی این جزیره یه حالی بدادی از همون اول!
همینطور هم لوفت وافه را به آنجا بفرستادی و تا همی صاف نشدندی کوتاه نیامدندندی!

انگلیس که گاگول نبودی و یال و کوپال همی داشتی و زور و قدرت و برترین نیروی دریایی را ایزد به انگلیس عطا کرده بودی....

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
انگلیس که گاگول نبودی و یال و کوپال همی داشتی و زور و قدرت و برترین نیروی دریایی را ایزد به انگلیس عطا کرده بودی....
همانا هیتلر با این زور زیادی که داشته بید اگر به سرش همی نزدی که برود شوروی درب و داغان را همی گرفتی و به جای آن پول همی خرج کردندی و زیر دریایی بیشتر ساختندی و نیروی دریایی تقویت نمودی یال و کوپالش بریختندندی!

fargol_2408

عضو جدید
کاربر ممتاز
سارا جون!نه!:w04::w04::w04:

سارايي كه من ميشناختم اصلا اهل عقب نشيني نبود!هر مشكلي براش پيش ميومد با تمام توانش جلوش واي مي ايستاد!حالا نميدونم كه چي شده كه اينجوري شده!:(

اميدوارم هر چه زودتر برگردي:cry:

نميدونم چي بگم ولي يهو دلم گرفت ديدم اين تاپيكو و حرفاي تو رو!:(اميدوارم هر جا هستي موفق باشي و شاد .:gol::gol::gol:

ayhann

اخراجی موقت
همانا هیتلر با این زور زیادی که داشته بید اگر به سرش همی نزدی که برود شوروی درب و داغان را همی گرفتی و به جای آن پول همی خرج کردندی و زیر دریایی بیشتر ساختندی و نیروی دریایی تقویت نمودی یال و کوپالش بریختندندی!

هیتلر باید ایران را میگرفت تا فاتح میشدی.......به عقلش نرسید

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتما دلیلی داشتی ...
خوب نیست یه ادمو بکشی کسی رو که همه دوستش داشتن کسی که واقعی بود مثل حرفاش
اگه برنگشتی یادت باشه هر جا وهر کجا هستی همیشه سارا افشار باشی ..چون خیلی بزرگ بود .