شاهزاده ویلیامز شکلاتی

mohammad512

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشل ویبو این تابلوی هنری را در مدت‌زمان 100 ساعت با 16،074 عدد شکلات سه‌گوش و در ابعاد 12 در 8 ساخته است. وزن این اثر هنری 154 کیلوگرم است.

معمولاً اعضای خانواده سلطنتی روی صندلی می‌نشینند تا نقاش تصویر آن‌ها را نقاشی کند اما این بار دوک کمبریج احتمالاً با دیدن تصویر خود و پسرش جورج که با شکلات

درست‌شده، غافلگیری شیرینی خواهد داشت. این تابلوی بزرگ به شاهزاده ویلیامز به مناسبت روز پدر و اولین سالروز پدر شدنش اعطا شد.

میشل ویبوی 36 ساله که در خلق آثار هنری با مواد غذایی تبحر دارد، از 1500 تخته شکلات سیاه و شکلات‌های شیری و سفید برای سه‌بعدی کردن این تابلو استفاده کرد. این

هنرمند پس از اتمام تحصیلات خود در رشته معماری از کشور محل تولد خود، اندونزی، در مدرسه ملی آشپزی لندن نیز درس خواند و تا به امروز جوایز بسیاری در المپیک‌های

آشپزی برده است.

Uchiha Itachi

عضو جدید
سلام. خیلی کارشون از لحاظ هنری جالب نیست. اما این که شخصیتی مثل پرنس ویلیام رو انتخاب کردن کارشون رو بیشتر جذاب کرده.

mohammad512

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. خیلی کارشون از لحاظ هنری جالب نیست. اما این که شخصیتی مثل پرنس ویلیام رو انتخاب کردن کارشون رو بیشتر جذاب کرده.

چطور کارش جالب نیست ؟

این هنر رو هر کسی که نمیتونه انجام بده زحمت زیادی می خواد ؟!

Uchiha Itachi

عضو جدید

چطور کارش جالب نیست ؟

این هنر رو هر کسی که نمیتونه انجام بده زحمت زیادی می خواد ؟!

نه این کار سختی نیست. در واقع با یک برنامه مثل MATLAB یا شایدم با امکانات فتوشاپ که نمی دونم عکس رو گرید بندی کرده و بعد تصاویر رو به دو گروه روشن و خاموش تقسیم بندی کرده که فکر کنم در فتوشاپ بشه این کار رو کرد (در MATLAB که کار سختی نیست) و بعد با سیاه و سفید رنگ بندی رو انجام داده. تنها کار سختی که کرده پشت کارشون بوده که شماره های سیاه و سفید خروجی نرم افزار رو روی زمین پیاده کردن تازه این کار هم کار زیاد سختی نیست چون فکر می کنم بیشتر از 20000 قطعه شکلات استفاده نکردن که اگر فرض کنیم حداقل روزی دو هزار تا شکلات کار کردن. ظرف یک هفته یا ده روز با دو نفر تمومش می کنن. بیشتر موضوعی که انتخاب کردن که پرنس ویلیامه و خیلی از مردم دنیا یا دوستش دارن یا حس نفرتی نسبت بهش ندارن کار رو جالب کرده.
من یک عکس نقاشی شنی در فیلم تبت دیده بودم که با دونه ها یک سال توسط حدود 10 نفر طول کشیده بود (چقدر بیکار بودن اخه! :surprised:)

AUTUMN LEAVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وااااااااااااااااای انقدر با روحیه من بازی نکنین .. :exclaim:خخخخخخ
من عاشق شکلاتم .. :cry::D