سکینه یا کینه؟ تصاویری برای ندیدن! (18+، کسانی که ناراحتی قلبی دارند وارد نشوند)

میتا

کاربر بیش فعال
اینقدر بدبختی و ظلم بر روی هموطنانم دیدم که وقت نمیکنم برای دیگران دل بسوزونم

و در اخر

حرفت عالی بود،ممنون:gol::gol::gol:
"اینقدر بدبختی و ظلم بر روی هموطنانم دیدم که وقت نمیکنم برای دیگران دل بسوزونم"
شاید بتونیم روزی رو ببینیم که این جنایتا نه تو فلسطین بلکه تو کشور خودمون دیگه اتفاق نیافته
:gol:

آخرین ویرایش:

zarif razavi

عضو جدید
حرفت عالی بود،ممنون:gol::gol::gol:
"اینقدر بدبختی و ظلم بر روی هموطنانم دیدم که وقت نمیکنم برای دیگران دل بسوزونم"
شاید بتونیم روزی رو ببینیم که این جنایتا نه تو فلسطین بلکه تو کشور خودمون دیگه اتفاق نیافته :gol:
براي افرادي كه اين نظرو را دارند واقعا متاسفم.شما اينقدر بدبخت شديد كه حتي بين مظلوم هم فرق ايراني و غير ايراني ميذاريد.آخه نژادپرستاي بيچاره حداقل به شعر شاعر بزرگ ايران سعدي توجه كنيد كه فرقي بين آدميت نمي ذاشت.شما آبروي ايران و ايراني رو برديد.تئ تاپيك هاتون پر از حقوق انساني هست ولي معلومه فقط لافشو مياين.جدا براي كاپلو و ميتا و تتو متاسفم.حالا بازم بياد سياسي حرف بزنيد.در حاليكه اين تاپيك انسانيه.
بني آدم اعضاي يك پيكرند كه در آفرينش ز يك گوهرند
چو عضوي به درد آورد روزگار دگر عضو ها را نماند قرار
تو كز محنت ديگران بي غمي نشايد كه نامت نهند آدمي
در ضمن جناب كاپلو
در پستي كه مربوط به يكي از بابلسري ها بود و از تهراني ها پرسيده بود كه چطور زندگي مي كنند شما دائم با افتخار مي گفتيد كه من بابلسريم خيلي حال ميده لب دريا مشروب مي خورم و با دختران از جاهاي مختلف ايران ازدواج غير اسلامي ميكنم.شما كه اينقدر خوك صفتيد و براي دختران اين سرزمين احترام قائل نيستيد دم از ايران نزنيد كه براي ايران تاسف مي خورم.

hamidservat

عضو جدید
براي افرادي كه اين نظرو را دارند واقعا متاسفم.شما اينقدر بدبخت شديد كه حتي بين مظلوم هم فرق ايراني و غير ايراني ميذاريد.آخه نژادپرستاي بيچاره حداقل به شعر شاعر بزرگ ايران سعدي توجه كنيد كه فرقي بين آدميت نمي ذاشت.شما آبروي ايران و ايراني رو برديد.تئ تاپيك هاتون پر از حقوق انساني هست ولي معلومه فقط لافشو مياين.جدا براي كاپلو و ميتا و تتو متاسفم.حالا بازم بياد سياسي حرف بزنيد.در حاليكه اين تاپيك انسانيه.
در ضمن جناب كاپلو
در پستي كه مربوط به يكي از بابلسري ها بود و از تهراني ها پرسيده بود كه چطور زندگي مي كنند شما دائم با افتخار مي گفتيد كه من بابلسريم خيلي حال ميده لب دريا مشروب مي خورم و با دختران از جاهاي مختلف ايران ازدواج غير اسلامي ميكنم.شما كه اينقدر خوك صفتيد و براي دختران اين سرزمين احترام قائل نيستيد دم از ايران نزنيد كه براي ايران تاسف مي خورم.

شما حرص نخور اگر شما و امثال شما دلشون به حال دخترای این ملت میسوخت نمیفروختنشون به عرب ها و دختر باکره نمی رفت دوبی بعد با 7 میلیون تومن زن بر میگشت یا همون جا کار میکرد

در ضمن ما نژاد پرست نیستیم خودمون داریم از گشنگی همیدیگرو میدریم حالا کمک های میلیاردی به شاخ افریقا و کمک های نظامی و مالی و ... به فلسطین از قدیم گفتن چراغی که به خونه رواست به مسجد حرامه

شما اگه به فکر انسانست هستی چرا دلت به حال 3 هزار نفری که تو برج های دوقلو کباب شدن نسوخت که همش هم تقصیر مسلمون ها و مسلمون های افراطی بود

لعنت به هر چی فلسطینی بزار همون جا بشه قبرستونشون اگه ایران خیلی دلش میسوزه به همشون پناهندگی بده به من وشما نمی گن که چی شده الان 60 ساله بینشون جنگه اقا پدرهای وطن فروش و بی غیرت این فلسطینی ها زمین هاشون رو به اسرائیلی ها فروختن اونا هم الان زمین هاشون رو میخوان اینو شما اسمشو میذاری مقاومت یا جاهلیت اعراب

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من قبلا" در بحث های گذشته ریشه ی این عقائد رو شرح دادم.
متاسفانه چنین تفکراتی نتیجه ی برنامه ریزی کنترل ذهن رسانه های صهیونیزم هست.
نزدیک 50 ساله رسانه های صهیونیستی و در راسش هالیودد در حال تخریب چهره ی اعراب هستند.
البته برخی در داخل هم دانسته یا نادانسته قدم در همین راه میگذارند.
همینکه تا اسم اعراب میاد در ذهن برخی یک آدم شکم پرست سوسمار خور شهوتی و چندش آور و بی فرهنگ و شتر سوار میاد نتیجه ی این تبلیغات هست.
البته من نظر خاصی نسبت به اعراب ندارم و قصد دفاع هم ندارم.
اعراب هم مثل سایر اقوام دنیا ویژگی هایی دارند که می تونه مثبت یا منفی باشه.
اما هدف این تنفر زایی چیه؟!
تسلط بر خاورمیانه . رویای دیرین صهیونیست ها ...
حالا اکثر ساکنان این خاورمیانه از چه قومی هستند؟! اعراب !
برای همین باید ذهن من چنان از اعراب متنفر باشه تا وقتی جنازه های و پیکرهای تکه تکه شده ی کودکان و زنان و ملت های مظلوم مورد جنگ افروزی طراحان خاورمیانه ی بزرگ رو می بینم نه تنها ناراحت و خشمگین نشم بلکه خرسند بشم و لذت ببرم!
بلوغ این تفکر رو در غرب می بینید.
وقتی برای اعدام یک زن زناکار و جنایتکار کمپین حقوق بشر راه می اندازند اما برای قتل دسته دسته کودک بی گناه عرب ککشون هم نمیگزه!
چه جالب ینی تو ایران همین یه نفر زنا کرده
نه داداش مساله اینه که قاضیه نفهم همچین حکم احمقانه ای صادر کرده

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
;)

یقینا اندازه تو شعور دارم

نمیخواد برای سطح پایین خودتو مثال بزنی;)

کافر همه را....

دلیلش توشه

مسخره؟ نعوذ بالله

بالاخره دیگه

الان میخوام بگم هرکس ضرب المثل هاش از تو فک و فامیل خودشه که ناراحت میشه

هیچی بابا ولش کن نمیگم

:surprised:

با کی اشتباه گرفتی؟

حالا از شوخی گذشته تو سه خط سه تا نقش بهم دادی

البته من نقش مامانتو بیشتر دوست دارم;):biggrin:

بدو که سرد شد

بدو الان صدات میکنن آبرو ریزیه
کم اوردی باز حرف مفت میزنی
فکر کردی کاری داره مثل تو چاک دهنمو وا کنم و هر حرفی به دهنم میاد بگم
تو و فک و فامیلت با همین طرز فکرتون معملومه چییین دیگه گفتن نداره
یه مشت ادم جیره خور دولت که واسه پول دولت حاضرین هر خفتی رو قبول کنین
شدین سگ حکومت

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما حرص نخور اگر شما و امثال شما دلشون به حال دخترای این ملت میسوخت نمیفروختنشون به عرب ها و دختر باکره نمی رفت دوبی بعد با 7 میلیون تومن زن بر میگشت یا همون جا کار میکرد

در ضمن ما نژاد پرست نیستیم خودمون داریم از گشنگی همیدیگرو میدریم حالا کمک های میلیاردی به شاخ افریقا و کمک های نظامی و مالی و ... به فلسطین از قدیم گفتن چراغی که به خونه رواست به مسجد حرامه

شما اگه به فکر انسانست هستی چرا دلت به حال 3 هزار نفری که تو برج های دوقلو کباب شدن نسوخت که همش هم تقصیر مسلمون ها و مسلمون های افراطی بود

لعنت به هر چی فلسطینی بزار همون جا بشه قبرستونشون اگه ایران خیلی دلش میسوزه به همشون پناهندگی بده به من وشما نمی گن که چی شده الان 60 ساله بینشون جنگه اقا پدرهای وطن فروش و بی غیرت این فلسطینی ها زمین هاشون رو به اسرائیلی ها فروختن اونا هم الان زمین هاشون رو میخوان اینو شما اسمشو میذاری مقاومت یا جاهلیت اعراب

میتونی بگی منظورت از شما و امثال شما چیه ؟؟
این فروش دختران به دوبی دقیقا در زمان کسانی اتفاق افتاد که الان شعار "نه غزه نه لبنان" سر می دهند
در ضمن الان هیچ شکی در این نیست که انفجار برجهای دوقلو کار خود آمریکاییها و در راس اون صهیونیست ها بود ، ولی مثل اینکه شما هنوز 9 سال از قضایا عقب هستی

arman23

عضو جدید
کم اوردی باز حرف مفت میزنی
فکر کردی کاری داره مثل تو چاک دهنمو وا کنم و هر حرفی به دهنم میاد بگم
تو و فک و فامیلت با همین طرز فکرتون معملومه چییین دیگه گفتن نداره
یه مشت ادم جیره خور دولت که واسه پول دولت حاضرین هر خفتی رو قبول کنین
شدین سگ حکومت

الان هم دهنت خیلی چاک نداره ها;) دقت کن

من دیگه چیزی نمیگم

شما دیگه شروع کردی با ادبیات مخصوص خونتون حرف میزنی و فحش میدی

من فحش دادن بلد نیستم

فقط اعتماد به نفستون منو کشته که حرف میزنید و جواب می شنوید میگید کم آورد

راجع به اون عکس ها

ندا که دیگه وضعش روشن شد و نیازی به توضیح نداره

بقیه اش یه سری دست و دستمال خونیه(یعنی چی؟ از خون ندا یا اون پسره که بطری تو کاپشنش داشت به) یا موتوری که مردمو دنبال کرده

شما ها در کمال **** این هارو با جنایت امریکا و سایر کشور هایی که خزینه اینجور تفکرات شمارو میدن مقایسه میکنید

شما مرگ مشکوک ندا رو با استفاده فسفر امریکا یکی میکنی

تقصیری هم نداری

اونقدر کینه داری که محلی برای قضاوت صحیح نمونده

arman23

عضو جدید

تازه وارد گرامی

اولا که این یک حرکت بقول شما فروش نبوده که مثلا دولتی بخواد اینکارو کرده باشه

دوما فرضا هم که اینجوری باشه در دولت دوستان خودتون این اتفاق افتاده

سوما اسراییل 3 درصد از کل خاک فلسطینو خرید و بقیه اشو تصرف کرد

اینم برای این که اینقدر به حرفهای ماهواره اعتماد نکنی

چهارما ما دلمون هم برای اونا که تو برج های دوقو هم مردن هم سوخت اما گفتیم که چرا دوت امریکا اینکارو کرد و چرا یه دونه یهودی اون روز سر کار نرفت

zarif razavi

عضو جدید

اينقدر سطح فكريت پايينه كه فكر ميكني هركس دلش براي اون بچه ها سوخته پس طرفدار نظام حاكمه.نخير جناب روشنفكر اشتباهي گرفته.من حالم از هر چي سياسته به هم مي خوره.چرا جنابعالي فكر كردي من ناراحت نيستم كه بعضي از دختران ايراني براي تن فروشي به دبي مي روند؟ولي تو اينقدر بي وجودي كه فكر ميكني ترحم به اين كودكان يعني خيانت به كشور؟جناب ايراني كه دلت فقط براي ايرانيان ميسوزه اينو بدون كه هيچ فرقي بين آدم ها در هيچ كجاي دنيا نيست.آدم مظلوم مظلومه هيچ فرقي نميكنه ايراني باشه يا غير ايراني.

arman23

عضو جدید
منم دوست دارم نقش باباتو بازی کنم

کار از کار گذشته
تـــــــــــــــــو نـــــــــــــــقـــــــــــشــــــــــــــتـــــــــــــــــو گـــــــــــــــرفـــــــــــــــتـــــتتی عـــــــــــروس خانـــــــــــــــــــــوم:w15::w15::w15::w15:

حالا بدو که ســـــــــــــــــــــــرد شد :w15::w15::w15:

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز

تازه وارد گرامی

اولا که این یک حرکت بقول شما فروش نبوده که مثلا دولتی بخواد اینکارو کرده باشه

دوما فرضا هم که اینجوری باشه در دولت دوستان خودتون این اتفاق افتاده

سوما اسراییل 3 درصد از کل خاک فلسطینو خرید و بقیه اشو تصرف کرد

اینم برای این که اینقدر به حرفهای ماهواره اعتماد نکنی

چهارما ما دلمون هم برای اونا که تو برج های دوقو هم مردن هم سوخت اما گفتیم که چرا دوت امریکا اینکارو کرد و چرا یه دونه یهودی اون روز سر کار نرفت

منبع معتبر بیار که تمام کارمندان اسرائیلی در اون روز سر کار نرفتندو مثلا همه انها دیروزش سر کار بودند.
منبع از خبرگزاری فارس نمیخوام.
منبع واقعی
این چیز کمی نیست.
حتما اگر این اتفاق افتاده.باید منبعی داشته باشه.
منتظر منبع شما هستم

m@ys@m

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا صحنه های دلخراشی بودن
دستم داره رو کیبورد می لرزه !
خدا لعنتشون کنه

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منبع معتبر بیار که تمام کارمندان اسرائیلی در اون روز سر کار نرفتندو مثلا همه انها دیروزش سر کار بودند.
منبع از خبرگزاری فارس نمیخوام.
منبع واقعی
این چیز کمی نیست.
حتما اگر این اتفاق افتاده.باید منبعی داشته باشه.
منتظر منبع شما هستم
به چشم.
فقط شماره تلفن رییس موسادو بدین بپرسم ازش

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس میتونم بپرسم اگر منبعی نداری.
ایا فقط شنیدی و باورش کردی؟؟؟؟
یعنی تو اینجا تو ایران خبر داشتی از این قضیه .
یک امریکایی نداشته؟؟؟
خود آمریکایی ها هم این مطلبو میدونن
شما نمیخای بدونی به خودت مربوطه

MmMali

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلخراش و وحشتناک و وحشیانه بود واقعا..

فقط..
راستش این عکسه رو من توی عکسهای بعد از انتخابات هم دیدم..که مال یک خانومی بوده که توی تظاهرات های بعد از انتخابات تیر خورده و بچه ی داخل شکمش هم مرده.....حالا نمیدونم کدوم واقعیته...

در کل با دیدن این عکسها یاد وحشیگریهای حکومت خودمون افتادم که با مردم خودشون این کار رو میکنن که اسراییل و صهیونیست ها با غیر خود حداقل....

حاج‌احمد

عضو جدید
نمیدونم مغز هست تو مغزتون یا نه.
فقط ازت میخوام یک دلیل بیار که من قانع بشم که اسرائیلی ها اون روز سر کار نبودند

عذر از بابت ورود بی‌مقدمه به بحث...
جناب "کاپلو" مطمئنا توقع ندارند که طرف مقابل بحث‌شان، سندی رسمی از AIPAC را
به نمایش عموم بگذارند که در آن آمده؛ به دلیل حمله‌ی قریب‌الوقوعی که در جلسه مورخه ...
در خصوص آن بحث و تبادل نظر شد، خواهشمند است یهودیان عزیز(!) هر چه سریع‌تر
نسبت به خروج از ساختمان، اقدام نمایند. (؟!)

میتا

کاربر بیش فعال
در ضمن جناب كاپلو

شمام بهتره به کسی توهین نکنین و قضاوت بیخود نکنید لطفاٌ.اگه این جنایتها بده ،حرف توهین آمیز به دیگران بدون شناخت از اونها هم بده.کسی فلسطینیا رو محکوم نکرد یا این عکسا رو نادیده نگرفت.در ضمن من برای شما متاسفم که چشماتون رو می بندید و ایران، کشور خودتون رو نمی بینید. زور و قدرت دیکتاتورها همیشه پایان تلخی داره حالا میخواد هرکجای دنیا باشه.

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

شمام بهتره به کسی توهین نکنین و قضاوت بیخود نکنید لطفاٌ.اگه این جنایتها بده ،حرف توهین آمیز به دیگران بدون شناخت از اونها هم بده.کسی فلسطینیا رو محکوم نکرد یا این عکسا رو نادیده نگرفت.در ضمن من برای شما متاسفم که چشماتون رو می بندید و ایران، کشور خودتون رو نمی بینید. زور و قدرت دیکتاتورها همیشه پایان تلخی داره حالا میخواد هرکجای دنیا باشه.
توله گرگ خطاب کردن فلسطینیها میشه بفرمایین چه معنی داره؟
اتفاقا این عزیزان نه تنها محکوم نکردند بلکه از آن حمایت هم کردند.

Parsi.Eng

عضو جدید

کار از کار گذشته
تـــــــــــــــــو نـــــــــــــــقـــــــــــشــــــــــــــتـــــــــــــــــو گـــــــــــــــرفـــــــــــــــتـــــتتی عـــــــــــروس خانـــــــــــــــــــــوم:w15::w15::w15::w15:

حالا بدو که ســـــــــــــــــــــــرد شد :w15::w15::w15:
میخوای بهت ثابت کنم عروس نیستم؟:w15::w15::w15:
میخوای عروست کنم؟:biggrin::biggrin:
اگه پسری که....:biggrin::biggrin:
از بزرگ نویسیت معلومه که سوختی:biggrin:
برو بزار تو آب سرد:biggrin:
من مثه بچه های گل این باشگاه نیستم مراعات حالتو کنم چرت بگی چرت میگم
ok?

آخرین ویرایش: