سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلام
با adobe reader میشه یه فایل pdf رو تغییر داد؟ مثلا یک سری از صفحات رو حذف کرد؟
یا برنامه دیگه ای هست که بشه این کار رو انجام داد؟

با سلام
دوست عزیز
برنامه Adobe Reader این قابلیت را ندارد ولی اگر Adobe Acrobat نصب داشته باشید می توانید انجام دهید .
ضمنا برنامه PDF24 هم کم حجم است و هم رایگان که از اینترنت قابل دانلود که اکثر کارهای اینچنینی مربوط به PDF را انجم می دهد .
با تشکر - سیستم 32

leynaz

عضو جدید
Re: سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

سلام
اسکنر رو به برق و به کامپیوتر وصل کنید و اونو روشن کنید.حال روی مای کامپیوتر راست کلیک کنید و گزینه ی properties رو انتخاب کنید در صفحه ای که می آید گزینه ی hardware و device manager رو بزنید علامت زرد رنگ میبینید؟؟؟
تشکر از پیگیری شما
اسکنر تو دفتر کاره
الان به سیستمش دسترسی ندارم
میشه هر دو حالت رو توضیح بدید که علامت زرد باشه یا نباشه؟

leynaz

عضو جدید

خواهش میکنم.
اگه علامت زرد نباشه پس باید کار کنه مشکل از درایور نیست.اگه زرد اشه درایور درست نصب نشده.اسم مدلش رو به صورت کامل بزارین اینجا براتون درایورش رو پیدا کنم.بزارم.اونجا کار میکنید؟؟ اولین باره از اسکنر استفاده میکنید؟
به امضام یه سری بزنید
دفتر خودمونه،خانوادگی
قبلا کار کردم ولی این درد سرا رو نداشته...
اسکنر تو یه شعبه دیگه بوده حالا اوردیم اینجا
مدلش میدونم3200نیست

leynaz

عضو جدید

دفتر تون چیه؟؟
مدل دقیقش رو ببین چیه بزار همین جا که برات درایورش رو گیر بیارم بزارم
الان که یادم نیست
باید نگاه کنم
لطف میکنین

آخرین ویرایش:

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
دوستان یه سوال دیگه:

من میخواستم یه فایلی رو از گوشیم بفرستم به لپ تاپ با استفاده از بلوتوث ولی نمیدونم چرا گوشیم لپ تاپ رو نمیشناسه ولی گوشی های دیگه رو پیدا میکنه...ممنون میشم بزرگواری کنین و راهنمایی کنین که باید چکار کنم..به نظرم بلوتوث لپ تاپ غیر فعال هست روش راست کلیک می کنم به نظر فعال هست....!!!!
روی آیکون بلوتوث در قسمت سیستم ترای کیلیک کن ستینگ رو بزن و بلوتوثتو ویزیبل کن. مثل کاری که با موبایل میکنن!
سلام دوستان الان فهمیدم که کلا لپ تاپم باطل شده:(....به تصویر زیر توجه کنین...من قبلا یه سری درایور گرافیک برای یه نرم افزار شبیه ساز به صورت اضافی نصب کردم بودم ...حالا امروز رفتم آنیستالش کردم و نمیدونم شاید درایور های خود لپ تاپم هم حذف کردم:(
دوستان حالا چکار کنم...بلوتوث هم میبینین که نمیشناسه:::

ممنون میشم راهنمایی کینن.

مشکل خاصی نداره. سی دیه ویندوزتو بذار و این 2تایی که کنارش علامت اومده از همینجا نصب کن

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
درایو سی من ظرفیتش 34 گیگه
و مدام واسم ارور میده ک ظرفیتش پره
pccleaner نصب کردم اما ظزفیتش تا1گیگ بیشتر باز نمیشه
نرم افزارایی هم رو این درایو دارم ک لازمشون دارم و نمیخوام حذف شن.دوباره هم نمیتونم نصب کنمشون
لطفا راهنماییم کنید

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

zehi

عضو جدید
سلام.خیلی ممنون از تاپیک عالیتون.
تازگی صفحه باز میکنم میام یکی رو ببندم بقیه هم بسته میشه راهی برای برگشتش نیست.
http://www.webfriends.ir

zehi

عضو جدید
سلام.خیلی ممنون از تاپیک عالیتون.
من وقتی چندتا صفحه باز میکنم یکی رو میبندم بقیه هم بسته میشه راهی برای بازگشتن یک صفحه نیست.؟
http://www.webfriends.ir

ptmehdi

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید....مشکل من: میخوام یه ایمیل تو یاهو داشته باشم ولی نمیشه...راهی که من رفتم تغییر دادن پرچم و کد آمریکا به ایران در html صفحه هست و همچنین ثبت نام با اسم کشورهای که zip code نیاز ندارن مث افغانستان و غیره ....ولی بازم جوابم نمیده......ممنون میشم راهنمایی کنید.پیدا شدن این راه حل خیلی خیلی برام مهمه.
با سپاس

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
نوشته اصلي بوسيله MaRaL.arch http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png
سلام
درایو سی من ظرفیتش 34 گیگه
و مدام واسم ارور میده ک ظرفیتش پره
pccleaner نصب کردم اما ظزفیتش تا1گیگ بیشتر باز نمیشه
نرم افزارایی هم رو این درایو دارم ک لازمشون دارم و نمیخوام حذف شن.دوباره هم نمیتونم نصب کنمشون
لطفا راهنماییم کنید
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام
دوست عزیز به مسیر زیر بروید :
C:\doctument and setting\users\your username\local setting\temp
اطلاعات این پوشه را کاملا پاک کنید .
توجه داشته باشید که پوشه local setting مخفی شده است و بایستی به صورت show hidden files and folder از تنظیمات view جهت نمایش استفاده کنید .
اگر کافی نبود می توانید نرم افزار paragon partition manager نصب کنید و مقداری از فضای درایو D را به درایو C اختصاص دهید . بعد از انجام تنظیمات و زدن دکمه Apply احتمالا نیاز به Resatart خودکار می باشد که در صورت دیدن این پیغام تایید کنید . خوبی این نرم افزار این است که هیچ داده ای از درایو های C , D حذف نمی شود و کاملا سالم می مانند .
با تشکر - سیستم 32

noosheen1

عضو جدید
سلام
راهی وجود داره که وقتی مطلبی رو از اینترنت توی word کپی میکنیم، فونت ها نامرتب نشه و با فونت و تنظیمات پیش فرض word کپی شود؟

ali-gold

کاربر فعال
سلام میخواستم از دیکشنری زیر استفاده کنم ولی فونتاش بهم ربختس...ویندوز هم تازه عوض کردم....ممنون میشم راهنمایی بفرمایید...

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
سلام میخواستم از دیکشنری زیر استفاده کنم ولی فونتاش بهم ربختس...ویندوز هم تازه عوض کردم....ممنون میشم راهنمایی بفرمایید...

شاید مشکل از فونت نباشه
شاید فارسی رو درست تنظیم نکردید یا اینکه ویندوز شما نسخه ای است که ساپورت نمی شه

ptmehdi

عضو جدید
سلام من برای ساخت ایمیل به این لینک که شما(علی موسوی) گفتین مراجعه کردم ولی متاسفانه اون افزونه آقای نبی کرمعلی زاده اصلا کار نمیکنه...راه حل دیگه ی برای ساخت ایمیل یاهو وجود نداره...
باسپاس

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من وقتی لپ تاب رو روشن میکنم Bluetooth کار نمیکنه حتما باید سیستم رو یک بار ریست کنم تا آیکنش تو قسمت system try بیاد تا من بتونم باهاش کار کنم.
چیکار کنم که درست بشه ؟

ali_pishtaz

عضو جدید
سلام دوستان....

من یه مشکلی پیدا کردم که دیگه نمیتونم با کروم صفحه وب رو ذخیره کنم....قبلا موزیلا داشتم.....

حذفش کردم....حالا نمیدونم چرا صفحه وب ذخیره نمیشه!!!!

با توجه به شکل زیر و با استفاده از save page as ذخیره میکنم.....

ولی سیو نمیشه..

..نمیدونم چرا بعضی اوقالت ذخیره میشه و بعضی اوقات نمیشه!!!!!

ممنون میشم راهنمایی کنین...برام خیلی مهه

باتشکر

Mohandes salman

عضو جدید
سلام اساتید محترم
من یک هفته پیش لپ تاپ lenovo G50-70 خریدم ویندوزش 8-1 اورجینال بود ویندوزشو عوض کردم درایور های ویندوز 7 هم نصب کردم اما هر کار میکنم درایور WI-FI نصب نمیشه میشه لطف کنید راهنماییم کنید به WI-FI نیاز دارم
مرسی

Asayesefid

عضو جدید
مشکل با Cyberlink Powerdirector

مشکل با Cyberlink Powerdirector

سلام دوستان.
من برای ویرایش فیلم و... به صورت ساده، نرم افزار Cyberlink Powerdirector رو دانلود کردم. دفعه ی اول که نصب رو داشتم انجام می دادم، خودش اجازه گرفت و Quicktime Player رو که روی کامپیوترم نداشتم نصب کرد. مراحل نصب که کامل شد و من نرم افزار رو باز کردم، موقعی که می خواستم ازش با یه سری فرمت خاص مثل mkv یا mp4 خروجی بگیرم، پیغام خطای زیر رو می ده.

Capture.jpg

من Cyberlink Powerdirector و Quicktime Player رو آنیستال کردم، رفتم آخرین ورژن Quicktime Palyer که pro 7.7 بود رو دانلود و نصب کردم و بعدش دوباره Cyberlink Powerdirector رو نصب کردم اما همچنان همین خطا رو دریافت می کنم.
کارت گرافیکم Asus hd7850 هستش که GPU Tweak بهم می گه آپدیت هستش.
حالا باید چه کار کنم؟ ممنون می شم راهنماییم کنین.

در ضمن الان بعد از ارسال پست، متوجه شدم که عکسم ضمیمه می شه و خیلی کوچیک می یاد اینجا. نمی دونم چرا. در هر صورت پیغام خطا اینه که مطمئن بشین کارت گرافیک به روزه و مطمئن بشین که آخرین ورژن Quicktime Player یا Windows Media Player روی سیستمتون نصبه..

آخرین ویرایش:

SHRP

کاربر ممتاز
سلام اساتید محترم
من یک هفته پیش لپ تاپ lenovo G50-70 خریدم ویندوزش 8-1 اورجینال بود ویندوزشو عوض کردم درایور های ویندوز 7 هم نصب کردم اما هر کار میکنم درایور WI-FI نصب نمیشه میشه لطف کنید راهنماییم کنید به WI-FI نیاز دارم
مرسی
برو توی سایت شرکت سازنده و درایورهای مورد نظرت رو دانلود کن
ویندوز 7 با 8 زیاد سازگار نیست

SHRP

کاربر ممتاز
سلام دوستان.
من برای ویرایش فیلم و... به صورت ساده، نرم افزار Cyberlink Powerdirector رو دانلود کردم. دفعه ی اول که نصب رو داشتم انجام می دادم، خودش اجازه گرفت و Quicktime Player رو که روی کامپیوترم نداشتم نصب کرد. مراحل نصب که کامل شد و من نرم افزار رو باز کردم، موقعی که می خواستم ازش با یه سری فرمت خاص مثل mkv یا mp4 خروجی بگیرم، پیغام خطای زیر رو می ده.

مشاهده پیوست 218354

من Cyberlink Powerdirector و Quicktime Player رو آنیستال کردم، رفتم آخرین ورژن Quicktime Palyer که pro 7.7 بود رو دانلود و نصب کردم و بعدش دوباره Cyberlink Powerdirector رو نصب کردم اما همچنان همین خطا رو دریافت می کنم.
کارت گرافیکم Asus hd7850 هستش که GPU Tweak بهم می گه آپدیت هستش.
حالا باید چه کار کنم؟ ممنون می شم راهنماییم کنین.

در ضمن الان بعد از ارسال پست، متوجه شدم که عکسم ضمیمه می شه و خیلی کوچیک می یاد اینجا. نمی دونم چرا. در هر صورت پیغام خطا اینه که مطمئن بشین کارت گرافیک به روزه و مطمئن بشین که آخرین ورژن Quicktime Player یا Windows Media Player روی سیستمتون نصبه..
این خطا می گه درایور کارت گرافیک شما بروز نیست...بهتره اونو آپدیت کنید اگر حتما آپدیت است که ممکنه سازگاری این برنامه با کارت گرافیک شما مقدور نباشه

ali_pishtaz

عضو جدید
سلام دوستان....

من یه مشکلی پیدا کردم که دیگه نمیتونم با کروم صفحه وب رو ذخیره کنم....قبلا موزیلا داشتم.....

حذفش کردم....حالا نمیدونم چرا صفحه وب ذخیره نمیشه!!!!

با توجه به شکل زیر و با استفاده از save page as ذخیره میکنم.....

ولی سیو نمیشه..

..نمیدونم چرا بعضی اوقالت ذخیره میشه و بعضی اوقات نمیشه!!!!!

ممنون میشم راهنمایی کنین...برام خیلی مهه

باتشکر

دوستان راهنمایی کنین،،،،واقعا ممنون میشم.....خداییش جالب نیست که نتونی یه صفحه وب رو ذخیره کنی!!!

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من برنامه WampServer رو نصب کردم برای اینکه بتونم با جوملا کار کنم
ولی ایکون این برنامه که تو SystemTray میاد نارنجی هستش باید سفید باشه روش که کلیک میکنم پیغام زیر رو نشون میده
aaaa.jpg

من رفتم این فایل کتابخانه ای رو دانلود کردم و تو درایو سی بعد تو windows بعد تو SysWOW64 قرارش دادم ولی درست نشد .
دوباره برنامه رو uninstall کردم بعد دوباره نصب کردم ولی باز همین پیغام رو میده
چیکار کنم که درست بشه ؟؟؟؟؟
این پیغام رو ok میکنم این پیغام زیری رو میده
1.jpg

eng_majid

عضو جدید
سلام دوستان
من برنامه WampServer رو نصب کردم برای اینکه بتونم با جوملا کار کنم
ولی ایکون این برنامه که تو SystemTray میاد نارنجی هستش باید سفید باشه روش که کلیک میکنم پیغام زیر رو نشون میده
مشاهده پیوست 218428

من رفتم این فایل کتابخانه ای رو دانلود کردم و تو درایو سی بعد تو windows بعد تو SysWOW64 قرارش دادم ولی درست نشد .
دوباره برنامه رو uninstall کردم بعد دوباره نصب کردم ولی باز همین پیغام رو میده
چیکار کنم که درست بشه ؟؟؟؟؟
این پیغام رو ok میکنم این پیغام زیری رو میده
مشاهده پیوست 218427
سلام
من نمیدونم مشکلش چیه:(
ولی من خودم یه xampp server نصب کردم خیلی خوبه
ظاهرن با هم از لحاظ کارایی نباید فرقی داشته باشن

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من نمیدونم مشکلش چیه:(
ولی من خودم یه xampp server نصب کردم خیلی خوبه
ظاهرن با هم از لحاظ کارایی نباید فرقی داشته باشن

سلام
مرسی
اگه نشه مجبورم برم سراغ این برنامه که شما گفتین :(

SHRP

کاربر ممتاز
سلام
مرسی
اگه نشه مجبورم برم سراغ این برنامه که شما گفتین :(
منم كاملا با دوستمون موافقم
Xampp بسيار كاربر پسندتر است و خطاهاي اونو نداره
اون خطا به علت نداشتن راه اندازهاي مورد نياز كتابخانه اي سي ++ 11 است و خطاي دوم ممكنه به علت نداشتن مجوز دسترسي به فايل كتابخانه اي باشه

بالا