سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

علی.موسوی

اخراجی موقت
یه مدتیه که از طرف یه ناشناس برام ایمیل زده می شه. چطوری می تونم IP این شخص رو به دست بیارم؟ اصلن شدنیه؟ من یه سرچی داشتم ظاهرن نمی شه به خاطرمسایل امنیتی... ولی واقعن کلافه ام کرده و خیلی کنجکاوم... اکانت من و این شخص جی میله....
فکر کن آی پی اونو به دست آوردی اونوقت چیکار میکنی؟؟

mehrdad50

عضو جدید
با سلام
دوستان یه مشکلی در باز کردن گوگل و یاهو برام پیش اومده؛ جدیدا با google Chrome یا Explorer که این دو صفحه رو باز میکنم یه error ظاهر میشه با این عنوان:
WARNING! Your flash player may be out of date. Please update to continue
باز کردن یاهو و گوگل چه ربطی دراه به فلش پلیر؟ جالب اینجاست یه نسخه جدید از فلش پلیر هم نصب کردم بازم این خطا ظاهر میشه و این دو صفحه رو باز نمیکنه.
لطفا ککم کنید

Mohandes*

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه مدتیه که از طرف یه ناشناس برام ایمیل زده می شه. چطوری می تونم IP این شخص رو به دست بیارم؟ اصلن شدنیه؟ من یه سرچی داشتم ظاهرن نمی شه به خاطرمسایل امنیتی... ولی واقعن کلافه ام کرده و خیلی کنجکاوم... اکانت من و این شخص جی میله....
بهترین راه اینه که ایمیل های ناشناش رو بدون خواندنشون پاک کنید...چون امکان داره ایمیل ها دارای ویروس باشه

Mohandes*

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
دوستان یه مشکلی در باز کردن گوگل و یاهو برام پیش اومده؛ جدیدا با google Chrome یا Explorer که این دو صفحه رو باز میکنم یه error ظاهر میشه با این عنوان:
WARNING! Your flash player may be out of date. Please update to continue
باز کردن یاهو و گوگل چه ربطی دراه به فلش پلیر؟ جالب اینجاست یه نسخه جدید از فلش پلیر هم نصب کردم بازم این خطا ظاهر میشه و این دو صفحه رو باز نمیکنه.
لطفا ککم کنید
یک بار کروم پاک کنید و دوباره نصب کنید شاید درست بشه

ali-gold

کاربر فعال
سلام دوستان....من کروم رو نصب کردم

حالا میخوام وقتی تب جدید رو باز میکنم نشون نده که وارد چه سایت هایی شدم..باید چکار کنم...ممنون .توجه کنین به شکل زیر:

برای مشاهده سایز اصلی عکس کلیک کنید

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
درایو سی من ظرفیتش 34 گیگه
و مدام واسم ارور میده ک ظرفیتش پره
pccleaner نصب کردم اما ظزفیتش تا1گیگ بیشتر باز نمیشه
نرم افزارایی هم رو این درایو دارم ک لازمشون دارم و نمیخوام حذف شن.دوباره هم نمیتونم نصب کنمشون
لطفا راهنماییم کنید

علی.موسوی

اخراجی موقت
سلام
درایو سی من ظرفیتش 34 گیگه
و مدام واسم ارور میده ک ظرفیتش پره
pccleaner نصب کردم اما ظزفیتش تا1گیگ بیشتر باز نمیشه
نرم افزارایی هم رو این درایو دارم ک لازمشون دارم و نمیخوام حذف شن.دوباره هم نمیتونم نصب کنمشون
لطفا راهنماییم کنید
سلام
فایل هایی که روی دسکتاپ هستن رو به درایو دیگه انتقال بده.
ببین چقد از درایو سی خالیه؟؟

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
سلام
فایل هایی که روی دسکتاپ هستن رو به درایو دیگه انتقال بده.
ببین چقد از درایو سی خالیه؟؟

تمام فایلهایی ک رو درایو سی ذخیره میشن و منتقل کردم
دانلود موزیک عکس داکیومنت دسکتاپ و و و
الان 1.11گیگ:|

علی.موسوی

اخراجی موقت
تمام فایلهایی ک رو درایو سی ذخیره میشن و منتقل کردم
دانلود موزیک عکس داکیومنت دسکتاپ و و و
الان 1.11گیگ:|
منم 1.62 گیگ از 40 گیگ خالیه فقط و درایو قرمز شده :cool:
میتونی برنامه هایی که نصب کردی و حجم زیادی دارند را حذف و در درایو دیگه ای نصب کنی مثل آفیس ، فتوشاپ و ....

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
منم 1.62 گیگ از 40 گیگ خالیه فقط و درایو قرمز شده :cool:
میتونی برنامه هایی که نصب کردی و حجم زیادی دارند را حذف و در درایو دیگه ای نصب کنی مثل آفیس ، فتوشاپ و ....

اخه اگه 1 گیگ بمونه مشکلی نیس
تا90مگ کم میشه و ارور میده
الان با pccleaner شده 1گیگ:|

noosheen1

عضو جدید
سلام
من همین پنج شنبه گذشته ویندوزم اکتیو کردم حالا دوباره پیغام مده کهwindows is not و بک گراند لپ تاپم مشکی شده حالا دوباره باید فعالش کنم؟ :cry: این طبیعیه که یک هفته نشده این اتفاق بیفته یا لپ تاپم مشکل دیگه ایی داره؟ راستی اگه بخوام دوباره اکتیوش کنم دقیقا چه کاری باید انجام بدم؟

ali-gold

کاربر فعال
سلام دوستان....من کروم رو نصب کردم

حالا میخوام وقتی تب جدید رو باز میکنم نشون نده که وارد چه سایت هایی شدم..باید چکار کنم...ممنون .توجه کنین به شکل زیر:

برای مشاهده سایز اصلی عکس کلیک کنید

کسی نبود راهنمایی کنه؟
باتشکر

ali-gold

کاربر فعال
دوستان یه سوال دیگه:

من میخواستم یه فایلی رو از گوشیم بفرستم به لپ تاپ با استفاده از بلوتوث ولی نمیدونم چرا گوشیم لپ تاپ رو نمیشناسه ولی گوشی های دیگه رو پیدا میکنه...ممنون میشم بزرگواری کنین و راهنمایی کنین که باید چکار کنم..به نظرم بلوتوث لپ تاپ غیر فعال هست روش راست کلیک می کنم به نظر فعال هست....!!!!

علی.موسوی

اخراجی موقت
دوستان یه سوال دیگه:

من میخواستم یه فایلی رو از گوشیم بفرستم به لپ تاپ با استفاده از بلوتوث ولی نمیدونم چرا گوشیم لپ تاپ رو نمیشناسه ولی گوشی های دیگه رو پیدا میکنه...ممنون میشم بزرگواری کنین و راهنمایی کنین که باید چکار کنم..به نظرم بلوتوث لپ تاپ غیر فعال هست روش راست کلیک می کنم به نظر فعال هست....!!!!
سلام
روی علامت بلوتوث لپ تاپ راست کلیک کنید و گزینه ی recieveed fileرا انتخاب کنdn حال از گوشی فایلتون رو بفرستید.

ali-gold

کاربر فعال
سلام
روی علامت بلوتوث لپ تاپ راست کلیک کنید و گزینه ی recieveed fileرا انتخاب کنdn حال از گوشی فایلتون رو بفرستید.

سلام ممنون از پاسخگویی

ولی من recieveed file رو نمیبنم!!!...من رو آیکن بلوتوث راست کلیک کردم و View bluetooth.... و disable و properties و rename و gereat shutrtcut رو دیدم....ممنون میشم راهنمایی کنین...

علی.موسوی

اخراجی موقت
سلام ممنون از پاسخگویی

ولی من recieveed file رو نمیبنم!!!...من رو آیکن بلوتوث راست کلیک کردم و View bluetooth.... و disable و properties و rename و gereat shutrtcut رو دیدم....ممنون میشم راهنمایی کنین...

سلام
علامت بلوتوث پایین دسکتاپ کنار ساعت رو میگم.

taranombaran

عضو جدید
سلام دوستان.من با turbo c++ کد مینویسم یعنی تازه شروع کردم هر برنامه ای که می نویسم و میدونم 100% درسته اجراش نمی کنه کسی دلیلش رو می دونه؟؟

radrad17

عضو جدید
سلام. من لپتاپم hp هست و گرافیکش NVidia GeForce gt 635M ولی وقتی درایورشو نصب میکنم اونو نمیشناسه یعنی وقتی میرم تو تنظیمات مینویسه درایور نصب نشده...هرچند بارم که نصب کنم لاز همین شکل هست. البته آیکن درایور نشان داده میشه ولی وقتی بازش میکنم این ارورو مینویسه you are not currently using a display attached to an NVidia GPU راهی هست بتونم درستش کنم؟

darab64

عضو جدید
با عرض سلام
با adobe reader میشه یه فایل pdf رو تغییر داد؟ مثلا یک سری از صفحات رو حذف کرد؟
یا برنامه دیگه ای هست که بشه این کار رو انجام داد؟

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان;)
kmplayerمن چرا نوشته های انگلیسی فیلم ها رو برعکس نشون میده خودم نتونستم درست کنم ممنون اگه کمکم کنیئ؟!

leynaz

عضو جدید
سلام
من میخام یه اسکنر نصب کنم
به این صورت عمل می کنم که قبل از اینکه اسکنر رو به کیس وصل کنم برنامه اسکنر رو نصب کردم بعد اسکنر رو وصل کردم
اما پیام میده اسکنر پیدا نشد.
البته سی دی که بهم دادن اصلی خود اسکنر نبوده و رایت شده هستش
ویندوز هم xpهست
میشه راهنمایی کنین؟

علی.موسوی

اخراجی موقت
سلام
من میخام یه اسکنر نصب کنم
به این صورت عمل می کنم که قبل از اینکه اسکنر رو به کیس وصل کنم برنامه اسکنر رو نصب کردم بعد اسکنر رو وصل کردم
اما پیام میده اسکنر پیدا نشد.
البته سی دی که بهم دادن اصلی خود اسکنر نبوده و رایت شده هستش
ویندوز هم xpهست
میشه راهنمایی کنین؟
سلام
اسکنر رو به برق و به کامپیوتر وصل کنید و اونو روشن کنید.حال روی مای کامپیوتر راست کلیک کنید و گزینه ی properties رو انتخاب کنید در صفحه ای که می آید گزینه ی hardware و device manager رو بزنید علامت زرد رنگ میبینید؟؟؟

ali-gold

کاربر فعال
دوستان چطور میتونم ایکن بلوتوث رو ایجاد کنم ،،دیگه معلوم نیست کجاست.....ممنون میشم کمک کنین خیلی واجبه...از کجا میتونم بلوتوث داخل لپ تاپ پیدا کنم؟

باتشکر

ali-gold

کاربر فعال
سلام دوستان الان فهمیدم که کلا لپ تاپم باطل شده:(....به تصویر زیر توجه کنین...من قبلا یه سری درایور گرافیک برای یه نرم افزار شبیه ساز به صورت اضافی نصب کردم بودم ...حالا امروز رفتم آنیستالش کردم و نمیدونم شاید درایور های خود لپ تاپم هم حذف کردم:(
دوستان حالا چکار کنم...بلوتوث هم میبینین که نمیشناسه:::

ممنون میشم راهنمایی کینن.

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.من با turbo c++ کد مینویسم یعنی تازه شروع کردم هر برنامه ای که می نویسم و میدونم 100% درسته اجراش نمی کنه کسی دلیلش رو می دونه؟؟

با سلام
دوست عزیز
برای کار با TC اول بایستی تنظیمات مربوط به آدرس Header files و Library را در منوی Option درست کنید .
پیشنهاد کلی اینکه آدرس ها به جز Source و Output رو همون صفحه اصلی پوشه TC بدید و تمامی فایل های زیر پوشه ها رو توی پوشه اصلی کپی کنید . در این صورت حتی برای کارهای گرافیکی هم به مشکل نمی خورید .
متاسفانه الآن TC روی سیستم ندارم تا براتون عکس بگیرم و بذارم .
اگر ممکن بود از پیغام خطا خودتون عکس بگیرید و بذارید تا بیشتر راهنمایی کنم .
با تشکر - سیستم 32

بالا