سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

..:: civil ::..

عضو جدید
سلام

من نمی دونم win7 من چرا اینجوری شده
راستش وقتی برنامه ای رو باز میکنم برخلاف قبلا که فقط تا بالای استارت منو بود حالا یه خورده میره زیر استارت منو
مثلا یه برنامه ای مثل متلب رو که باز میکنم اون قسمت نوار پنجره های باز شده، زیر استارت منوم هستش و من باید یا min کنم پنجره متلبمو یا استارت منو رو auto hidden
اعصابمو خورد کرده
تو رو خدا کمکم کنید

ممنون

با سلام،
روی Desctop کلیک راست کنید و Personalize و سپس Display رو انتخاب کنید. چک کنید که Larger انتخاب نشده باشه و یا Font size از 125% بزرگتر نباشه!

سلام
نه درستن همشون :(
فکر کنم شما ها هم تا حالا ندیدین همچین چیزیو!:cry:

amir8809

عضو جدید
سلام دوستان
من یک ویندوز 7 نصب کردم و یک مشکل دارم اونم اینه که توی اینترنت اکسپلورر فارسی که تایپ میکنم به صورت مربع مربع نشون میده!!!باید چکار کنم درست بشه؟؟توی فایر فاکس و وردو بقیه جاها فارسی درست تایپ میکنه...

سوال دیگه اینکه من با نرم افزار HDD Regenerator رو فلشم که 8 گیگ بود فلش بوت ساختم و حالا فلشم شده 2گیگ!!!!!فرمتشم کردم درست نشد...چرا اینطوری شده؟!؟باید چکار کنم درست بشه؟

یعنی این دو تا سوال انقد تخصصیه که هیچکس بلد نیست جواب بده؟!؟!؟

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی این دو تا سوال انقد تخصصیه که هیچکس بلد نیست جواب بده؟!؟!؟

سلام دوست من
سوال اول
برو تو قسمت internet option و بخش general و font عربی رو انتخاب کن
سوال دوم
با خود ویندوز فرمت کن ببین چی جواب می گیری

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
Default .exe Association

Default .exe Association

سلام من هر موقع که Adobe rea der نصب میکنم تمام فابل های shortcut روی desktop و همه برنامه ها توی منوی start تبدیل میشه به فایل pdf (منظورم فایل های .exe) و وقتی آکروبات رو پاک میکنم بر میگردن به حات اولیه خودشون راهنماییم کنید برای حل این مشکل ضمنا ویندوزم seven هست
السلام علیک یا اباعبد الله ورحمة الله وبرکاته
با سلام،
اول این که Adobe Reader نرم افزار سنگینیه، پس بهتره از Foxit Phantom استفاده کنید.
اما در مورد مشکل تون می تونید فایل زیر رو دانلود کنید و بعد از نصب اون نرم افزار این فایل رو اجرا و تأیید کنید! در پایان نیاز به Logg off یا ریست دارید!

پیوست ها

• Default_EXE.rar
    1.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Sara-20

عضو جدید
سلام
من چند وقت پیش دادم برا لپ تاپم ویندوز عوض کردن ولی الان ارور اکتیو میده
کد میخواد
حالا من باید چیکار کنم
کسی میدونه بجز ویندوز عوض کردن چیکار میتونم بکنم که ویندوزم درست شه
ویندوزمم سونه
ممنون میشم راهنماییم کنید

petrous

عضو جدید
سلام
من چند وقت پیش دادم برا لپ تاپم ویندوز عوض کردن ولی الان ارور اکتیو میده
کد میخواد
حالا من باید چیکار کنم
کسی میدونه بجز ویندوز عوض کردن چیکار میتونم بکنم که ویندوزم درست شه
ویندوزمم سونه
ممنون میشم راهنماییم کنید

برید نسخه ی ویندوزتون رو پیدا کنید
بعد تویه اینترنت دنبال کرکش بگردید

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
قانونی کردن ویندوز

قانونی کردن ویندوز

ممنون ولی چجوری نسخه ویندوزمو پیدا کنم
با سلام،
با توجه به نوع ویندوزتون یکی از Crackهای زیر رو استفاده کنید:
برای ویندوز XP می تونید فایل ضمیمه رو دانلود و نصب کنید. در هنگام نصب باید یه بار Enter کنید و در پایان هم ریست کنید! اگه اجرای برنامه ناتموم موند یا اصلاً نشد، تو Safe mode امتحان کنید!
برای ویندوز 7 می تونید از این لینک دانلود کنید!

پیوست ها

• WGA.rar
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 0

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
دکمه ی print scr رو بزنید و برید توی paint و کلید ctrl+v

SaDaF7

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اخیرا از کد 2012 استفاده میکنم ارور میده و مینویسهdisplay driver intel graphics accelerator drivers for windows7 stopped responding and has successfully recovered.. سرعتشم پایینه..چه کنم؟

tatoo

عضو جدید
سلام ببخشید من یه فیلم دانلود کردم زیپ هست میخوام از زیپ درش بیارم ارور میده میشه کمکم کنید

HaMiD.TcI

مدیر تالار
من اخیرا از کد 2012 استفاده میکنم ارور میده و مینویسهdisplay driver intel graphics accelerator drivers for windows7 stopped responding and has successfully recovered.. سرعتشم پایینه..چه کنم؟
حدود 1 ساعته با خودم کلنجار میرم که کد2012 (code 2012) که برنامه نیست آخه!
تازه فهمیدم منظورتون اتوکد هستش.
یه بار برنامه رو حذف کنید.
آخرین ورژن direct x رو نصب کنید
سیستم رو ریست
برنامه رو نصب کنید
مشکل حل میشه

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سلام دوستان
من یک ویندوز 7 نصب کردم و یک مشکل دارم اونم اینه که توی اینترنت اکسپلورر فارسی که تایپ میکنم به صورت مربع مربع نشون میده!!!باید چکار کنم درست بشه؟؟توی فایر فاکس و وردو بقیه جاها فارسی درست تایپ میکنه...

سوال دیگه اینکه من با نرم افزار HDD Regenerator رو فلشم که 8 گیگ بود فلش بوت ساختم و حالا فلشم شده 2گیگ!!!!!فرمتشم کردم درست نشد...چرا اینطوری شده؟!؟باید چکار کنم درست بشه؟
سوال اول: یه پک کامل فونت های فارسی رو بگیر یا از سیستم دوستات کپی کن و بریز روی سیستم خودت. اگر هم پیغام داد که فونت موجود هست replace رو بزن.
سوال دوم: دانلود با لینک مستقیم
رمز: www.downloadsoftware.ir

HaMiD.TcI

مدیر تالار
2روزه که سیستم رو که روشن میکنم،موقع بالا اومدن این ارورو رو میده:
SATA1 hard disk:S.M.A.R.T status bad,back up and replace
وبعدش موقع کار کردن با سیستم همش ارورتوی عکس میادمشاهده پیوست 74073
مشکل چیه؟در ضمن خیلی کند شده.برای حلش باید چی کار کنم؟
یه توضیح هم در مرود بک آپ گرفتن میخوام.مثلا یه درایو من348گیگ هستش که فقط39تاش خالیه،برای بک آپ گرفتن این درایو که ویندوزم نیست باید همه اطلاعات رو روی دی وی دی بزنم؟تنها راهش اینه؟چون حجمش خیلیه
ممنونم.
عجیبه. این مشکل برای 4 5 تا از دوستای منم همزمان به وجود اومده. علی الحساب کاری نکن شاید ویروسی چیزی باشه. اما اگه خواستی کاری بکنی فقط راه حلش اینه:
نرم افزار norton ghost رو نصب کن و سی دی بوتیبلش رو بساز
برو از توی بوتیبل از تمام درایو هات ایمیج بگیر (دقت کن که قبل از ایمیج گرفتن از منوی نرم افزار do not copy badsectors رو انتخاب کنی.
بریزشون توی هارد اکسترنال
ویندوز رو با نرم افزار hdd low level format فرمت کن. (حدود 6 7 ساعتی طول میکشه)
دوباره ایمیج ها رو برگردون.
اگه شد که شد. اگه نشد هم که نشد دیگه. برو سراغ یه هارد جدید

SaDaF7

عضو جدید
کاربر ممتاز
حدود 1 ساعته با خودم کلنجار میرم که کد2012 (code 2012) که برنامه نیست آخه!
تازه فهمیدم منظورتون اتوکد هستش.
یه بار برنامه رو حذف کنید.
آخرین ورژن direct x رو نصب کنید
سیستم رو ریست
برنامه رو نصب کنید
مشکل حل میشه
direct x رو از کجا میتونم پیدا کنم؟؟؟تو نت هست جایی که بتونم دانلودش کنم؟

petrous

عضو جدید
direct x رو از کجا میتونم پیدا کنم؟؟؟تو نت هست جایی که بتونم دانلودش کنم؟

وقتی که یه آدم می تونه با استفاده از اطلاعات اینترنت یه موشک بسازه، پس دایرکت ایکس هم هست
سایت های مختلف از جمله ایرانی و خارجی دارندش
یه سرچ بزن، به خاطر سرچ زدن کسی رو زندانی نمی کنند.

amir8809

عضو جدید
سلام
من روی کامپیوترم بنا به دلایلی ویندوز اکس پی نصب نمیشه و ویندوز 7 روش نصب کردم...حالا مشکل اینه که توی ویندوز 7 یکی از درایوامو که قبلا توی اکس پی بود نمیشناسه و نشون نمیده!!
چطوری میتونم درستش کنم؟!
لطفا یک راهی به جز سی دی بوتیبل اکس پی بگید؟!
اگه وصلش کنم به یک کامپیوتر دیگه و اون درایوشو با یک فرمت دیگه فرمت کنم درست میشه؟

HaMiD.TcI

مدیر تالار
وقتی که یه آدم می تونه با استفاده از اطلاعات اینترنت یه موشک بسازه، پس دایرکت ایکس هم هست
سایت های مختلف از جمله ایرانی و خارجی دارندش
یه سرچ بزن، به خاطر سرچ زدن کسی رو زندانی نمی کنند.
:d......

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سلام
من روی کامپیوترم بنا به دلایلی ویندوز اکس پی نصب نمیشه و ویندوز 7 روش نصب کردم...حالا مشکل اینه که توی ویندوز 7 یکی از درایوامو که قبلا توی اکس پی بود نمیشناسه و نشون نمیده!!
چطوری میتونم درستش کنم؟!
لطفا یک راهی به جز سی دی بوتیبل اکس پی بگید؟!
اگه وصلش کنم به یک کامپیوتر دیگه و اون درایوشو با یک فرمت دیگه فرمت کنم درست میشه؟
ویندوز 7 فقط اجازه ی ساخت 4 درایو رو به شما میده. اگه بیشتر داشته باشید نشونشون نمیده.
پارتیشن مجیکو نصب کن و درایو هاتو با هم ادغام کن

amir8809

عضو جدید
ویندوز 7 فقط اجازه ی ساخت 4 درایو رو به شما میده. اگه بیشتر داشته باشید نشونشون نمیده.
پارتیشن مجیکو نصب کن و درایو هاتو با هم ادغام کن

من کلا یک درایو ویندوز دارم با دو تا درایو دیگه که یکیشو نشون نمیده!!فک کنم اون فرمت fat32 هست...میگم اگه فرمتشو عوض کنم درست نمیشه؟

بالا