سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
من کلا یک درایو ویندوز دارم با دو تا درایو دیگه که یکیشو نشون نمیده!!فک کنم اون فرمت fat32 هست...میگم اگه فرمتشو عوض کنم درست نمیشه؟
چرا دیگه. شما فرمت رو عوض کنی دست میشه. البته واسه ی تغییر به ntfs نیازی نیست هارد فرمت بشه. با پارتیشن مجیک میتونید.
من فکر کردم تعداد درایو هاتون زیاده

SaDaF7

عضو جدید
کاربر ممتاز
حدود 1 ساعته با خودم کلنجار میرم که کد2012 (code 2012) که برنامه نیست آخه!
تازه فهمیدم منظورتون اتوکد هستش.
یه بار برنامه رو حذف کنید.
آخرین ورژن direct x رو نصب کنید
سیستم رو ریست
برنامه رو نصب کنید
مشکل حل میشه
اینکارو کردم بازم ارور میده و همون پیغام رو میده

آینا

عضو جدید
بی موس

بی موس

سلام به همه

برای کار با کامپیوتر میخوام بدون موس کار کنم
ولی کلید میانبر زیادی بلد نیستم

اگه میدونید لطفا راهنماییم کنید

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من تازه واردم.یکی لطف کنه به دادمن برسه.من چطوری میتونم چیزی برای دانلودومطلبی رو روی صفحه خودم بذارم.:(

amir8809

عضو جدید
چرا دیگه. شما فرمت رو عوض کنی دست میشه. البته واسه ی تغییر به ntfs نیازی نیست هارد فرمت بشه. با پارتیشن مجیک میتونید.
من فکر کردم تعداد درایو هاتون زیاده

دوست عزیز میشه بگید چطور میتونم با پارتیشن مجیک اینکارو بکنم؟!آخه وقتی ویندوز اصلا درایو رو نشون نمیده چطور پارتیشن مجیک نشون بده؟!لطفا یک لینک دانلود واسه پارتیشن مجیک هم بده!
مرسی

elham roozbeh

عضو جدید
سلام خسته باشین شرمنده مزاحمتون شدم.چجوری میشه باکسیکه جیمیل داره ازطریق یاهومسنجراسپیک کرد؟؟؟؟؟بایدخودم حتما جیمیل داشته باشم وبانرم افزار گوگل تاک ؟؟؟؟اخه گوگل تاک رونمیشه دانلود کرد.اگه میشه کمکم کنید.بهم پیام بدین ممنونتون میشم .

elham roozbeh

عضو جدید
درضمن درمورده نصبه ویندوزهم یکم راهمنمایی میخاستم.چجوری میشه 2 تاویندوزه مختلف رو روی سیستم نصب کرد؟؟؟؟مثلن اکسپی و یه ویندوزه دیگه؟؟؟مرسیتونم

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام خسته باشین شرمنده مزاحمتون شدم.چجوری میشه باکسیکه جیمیل داره ازطریق یاهومسنجراسپیک کرد؟؟؟؟؟بایدخودم حتما جیمیل داشته باشم وبانرم افزار گوگل تاک ؟؟؟؟اخه گوگل تاک رونمیشه دانلود کرد.اگه میشه کمکم کنید.بهم پیام بدین ممنونتون میشم .
با سلام،
برای چت کردن باید IDهای یکسان داشته باشید، مثلاً Gmail با Gmail! اما لازم نیست که حتماً از Google talk استفاده کنید. ابزارهای دیگه مثل Trillian، Digsby می تونن همزمان انواع ID رو مدیریت کنن!
در مورد سؤال دوم هم نصب ویندوز باید به ترتیب انتشارشون باشه! مثلاً اول XP بعد 7!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
دوست عزیز میشه بگید چطور میتونم با پارتیشن مجیک اینکارو بکنم؟!آخه وقتی ویندوز اصلا درایو رو نشون نمیده چطور پارتیشن مجیک نشون بده؟!لطفا یک لینک دانلود واسه پارتیشن مجیک هم بده!
مرسی
با سلام،
روی Computer کلیک راست کنید و Manage و سپس Disk management رو انتخاب کنید. ببینید درایو مورد نظرتون اینجا هست یا نه!

mbaharr

عضو جدید
سلام. من توی میل یاهو در قسمت کانتکت، لیستی ایجاد کردم که 5 نفر از دوستانم در این لیست قرار داره.
حالا سوال : آیا روشی هست که توی یاهو وقتی یه ایمیل برای این لیست ارسال میکنم ، تک تک افراد لیست ، آدرس بقیه دوستانم رو نبینند و فقط در قسمت To نام گروه را ببینند؟ یعنی نام گروه ایجاد شده توسط من را ببینند ولی از افرادی که در این لیست قرار دارند، مطلع نشند؟

البته میدونم یکی از روشها برای مخفی کردن آدرس ایمیل دریافت کننده ها ، استفاده از قسمت BCC هست. سوال من استفاده از روش دیگه ای هست.
آیا این روش وجود داره؟؟ :que:

دوستان کسی روشی بلد نیست؟

mbaharr

عضو جدید
سلام دوستان

کسی میدونه چطوری میتونم از AOL به عنوان ****** ش ک ن استفاده کنم ؟

نرم افزارش رو دانلود کردم. یه ID هم باهاش ساختم ولی به عنوان *** کار نمیکنه.

سلام. فقط هدفت یادگرفتن کار با AOL هست؟ یا اینکه چون بدون هزینه ست از این روش میخوای استفاده کنی؟؟؟
من یه روش خیلی خیلی خوب برای اینکار سراغ دارم بدون استفاده از AOL و بدون پرداخت هزینه.

JavadMessi

مدیر بازنشسته
سلام. فقط هدفت یادگرفتن کار با AOL هست؟ یا اینکه چون بدون هزینه ست از این روش میخوای استفاده کنی؟؟؟
من یه روش خیلی خیلی خوب برای اینکار سراغ دارم بدون استفاده از AOL و بدون پرداخت هزینه.
aol فکر نکنم در ایران کاربرد داشته باشه چون اسمش روشه American Online Service !!

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب ممنون میشم که بگید. یه چیزی که سرعت اینترتم رو پایین نیاره.

( البته AOL رو هم دوست دارم یادبگیرم)

Elinaz.Malus

عضو جدید
سلام دوستان گلم خوفین ؟؟ من یه مشکل خیلی بزرگی واسم پیش اومده لطفا کمکم کنید . من یه فایل ایمیچ دارم با فرمت VHD که یک گیگ هستش و با نصب کردنش میتونم ویندوز XP رو روی سون داشته باشم . الان همه کار ها رو انجام دادم فقط نمیدونم با این فایل Windows XP Mode Base.VHD چیکار باید بکنم . خیلی ممنون میشم اگه زود جوابم رو بدین . فوق العاده فوری هستش .

JavadMessi

مدیر بازنشسته
سلام دوستان گلم خوفین ؟؟ من یه مشکل خیلی بزرگی واسم پیش اومده لطفا کمکم کنید . من یه فایل ایمیچ دارم با فرمت VHD که یک گیگ هستش و با نصب کردنش میتونم ویندوز XP رو روی سون داشته باشم . الان همه کار ها رو انجام دادم فقط نمیدونم با این فایل Windows XP Mode Base.VHD چیکار باید بکنم . خیلی ممنون میشم اگه زود جوابم رو بدین . فوق العاده فوری هستش .
چقدر کم حوصله:دی
این فایل ایمیج به اون صورت نیست بلکه فایلی که نرم افزاره virtual pc برای هارد مورد نیازش میسازه در واقع باید virtual pc رو که نرم افزار مجازی سازه سیستمه نصب کنید و این فایل درونش ادد کنید و بعد تحت خودش بیاین بالا:gol:

Elinaz.Malus

عضو جدید
ممنون از پاسخگویت دوست عزیز . میشه یکم بیشتر توضیح بدی ؟؟ من الان باید چهههههههه خاکی بر سرم بریزم ؟؟

Elinaz.Malus

عضو جدید
ببینید من اون Vitural رو دانلود کردم خوب ؟؟ بعد دو فایل بود و باید روی هم میکردمشون . این کاررو کردم و بعد به یه فایل ISO تبدیل شد . بعد من اومدم فایل iso رو روی دی وی دی کپی کردم و بعد که دی وی دی رو گذاشتم دیدم یه فایل VHD آومده که هیچ جوریه نمیشه بازش کرد . چیکار کنم به نظرت ؟؟

JavadMessi

مدیر بازنشسته
ببینید من اون Vitural رو دانلود کردم خوب ؟؟ بعد دو فایل بود و باید روی هم میکردمشون . این کاررو کردم و بعد به یه فایل ISO تبدیل شد . بعد من اومدم فایل iso رو روی دی وی دی کپی کردم و بعد که دی وی دی رو گذاشتم دیدم یه فایل VHD آومده که هیچ جوریه نمیشه بازش کرد . چیکار کنم به نظرت ؟؟
خب معلومه باز نشه چون این فایلو به عنوان هارد استفاده میکنه و وقتی روی دی وی دی باشه که نمیتونه چیزی بهش اضافه کنه!!!
شما کپی کن رو هاردت و بعد تو نرم افزار یه جایی داره که این فایلو ادد میکنی و بعد استارت و شروع ویندوز البته اگه اون فایل فایلی باشه که بعد از نصب ویندوز تحت همین نرم افزار رایت شده

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
چطور میتونم کاری کنم که گوگل کروم مرورگر اصلی ویندوز بشه؟ از قسمت options گوگل کروم گزینه make chromplus my deault browser رو هم میزنم اما نمیشه و اینترنت اکسپلورر همچنان مرورگر اصلی باقی میمونه؟

saadaat

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید خدمت مهندسین.عزاداریتون قبول.من یه سوال داشتم.اگه راهنماییم کنین ممنون میشم
من وقتی سیستمو روشن میکنم، یا اولش یا هر وقت دیگه انگار پاورش خاموش میشه!!!!سیستمم ریست نمیشه(نمیدونم چجوری بگم.وقتی سیستم رو خاموش میکنیم در اخرش کیس صدای تیک کوجولو مثه پنچر شدن میده و به کل خاموش میشه،این صدا در حین کار با سیستم و وقتی هم که روشن هست چند بار اتفاق میفته اما خاموش نمیشه سیستم.کامپیوتر روشن میمونه)مشکل از کجاست؟پاورش داره میسوزه؟اگه از پاورشه چرا سیستمم خاموش ری استارت نمیشه!!!!با تشکر

petrous

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید خدمت مهندسین.عزاداریتون قبول.من یه سوال داشتم.اگه راهنماییم کنین ممنون میشم
من وقتی سیستمو روشن میکنم، یا اولش یا هر وقت دیگه انگار پاورش خاموش میشه!!!!سیستمم ریست نمیشه(نمیدونم چجوری بگم.وقتی سیستم رو خاموش میکنیم در اخرش کیس صدای تیک کوجولو مثه پنچر شدن میده و به کل خاموش میشه،این صدا در حین کار با سیستم و وقتی هم که روشن هست چند بار اتفاق میفته اما خاموش نمیشه سیستم.کامپیوتر روشن میمونه)مشکل از کجاست؟پاورش داره میسوزه؟اگه از پاورشه چرا سیستمم خاموش ری استارت نمیشه!!!!با تشکر

این صدا احتمالا از خازنش هستش
اگه خدا بخواد یه مدت دیگه به درجه ی رفیع شهادت نائل میشه
ولی یه دور پاور رو بازش کن و تمیزش کن...

بالا