سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

Next

عضو جدید
سلام = من مدتی هست که از یک cd اموزشی استفاده می کنم ..اما یک مرتبه سیتم من خاموش میشه ..به پشتیبانی نرم افزار تماس گرقتم و گفتند چون پردازش این نرم افزار بالاست ..cpu شما داغ میکنه و کامپیوتر شما خاموش میشه ..می خوام بدونم ایا درسته ؟ و باید چه کنم ؟ ممنونم

cpu = 2.4 celeron R
ram=256+512 400

نرم افزار اموزشی فوتوشاپ محصول شرکت پرند که با دایرکتور ساختنش ( به گفته پشتیبانی)

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
cpu = 2.4 celeron R
ram=256+512 400

نرم افزار اموزشی فوتوشاپ محصول شرکت پرند که با دایرکتور ساختنش ( به گفته پشتیبانی)

نه بابا
مشکل از cpu و ... نیست

یه جای کار میلنگه !!

Next

عضو جدید
بله تصور من اینه که شاید از برقش باشه ...اخه سیتم من با روشن و خاموش شدن چراغ اتاق خاموش و روشن میشه ..

در ضمن چه کنیم node32 به جای قرنتینه کردن ویروس ...اون رو کاملا از بین ببره ..
ار جوجوی باشگاه ممنونم .

amirinia

عضو جدید
فرمت san چطور باز می شه؟

فرمت san چطور باز می شه؟

سلام به همه ی مهندسان ایران زمین.من یه نرم افزار بازیابی اطلاعات رو سیستم نصب کردم که پس از اجرا یه فایل با 2 گیگ حافظه روبا پسوندsan به وجود آورده کسی میدونه این فایل باید با چه نرم افزای باز بشه.:heart:

saba-me

عضو جدید
سلام 2تا سوال دارم اگه ميتونيد خواهش مي كنم كمكم كنيد:confused::cry::cry::mad::(

1-توي سيستم عامل هاي مختلف(win,dos) عمل بازيابي اطلاعات فرمت شده چطوريه؟
2-وقتي پسورد كاربري رو تو ويندوز برقرار مي كنيم ولي تصميم مديريت يا supervisor رو برقرار نكنيم چه اتفاقي مي افته؟
اينم ايميل من::gol:
m_eslami87@yahoo.com

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام 2تا سوال دارم اگه ميتونيد خواهش مي كنم كمكم كنيد:confused::cry::cry::mad::(

1-توي سيستم عامل هاي مختلف(win,dos) عمل بازيابي اطلاعات فرمت شده چطوريه؟
2-وقتي پسورد كاربري رو تو ويندوز برقرار مي كنيم ولي تصميم مديريت يا supervisor رو برقرار نكنيم چه اتفاقي مي افته؟
اينم ايميل من::gol:
m_eslami87@yahoo.com

اگه دوست دارین جوابی ببینین اینجا یه سر بزنین! به میلتون امیدوار نباشین:w01:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله تصور من اینه که شاید از برقش باشه ...اخه سیتم من با روشن و خاموش شدن چراغ اتاق خاموش و روشن میشه ..

در ضمن چه کنیم node32 به جای قرنتینه کردن ویروس ...اون رو کاملا از بین ببره ..
ار جوجوی باشگاه ممنونم .

power مشکل نداره ؟ سیستمت رو + رم یه چک کن

در کل یه چک آپ ازش بگیر

nod هم بیخیال
ارزش نداره

یه چیزه خوب بنداز
کسپر، آویرا،‌ AVG و مک کافی

Next

عضو جدید
ممنونم بله یکی از معظلات اساسی , ضد ویروس هست البته برای من ..
آویرا نصب کزدم البته کلی تعریف شنیدم ..ولی در اولین حرکت خودش رو غیر فعال کرد .
Avg هم کلی از فایل های بدرد بخور من رو ویروس می شناسه و دخل خیلیاشون رو اورده ..
کسپر هم که به راحتی مغلوب میشد.. البته از 2009 اون استفاده نکردم ..
مک افی چه ورژنی رو مد نظر دارید ..میگن سنگین هست ..

راستی ram=256 یا باس 333 و یه ram=512 با باس 400 رو میشه در کنار هم داشت ...؟
ممنونم ..مرسی ..

sami-jun

عضو جدید
لطفا کمکم کنید

لطفا کمکم کنید

سلام
یه سوال داشتم
سی دی recovery لب تابم گم شده ویندوز لب تاب و عوض کردم صدا و مودمشو از اینترنت دانلود کردم ولی گرافیک و wireless و پیدا نکردم
لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم؟
از کجا میشه دانلود کرد؟
اسم لبتابم toshiba A150
cdشو از کجا میشه گیر اوورد؟

Sharif_

مدیر بازنشسته
سلام
یه سوال داشتم
سی دی recovery لب تابم گم شده ویندوز لب تاب و عوض کردم صدا و مودمشو از اینترنت دانلود کردم ولی گرافیک و wireless و پیدا نکردم
لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم؟
از کجا میشه دانلود کرد؟
اسم لبتابم toshiba A150
cdشو از کجا میشه گیر اوورد؟
با سلام
باید سری و فامیلی لپتاپ رو مشخص کنید
مثلا
NB ، Portege ،Qosmio، Satellite pro ، T-Series ، TE-Series،Tecra ،libretto
تا اونجایی که من میدونم مدل toshiba A150 نداریم

ptmehdi

عضو جدید
کتاب فتوشاپ

کتاب فتوشاپ

سلام سلام من می خواستم یک کتاب در زمینه آموزش فتوشاپ بخرم اما نمی دانم با این همه کتابهای مختلف کدوم کتاب بهتر هست لطفا هر کسی فتوشاپ کار کرد کمکم کنه و بگه من از چه انتشاراتی و از چه نویسنده این کتاب را تهیه کنم ......ممنون;):gol:
شاید این سوال در این قسمت درست نباشه ولی من واقعا به کمک نیاز دارم........شرمنده

Sharif_

مدیر بازنشسته
سلام سلام من می خواستم یک کتاب در زمینه آموزش فتوشاپ بخرم اما نمی دانم با این همه کتابهای مختلف کدوم کتاب بهتر هست لطفا هر کسی فتوشاپ کار کرد کمکم کنه و بگه من از چه انتشاراتی و از چه نویسنده این کتاب را تهیه کنم ......ممنون;):gol:
شاید این سوال در این قسمت درست نباشه ولی من واقعا به کمک نیاز دارم........شرمنده

کلاس درس فتوشاپ CS2 در یک کتاب از انتشارات ناقوس هست
این کتاب ترجمه کتاب فتوشاپ شرکت Adobe هستش سی دی هم داره
ترجمه مهندس سعید خداداد
میشه گفت عالیه

mohammad6687

عضو جدید
به دادم برسيد...

به دادم برسيد...

سلام
آقا تو روخدا كمك كنيد.:( چند روز پيش كه داشتم با سيستمم كار مي كردم يه پيغام اومد كه سيستم شما تا 15 دقيقه ديگه Shut down ميشه بعد من ويندوز عوض كردم درست شد تا اينكه دو روز پيش يه پيغام اومد كه سيستم شما تا يك دقيقه ديگه Shut down يا reset ميشه هرچي برنامه در حال اجرا داريد Save كنيد. من چند بار هم ويندوز عوض كردم امام جواب نداد.چيكار كنم؟:w19:
اينم عكس پيغامه

حالا ميگيد چيكار كنم؟:w19:

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
آقا تو روخدا كمك كنيد.:( چند روز پيش كه داشتم با سيستمم كار مي كردم يه پيغام اومد كه سيستم شما تا 15 دقيقه ديگه Shut down ميشه بعد من ويندوز عوض كردم درست شد تا اينكه دو روز پيش يه پيغام اومد كه سيستم شما تا يك دقيقه ديگه Shut down يا reset ميشه هرچي برنامه در حال اجرا داريد Save كنيد. من چند بار هم ويندوز عوض كردم امام جواب نداد.چيكار كنم؟:w19:
اينم عكس پيغامه

حالا ميگيد چيكار كنم؟:w19:

هر وقت این پیغام اومد تو run متن زیر رو تایپ کن و enter بزن:

shutdown -a

Sharif_

مدیر بازنشسته
فقط در نظر داشته باشید که فایل lsass.exe یکی از سیستمی پردازشی هستش که اگه نباشه موجب میشه فایل های DLL نتونن رمزگشایی بشن
و تو نصب و اجرای برنامه ها به مشکل میخوری
پیشنهاد میکنم ویندوزتون رو مجدد نصب کنید

هستی فرهادی

عضو جدید
فقط در نظر داشته باشید که فایل lsass.exe یکی از سیستمی پردازشی هستش که اگه نباشه موجب میشه فایل های DLL نتونن رمزگشایی بشن
و تو نصب و اجرای برنامه ها به مشکل میخوری
پیشنهاد میکنم ویندوزتون رو مجدد نصب کنید
سلام ردهاتي...
بابا اين lsass.exe پدر خودمو سيستممو در آورده.انواع ويروس ياب ها مي گن ويروسه ...
من چي کار کنم؟؟:cry:

Sharif_

مدیر بازنشسته
نه بعضی ویروس ها اسم ویروس رو lsass.exe میذارن تا با اون اصلی قاطی بشه
اگه بعد ویندوز زدن یه انتی ویروس بزنی میفهمی که ویروس نیست

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مرسي

حالا اين دستور چيكار مي كنه؟

قبلا دو تا Worm بودن به نام های Saucer و Blaster که نتیجه ی نفوذشون به سیستم این بود.

اغلب آنتی ویروس ها این Worm ها رو می گیرن.
دوم اگر که یه دفعه دیدین ظاهر شد ساعت کامپیوترتون رو سریع ببرید عقب.(البته این یه کار موقت و خیلی ساده هست)

سجاد یاری

عضو جدید
سلام بر همه دوستان:

کسی هست که فایل کان را اجرا کرده باشد.اگه کسی هست لطفا به من هم یاد بهید ممنون میشم.

بالا