سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آها فهمیدم توی نوار ابزار سرچ رو زدم بازم چیزی نمیاره چیکارکنم فلش واس خودم نیس یه پوشه ی system vulome information دارم تو فلش 2گیگ بایت اطلاعات داره ولی نمیاره:(

نرم افزار آشکار سازی فایل های مخفی به صورت گروهی -دانلود Anti Hidden
اگر شما هم دچار ویروس ها شده باشید! حتماً متوجه شده اید که حتی بعد از ویروس کشی هم بعضی از اثرات آن ویروس روی رایانه شما باقی می ماند. بعضی از این آثار حتی پس از تعویض ویندوز هم از بین نمی روند! یکی از این اثرات مخفی شدن فایل ها و پوشه های درایو های شماست!
اگر متوجه شده اید که اطلاعات فلش مموریتان گم شده و بجای آن پوشه ها، ویروس NewFolder.exe قرار دارد و یا درایو شما خالی از اطلاعات شده، در صورتی که حجم قابل توجه ای از آن پر است. در این صورت نرم افزار Anti Hidden به کمک شما می آید.
توجه داشته باشید که این نرم افزار به هیچ وجه آنتی ویروس نیست و فقط پوشه های مخفی شده و سیستمی را که برای کاربران قابل مشاهده نیست (حتی در صورتی که گزینه ی Show hidden Files and Folders در تنظیمات Folder Options، کنترل پنل فعال باشد) و حتی در صورت امکان مشاهده، قابل برگشت به حالت عادی نیستند را به صورت خودکار و دسته جمعی و با سرعت زیاد به حالت عادی بر می گرداند.
پیشنهاد می کنم در صورتی که اطلاعات خود را به صورت ناگهانی از دست داده اید قبل از انجام عملیات ریکاوری یک بار این نرم افزار را امتحان کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Anti Hidden:
- از بین بردن برخی اثرات ویروس ها پس از پاکسازی
- نمایش فایل ها و فولدرهایی که توسط ویروس ها مخفی شده اند
- نمایش پوشه های سیستمی مخفی شده
- استفاده آسان
- و ...
لینک دانلود
http://s2.p30download.com/users/202/soft...ad.com.zip

منبع
http://p30download.com/fa/entry/33167/so...9%87%DB%8C

آیداجون

عضو جدید
اونجا که نوشته removable ینی چی عزیزم این نرم افزار هارو امتحان کردم هیچی نمیاره

آیداجون

عضو جدید
بچه ها فلشم که هیدن شده بود رفتم از مای کامپیوتر اسمش رو عوض کردم یه پوشه اومد این شکلی نمیدونم چیه قبلش ریکاوری کرده بودم ولی چون فلش خودم نیس نمیدونم این فایل ها بودن یا نه تو ریکاوری هم فیلم و اهنگ واکسل ها هم باز نمیشن حالا کسی هست کمکم کنه لدفن؟

آیداجون

عضو جدید
وای بدبخت شدم اومدم اون بالایی هارو شیف دلت زدم دیقه فلشم همون حجم الکی رو هم نشون نمیده:cry:

Farzane Ebrahimi

عضو جدید
درخواست راهنمایی

درخواست راهنمایی

: سلام استاد وقتتون بخیر.خسته نباشید،من یکی از دانشجویان مهندسی کامپیوترم.در حال حاضر روی پروژه ی "پروتکل های قابل استفاده در سیستم های فایروال و فیلترینگ"کار میکنم.اگر امکانش هست منابعی را به من معرفی کنید تا ازشون استفاده کنم.باتشکر

آیداجون

عضو جدید
تو فلشم یه فولدر به اسم found000ایجاد شده الان چجوری اونا روتبدیل کنم همشون پسوند.chkدارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
تو فلشم یه فولدر به اسم found000ایجاد شده الان چجوری اونا روتبدیل کنم همشون پسوند.chkدارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
متاسفانه احتمال ثبدیل اونها خیلی کمه
در واقع این فایلها بعد از اسکن شدن دیسک و پیدا شدن سکتورهای گم شده ایجاد شده... بعضی وقتها این فایلها قسمتی از یک فایل است و بعضی وقتها یک فایل کامل هستند که کافی است پسوند اون رو عوض کنید...

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام به همه.
من از مرورگر کروم استفاده میکنم. اما چندوقتیه که زمانی که روی آیکونش کلیک میکنم اجرا نمیشه (اما بعضی وقتا بعد یه مدت یهو اجرا میشه)، حتی از توی کنترل پنل هم آنیستال نمیشه، میخوام دوباره نصبش کنم، اونم اجرا نمیشه، آنلاین هم رفتم نصب کنم بازم اجرا نشد...کلا هرچیزی که مربوط به کرومه اجرا نمیشه!
اینو هم بگم که عملیاتش تو قسمت process تسک منیجر میاد .
کسی از دوستان میدونه مشکل چیه؟

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام به همه.
من از مرورگر کروم استفاده میکنم. اما چندوقتیه که زمانی که روی آیکونش کلیک میکنم اجرا نمیشه (اما بعضی وقتا بعد یه مدت یهو اجرا میشه)، حتی از توی کنترل پنل هم آنیستال نمیشه، میخوام دوباره نصبش کنم، اونم اجرا نمیشه، آنلاین هم رفتم نصب کنم بازم اجرا نشد...کلا هرچیزی که مربوط به کرومه اجرا نمیشه!
اینو هم بگم که عملیاتش تو قسمت process تسک منیجر میاد .
کسی از دوستان میدونه مشکل چیه؟
خداروشکر مشکل حل شد.
میگم که اگه کسی با این مشکل مواجه شد حلش کنه.
اول با نرم افزار full unistall کلا کروم رو پاک کردم
بعد سیستمو یه ویروس کشی حسابی کردم
سیستمو ریست کردم و دوباره نصب کردم و مشکل حل شد.

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

این موضوع رو فراموش کردم ممنون میشم توضیح دهید

در یک WORD مثلا30 صفحه ای اگر جلد اول و بسم ال .. و فهرست بخواهیم شماره نداشته باشه و صفحه 1 از 4 شروع بشه راه حل چیست؟؟؟؟
با تشکر

ع رشیدی

کاربر فعال
سلام دوستان.
من چند روز پیش تلگرامم رو اپدیت کردم.اما نمیدونم چرا اسم مخاطبینم حذف شده و فقط شماره هاشون رو نمایش میده.البته گروه هایی که توشون عضو هستم و اون افرادی رو که خودم به طور دستی وارد لیست مخاطبینم کردم اسمشون هستا.در ضمن من تلگرامم رو تو کامپوتر نصب کردم نه گوشی.
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

gordafarid shz

عضو جدید
با سلام

در یک WORD مثلا30 صفحه ای اگر جلد اول و بسم ال .. و فهرست بخواهیم شماره نداشته باشه و صفحه 1 از 4 شروع بشه راه حل چیست؟؟؟؟
با تشکر

سلام
من فقط اینو بلدم که شماره گذاری به جز صفحه اول باشه .....
یه پیشنهاد (اگر می خواید صفحات word رو بعد چاپ کنید ) : 4 صفحه اول رو داخل یه word دیگه درست کنید و بقیه رو هم که داخل یه فایل دیگه هست و می خواید از شماره 4 شروع بشه کافیه مسیر زیر رو برید :
insert ----> header & footer ------> page number
و در منوی باز شده ، format page numbers رو انتخاب کنید که یه پنجره باز میشه .... در این پنجره start at رو فعال کنید و مثلا شماره ی 4 رو در کادر جلوی اون وارد کنید .
اگر این نتونست مشکلتون رو حل کنه ، اون رو در این آدرس مطرح کنید :
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...-سوالات-Word-Excel-PowerPoint-Outlook/page163

javad.b74

عضو جدید
سلام دوستان
اینجا دانشجو
دانشگاه صنعتی اصفهان
نداریم؟؟؟؟
چون من توی این دانشگاه ترم تابستونه مجازی دو درس فیزیک2 و معادلات دیفرانسیل رو برداشتم...چنتا سوال داشتم..
استاد فیزیک احمد شیرانی است و کتاب فیزیک هودسون و نلسون رو معرفی کرده...میخواستم بدونم این استاد چه جوری امتحان میگیره میشه ازش نمره بالا گرفت؟؟؟
میشه حل المسائل این کتابو معرفی کنید؟؟؟
استاد معادلات محمد مجنگانی است..این استاد جزوه خودشو معرفی کرده...میخوام بدونم سوالاتشو چه جوری طرح میکنه؟؟؟امتحان سخت میگیره یا آسون؟؟؟میشه از این درس نمره بالا گرفت؟؟؟
بخوام سوالات بیشتر حل کنم چه کتابی معرفی میکنید؟؟؟

N O X

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

با تشکر

سلام باید از section بندی استفاده کنید .
برای صفحات 1 و 2 و 3 از منوی page layout گزینه breaks گزینه next رو انتخاب میکنید (شما الان با کلیک کردن روی header یا footer باید 4 تا section داشته باشید ) . برای صفحات 1 تا 3 تیک قسمت diffrent first page رو هم بذارید . حالا روی صفحه 4 کلیک کنید از insert قسمت page number گزینه format page number رو انتخاب کنید در این پنجره که باز میشه قسمت start at رو علامتدار کنید و شروعش رو از 1 قرار بدید. بعد با توجه به اینکه میخواهید شماره صفحتون بالا باشه یا پایین یکی از گزینه های page number رو انتخاب کنید

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام باید از section بندی استفاده کنید .
برای صفحات 1 و 2 و 3 از منوی page layout گزینه breaks گزینه next رو انتخاب میکنید (شما الان با کلیک کردن روی header یا footer باید 4 تا section داشته باشید ) . برای صفحات 1 تا 3 تیک قسمت diffrent first page رو هم بذارید . حالا روی صفحه 4 کلیک کنید از insert قسمت page number گزینه format page number رو انتخاب کنید در این پنجره که باز میشه قسمت start at رو علامتدار کنید و شروعش رو از 1 قرار بدید. بعد با توجه به اینکه میخواهید شماره صفحتون بالا باشه یا پایین یکی از گزینه های page number رو انتخاب کنید
با سلام
من ان کار رو انجام دادم 4 صفحه انتخاب کردم و این راهو پیدا کردم صفحه 4 رو میزاره 1 صفحه 1 بدون شماره و بقیه صفحات هم شماره خودشون رو میزاره....و متاسفانه اون چیزی نشد ککه من خواستم..

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان. من دو سه تا فایل با فرمت mpg و mp4 دارم که همیشه هیدن هستن.برا همین هر وقت می خوام ازشون استفاده کنم مجبورم از هیدن درشون بیارم.راهی است که برای همیشه هیدن نباشن؟

ع رشیدی

کاربر فعال
سلام دوستان.
من چند روز پیش تلگرامم رو اپدیت کردم.اما نمیدونم چرا اسم مخاطبینم حذف شده و فقط شماره هاشون رو نمایش میده.البته گروه هایی که توشون عضو هستم و اون افرادی رو که خودم به طور دستی وارد لیست مخاطبینم کردم اسمشون هستا.در ضمن من تلگرامم رو تو کامپوتر نصب کردم نه گوشی.
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

کسی نبوووووووود...

SHRP

کاربر ممتاز
سلام دوستان. من دو سه تا فایل با فرمت mpg و mp4 دارم که همیشه هیدن هستن.برا همین هر وقت می خوام ازشون استفاده کنم مجبورم از هیدن درشون بیارم.راهی است که برای همیشه هیدن نباشن؟
خط فرمان رو باز کنید و به مسیر اون فایلها برید با استفاده از دستور cd و بعد فرمان attrib رو اجرا کنید....
فرض کنید فایلهای من در درایو d و پوشه test است..مراحل زیر رو انجام می دم
کد:
d:
cd test
attrib -s -h  filename.mpg
اگر فرمان رو برای همه  فایلها اجرا می کنید می تویند به این صورت بنویسید
attrib -s -h  *.*
اگر فولدرها هم نیاز به تغییر دارند این فرمان رو بنویسید
attrib -s -h /d
  /s  باعث اعمال تغییرات روی فودرهای داخلی هم می شود.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان. سیستم من یه مدتی هست که ویروسی شده و متاسفانه نمیدونم چرا ویروس کش کامپیوترم (ESET) از کار افتاده. ینی روش کلیک می کنم ارور میده، می خوام فایلی رو ویروس کشی کنم ارور میده، میخوام از قسمت کنترل پنل Repair ش کنم ارور میده. منم شدیدا نیاز دارم که گوشیم رو به کامپیوتر وصل کنم ولی چون اندرویده میترسم موبایلم هم ویروسی بشه. میگم الان که خب ویروس کش کار نمیکنه، منم زیاد از ویروس کش سردر نمیارم. میتونم آنیستالش کنم و دوباره نصبش کنم؟:w05:...........ممنون میشم اگه لطف کنین و راهنماییم کنین:gol:

SHRP

کاربر ممتاز
سلام دوستان. سیستم من یه مدتی هست که ویروسی شده و متاسفانه نمیدونم چرا ویروس کش کامپیوترم (ESET) از کار افتاده. ینی روش کلیک می کنم ارور میده، می خوام فایلی رو ویروس کشی کنم ارور میده، میخوام از قسمت کنترل پنل Repair ش کنم ارور میده. منم شدیدا نیاز دارم که گوشیم رو به کامپیوتر وصل کنم ولی چون اندرویده میترسم موبایلم هم ویروسی بشه. میگم الان که خب ویروس کش کار نمیکنه، منم زیاد از ویروس کش سردر نمیارم. میتونم آنیستالش کنم و دوباره نصبش کنم؟:w05:...........ممنون میشم اگه لطف کنین و راهنماییم کنین:gol:
معمولا ویروس هر سیستم عامل مختص همونه ÷س نگران ویروس یوندوز نباشید و گوشی رو وصل کنید

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
معمولا ویروس هر سیستم عامل مختص همونه ÷س نگران ویروس یوندوز نباشید و گوشی رو وصل کنید

جدا؟!.آخه سونی اریکسونم که اندروید نیست رو وصل کردم تا چنتا فایل صوتی بریزم توش اصلا فایلا رو نشون نداد، گفتم حتما ویروسی شده،ترسیدم اندروید و بهش وصل کنم. ولی این حرف شما وسوسه انگیزه، احتمالا در نهایت مجبور شم همین کار و انجام بدم:smile:.................مرسی که لطف کردین و راهنماییم کردین:w27:

maryam.raz

عضو جدید
سلام دوستان
من قبلا ویندوز 8 داشتم دیدم یکم قات داره ، اومدم باز ویندوز عوض کردم ولی باز همون 8 نصب کردم ولی طبق معمول بلوتوث جان پرید!! حالا مشکل اینجاست که درایورشم گرفتم ولی نصب نمیشه و ارور میده
کسی راه حلی داره؟

آخرین ویرایش:

SHRP

کاربر ممتاز
سلام دوستان
من قبلا ویندوز 8 داشتم دیدم یکم قات داره ، اومدم باز ویندوز عوض کردم ولی باز همون 8 نصب کردم ولی طبق معمول بلوتوث جان پرید!! حالا مشکل اینجاست که درایورشم گرفتم ولی نصب نمیشه و ارور میده
کسی راه حلی داره؟
ویندوز 8.1 منظورتونه یا 8... اگر لپ تاپ شما جدیده پس حتما درایورهای ویندوز رو داره و نباید مشکلی داشته باشه مگر اینکه درایور نامناسب دانلود شده باشه...بعضی سیستم ها فقط درایور برای نسخه های 64 بیتی دارند.
اگر دسترسی به نسخه نهایی ویندوز 10 دارید اونو هم امتحان کنید ..البته قبل از انجام این کار به سایت سازنده سیستم خودتون سر بزنید و راه اندازهای مربوط به ویندوز رو دانلود کنید...
پیشنهاد من نسخه 64 بیتی اینترپرایز 10 یا 8.1 است

SHRP

کاربر ممتاز
جدا؟!.آخه سونی اریکسونم که اندروید نیست رو وصل کردم تا چنتا فایل صوتی بریزم توش اصلا فایلا رو نشون نداد، گفتم حتما ویروسی شده،ترسیدم اندروید و بهش وصل کنم. ولی این حرف شما وسوسه انگیزه، احتمالا در نهایت مجبور شم همین کار و انجام بدم:smile:.................مرسی که لطف کردین و راهنماییم کردین:w27:
اگر سونی اریکسون های قدیمی است که کلا محیط جاوا دارن و اصلا دیگه از طریق ویندوز ویروسی نمی شن...

Asghar_

عضو جدید
سلام....

دوستان لب تاپم تو ران هست، نمیخوام اصلا خاموش بشه...و بره مثلا تو حالت خواب و ازین جور چیزا...

باید چکار کنم؟

Asghar_

عضو جدید
سلام
مسیر زیرو ک تو عکس مشخص کردم برید ..

ممنون...

ولی واسه من همه Never هست...مشکلش چی میتونه باشه؟

آخه من یه بار ران گرفتم و خوابیدم و صبح بیدار شدم دیدم لب تاپم خاموش شده بود و دوباره که روشن کردم دیدم داره برنامم ران میشه!

این چرا اینطوریه!

باتشکر

بالا