سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

zohrehgermany

عضو جدید
سلام
در این تاپیک مطرح کنید
شاید دوستان دسترسی داشته باشند

تاپیک اختصاصی درخواست کتاب

ممنون از این پیشنهاد
در اونجا هم یادداشت گذاشتم
ولی با اینحال اگر متخصص محترمی هست که روش دانلود کردن کتابهایی که در اینترنت قابل باز کردن و دیدن و ورق زدن در کتاب هستند ولی دانلود نمیشن رو میدونه خواهشا منو کمک کنه

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من یه مشکل بدجوری با h*ot*s-p-ot پیدا کردم

چند روز پیش به خاطر یه مشکلی مجبور شدم پاکش کنم بعد حالا دوباره که نصب کرد (چند ورژن مختلفشم امتحان کردم ورژن اخرش یعنی 3.17 امتحان کردم) وقتی اجراش میکنم کامل وصل میشه و رو حالت protected قرار میگیره ولی اصلا سایتی باز نمیشه یا هم اگه باز کنه به صورت همون شی ل ت ر میارهم ن خودم ویندوزم 7و از فایرفاکس استفاده میکنم(ورژن 24) تو تنظیمات network هم رو همه ی مواردش(no proxy,auto,manual,use system proxy) امتحان کردم ولی همشون عین هم ارور میدن سه از add onsهات ا*سپا*ت نصب کردم (h*o*tsp*-t helper 3.17,extention 3.09,lیکی هم مال تولبارش 10.21.1.17 ) دیگه نمیدونم چیکار باید کنم قبل از اینکه پاکش کنم عالی کار میکرد ولی الن نه خواهشا هرکی میدونه کمک کنه فقط رو همین فایر فاکس مرسی

راستش شرمنده فیلترتوکارمانیست ینی فک نمیکنم کسیم بتونه کمکی بهتون بکنه درهرصورت درموردسوالات غیرفیلتردرخدمتیم:)

ptmehdi

عضو جدید
کارت dvbکدوم کیفیت بالایی داره؟

خواهش میکنم.
نه نیاز به اون همه فضای هارد نیست. شما اگه بتونید خوب مدیریت کنید نیازی به اون ندارید. فقط در یه صورت نیاز به اون همه فضای هارد دارید که بخواهید برای خودتون آرشیو درست کنید.
من نمیدونم شما برای چه کاری میخوایی که بدونی کدوم کارت کیفیت بالایی داره؟ ولی برای دانلود آفلاین هیچکدوم از کارت ها با هم فرقی نداره. اگه شما مسیر تون رو خوب تنظیم کنید همه کارت ها به یک اندازه هستند. ولی برایه دیدن شبکه های ماهواره ای کارتی که قابلیت hd یا s2 داشته باشه کیفیت بالایی داره.
پیشنهاد من به شما گرفتن کارت معمولی هستش که هم میتونید دان داشته باشید هم شبکه های ماهواره ای رو نگاه کنید. در ضمن این کارت قیمت بالایی نداره یه چیزی تو مایه های 65 الی 70 هزار تومن متغیره.
http://forum.iranvij.ir/تکنولوژی-و-...-offline-دانلود-آفلاین-بیا-اینجا-3-print.html

اگه با دیش و ماهواره و کارت dvb و تجهیزات و تنظیماتش باشه 400 خوبه

سلام.. بازم ممنون برای راهنمایی.:gol:راستش برای یکی از دوستام هست ....دقیقا اگه بخوام بگم تجهیزاتش چند ساله پیش نصب شده ولی یه مدتی که از کار افتاده.دیش، lnb، رسیور و حتی قبلا دانلود را انجام میداد پس احتمالا باید کارت dvb نصب شده باشه. حالا فقط دانلود نمی تونه انجام بده..فقط می خواد وقتی خونه نیست فیلم و کلیپ ویدیو دانلود کنه تا در وقتش بیکاری تو خونه حوصلش سر نره...مدل ریسورش هم star sat 2000 hd هست.اینطور که شما میگین پس اون کسی که نصاب هست فقط میخواد پول بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad::razz::razz: میشه راهنمایی کنید چون نصاب میگه این مدل رسیور اصلا جواب نمیده باید این کار و اون کار روش انجام بدم؟؟؟؟؟:razz::mad:

.میرحسین

عضو جدید
سلام.. بازم ممنون برای راهنمایی.:gol:راستش برای یکی از دوستام هست ....دقیقا اگه بخوام بگم تجهیزاتش چند ساله پیش نصب شده ولی یه مدتی که از کار افتاده.دیش، lnb، رسیور و حتی قبلا دانلود را انجام میداد پس احتمالا باید کارت dvb نصب شده باشه. حالا فقط دانلود نمی تونه انجام بده..فقط می خواد وقتی خونه نیست فیلم و کلیپ ویدیو دانلود کنه تا در وقتش بیکاری تو خونه حوصلش سر نره...مدل ریسورش هم star sat 2000 hd هست.اینطور که شما میگین پس اون کسی که نصاب هست فقط میخواد پول بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad::razz::razz: میشه راهنمایی کنید چون نصاب میگه این مدل رسیور اصلا جواب نمیده باید این کار و اون کار روش انجام بدم؟؟؟؟؟:razz::mad:
با سلام
زیاد توی جزییات خبر ندارم.
اولا" برو یکی دوجا بپرس دستت میاد.
ثانیا" اگه سوالی داشتی بپرس که خودم برات سرچ کنم ببینم چی به چیه.

.میرحسین

عضو جدید
نمودارerبرگزاری کنکور سراسری کسی میتونه کمکم کنه پلیز

:wallbash:

لطفا فقط در راستای موضوع تاپیک پست بدین و بحثا و مشاجره هاتون رو توی پروفایل مطرح کنید!
سلام
چرا پست های من پاک شد ولی پست ایشون که نامربوط به موضوع تاپیک هست پاک نشده؟
پروقایل و پیام خصوصیتون رو بستین مجبور شدم اینجا بنویسم
با تشکر

آخرین ویرایش:

.میرحسین

عضو جدید
ویندوز 8

ویندوز 8

با سلام
کسی تا به حال از ویندوز 8 استفاده کرده؟ وضعیتش نسیت به 7 و xp چجوریه؟
با تشکر

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
با سلام
کسی تا به حال از ویندوز 8 استفاده کرده؟ وضعیتش نسیت به 7 و xp چجوریه؟
با تشکر
سلام
من 6ماه بیشتره که 8 نصب کردم. از نظر سرعت مخصوصا استارت آپ، 7 به گرد پاش هم نمیرسه. تقریبان همه چیو ساپورت میکنه ولی برای بازی مناسب نبود که البته جدیدا بهتر شده. آنتی ویروس خودش تقریبا با نود برابری میکنه. به اندازه xp خسته کننده نیست و کار باهاش روونتر از 7ِ. دیگه جونم واست بگه فقط تمش مثل 7 مات نیست و در نگاه اول خوب نی ولی مزایاش بیشتره. فقط همه درایورای 7 باهاش سازگاره بجز گرافیک که اگه اجازه بدی خودش دانلود کنه مطمئن تره

.میرحسین

عضو جدید
سلام
من 6ماه بیشتره که 8 نصب کردم. از نظر سرعت مخصوصا استارت آپ، 7 به گرد پاش هم نمیرسه. تقریبان همه چیو ساپورت میکنه ولی برای بازی مناسب نبود که البته جدیدا بهتر شده. آنتی ویروس خودش تقریبا با نود برابری میکنه. به اندازه xp خسته کننده نیست و کار باهاش روونتر از 7ِ. دیگه جونم واست بگه فقط تمش مثل 7 مات نیست و در نگاه اول خوب نی ولی مزایاش بیشتره. فقط همه درایورای 7 باهاش سازگاره بجز گرافیک که اگه اجازه بدی خودش دانلود کنه مطمئن تره
سلام
نصب کردم نه منو(دکمه) استارت داشت نه تسک بار .باهاش حال نکردم:D

le-ciel

عضو جدید

سلام

ممنون انجام دادم اما در مرحله The disabled EndNote add-in will be listed. Click it صفحه ای که باز می شه هیچ آیتمی نداره که disabled شده باشه چرا ؟!! با وجود اینکه برنامه endnote هم نصب هست !
یعنی بستگی به مسیری که برنامه را نصب کردم داره ؟ دلیلش چیه !

ممنون

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
Re: سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

سلام
نصب کردم نه منو(دکمه) استارت داشت نه تسک بار .باهاش حال نکردم:D

منوی استارت بنظر من بدرد نمیخوره و بکار نمیاد.البته هر دوتاش رو میتونی اضافه کنی
ویندوز 8بیشتر برای حرفه ای کار کردن خوبه. بهرحال ماهایی که اینهمه پشت کامپیوتریم که نباید اصن به این چیزا فک کنیم و اهمیت بدیم مخصوصا تو نسخه های جدید انقدر شورت کات زیاد و در دسترسه که چیزی مث تسکبار که برای هر کاری باید چنتا گزینه و منوی مختلفشو گشت بکار نمیاد. قبلا باید میرفتیم تو منوی تولز بعد فولدر آپشن تو ویندوز 7 تولز جاشو به اورگنایز داد تو ویندوز8 تو تب ویو هست خودش

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2

آخرین ویرایش:

eng.che

کاربر فعال
سلام
بچه ها برنامه رانگ کاتا برای ماشین حساب کلاس پد، الجبرا یا fx9860G میخوام خیلی فوریه

آخرین ویرایش:

.میرحسین

عضو جدید

hamid kor

عضو
باسلام
ویندوز اکس پی روی پی سی خیلی خیلی دیر بالا میاد! ویندوزرو به دلایل خاصی نمیشه عوض کردش! و به اینترنت هم کامپیوتره وصل نمیشه و فلش هم به هیچ وجه بهش نمیشه وصل نمود! ممنون میشم راهکاری واسه افزایش سرعت بالا آمدن ویندوز پیشهناد بفرمائید.

.میرحسین

عضو جدید
باسلام
ویندوز اکس پی روی پی سی خیلی خیلی دیر بالا میاد! ویندوزرو به دلایل خاصی نمیشه عوض کردش! و به اینترنت هم کامپیوتره وصل نمیشه و فلش هم به هیچ وجه بهش نمیشه وصل نمود! ممنون میشم راهکاری واسه افزایش سرعت بالا آمدن ویندوز پیشهناد بفرمائید.
سلام
سیستم شخصی نیست دیگه؟ بابا سیستمت داغونه بنداز دور یکی دیگه بخر:)
این دو لینک رو بخون به درد میخوره
http://kutlas.ir/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A2%D9%BE-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-%D8%A8%D8%A7-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D8%AA%D8%B1%D9%81/

http://ir-dl.com/software-section/startup-faster-v3-6-2011-14/

masoodxl

عضو جدید
سلام
نگفتی چند سالته؟
دلیل خاصی نداره.
پیام داده که عمل مورد نظر بیش از مدت مورد نظر طول کشیده.
احتمالا" نام کاربری در لیست شما اضافه گردیده چک کنید.

عمل مورد نظر بیش از مدت مورد نظر طول کشیده،یعنی چی؟؟؟
احتمال داره ایگنورم کرده باشه؟؟؟
26

hamid kor

عضو
سلام
سیستم شخصی نیست دیگه؟ بابا سیستمت داغونه بنداز دور یکی دیگه بخر:)
این دو لینک رو بخون به درد میخوره
http://kutlas.ir/افزایش-سرعت-استارت-آپ-ویندوز-با-چند-ترف/

http://ir-dl.com/software-section/startup-faster-v3-6-2011-14/

سلام دوست عزیز، ممنون از راهنمایی ارزندتون.
حق با شماست سیستم شخصی نیس! ولی نمیدونم وقتی شخصی نیست چطور میتونم بندازمش دور و ...
راسیتش یکی دو تا از ترفندایی که تو این دو تا لینک آورده شده بود رو پیاده کردم ولی خیلی جواب نداد و بعد راستارت همش اررو میداد و منم گرفتم به حالت قبل برگردوندمشون! ولی باز این سرعت وحشتناک پائین بکنار، فکرشو بکن روزی هم در عرض 8 ساعت 5 الی 10 بار هم برق قطع بشه و ... در ضمن سایر سخت افزاراش مثل موس و کی بوردشم خیلی کندتر و داغون تر از نحوه لودشدن ویندوزه! همه اینا بکنار نکته جالبش اینکه کار کردن با این سیستم خاص وظیفه شما هم نباشه و اصن بهت مشکوکم باشن که زیر و رو نکشیو ...

.میرحسین

عضو جدید
سلام دوست عزیز، ممنون از راهنمایی ارزندتون.
حق با شماست سیستم شخصی نیس! ولی نمیدونم وقتی شخصی نیست چطور میتونم بندازمش دور و ...
راسیتش یکی دو تا از ترفندایی که تو این دو تا لینک آورده شده بود رو پیاده کردم ولی خیلی جواب نداد و بعد راستارت همش اررو میداد و منم گرفتم به حالت قبل برگردوندمشون! ولی باز این سرعت وحشتناک پائین بکنار، فکرشو بکن روزی هم در عرض 8 ساعت 5 الی 10 بار هم برق قطع بشه و ... در ضمن سایر سخت افزاراش مثل موس و کی بوردشم خیلی کندتر و داغون تر از نحوه لودشدن ویندوزه! همه اینا بکنار نکته جالبش اینکه کار کردن با این سیستم خاص وظیفه شما هم نباشه و اصن بهت مشکوکم باشن که زیر و رو نکشیو ...
به جز آموزش و پرورش هیچ سازمان و وزارت خونه ای از این سیستم های داغون استفاده نمیکنه.نگو که آموزش و پرورشی نیستی؟؟
اگه هستی که درست.اگه نیستی این سازمان یا شرکتتون نمیتونه یه سیستم بخره؟!!

mehrdad.k.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
میخواستم بپرسم آیا برنامه یی وجود داره که با یزرگتر کردن سایز عکس کیفیت اونو بالا ببره یا حداقل تغییر نده؟
با تشکر

masoodxl

عضو جدید
سلام
چطوری بفهمم که چقدر از زمان adsl گذشته؟؟؟؟
چقدر حجم دارم؟؟؟؟اون صفحه که مال شرکت هست رو میرم ولی از اعداد و ارقامش چیزی سر در نمیارم!!!
لطفاً راهنمایی بفرمایید.متشکرم.

.میرحسین

عضو جدید
سلام
چطوری بفهمم که چقدر از زمان adsl گذشته؟؟؟؟
چقدر حجم دارم؟؟؟؟اون صفحه که مال شرکت هست رو میرم ولی از اعداد و ارقامش چیزی سر در نمیارم!!!
لطفاً راهنمایی بفرمایید.متشکرم.
کدوم شرکت؟
کاربری و رمزت رو میزنی بهت اطلاعات کامل میده.
عکس بزار راهنماییت کنم.
سلام
وقتی میخوام این سایت رو باز کنم این پیغام میاد!!!
چکار کنم؟؟؟
مرسی

http://upload7.ir/images/65817299799386107539.jpg
آنتی ویروست صفحه رو مسدود کرده.
آنتی ویروست رو غیر فعال کنی باز میشه

masoodxl

عضو جدید
کدوم شرکت؟
کاربری و رمزت رو میزنی بهت اطلاعات کامل میده.
عکس بزار راهنماییت کنم.

آنتی ویروست صفحه رو مسدود کرده.
آنتی ویروست رو غیر فعال کنی باز میشه

کجاش نوشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

masoodxl

عضو جدید
سلام
من بلوتوثم نصب نیست
ویندوز سون دارم
چطوری میتونم نصبش کنم؟؟؟مرسی

بالا