سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

reza0000098

عضو جدید
سلام.من یک برنامه جاوا 2مگ دارم که توی گوشی glxام نصب نمیشه میشه تا500 کیلوبایت فشرده اش کرد؟چطور؟

*مارال*

عضو جدید
درود بر شما
اگه امکانش هست عکسی از ارور مذکور قرار بدید تا در صورت امکان بنده و دوستان کمکتون کنیم.

موفق باشید.

سلام ممنون. موبایل هم ارور میده یعنی نه از لپ تاپ میشه چیزی رو بلوتوث کرد و نه از گوشی

eng_majid

عضو جدید
سلام...
کابل ارتباط دهنده ی مادر بورد و ال سی دی تویه لپ تاپ ها رو بهش میگن فلت...
زیادی خرجی هم نداره...۱۰۰ تومن میدی حله....
البته خرجش کلا میشه ۴۰ تا ۵۰ تومن...ولی خوب دیگه طرف باید نون بخوره دیگه...
فکر نکنم از گرافیکت باشه...ولی برای این کار یه برنامه تست قطعات لپ تاپ بگیر مثل اورست...بعد تست کن ببین چی میگه....
باتشکر...
اخه این چند وقته اینجوری شده ولی قبلا کاملا خوب بود بدون هیچ مشکلی!!!!!!!!1

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من دوتا مشکل دارم
1- هر موقع نرم افزارهای آفیس رو باز می کنم پنجره configuration progress ظاهر میشه و کلی باید صبر کنم تا به پایان برسه...آفیس 2010 دارم و سیستمم هم xp هست. چکار کنم؟

2- مدتی است هر فایل عکس که روی دسکتاپ قرار داره رو میخام باز کنم سریع یک پنجره باز و دوباره بسته میشه و هیچ عکسی نشونم نمیده و از اون موقع تا حالا وقتی از منوی استارت روی دکمه turn off computer کلیک میکنم باید کلی صبر کنم تا گزینه های خاموش کردن یا ریستارت رو نشونم بده و بعدش هم چندین دقیقه طول میکشه تا سیستم خاموش بشه. سیستم xp 32 بیتی است. چکار کنم؟

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من دوتا مشکل دارم
1- هر موقع نرم افزارهای آفیس رو باز می کنم پنجره configuration progress ظاهر میشه و کلی باید صبر کنم تا به پایان برسه...آفیس 2010 دارم و سیستمم هم xp هست. چکار کنم؟

2- مدتی است هر فایل عکس که روی دسکتاپ قرار داره رو میخام باز کنم سریع یک پنجره باز و دوباره بسته میشه و هیچ عکسی نشونم نمیده و از اون موقع تا حالا وقتی از منوی استارت روی دکمه turn off computer کلیک میکنم باید کلی صبر کنم تا گزینه های خاموش کردن یا ریستارت رو نشونم بده و بعدش هم چندین دقیقه طول میکشه تا سیستم خاموش بشه. سیستم xp 32 بیتی است. چکار کنم؟

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من دوتا مشکل دارم

با سلام
دوست عزیز وضعیت آنتی ویروس سیستمتون چطور هست ؟
از بروز بودنش مطمئن هستید ؟ احیانا دو یا چند تا آنتی ویروس که نصب ندارید ؟
بیشترین احتمالی که برای هر دو سوالتون به ذهن می رسه وجود ویروس هست .
ضمنا آخرین نرم افزارهایی که نصب کردید مربوط به چه زمانی و چه برنامه هایی هست ؟
در صورت امکان توضیحات بیشتری بنویسید .
با تشکر - سیستم 32

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام ممنون. موبایل هم ارور میده یعنی نه از لپ تاپ میشه چیزی رو بلوتوث کرد و نه از گوشی

با سلام
دوست عزیز متن پیغام خطا فقط گفته که دو کار زیر را انجام دهید .
تلاش کنید بعد از خاموش کردن دستگاه بلوتوث و روشن کردن مجدد آن .
اگر اجرا دوباره ناموفق بود ، دوباره سعی کنید به انجام آن بعد از restart کردن کامپیوتر .

اجرای برنامه یا درایور دستگاه بلوتوث با مشکل مواجه شده است . یک بار درایو بلوتوث خود را حذف و دوباره نصب کنید . اگر از برنامه خاصی برای مدیریت بلوتوث استفاده می کنید آن را حذف و دوباره نصب و یا از برنامه دیگری استفاده کنید .
احتمال ویروسی بودن سیستم و ایجاد مشکلات توسط ویروس نیز می باشد . آنتی ویروس خود را چک کنید تا به روز باشد .
با تشکر - سیستم 32

.SHaDi

عضو جدید
سلاام.. من انتی ویروس eset smart دارم ...نود... بعد میخوام اپدیت کنم هرچی یوزرو پسورد وارد میکنم بهش نمیخوره... خیلی ویروس داره ویندوزمم تازه چند وقته عوض کردم چیکار کنم ویروس کشی بشه؟؟ میشه ی یوزرو پسورد بخرم اپدیت بشه....؟؟ اینطوری که ا نت هرچی یوزرو پسورد میگیرم بهش نمیخوره..

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاام.. من انتی ویروس eset smart دارم ...نود... بعد میخوام اپدیت کنم هرچی یوزرو پسورد وارد میکنم بهش نمیخوره... خیلی ویروس داره ویندوزمم تازه چند وقته عوض کردم چیکار کنم ویروس کشی بشه؟؟ میشه ی یوزرو پسورد بخرم اپدیت بشه....؟؟ اینطوری که ا نت هرچی یوزرو پسورد میگیرم بهش نمیخوره..

با سلام
دوست عزیز User Name - Password که شما از اینترنت می گیرید جزء سریال های موقتی و مدت کوتاه (Trial یا همان 30 روزه است .
اگر از سایت های غیر Eset می گیرید احتمال تمام شده بودن تاریخ آن وجود دارد .
به سایت Eset رفته قسمت دریافت یوزر نیم بروید و با وارد کردن آدرس ایمیل خود می توانید یک یوزرنیم و پسورد 30 روزه به ایمیلتان فرستاده می شود . در این صورت مطمئن خوهید بود که تاریخ آن مشخصا وجود دارد .
ضمنا چند وقت پیش یک نرم افزار دیدم که به صورت خودکار وصل به سرور می شود و یوزرنیم جدید دریافت می کند و وارد آنتی ویروس می کند و خودش را می بندد . برای وصل شدن به سرورش به وی.پی.ان یا فیل.ترش.کن نیاز دارد . متاسفانه خود Eset Smart یا Nod32 آن را به عنوان ویروس شناسایی می کنند . می توانید با غیر فعال کردن آنتی ویروس آن را اجرا کنید و بعد از انجام کارش آنتی ویروس را دوباره فعال کنید .
امیدوارم مشکلتان رفع شود .
با تشکر - سیستم 32

ah.fekri

عضو جدید

با توجه به اطلاعات شما پیشنهادات من اینه :

1- از اینکه سخت افزار بلوتوث لپ تاپتون سالم هست یا نه مطمن بشید.
2- درایور لپ بلوتوث رو آپدیت یا دوباره نصب کنید .

برای گزینه اول :
بر روی My computer کلیک راست کرده و بر روی گزینه Manage کلیک کنید.
از پنجره Computer managment / از پنل سمت راست قسمت Device Manager رو انتخاب کنید و وضعیت بلوتوث خود را برسی کنید .(مطابق عکس)
bt_ah.fekri.jpg
برای گزینه دوم :
به کمپانی سازنده لپ تاپتون مراجعه کنید و آخرین نسخه درایور رو دریافت نصب کنید.

مشکلی بود در خدمتم .
موفق باشید.

Abolfazl.B

عضو جدید
با سلام
میخواستم ببینم کسی میدونه این دو تا پیام چرا رو کامپیوتر من میاد؟پیام خطا.jpgپیام2.jpg

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
میخواستم ببینم کسی میدونه این دو تا پیام چرا رو کامپیوتر من میاد؟مشاهده پیوست 99579مشاهده پیوست 99580

با سلام
دوست عزیز
بنا به تشخیص سیستم امنیتی مرورگر یا آنتی ویروس (Avira که در عکس بوده) ، وجود بدافزاری در سرور سایت مورد نظر شما دیده شده است . اگر سایت را باز کنید احتمال ایجاد مشکل (من جمله ویروسی شدن سیستم شما) وجود دارد . اگر از محتوای سایت مطمئن هستید و مشکلی از این قبیل برای سیستم شما پیش نمی آید می توانید با کلیک کردن بر روی گزینه "ادامه " سایت را باز کنید .
معمولا بعضی از سایت ها که از پروتکل SSL استفاده می کنند نیز به اشتباه توسط بخش امنیت مرورگر این گونه تشخیص داده می شوند . به هر حال اگر مطمئن نیستید سایت را باز نکنید .
با تشکر - سیستم 32

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها خواهشا یکی راهنمایی کنه، الان چند روزه نمیدونم چه بلایی سرفایرفاکسم اومده که صحه اول گوگلو میزنم *****ه ینی پیوندها رو میاره ! با اکسپلورر رفتم اینجوری نبود! آخه چی شده یهو اینجوری شد باید تنظیماتو درس کنم آیا؟

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها خواهشا یکی راهنمایی کنه، الان چند روزه نمیدونم چه بلایی سرفایرفاکسم اومده که صحه اول گوگلو میزنم *****ه ینی پیوندها رو میاره ! با اکسپلورر رفتم اینجوری نبود! آخه چی شده یهو اینجوری شد باید تنظیماتو درس کنم آیا؟

سلام
برو history مرورگرت رو پاک کن!

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب پس احتمالا تنظیمات proxy مرورگرتون بهم ریخته!
1. وارد option
2. انتخاب گزینه Advanced
3. انتخاب تب Network
4. انتخاب ...settings
5. انتخاب گزینه no proxy
مرسی از راهنمایی فقط اون مرحله آخ(5) نوپروکسی رو از کجا پیداکنم؟

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
دوست عزیز وضعیت آنتی ویروس سیستمتون چطور هست ؟
از بروز بودنش مطمئن هستید ؟ احیانا دو یا چند تا آنتی ویروس که نصب ندارید ؟
بیشترین احتمالی که برای هر دو سوالتون به ذهن می رسه وجود ویروس هست .
ضمنا آخرین نرم افزارهایی که نصب کردید مربوط به چه زمانی و چه برنامه هایی هست ؟
در صورت امکان توضیحات بیشتری بنویسید .
با تشکر - سیستم 32

سلام دوست قدیمی
انتی ویروس نود دارم که هر روز هم بروزش می کنم و چندتا انتی ویروس هم ندارم
اخرین نرم افزارها هم مدت ها پیش بوده و از اون وقت تا حالا خوب کار می کرده اما چند روزه نمیدونم چی شده اینجوری شده

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام،
مستقیماً تایپ کردید: www.google.com ببینید می شه یا نه؟

ixabedi

کاربر فعال
دوستان لطفا نظرتون را در مورد 5 مدل لپ تاپ زیر بنویسید؟
قیمت ها با در نظر گرفتن 5 درصد مالیات

reza2011

عضو جدید
بهلههههههه امتحان کردم دقیقا همون صفحه اولشم فی لتره مجبور شدم از استادم ف ی لترشکن بگیرم ولی خوب میخوام خودش باز شه نه با ف یلترینگ!

من2 تا پيشنهاد ميكنم :

اول برنامه مرورگر موزيلا رو از روي سيستم پاك كن و دوباره آخرين ورژن اون رو دانلود و نصب كن .

پيشنهاد بعديم اينه كه با system restore سيستم رو به آخرين باري كه مشكلي نداشته برگردون البته ممكنه تعدادي از برنامه هات پاك بشن ...

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
بهلههههههه امتحان کردم دقیقا همون صفحه اولشم فی لتره مجبور شدم از استادم ف ی لترشکن بگیرم ولی خوب میخوام خودش باز شه نه با ف یلترینگ!
لطفاً مرورگرتون رو باز کنید و قبل از این که صفحه ی پیوندها بیاد آدرس موجود در آدرس بار رو کپی کنید و اینجا قرار بدید! لطفاً ذهنی نگید و دقیق انجام بدید!

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام
باز هم می گم شما باید history مرورگرتون را بطور کامل پاک کنین!
1. Ctrl +h
2. بعد برروی تاریخ ها کلیک راست و گزینه delete را بزنید
مثلا روی yesterday کلیک راست و delete!
نباید هیچ تاریخی اعم از روز هفته و ماه داخل history باشه!

بالا