سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

raha21

عضو جدید
سلام
بچه ها کسی نمونه سوالات درس طراحی و پیاده سازی استاد ایزدی رو داره؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
خیلی ممنون!
اول این لینک رو ببینید!
فکر می کنم مشکل از جای دیگه ای باشه! اگه تنظیمات پرو ک سی تون به هم ریخته باشه هیچ صفحه ای باز نمی شه و همش ارور می ده نه این که صفحه ی پیوندها رو باز کنه!
به History هم نمی تونه ارتباطی داشته باشه!
از تنظیمات ارائه دهنده ی سرویس اینترنت تون هم نمی تونه باشه چون با IE مشکلی ندارید!
امکان نداره که گوگل فیل تر شده باشه به همون دلیل بالا!
پس یه جورایی چیزی که تو لینک نوشته شاید درسته! به قسمت Addonهای فایرفوکس برید و همه یا اونایی که فکر می کنید مزاحم هستن رو پاک کنید.
تو همون صفحه ای که میاره احتمالاً گزینه ای برای بازگشت به حالت عادی وجود داره، می تونید از کل صفحه عکس بگیرید و اینجا بذارید!
موفق باشید!

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
باز هم می گم شما باید history مرورگرتون را بطور کامل پاک کنین!
1. Ctrl +h
2. بعد برروی تاریخ ها کلیک راست و گزینه delete را بزنید
مثلا روی yesterday کلیک راست و delete!
نباید هیچ تاریخی اعم از روز هفته و ماه داخل history باشه!

منم با این روش موافقم

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ممنون!
اول این لینک رو ببینید!
فکر می کنم مشکل از جای دیگه ای باشه! اگه تنظیمات پرو ک سی تون به هم ریخته باشه هیچ صفحه ای باز نمی شه و همش ارور می ده نه این که صفحه ی پیوندها رو باز کنه!
به History هم نمی تونه ارتباطی داشته باشه!
از تنظیمات ارائه دهنده ی سرویس اینترنت تون هم نمی تونه باشه چون با IE مشکلی ندارید!
امکان نداره که گوگل فیل تر شده باشه به همون دلیل بالا!
پس یه جورایی چیزی که تو لینک نوشته شاید درسته! به قسمت Addonهای فایرفوکس برید و همه یا اونایی که فکر می کنید مزاحم هستن رو پاک کنید.
تو همون صفحه ای که میاره احتمالاً گزینه ای برای بازگشت به حالت عادی وجود داره، می تونید از کل صفحه عکس بگیرید و اینجا بذارید!
موفق باشید!
:w20:
من گوگل سرچم عادی بود بعد یک دفعه که سرچ میکردم نمیدونم دستم به کدوم دکمه کیبورد خورد که بعد یهو صفحه پیوندها باز شد بعد از اون به بعد همش صفحه پیوندهارومیاره برام گوگل!
بعد این دوخط آخرو میشه بیشتر توضیح بدید،یعنی رفتم توadd-ons ]چیکار کنم؟
این عکس صفحه
addonsاِhttp://up.vatandownload.com/images/lprttc14wl957roqcslw.png

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
باز هم می گم شما باید history مرورگرتون را بطور کامل پاک کنین!
1. Ctrl +h
2. بعد برروی تاریخ ها کلیک راست و گزینه delete را بزنید
مثلا روی yesterday کلیک راست و delete!
نباید هیچ تاریخی اعم از روز هفته و ماه داخل history باشه!
همه ی مراحلو مو به مو رفتم ولی بازم مشکل برطرف نشد
منم با این روش موافقم
موافقم هوا سرده!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
:w20:
من گوگل سرچم عادی بود بعد یک دفعه که سرچ میکردم نمیدونم دستم به کدوم دکمه کیبورد خورد که بعد یهو صفحه پیوندها باز شد بعد از اون به بعد همش صفحه پیوندهارومیاره برام گوگل!
بعد این دوخط آخرو میشه بیشتر توضیح بدید،یعنی رفتم توadd-ons ]چیکار کنم؟
این عکس صفحه
addonsاِhttp://up.vatandownload.com/images/lprttc14wl957roqcslw.png
روی Extensions کلیک کنید و از صفحه ی جدید عکس بگیرید تا اول ببینم چه چیزهایی نصبه!

alibigham336

عضو جدید
سوالات و مشکلات خود را در اینجا مطرح کنید!
سلام خدمت دوستان عزیز من یک مشکل دارم توی سیستمم که توی هر درایو دو یا سه پوشه خالی ایجاد میشه نمیدون از چی اگر میشه به من کمک کنی که مشکلم حل بشه به نظر شما از چی خواهشن به من کمک کنید با تشکر از دوستان:redface:

reza2011

عضو جدید
سلام خدمت دوستان عزیز من یک مشکل دارم توی سیستمم که توی هر درایو دو یا سه پوشه خالی ایجاد میشه نمیدون از چی اگر میشه به من کمک کنی که مشکلم حل بشه به نظر شما از چی خواهشن به من کمک کنید با تشکر از دوستان:redface:

دوست عزيز پوشه ها با چه اسمي ظاهر ميشن ؟ آيا امكان حذف اونها وجود نداره ؟ سيستم عامل شما چيه ؟ آيا در تمام درايوها ديده ميشن ؟

آيا پوشه ها حاوي فايل يا چيز ديگر نيستند ؟ آيا پوشه ها رو با يك برنامه ويروس ياب اسكن كرده ايد ؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام،
مشکل عجیبیه!
یه بار همه ی چیزهایی که تو عکس هست رو Disable کنید، فایرفاکس رو ریست کنید و یه تست کنید!
به عنوان آخرین احتمال، ممکنه سیستم تون توسط یه بدافزار آلوده شده باشه! فایل hosts رو از مسیر C:\Windows\System32\drivers\etc اینجا قرار بدید تا محتویاتش رو بررسی کنم! البته خودتون هم می تونید این کار رو انجام بدید. برنامه ی Notepad رو باز کنید و در قسمت Open، این فایل رو آدرس بدید تا بازش کنه! به انتهای فایل برید و بگید اگر خطی در در ابتداش علامت # رو نداره، محتواش چیه!
امیدوارم این بار به نتیجه ی خوبی برسیم!

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام،
مشکل عجیبیه!
یه بار همه ی چیزهایی که تو عکس هست رو Disable کنید، فایرفاکس رو ریست کنید و یه تست کنید!
به عنوان آخرین احتمال، ممکنه سیستم تون توسط یه بدافزار آلوده شده باشه! فایل hosts رو از مسیر C:\Windows\System32\drivers\etc اینجا قرار بدید تا محتویاتش رو بررسی کنم! البته خودتون هم می تونید این کار رو انجام بدید. برنامه ی Notepad رو باز کنید و در قسمت Open، این فایل رو آدرس بدید تا بازش کنه! به انتهای فایل برید و بگید اگر خطی در در ابتداش علامت # رو نداره، محتواش چیه!
امیدوارم این بار به نتیجه ی خوبی برسیم!
دست شما درد نکنه :gol:خیلی ممنون:gol:
درست شد:w11:
راستی اطلاعاتتون چقدر تخصصیه هر کامنتو چندبار میخوندم تامتوجه شم چی میگید:redface:

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
کسی مشکل ما رو نمیتونه حل کنه؟

من دوتا مشکل دارم
1- از وقتی آفیس 2010 رو نصب کردم هر موقع نرم افزارهای آفیس رو باز می کنم پنجره configuration progress ظاهر میشه و کلی باید صبر کنم تا به پایان برسه...آفیس 2010 دارم و سیستمم هم xp هست. چکار کنم؟

2- مدتی است هر فایل عکس که روی دسکتاپ قرار داره رو میخام باز کنم سریع یک پنجره باز و دوباره بسته میشه و هیچ عکسی نشونم نمیده و از اون موقع تا حالا وقتی از منوی استارت روی دکمه turn off computer کلیک میکنم باید کلی صبر کنم تا گزینه های خاموش کردن یا ریستارت رو نشونم بده و بعدش هم چندین دقیقه طول میکشه تا سیستم خاموش بشه. سیستم xp 32 بیتی است. چکار کنم؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام

من دوتا مشکل دارم
1- از وقتی آفیس 2010 رو نصب کردم هر موقع نرم افزارهای آفیس رو باز می کنم پنجره configuration progress ظاهر میشه و کلی باید صبر کنم تا به پایان برسه...آفیس 2010 دارم و سیستمم هم xp هست. چکار کنم؟

2- مدتی است هر فایل عکس که روی دسکتاپ قرار داره رو میخام باز کنم سریع یک پنجره باز و دوباره بسته میشه و هیچ عکسی نشونم نمیده و از اون موقع تا حالا وقتی از منوی استارت روی دکمه turn off computer کلیک میکنم باید کلی صبر کنم تا گزینه های خاموش کردن یا ریستارت رو نشونم بده و بعدش هم چندین دقیقه طول میکشه تا سیستم خاموش بشه. سیستم xp 32 بیتی است. چکار کنم؟
با سلام،
چند تا پیشنهاد:
راه سخت تر اینه که آفیس رو حذف کنید و دوباره نصب کنید! بهتره این کار رو با دی وی دی نرم افزار انجام بدید!
راه آسون تر اینه که یه تغییراتی یه جاهایی اعمال کنید ولی ممکنه که درست نشه! (البته از جایی پیداش کردم) برای این کار مراحل زیر رو طی کنید:
روی My Computer کلیک راست کرده و Manage رو انتخاب کنید.
از قسمت Local users and groups گزینه ی groups رو انتخاب کنید.
روی Administrators دوبار کلیک کنید.
حالا Add رو بزنید و Network service رو اضافه کنید.
بعد از ریست شاید حل بشه!

آیا عکس هاتون رو در حالت Thumbnails می بینید؟ مطمئنید که عکس هستند؟ می تونید آپلودشون کنید؟

93iman

عضو جدید
سلام
یکی کمکم کنه:((
2 روز پیش یه آنتی ویروس نود32 نصب کردم تادیروز عالی کار میکرد الان که رفتم سراغش این ارور رومیدهerror comunicating with kerne
اصن انگار نه انگار اکتیو ه هرجا آیکونی ازش بود زدم ارور میده چیکا کنم؟

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
یکی کمکم کنه:((
2 روز پیش یه آنتی ویروس نود32 نصب کردم تادیروز عالی کار میکرد الان که رفتم سراغش این ارور رومیدهerror comunicating with kerne
اصن انگار نه انگار اکتیو ه هرجا آیکونی ازش بود زدم ارور میده چیکا کنم؟
سلام...
یه دور پاکش کن و دوباره نصب کن...
اگه بازم نشد.... آنتی ویروس و عوض کن...
باتشکر....

Abolfazl.B

عضو جدید
با سلام
دوست عزیز
بنا به تشخیص سیستم امنیتی مرورگر یا آنتی ویروس (Avira که در عکس بوده) ، وجود بدافزاری در سرور سایت مورد نظر شما دیده شده است . اگر سایت را باز کنید احتمال ایجاد مشکل (من جمله ویروسی شدن سیستم شما) وجود دارد . اگر از محتوای سایت مطمئن هستید و مشکلی از این قبیل برای سیستم شما پیش نمی آید می توانید با کلیک کردن بر روی گزینه "ادامه " سایت را باز کنید .
معمولا بعضی از سایت ها که از پروتکل SSL استفاده می کنند نیز به اشتباه توسط بخش امنیت مرورگر این گونه تشخیص داده می شوند . به هر حال اگر مطمئن نیستید سایت را باز نکنید .
با تشکر - سیستم 32
با تشکر از پاسختون مشگل اینه که یکی از این پیامها برای همین سایت خودمون میاد.

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیشه که سی دی شو ندارم دادم برام بیرون نصب کردن

کاری که نداره هم میتونی از نت دانلودش کنی و هم میتونی یه فلش ببری برات بریزن هزینش زیاد در نمیاد
فقط گرفتی ابدیتش رو هم بگیر که بتونی راحت تر ابدیتش کنی

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

من دوتا مشکل دارم

انتی ویروس ابدیت داری ؟
فکر کنم سیستمت ویروسی شده چون این مشکل رو من دیدم
ویروس خودش رو جایگزین عکس میکنه و اونی که اجرامی کنی ویروسه نه عکس
درمورد افیس هم اگه افیس 2007 و 2010 رو با هم نصب کردی ممکنه از همون باشه

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام،
چند تا پیشنهاد:
راه سخت تر اینه که آفیس رو حذف کنید و دوباره نصب کنید! بهتره این کار رو با دی وی دی نرم افزار انجام بدید!
راه آسون تر اینه که یه تغییراتی یه جاهایی اعمال کنید ولی ممکنه که درست نشه! (البته از جایی پیداش کردم) برای این کار مراحل زیر رو طی کنید:
روی My Computer کلیک راست کرده و Manage رو انتخاب کنید.
از قسمت Local users and groups گزینه ی groups رو انتخاب کنید.
روی Administrators دوبار کلیک کنید.
حالا Add رو بزنید و Network service رو اضافه کنید.
بعد از ریست شاید حل بشه!

آیا عکس هاتون رو در حالت Thumbnails می بینید؟ مطمئنید که عکس هستند؟ می تونید آپلودشون کنید؟

سلام
ممنون بابت توضیحاتت
امتحان میکنم حتما نتیجه رو اعلام میکنم
رو دسکتاپ چطوری میشه عکس ها رو بصورت thumbnails دید؟؟ بعله کاملا مطمئنم چون همون عکس اگر به داخل my document یا دیگر درایوها منتقل میکردم کاملا باز شده و نمایش داده می شدند.
عکس خاصی نبود تمام عکس ها همین مشکل رو داشتند. البته قابل ذکر است که همین الان دوباره امتخان کردم مشکل عکس های رو دسکتاپ خود بخود حل شده (چندتا از عکس هایی که قبلا همین مشکل داشت رو امتحان کردم باز شد) اما هنوز مشکل طول کشیدن مدت زمان زیادی واسه نشون دادن گزینه های خاموش و ریستارت و غیره پابرچاست.

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
انتی ویروس ابدیت داری ؟
فکر کنم سیستمت ویروسی شده چون این مشکل رو من دیدم
ویروس خودش رو جایگزین عکس میکنه و اونی که اجرامی کنی ویروسه نه عکس
درمورد افیس هم اگه افیس 2007 و 2010 رو با هم نصب کردی ممکنه از همون باشه

فکر نمیکنم ویروس باشه چون الان خودش درست شده. یه احتمال میره...من برادرزاده کوچیکی دارم که میاد رو صفحه کلید و تمام دکمه ها فشار میده احتمالا یه اتفاقی افتاده اینجوری شده و تنظیماتی بهم ریخته

باهم نصب ندارم. 2007 داشتم پاک کردمک 2010 نصب کردم ازون موقع اینجوریه

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فکر نمیکنم ویروس باشه چون الان خودش درست شده. یه احتمال میره...من برادرزاده کوچیکی دارم که میاد رو صفحه کلید و تمام دکمه ها فشار میده احتمالا یه اتفاقی افتاده اینجوری شده و تنظیماتی بهم ریخته

باهم نصب ندارم. 2007 داشتم پاک کردمک 2010 نصب کردم ازون موقع اینجوریه

درست کرکش کردی
یه عکس بگیر بزار

tsp.co

عضو جدید
سلام!
من مدتیه که انتی ویروسم که avast هستش غیر فعال شده و هرکاری می کنم نمی تونم unistall ش کنم! برای اینکار باید چه راهی رو برم؟

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

چند باری شده که وقتی دارم با سیستمم کار میکنم یه دفه پیغام میده که windows explorer has stopped working !! بعدشم با توجه به این که ویندوز اکسپلورر اصل و اساسه ویندوزه سیستم هنگ میکنه و هیچ راهی نداره برای بازگردوندنش جز خاموش کردن دستی:(گاهی هم البته بعد از یه ربع نیم ساعتی حالش جا میاد...درایو ویندوز رو هم اسکن کردم با نود مشکلی نداشت ...به نظرتون علت چیه؟

Empire Neama

عضو جدید
سلام
برای رفع مشکلت اول یه ویروسیابی کامل از سیستمت انجام بده بعدشم ویندوز رو عوضش کن.
اما الان بجای خاموش کردن دستی ctrl+alt+delete رو استفاده کن:smile:
سلام

چند باری شده که وقتی دارم با سیستمم کار میکنم یه دفه پیغام میده که windows explorer has stopped working !! بعدشم با توجه به این که ویندوز اکسپلورر اصل و اساسه ویندوزه سیستم هنگ میکنه و هیچ راهی نداره برای بازگردوندنش جز خاموش کردن دستی:(گاهی هم البته بعد از یه ربع نیم ساعتی حالش جا میاد...درایو ویندوز رو هم اسکن کردم با نود مشکلی نداشت ...به نظرتون علت چیه؟

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
برای رفع مشکلت اول یه ویروسیابی کامل از سیستمت انجام بده بعدشم ویندوز رو عوضش کن.
اما الان بجای خاموش کردن دستی ctrl+alt+delete رو استفاده کن:smile:

سلام

ممنون از پاسختون:gol:

امیدوارم راهی غیر از ویندوز عوض کردن هم وجود داشته باشه!

عرض کردم که وقتی این طوری هنگ میکنه دیگه هیچ کاری نمیشه با سیستم کرد وگرنه این ترکیب رو اول از همه امتحان کردم:smile:!!

بالا