سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
ویندوزم xp هست موقع نصبش هم 3 بار هرور داد که مجبور شدم skip رو انتخاب کنم. در پایان هم ارور کمبودن فضا برای process را داد
هاردت اون درایوی که ویندوز رو میخای روش نصب کنی چند گیگه؟؟ شاید حجمش کم باشه .اول درایو رو فرمت کن بعد ویندوز رو نصب کن
از نسخه ی 2 ویندوز اکس پی استفاده کن ببین باز هم ارور میده.(اگه ارور داد مشکل از ویندوز نیست و از کامپیوتره )

samane2002

عضو جدید
هاردت اون درایوی که ویندوز رو میخای روش نصب کنی چند گیگه؟؟ شاید حجمش کم باشه .اول درایو رو فرمت کن بعد ویندوز رو نصب کن
از نسخه ی 2 ویندوز اکس پی استفاده کن ببین باز هم ارور میده.(اگه ارور داد مشکل از ویندوز نیست و از کامپیوتره )
یک با رهادو فرمت کردیم و درایو هارو از نو درست کردیم ولی باز دچار مشکل شد .
من این نسخه رو ندارم چطوری میتونم تهیه کنم؟؟؟

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
یک با رهادو فرمت کردیم و درایو هارو از نو درست کردیم ولی باز دچار مشکل شد .
من این نسخه رو ندارم چطوری میتونم تهیه کنم؟؟؟
برو از بازار کامپیوتر و نرم افزار بخر ویندوز اکس پی سرویس پک 2
درایوت اگه کمتر از 10 گیگ هست اشکال از کم بودن حجم هارد برای ویندوزه
حجمش درایوی که میخای روش ویندوز نصب کنی چند گیگه؟؟

samane2002

عضو جدید
برو از بازار کامپیوتر و نرم افزار بخر ویندوز اکس پی سرویس پک 2
درایوت اگه کمتر از 10 گیگ هست اشکال از کم بودن حجم هارد برای ویندوزه
حجمش درایوی که میخای روش ویندوز نصب کنی چند گیگه؟؟
پس دلیل error هنگام نصب ویندوز که گزینه skip رو به ناچار انتخاب میکردم به خاطره مشکل داشتن هاردش نیست؟؟

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
پس دلیل error هنگام نصب ویندوز که گزینه skip رو به ناچار انتخاب میکردم به خاطره مشکل داشتن هاردش نیست؟؟
احتمالش کمه
اگه عکس میگرفتی میزاشتی بهتر میتونستم راهنماییت کنم
چرا این سوال رو جواب نمیدی!! درایو ویندوز چند گیگه؟؟

samane2002

عضو جدید
احتمالش کمه
اگه عکس میگرفتی میزاشتی بهتر میتونستم راهنماییت کنم
چرا این سوال رو جواب نمیدی!! درایو ویندوز چند گیگه؟؟
چون که یادم نیست باید ببینم الان هم پیشم نیست جای دیگه است از چی عکس میگرفتم؟؟؟

samane2002

عضو جدید
فکر کنم 256 از خونه یک چیزی من ویندوز پک 1 رو هم گذاشتم نصب کنه خیلی error داد که مجبور میشدم گزینهskip رو انتخاب کنم که در نهایت هم نصب اصلا نشد این مربوط به سی دی درایوش که نبوده؟؟؟

بنیانا

عضو جدید
سلام دوستان..
یاهو مسنجر من مدتیه قاتی کرده پیغام ها رو نمایش نمیده و تو قسمت display image هم نمی تونم عکسم رو تغییر بدم!):
کسی می دونه مشکلش چیه؟؟؟
چند بار هم uninstall کردم و دوباره نصب کردم ولی فرقی نکرده.....!

Adamak

عضو جدید
سلام دوستان..
یاهو مسنجر من مدتیه قاتی کرده پیغام ها رو نمایش نمیده و تو قسمت display image هم نمی تونم عکسم رو تغییر بدم!):
کسی می دونه مشکلش چیه؟؟؟
چند بار هم uninstall کردم و دوباره نصب کردم ولی فرقی نکرده.....!

والا بین علما اختلاف هست در این زمینه ...

هر کی این مشکل رو داشته 99% نتونسته حل کنه یا حداقل علت رو بفهمه ! (طبق مواردی که دیدم میگم) ... اخرشم رسیدن به اینکه ویندوز عوض کنن. یه عده از علما میگن که هر دو طرف که میچتن باید تو لیست هم اد باشن .. که با عقل بنده جور در نمیاد
یه عده دیگه از علما هم میگن که ببند باز کن درست میشه اما نیمشه

من همیشه اخرش رسیدم به تعویض ویندوز !!!!!!!!!!!!!!!!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام خدمت اساتيد

وقتي ميخوام با نرم افزار اينترنت دانلود منيجر (IDM) فايلي رو دانلود كنم اين ارور مياد.

كسي ميتونه منو براي حل اين مشكل راهنمايي كنه؟ مر30:gol:

با سلام،
تو خود پیام توضیح داده که چون یه بار Explorerتون می خواسته دانلود کنه و یه بار هم IDM، اون سایت مانع دانلود شده! بازم توضیح داده که کلیدی که تو این مسیر :
IDM Option->General->Keys مشخص شده رو قبل از فشردن دکمه ی دانلود پایین نگه دارید، تا فقط IDM شروع کننده باشه!

asieh

عضو جدید
SALAM
man mikham yek zabane barnamenevisy baraye tarahie safahate web yad begiram ama nemidunam php ro yabegiram ya asp? lotfan rahnamayim konid va agar ketabe monaseby dar in zamine mishenasie behem moarefy konid.
mamnunam

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
تو طراحی. می تونی منو راهنمایی کنی ؟

با سلام،
نمی دونم این توضیحاتی که می دم تا چه حد می تونه کمکتون کنه!
فرض کنید می خوایم 2 عدد 2 بیتی رو در هم ضرب کنیم، داریم:
a1 a0
b1 b0
------
b0a1 b0a0
b1a1 b1a0 0
همون طور که می بینید b0a0مستقیم به خروجی می ره، b0a1 و b1a0 با هم جمع می شن و carry این مرحله هم با مرحله ی بعد جمع می شه! این کار رو می تونید بره هر چند بیت دیگه هم استفاده کنید.
حالا شکل مدار:
Mul2bit.jpg
شماره ی ICهای مورد نیاز کنارشون نوشته شده! فقط به گیت های AND و XOR احتیاج داریم. البته منظور از دو گیت کنار هم AND و XOR همون مدار نیم جمع کننده اس!
برای هر تعداد بیت می تونید مدار رو ادامه بدید.
برای ورودی هم می تونید از دو تا ثبات با تعداد خونه های به اندازه ی بیت هاتون استفاده کنید. البته می شه اون ها رو مستقیم هم به ورودی وصل کرد!
امبدوارم کمکتون کنه!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
من یک pc دارم که یکم قدیمی جدیدا که ویندوز نصب میکنم همون موقع نصب میشه ولی فرداش error میده بعد ویندوزش می پره میخواستم بدونم این مشکل از هارده یا نحوه نصب من؟؟؟:(
چه جوری این مشکل می تونم از بین ببرم؟؟:redface:

مرسی اگه سریعا جواب بدید نیاز فوری:smile:

با سلام،
بهتر بود می گفتید چه Errorای می ده؟

neda_ph

عضو جدید
سلام من 2 الگوریتم به زبانc می خوام میشه کمکم کنید؟
پیمایش inorder به صورت غیربازگشتی
درج در یک درخت جستجوی دودویی

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

بنیانا

عضو جدید
سلام..
اگه کامپیوتر ویروسی باشه با upgarde کردن ویندوز (مثلا از ویستا به سون) مشکلش حل میشه یا باز هم ویروسی می مونه؟؟

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام..
اگه کامپیوتر ویروسی باشه با upgarde کردن ویندوز (مثلا از ویستا به سون) مشکلش حل میشه یا باز هم ویروسی می مونه؟؟
سلام بر شما
فقط با یه آنتی ویروس قوی و به روز (update) و یه اسکن کامل کامپیوتر ویروس ها از بین میرن.و با آپگرید کردن ویروس های کامپیوتر از بین نمیرن.

بنیانا

عضو جدید
ممنون از پاسختون..
من انتی ویروس نود32 دارم چند بار کامپیوتر و اسکن کردم ولی فایده ای نداشت.از نود 32 قوی تر چی هست استفاده کنم؟؟

پ.ن:کسپر هم جواب نداد!!!

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از پاسختون..
من انتی ویروس نود32 دارم چند بار کامپیوتر و اسکن کردم ولی فایده ای نداشت.از نود 32 قوی تر چی هست استفاده کنم؟؟

سلام دوست عزیز به اینجا هم سری بزنید شاید با این مشکلتون حل بشه.

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/216921-آشنایی-با-Bitdefender-Rescue-CD

ليلا فروهر

عضو جدید
با سلام،
از اون جایی که اغلب کارایی که تو ویندوز انجام می دید نسبت به دانلود کردن رم و CPU بیشتری نیاز دارن احتمال مشکل سخت افزاری بعید به نظر می رسه!
اما احتمال این که یه بد افزار وارد سیستمتون شده باشه زیاده!
آیا می تونید هر سایتی رو باز کنید. بیشتر سایت های مربوط به ویروس ها مثل آنتی ویروس ها، سایت VirusTotal و ...
نرم افزار ضمیمه رو دانلود و اجرا کنید. Processهایی که مشکوک به ویروس هستند رو به رنگ قرمز نشون می ده اونا رو اینجا بذارید.
نرم افزار Malwarebyte's Antimalware رو دانلود کنید و سیستم رو برای بدافزارها چک کنید. از اینجا!
هر دو این نرم افزارها قابل حمل هستند و نیاز به نصب ندارن!
*فکر می کنم ویندوزتون اصلی باشه! پس عوض کردنش معقول نیست و به عنوان آخرین راه در نظر داشته باشید!
اینم نرم افزار فایل ضمیمه شما .این قسمتا رو قرمز نشون داده:
البته باید بگم که بعضی موقعا ریست میشه ....
Capture.jpg

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
ممنون از پاسختون..

حالا این ویروس چیه؟؟ چی کار میکنه ؟؟ از کجا فهمیدی کامپیوترت ویروس داره؟؟
**** پارسال توی موسسه ی رویان به دنیا اومدی؟؟**** بنیانا و رویانا

بنیانا

عضو جدید
اینکه ویروسش چیه نمی دونم!!!!
ولی از آنجایی که سایز آیکن ها خود به خود تغییر می کنه بعضی برنامه ها غیر فعال میشه و... فکر می کنم باید ویروسی شده باشه!
غیر از اینه؟؟؟

****رویانا داداشمه****D:

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اینکه ویروسش چیه نمی دونم!!!!
ولی از آنجایی که سایز آیکن ها خود به خود تغییر می کنه بعضی برنامه ها غیر فعال میشه و... فکر می کنم باید ویروسی شده باشه!
غیر از اینه؟؟؟

****رویانا داداشمه****D:
اگه کسی از تو کسی کامپیوتر رو دستکاری نمیکنه احتمال زیاد ویروسه شاید هم تروجان باشه یه آنتی تروجان هم نصب کن

apparel

عضو جدید
سلام من مرورگر IE استفاده می کردم اما حالا سایت ها رو به سختی باز می کنه یا باز نمیکنه ،مرورگر opera va firefox هم دانلود کردم اما سرعتشون خیلی هیلی کمه ،کسی می تونه کمکی بکنه؟

Adamak

عضو جدید
هیستوری و کوکی هاتو دیلیت کن و دوباره امتحان کن ببین فرقی میکنه یا نه

بالا