سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
salam be tamami baro bache haye kamputeri
mikhastam bebinam ke chetori mitonam dokme haye kibord ro ja beja konam

با سلام
دوست عزیز
1- با عرض معذرت در صورت امکان فارسی تایپ کنید .
2- پیشنهاد من نرم افزار System tray است که می توانید کیبرد خود را بر اساس هر چه دلتان می خواهد تنظیم کنید .
با تشکر - سیستم 32

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
با سلام
دوست عزیز
1- با عرض معذرت در صورت امکان فارسی تایپ کنید .
2- پیشنهاد من نرم افزار System tray است که می توانید کیبرد خود را بر اساس هر چه دلتان می خواهد تنظیم کنید .
با تشکر - سیستم 32

این سیستم 32 هم بعضی وقتا چیزای خفنی رو رو میکنه ها :دی

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
چه جوری میتونم توی پاور پوینت 2007 چند تا شکل رو توی یه گروه قرار بدم؟تا بتونم به همشون یه افکت بدم؟

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
نود 32 دارم
اپ نميشه
اپ كه ميزنم هيچي به هيچي
پسورد و يوزر هم از همين باشگاه خودمون برداشتم

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
دوست عزیز
با تشکر - سیستم 32

البته این نرم افزار هم خوب جواب میده هم برای فارسی هم انگلیسی که میتونید یه کیبرد سفارشی برای خودتون درست کنید
Keyboard Layout Manager Medium v2.85XP
خواستید فایلش هم براتون میذارم
موفق باشید

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
چه جوری میتونم توی پاور پوینت 2007 چند تا شکل رو توی یه گروه قرار بدم؟تا بتونم به همشون یه افکت بدم؟

اگه منظورت همونی باشه که من متوجه شدم خب تو همون صفحه راست کلیک بعد layout رو زده و صفحه ای که چند عکس داره رو انتخاب میکنی و بعد عکسها قرار میدی بعد براشون افکت مورد نظر رو میذاری و نحوه وارد شدن همه شون رو میتونی متفاوت بذاری یا مثل هم که همه با هم وارد صفحه بشن یا بعد هم حرکتشون هم که از تب انیمیشن قسمت سمت چپ نوشته انیمیت از اونجا افکت عکس رو انتخاب میکنی و برای افکت کلی صفحه هم تو همون تب انیمیشن افکت ها بزرگتر هستن و مشخصا کاملا

اگه منظورت این نبود دوباره توضیح بده تا کمکت کنیم
موفق باشی

apparel

عضو جدید
من زیاد وارد نیستم،چه جوری میشه از سایت هایی که نمیشه مطلب هاشو کپی کرد،کپی کرد؟متن هایلایت نمیشه
با مرورگر IE هستم
لطفا کمک کنین

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
من زیاد وارد نیستم،چه جوری میشه از سایت هایی که نمیشه مطلب هاشو کپی کرد،کپی کرد؟متن هایلایت نمیشه
با مرورگر IE هستم
لطفا کمک کنین

سلام دوست عزیز همون صفحه رو save کنید بعد اون رو بیارید توی ورد یا هر جایی دیگه.

Sarp

مدیر بازنشسته
با مرورگر IE هستم
لطفا کمک کنین
یک بار سوال رو بپرسید جواب داده میشه و نیاز به تکار نیست
برید به این مسیر
Tools
Internet Options
تب Security
Custom Level
Disable Active scripting رو تیک دار کنید

بهتره از یه مرورگر دیگه استفاده کنید
تو اپرا به اسانی میتونید متن رو کپی کنید

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهتره از یه مرورگر دیگه استفاده کنید
تو اپرا به اسانی میتونید متن رو کپی کنید

منم همین راه رو پیشنهاد میکنم
بعضی از سایت ها هم تا عضو نشی نمیتونی مطالبشون کپی کنی یا برخی وبلاگ ها که اون هم راه حل خودش رو داره
فایر هم خوبه

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با مرورگر IE هستم
لطفا کمک کنین

سلام دوست عزیز همون صفحه رو save کنید بعد اون رو بیارید توی ورد یا هر جایی دیگه.

با سلام،
به نظرم راهی که دوستمون گفتن ساده ترین کاریه که می تونید انجام بدید! save as رو انتخاب کنید و از منوی Type در صفحه ی ذخیره سازی گزینه ی webpage,complete رو انتخاب کنید.
اینم یه بخشی از یکی از مقاله ها:
دوران شاهنشاهی هخامنشیان که پس از مادها بر روی کار آمدند، آغاز شکفتن هنر و فرهنگ و شکوه تاریخ ایرانیان است. کشور گشاییها و قدرت و ثروت در این روزگار باعث آن گردید که ایرانیان به زندگانی بسیار مرفه و شکوهمند و پرتجمل دست یابند و جامه ها و پارچه ها و زیورهای گرانبها و زیبا بر خود بپوشند.
در این روزگار که تیره ها و مردمان گوناگون شاهنشاهی ایران هریک به فراخور سرزمین خویش جامه های قومی خود را می پوشیدند، پارسیان نیز همچون دیگران از پوشاک ویژه تیره پارسی که در میان دیگر جامه ها کاملاً مشخص و شناخته شده است استفاده می کردند، اما در میان خود پارسیان طبقات مختلف از : لشگری و کشوری، مرد و زن، همه یکسان جامه می پوشیدند و اگر جامه های آنان با هم فرقی داشت، تنها از دیده جنس و رنگ پارچه و آرایشهای آن بود، بدینسان که در طبقات ثروتمند از پارچه های لطیف تر و گرانبهاتر و پر آرایشتر و در طبقات کم چیز از پارچه های ساده تر و کم بهاتر استفاده می کردند.
مردم پارس نیز همچون بسیاری از مردمان روزگاران باستان، جامه های بلند و فراخ را می پسندیدند و زنان و مردان پارسی چون از دیده شدن پوست و تن برهنه شان بسیار شرم داشتند و برخلاف یونانیان آن زمان، نمایش تن برهنه و بی پوشاک را کاری برخلاف شرم و آزرم و بس زشت و ناروا می دانستند، کوشش داشتند، جامه ای بپوشند که بلند، فراخ و پرچین باشد تا گذشته از پوشیده بودن همه تن و بر، برجستگی های طبیعی اندامها نیز پیدا و نمایان نباشد.

آخرین ویرایش:

omiiit

عضو جدید
سلام،
گهگداری یه پیغام خطایی با مضمون زیر برام میاد، علتش چی میتونه باشه؟
عنوان خطا اینه:
Microsoft Visual C++ Runtime Library
توی خطا هم اینو می نویسه:
Runtime Errpr!
Program: C:\Windows\explorer.exe

This eplication has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.
please contact the application's support team for more information.
وقتی هم که تاییدش می کنم، کل پنجره های ویندوزم بسته می شه.

omiiit

عضو جدید
یه سوال دیگه:
[FONT=&quot]بعضی از سایتا رو که [/FONT]Save as[FONT=&quot] می کنی، به جای [/FONT]htm[FONT=&quot] یا [/FONT] html[FONT=&quot]با پسوند [/FONT].com[FONT=&quot]ذخیره می شه، می دونم که این پسوند یکی از پسوند های اجراییه، واسه همین اگه صفحه ذخیره شده رو اجرا کنی، یه چیزی تو صفحه داس اجرا می شه و محیط داس هم فوراً بسته می شه.[/FONT]​
[FONT=&quot]می خوام بدونم چه طوری چنین صفحه ای رو درست می کنن، که با فرمت اجرایی ذخیره می شه و یه برنامه ای پشتشه.[/FONT]​

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام،
گهگداری یه پیغام خطایی با مضمون زیر برام میاد، علتش چی میتونه باشه؟
عنوان خطا اینه:
Microsoft Visual C++ Runtime Library
توی خطا هم اینو می نویسه:
Runtime Errpr!
Program: C:\Windows\explorer.exe

This eplication has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.
please contact the application's support team for more information.
وقتی هم که تاییدش می کنم، کل پنجره های ویندوزم بسته می شه.

یه سوال دیگه:
[FONT=&quot]بعضی از سایتا رو که [/FONT]Save as[FONT=&quot] می کنی، به جای [/FONT]htm[FONT=&quot] یا [/FONT] html[FONT=&quot]با پسوند [/FONT].com[FONT=&quot]ذخیره می شه، می دونم که این پسوند یکی از پسوند های اجراییه، واسه همین اگه صفحه ذخیره شده رو اجرا کنی، یه چیزی تو صفحه داس اجرا می شه و محیط داس هم فوراً بسته می شه.[/FONT]
[FONT=&quot]می خوام بدونم چه طوری چنین صفحه ای رو درست می کنن، که با فرمت اجرایی ذخیره می شه و یه برنامه ای پشتشه.[/FONT]​
با سلام،
احتمالاً سیستم تون ویروسی شده که این مشکلات رو دارید!
البته مشکل اول می تونه دلایل دیگه ای هم داشته باشه و راحت ترین کار تعویض ویندوزه!

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
تو سايت خود مايكروسافت يه نرم افزاري بود كه سخت افزار سيستم رو چك ميكرد ببينه براي نصب ويندوز 7 مناسبه يا نه، هر كي لينك دانلود يا آدرس دقيق نرم افزار رو داره ممنون ميشم راهنماييم كنه.

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
I really appreciate you taking the time to help me! Here are some of the messages that I see when I turn my computer on.

Scanner - Analyzing PC performance and stability
5 errors left - PC in danger
boot sector of Hard Drive is damaged
Please buy a license - contact COMPAQ
31% of HDD is unreadable

critical error - RAM memory usage is critically high
RAM memory failure

My laptop is a COMPAQ PRESARIO V5108CU​

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نود 32 دارم
اپ نميشه
اپ كه ميزنم هيچي به هيچي
پسورد و يوزر هم از همين باشگاه خودمون برداشتم
فکر کنم ورژن شما هم 3 باشه
ورژن های 3 آپ نمی شن جدیدا
ورژن 4 را می تونید رایگان به صورت تریال از خود سایت نود دانلود کنید و بعد از پایان مدت یوزر و پس را از اینجا بردارید و آپ کنید
مال من هم همین مشکل را داشت همین کار را کردم

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
تو سايت خود مايكروسافت يه نرم افزاري بود كه سخت افزار سيستم رو چك ميكرد ببينه براي نصب ويندوز 7 مناسبه يا نه، هر كي لينك دانلود يا آدرس دقيق نرم افزار رو داره ممنون ميشم راهنماييم كنه.

با سلام،
بفرمایید: لینک!

omiiit

عضو جدید
با سلام،
احتمالاً سیستم تون ویروسی شده که این مشکلات رو دارید!
البته مشکل اول می تونه دلایل دیگه ای هم داشته باشه و راحت ترین کار تعویض ویندوزه!

ممنون، ولی در مورد دومین سوالی که پرسیدم، این به سیستم من بر نمی گیرده، بعضی سایتا این جورین. هر جا هم ذخیره بشن با همون پسوند ذخیره می شن.
در مورد عوض کردن ویندوز هم که این آخرین راه حله، در ضمن تعویض ویندوز واسه من یه مصیبته، چون همین الان بیشتر از 100 تا برنامه رو سیستمم نصبه که اگه من بخوام اینا رو دوباره نصب کنم، یه چند وقتی علاف می شم. و البته به خاطر حجم زیاده ویندوزم ازش بک آپ ندارم، چون حجم Backup سیستمی مثه مال من، بیشتر از 20 گیگه،
ولی بازم از توجهت ممنون

[FONT=&quot] [/FONT]

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
ممنون، ولی در مورد دومین سوالی که پرسیدم، این به سیستم من بر نمی گیرده، بعضی سایتا این جورین. هر جا هم ذخیره بشن با همون پسوند ذخیره می شن.
در مورد عوض کردن ویندوز هم که این آخرین راه حله، در ضمن تعویض ویندوز واسه من یه مصیبته، چون همین الان بیشتر از 100 تا برنامه رو سیستمم نصبه که اگه من بخوام اینا رو دوباره نصب کنم، یه چند وقتی علاف می شم. و البته به خاطر حجم زیاده ویندوزم ازش بک آپ ندارم، چون حجم Backup سیستمی مثه مال من، بیشتر از 20 گیگه،
ولی بازم از توجهت ممنون

[FONT=&quot] [/FONT]

با سلام،
می شه یه مثال از این سایتا بزنید!

omiiit

عضو جدید
با سلام،
می شه یه مثال از این سایتا بزنید!

سایتای این جوری زیاد دیدم، الان فقط یکیش یادم بود:
http://www.newyorkjobs.com/
اگه بخوای ذخیرش کنی با پسوند .com ذخیره می شه، ولی میتونی، خودت پسوند رو عوض کنی، و سایت ذخیره شده رو با مروگر هات ببینی

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سایتای این جوری زیاد دیدم، الان فقط یکیش یادم بود:
http://www.newyorkjobs.com/
اگه بخوای ذخیرش کنی با پسوند .com ذخیره می شه، ولی میتونی، خودت پسوند رو عوض کنی، و سایت ذخیره شده رو با مروگر هات ببینی

صفحه ی اصلی سایت که با همون فرمت های عادی (بره من mht.) ذخیره شد!

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
salam
mikhastam dar morede behtarin anti viros soal konam
va inke chetor mitonam user va pass anti virose nod ro gheire faal konam
mamnon misham age kasi komaki kone
سلام
از نظر من بهترين و قويترين آنتي ويروس كسپرسكيه.نود هم خوبه ولي كسپر بهتره.
در مورد سوال دوم منظورت همون قسمته كه مربوط به آپديت نرم افزار ميشه؟؟؟؟؟؟
اگه مربوط به آپديت باشه تا اونجايي كه من ميدونم نميشه اون قسمت رو غيرفعال كرد ولي اگه بخواي كدهاي آپديت رو گير بياري ميتوني به اين سايت مراجعه كني:
gerdoo.net

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من يك فايل exe با استفاده از نرم افزار winRAR ايجاد كردم كه متأسفانه Password اش رو فراموش كردم از نرم افزار هاي win rar password recovery و ... استفاده كردم ولي چون اين فايل exe است نميشه با استفاده از اين نرم افزارها پسوردش رو پيدا كرد
اگه كسي روشي و يا نرم افزاري براي شكستن و يا پيدا كردن پسورد فايل هاي exe داره معرفي كنه بسيار ممنون مي شم.

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
سلام
من يك فايل exe با استفاده از نرم افزار winRAR ايجاد كردم كه متأسفانه Password اش رو فراموش كردم از نرم افزار هاي win rar password recovery و ... استفاده كردم ولي چون اين فايل exe است نميشه با استفاده از اين نرم افزارها پسوردش رو پيدا كرد
اگه كسي روشي و يا نرم افزاري براي شكستن و يا پيدا كردن پسورد فايل هاي exe داره معرفي كنه بسيار ممنون مي شم.
سلام

هیچ روش حتمی برای شکستن قفل winrar وجود نداره

آلگوریتم رمز بندی این برنامه یکی از پیشرفته ترین هاست که هنوز کسی موفق به شکستن اون نشده. در فضای باز سایبر از این آلگوریتم برای رمز بندی اطلاعات محرمانه استفاده میشه پس دنبالش نگردید.

این برنامه ها هم پسورد هایی در بانک اطلاعاتی خودشون دارن که با برنامه تطبیق میدن. عمل شکستن انجام نمیدند

آخرین ویرایش:
بالا