سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
salam mamnonam az rahnamaeeton
baraye nasbe kasper sky bayad hatman nod ro az system pak konam?
va inke chetori befahmam anti virosam virosio peyda karde
va chetori on viroso AZ bein bebaram
az rahnamaeehaton mamnonam
merC:smile:
لطفا" به قوانین احترام گذاشته و فارسی تایپ کنید

بله نود برای سازگاری بیشتر باید پاک بشه

آنتی ویروستون چیه؟ کسپر؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
salam mamnonam az rahnamaeeton
baraye nasbe kasper sky bayad hatman nod ro az system pak konam?
va inke chetori befahmam anti virosam virosio peyda karde
va chetori on viroso AZ bein bebaram
az rahnamaeehaton mamnonam
merC:smile:

با سلام،
لطفاً فارسی تایپ کنید!
اغلب نمی شه چند آنتی ویروس رو به طور فعال روی یه سیستم نصب کرد و تو کارشون دچار مشکل می شن! پس باید آنتی ویروس قبلی رو پاک کنید.
اگه آنتی ویروس خوبی داشته باشید نیازی به دخالت شما نیست و آنتی ویروس خودش پیدا می کنه و عمل مناسب رو در موردش انجام می ده! شما فقط باید این عمل رو تأیید کنید. البته می تونید تنظیم کنید که اگر چیزی پیدا کرد خودکار عمل کنه و از شما اجازه نخواد!

MARYAM6889

عضو جدید
سلام
اولا از راهنماییتون ممنونم:smile:
2ما اینکه معذرت میخام:redface:
چون کی برد من فارسی نداره برای همین یادم میره.
بازم مرسیییییییییی:smile::smile:

_arash

عضو جدید
با سلام
لطفن مهندسین عزیز این بخش رو بخونن، سوالی داشتم و اونجا بیان کردم
پست 184

با تشکر

Click Here

ليلا فروهر

عضو جدید
سلام سوال داشتم از هر کی میپرسم میگه یا حضرت فیل . دیگه از هیچکی نمونده که نپرسم . حالا هر کی میدونه زود تند سریع بگه.
سوال : چرا وقتی میخام دانلود کنم سیستم ریست میشه ؟؟؟؟
مدل سیستم :
لپ تاب دل 5010
ویندوز سون 32 بیتی
یه چند هفته ای میشه این رو گرفتم
توضیحات اضافی :
آنتی ویروس نود32 روی سیستمم نصبه .
از آی دی ام برای دانلود استفاده میکنم البته از نرم افزار خود مرورگر اکسپلورر هم که استفاده میکنم بازم اینجوری میشه.

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سلام سوال داشتم از هر کی میپرسم میگه یا حضرت فیل . دیگه از هیچکی نمونده که نپرسم . حالا هر کی میدونه زود تند سریع بگه.
مدل سیستم :
لپ تاب دل 5010
ویندوز سون 32 بیتی
توضیحات اضافی :
از آی دی ام برای دانلود استفاده میکنم البته از نرم افزار خود مرورگر اکسپلورر هم که استفاده میکنم بازم اینجوری میشه.
با تمام نرم افزارا؟

دانلود منیجر رو پاک کنید ببینید بازم ریست میشه؟

emad.tele

عضو جدید
توی یه پروژه قراره با استفاده از آُی سی، ضرب کننده طراحی کنم. آیا کسی می تونه منو راهنمایی کنه ؟ پروژه روی برد بورد باید پیاده سازی بشه.

HaMiD.TcI

مدیر تالار
میگم نبرمش همون جایی که خریدمش . ؟؟؟؟ ( مسخره نکنی )
آخه میترسم بازم درست نشه
نه نیازی نیست. ویندوز رو کاملا" عوض کنید. بعد از عوض کردن بدون اینکه درایو ها رو باز کنید از روی دی وی دی یا سی دی آنتی ویروسو نصب کنید و بزارید اسکن کنه. به هیچ وجه درایو ها رو باز نکنید. بعد از اسکن نتیجه رو بگید. بی شک مشکل نرم افزاریه
نگران نباشید

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
توی یه پروژه قراره با استفاده از آُی سی، ضرب کننده طراحی کنم. آیا کسی می تونه منو راهنمایی کنه ؟ پروژه روی برد بورد باید پیاده سازی بشه.
با سلام،
کدوم قسمتش رو مشکل دارید؟ طراحی مدار رو یا پیاده سازیش رو؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
مدل سیستم :
لپ تاب دل 5010
ویندوز سون 32 بیتی
توضیحات اضافی :

با سلام،
از اون جایی که اغلب کارایی که تو ویندوز انجام می دید نسبت به دانلود کردن رم و CPU بیشتری نیاز دارن احتمال مشکل سخت افزاری بعید به نظر می رسه!
اما احتمال این که یه بد افزار وارد سیستمتون شده باشه زیاده!
آیا می تونید هر سایتی رو باز کنید. بیشتر سایت های مربوط به ویروس ها مثل آنتی ویروس ها، سایت VirusTotal و ...
نرم افزار ضمیمه رو دانلود و اجرا کنید. Processهایی که مشکوک به ویروس هستند رو به رنگ قرمز نشون می ده اونا رو اینجا بذارید.
نرم افزار Malwarebyte's Antimalware رو دانلود کنید و سیستم رو برای بدافزارها چک کنید. از اینجا!
هر دو این نرم افزارها قابل حمل هستند و نیاز به نصب ندارن!
*فکر می کنم ویندوزتون اصلی باشه! پس عوض کردنش معقول نیست و به عنوان آخرین راه در نظر داشته باشید!

پیوست ها

• advanced_task_manager.rar
    1.8 مگایابت · بازدیدها: 0

bigshot

عضو جدید
Eror IDM

Eror IDM

با سلام خدمت اساتيد

وقتي ميخوام با نرم افزار اينترنت دانلود منيجر (IDM) فايلي رو دانلود كنم اين ارور مياد.

IDM.JPG
كسي ميتونه منو براي حل اين مشكل راهنمايي كنه؟ مر30:gol:

ساز دهني

اخراجی موقت
با سلام خدمت اساتيد

وقتي ميخوام با نرم افزار اينترنت دانلود منيجر (IDM) فايلي رو دانلود كنم اين ارور مياد.

كسي ميتونه منو براي حل اين مشكل راهنمايي كنه؟ مر30:gol:
من عکسو نتونستم ببینم ولی حدس میزنم مشکلتون از کجا باشه , نرم افزارو رجیستر کردی ؟
فایل با پسوند خاصی رو میخوای باش دانلود کنی ؟

HaMiD.TcI

مدیر تالار
با سلام،
از اون جایی که اغلب کارایی که تو ویندوز انجام می دید نسبت به دانلود کردن رم و CPU بیشتری نیاز دارن احتمال مشکل سخت افزاری بعید به نظر می رسه!
اما احتمال این که یه بد افزار وارد سیستمتون شده باشه زیاده!
آیا می تونید هر سایتی رو باز کنید. بیشتر سایت های مربوط به ویروس ها مثل آنتی ویروس ها، سایت VirusTotal و ...
نرم افزار ضمیمه رو دانلود و اجرا کنید. Processهایی که مشکوک به ویروس هستند رو به رنگ قرمز نشون می ده اونا رو اینجا بذارید.
نرم افزار Malwarebyte's Antimalware رو دانلود کنید و سیستم رو برای بدافزارها چک کنید. از اینجا!
هر دو این نرم افزارها قابل حمل هستند و نیاز به نصب ندارن!
*فکر می کنم ویندوزتون اصلی باشه! پس عوض کردنش معقول نیست و به عنوان آخرین راه در نظر داشته باشید!
نه رفیق ویندوز اصلی این دستگاه 64 بیتیه

bigshot

عضو جدید
من عکسو نتونستم ببینم ولی حدس میزنم مشکلتون از کجا باشه , نرم افزارو رجیستر کردی ؟
فایل با پسوند خاصی رو میخوای باش دانلود کنی ؟

پسوند فايل RAR هستش و از Rapidshare هم ميخوام دانلود كنم.

اين Error به اين قسمت از نرم افزار مربوط ميشه:

IDM option ->General->Keys

كه ميگه براي دانلود مجبور به استفاده از كليدهاي بخصوصي از جمله Alt و و Ctrl هستيد.در حين دانلود هم اين كليدهارو فشار ميدم اما بازم مشكل داره.لطفا دوباره عكسرو ببينيد.

IDM.JPG

ساز دهني

اخراجی موقت
برو قسمت تنظیمات و گزینه RAR رو به لیست عناوین مورد دانلود اضافه کن , اون قسمتی که FILES TYPE نوشته

HaMiD.TcI

مدیر تالار
برو قسمت تنظیمات و گزینه RAR رو به لیست عناوین مورد دانلود اضافه کن , اون قسمتی که FILES TYPE نوشته
به جای این کار هم میتونید وقتی میخواید روی لینک دانلود کلیک کنید ALT رو نگه دارید تا از دانلود منیجر خود مرورگر استفاده کنه

mina_p

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
ميشه ساخت master page را برام توضيح بديم؟

آخرین ویرایش:

samane2002

عضو جدید
فوری

فوری

سلام
من یک pc دارم که یکم قدیمی جدیدا که ویندوز نصب میکنم همون موقع نصب میشه ولی فرداش error میده بعد ویندوزش می پره میخواستم بدونم این مشکل از هارده یا نحوه نصب من؟؟؟:(
چه جوری این مشکل می تونم از بین ببرم؟؟:redface:

مرسی اگه سریعا جواب بدید نیاز فوری:smile:

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام
من یک pc دارم که یکم قدیمی جدیدا که ویندوز نصب میکنم همون موقع نصب میشه ولی فرداش error میده بعد ویندوزش می پره میخواستم بدونم این مشکل از هارده یا نحوه نصب من؟؟؟:(
چه جوری این مشکل می تونم از بین ببرم؟؟:redface:

مرسی اگه سریعا جواب بدید نیاز فوری:smile:
کدوم ویندوز رو نصب کردید؟؟
شاید از ویندوز باشه که سخت افزار قدیمی رو نشناسه یا بصورت مناسب پشتیبانی نکنه
ویندوز دیگه ای رو نصب کنید ببینید اون هم ارور میده
شاید هم کمبود حافظهRAM باشه
به نظر نمیاد که مشکل از نحوه ی نصب یا هارد باشه

aminvo

عضو جدید
سلام
خروجی اسپیکر از کارت صدام مشکل پیدا کرده و زمانی که ویندوز ویستا نصب می کردم از طریق تنظیمات می تونستم خروجی های دیگه کارت صدا را به اسپیکر تبدیل کنم ( کار صدام on board و 6تا خروجی داره) ولی زمانی که درایور ها را توی ویندوز سون نصب می کنم این وِیژگی را اضافه نمی کنه. چرا؟؟؟؟

samane2002

عضو جدید
ویندوزم xp هست موقع نصبش هم 3 بار هرور داد که مجبور شدم skip رو انتخاب کنم. در پایان هم ارور کمبودن فضا برای process را داد

samane2002

عضو جدید
کدوم ویندوز رو نصب کردید؟؟
شاید از ویندوز باشه که سخت افزار قدیمی رو نشناسه یا بصورت مناسب پشتیبانی نکنه
ویندوز دیگه ای رو نصب کنید ببینید اون هم ارور میده
شاید هم کمبود حافظهRAM باشه
به نظر نمیاد که مشکل از نحوه ی نصب یا هارد باشه
ویندوزم xp هست موقع نصبش هم 3 بار ارور داد که مجبور شدم skip رو انتخاب کنم. در پایان هم ارور کمبودن فضا برای process را داد

بالا