سوالات و مشکلات و درخواست های خود را فقط اینجا مطرح کنید

amirand

عضو
حل تمرینات ++c

حل تمرینات ++c

حل تمرینات ++cرو اگه دارین برام بفرستین.با تشکر.(جلد دکتر احمد فراهی)

shanaz

عضو جدید
سلام و روزتون بخير
از همه دوستاني که جواب منو دادن واقعا ممنونم !!!
فکر ميکردم شايد اين سايت بتونه بهم کمک کنه !

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همگي
واقعا از مدير محترم و دوستاني که به نوعي در پيشرفت اين سايت تلاش کردند تشکر ميکنم
من رشته کارشناسي ام غيرمرتبط با کامپيوتر هست اما به اين رشته خيلي علاقمندم و چند ساله که مطالعات جسته و گريخته ايي رو داشتم اما الان ميخوام کارشناسي ارشد مهندسي فناوري اطلاعات شرکت کنم نميدونم ازکجا شروع کنم البته منابع رو به لطف شماها دارم فقط موندم که بايد کلاس برم يا نه؟ ضمن اينکه هرکسي که متوجه تصميم من شده اينو غير ممکن ميدونه
خواهش ميکنم منو راهنمايي کنين . خيلي اين رشته رو دوست دارم . اگه موسسه اي رو که بتونه واقعا با توجه به شرائط من بهم کمک کنه مي شناسين بهم بگين

سلام به شما
ببخشید اگه جواب رو نگرفتید.من همون روزی که این پست رو دادید جواب رو دادم ولی به خاطر مشکلات سایت ظاهرا ...
خلاصه ببخشید دیگه

رشته ی کارشناسیتون چی بوده؟
این کاری که شما می خواین انجام بدین محال نیست ولی خوب چندان راحت هم نیست.
مطالبی که باید برای ارشد کامپیوتر امتحان بدید اینا هستن:

زبان تخصصی
ساختمان گسسته / ساختمان داده
معماری کامپیوتر
هوش مصنوعی
سیستم های عامل
اصول و مبانی مدیریت
اصول طراحی پایگاه داده

اگر رشته ی کارشناسیتون کامپیوتر یا برق یا صنایع یا مدیریت بوده باشه یکم راحت ترین برای خوندن
این درس ها همه تخصصی هستن و یک دانشجو طی 4 سالی که دانشجو IT بوده این مباحث رو یاد گرفته ولی اگه شما رشتی کارشناسیتون خارج از موارد گفته شده باشن همه ی این ها رو باید توی یک بازه ی زمانی کم بخونید .
این دیگه بستگی به پشت کار شما داره
یه جدول توی همون بخش کارشناسی ارشد هست که منابع پیشنهادی درشون گفته شده
اما در مورد کلاس ها : من توی این مورد زیاد نمی تونم راهنماییتون کنم باید بچه هایی که ارشد خوند راهنماییتون کنن.

بازم ببخشد.سهل انگاری از ما نبوده...:gol:
موفق باشید

rahele83

عضو جدید
مبانی مدیریت

مبانی مدیریت

سلام من رشتم نرم افزاربود می خوام برای فوق آی تی شرکت کنم درس مبانی مدیریت چیه ؟شبیه کدوم درس بچه های کامپیوتر می شه یه خورده درموردش صحبت کنید
اصلا آسونه یا سخته ؟
ممنون

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام من رشتم نرم افزاربود می خوام برای فوق آی تی شرکت کنم درس مبانی مدیریت چیه ؟شبیه کدوم درس بچه های کامپیوتر می شه یه خورده درموردش صحبت کنید
اصلا آسونه یا سخته ؟
ممنون
سلام به شما
اول: توی تالار IT سوالات توی یک تاپیک مخصوص پرسیده می شن و همونجا هم دوستان لطف می کنن و پاسخ می دن.پست شما هم به همین دلیل منتقل شد:

جواب:مبانی مدیریت در رشته ی IT همون مبانی مدیریتی هست که در رشته ی مدیریت خونده می شه چون از فاکتور های مهمی که یک مهندس IT باید داشته باشه مدیریت بسیار قوی هست.
رشته ی کامپیوتر تا جایی که من می دونم همچین واحد درسی نداره.
این درس مربوط به سیستم های کامپیوتری و الکترونیکی نیست که بگم با درسی از درس های رشته ی کامپیوتر شباهت داره...

از اسم این درس تقریبا معلومه چی هست.اصول و مبانی مدیریت یعنی کار ها و اصول و فن های اولیه ای که یک نفر باید برا مدیریت بدونه.
سختی یا آسونیش رو خود شما تعیین می کنید.مثل مدار های منطقی نیست که بشه مستقیم جواب داد.همون مدار های منطقی هم برای خیلی ها راحت و برای خیلی ها هم سخت ترین درسه.

موفق باشید

rahele83

عضو جدید
سلام به شما
اول: توی تالار IT سوالات توی یک تاپیک مخصوص پرسیده می شن و همونجا هم دوستان لطف می کنن و پاسخ می دن.پست شما هم به همین دلیل منتقل شد:

جواب:مبانی مدیریت در رشته ی IT همون مبانی مدیریتی هست که در رشته ی مدیریت خونده می شه چون از فاکتور های مهمی که یک مهندس IT باید داشته باشه مدیریت بسیار قوی هست.
رشته ی کامپیوتر تا جایی که من می دونم همچین واحد درسی نداره.
این درس مربوط به سیستم های کامپیوتری و الکترونیکی نیست که بگم با درسی از درس های رشته ی کامپیوتر شباهت داره...

از اسم این درس تقریبا معلومه چی هست.اصول و مبانی مدیریت یعنی کار ها و اصول و فن های اولیه ای که یک نفر باید برا مدیریت بدونه.
سختی یا آسونیش رو خود شما تعیین می کنید.مثل مدار های منطقی نیست که بشه مستقیم جواب داد.همون مدار های منطقی هم برای خیلی ها راحت و برای خیلی ها هم سخت ترین درسه.

موفق باشید
خوب من ازکجا باید منبع این درس وسرفصلشو پیداکنم چون من اصلا این درسو پاس نکردم
ممنون

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
hjk
خوب من ازکجا باید منبع این درس وسرفصلشو پیداکنم چون من اصلا این درسو پاس نکردم
ممنون

اینم خدمت شما:
توی تاپیک مربوط به کارشناسی ارشد در مورد همه ی موارد امتحانی و منابع و ضرایبشون صحبت شده.
موفق باشید

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز
درخواست اطلاعات در مورد استانداردهای SIP و AES

درخواست اطلاعات در مورد استانداردهای SIP و AES

سلام به همگی

میخواستم بدونم کسی در مورد استانداردهای SIP و AES اطلاعاتی داره؟
مثلا پروتکل های این استانداردها یا هر اطلاعات دیگه

پیشاپیش از کمکتون ممنونم:heart:

mehrpooyaa

عضو جدید
متودولوژی برنامه ریزی در آی تی

متودولوژی برنامه ریزی در آی تی

سلام
اگه کسی می تونه در مورد;) متودولوژی برنامه ریزی در آی تی ;)کمکم کنه ممنون میشم

mehrpooyaa

عضو جدید
خلاصه ای از pmbok!!! فوری!

خلاصه ای از pmbok!!! فوری!

با سلام خدمت هم رشته ای ها به خصوص مدیر محترم!
من این ترم کنترل پروژه گرفتم و سه هفته دیگه امتحان میانترم دارم
از اونجایی که استاد این درس علاقه زیادی به غافلگیر کردن ما داره گفته 6 فصل اول pmbok رو برای میان ترم بخونیم این 6 فصل حدود 120 صفحه هست از این رو اگه کسی چکیده pmbok رو بهم برسونه خیلی بهم کمک کرده!!!!!!!!!!!!!!!!!
ممنون

ali_partovi

عضو جدید
سلام
من تازه عضو این سایت شدم.
خیلی برای ورود به سایت مشکل دارم.
چه کار باید بکنم؟
ممنون از زحمات شما

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام
علی جان همه برای ورود مشکل دارند. گویا دیتابیس سایت مشکل داره!!!
یکی دو ماهی میشه که قول داده اند حل بشه! ولی هنوز؟؟؟
انشاءالله پس از ظهور آقا امام زمان این مشکلات هم حل میشه

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
علی جان همه برای ورود مشکل دارند. گویا دیتابیس سایت مشکل داره!!!
یکی دو ماهی میشه که قول داده اند حل بشه! ولی هنوز؟؟؟
انشاءالله پس از ظهور آقا امام زمان این مشکلات هم حل میشه

حق دارید ناراضی باشید
این یکی دو ماهی هم که بهتون قول داده شد , به قولشون عمل کردن و سرور رو عوض کردن ولی متاسفانه سرور جدید نتونست پاسخگوی ترافیک سایت باشه.

کربلایی

مدیر بازنشسته
حق دارید ناراضی باشید
این یکی دو ماهی هم که بهتون قول داده شد , به قولشون عمل کردن و سرور رو عوض کردن ولی متاسفانه سرور جدید نتونست پاسخگوی ترافیک سایت باشه.

سلام
درسته که جای این صحبتها در این تایپیک نیست، ولی امیدوارم با گفتنشون یه خیری به این سایت خوب برسه.
در این که سایت ترافیک بالایی داره شکی نیست، ولی فروم های دیگه ای هم هستند که بعضی هاشون مخاطبان بیشتری از اینجا دارند ولی تا حالا چنین مشکلی نداشته اند. برای مثال من تا حالا در فروم برنامه نویس چنین مشکلی ندیدم.
امیدوارم با همفکری مسئولین سایت و اینهمه مهندس آی تی و کامپیوتری که اینجا هست، این مشکل رفع بشه.
باور کنید اصلا جنبه خوبی برای سایت با این همه مخاطب نداره که مجبور باشی برای اتصال به سرور پنج شش بار تلاش کنی و آخرشم هیچی به هیچی؟؟؟؟ مطمئنا این عامل منفی، کم کم باعث کم شدن علاقه کاربران به سایت میشه.
موفق باشید

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
درسته که جای این صحبتها در این تایپیک نیست، ولی امیدوارم با گفتنشون یه خیری به این سایت خوب برسه.
در این که سایت ترافیک بالایی داره شکی نیست، ولی فروم های دیگه ای هم هستند که بعضی هاشون مخاطبان بیشتری از اینجا دارند ولی تا حالا چنین مشکلی نداشته اند. برای مثال من تا حالا در فروم برنامه نویس چنین مشکلی ندیدم.
امیدوارم با همفکری مسئولین سایت و اینهمه مهندس آی تی و کامپیوتری که اینجا هست، این مشکل رفع بشه.
باور کنید اصلا جنبه خوبی برای سایت با این همه مخاطب نداره که مجبور باشی برای اتصال به سرور پنج شش بار تلاش کنی و آخرشم هیچی به هیچی؟؟؟؟ مطمئنا این عامل منفی، کم کم باعث کم شدن علاقه کاربران به سایت میشه.
موفق باشید

هیچ مشکلی نیست برای این جور بحث ها.
درست می گید من خودم توی یک قروم عضوم که هر موقع به این فروم سر می زنم حد اقل 1500 نفر در حال بازدید از این فروم هستن و هیچ وقت هم مشکلی نداشتم برای ورود به این فروم.
ولی همین فرومی که می گم حد اقل 30 ثانیه باید منتظر بمونم و اول نگای تبلیغاتش کنم بعدن بقیه صفحه Load می شه در صورتی که این جا هیچ عضوی حتی یه دونه تبلیغ هم توی سایت نمی بینه.

موفق باشید

zeitun67

عضو جدید
کمک.......

کمک.......

سلام
من دانشجوی فناوری اطلاعات پیام نورم
کتاب ساختمان گسسته مون نوشته دکتر بهروز قلی زاده اس من با فصل 4 اش که مجموعه های مرتبه مشکل دارم
دوستام هم چیزی بلد نیستن که بخوان اشکالامو برطرف کنن در حدیم تقریبا
می دونین که پیام نور کلاس چندانی نداره استاد این درس هم وقتی نداره که بخواد به سوال های من جواب بده
کسی هست این درس و این فصل رو بلد باشه من بتونم ازش سوالامو بپرسم؟
همیشه گفتن این جمله کمک کنید به نظرم مسخره می اومد
الان هیچی ندارم بگم جز اینکه اگه می تونید کمکم کنید
من هیچ کس و ندارم جوابمو بده این فصل از کتابم هیچ پیش زمینه ای ازش ندارم چون تو دبرستان نداشتیمش
با همه ی درسا یه جوری کنار میام اما این یکی رو موندم
کتاب هم خیلی مبهم نوشته
بیاین بهم کمک کنید خواهشا....................:cry:
یه تایپک جدید هم به همین اسم باز می کنم

zeitun67

عضو جدید
کسی ساختمان گسسته می دونه؟

کسی ساختمان گسسته می دونه؟

سلام
کتاب ساختمان گسسته مون نوشته دکتر بهروز قلی زاده اس من با فصل 4 اش که مجموعه های مرتبه مشکل دارم
دوستام هم چیزی بلد نیستن که بخوان اشکالامو برطرف کنن در یه حدیم تقریبا
می دونین که پیام نور کلاس چندانی نداره استاد این درس هم وقتی نداره که بخواد به سوال های من جواب بده
من هیچ کس و ندارم جوابمو بده این فصل از کتابم هیچ پیش زمینه ای ازش ندارم چون تو دبیرستان نداشتیمش
کتاب هم خیلی مبهم نوشته

sara bakhshi

عضو جدید
درخواست راهنمایی

درخواست راهنمایی

سلام-احتیاج به منابع فارسی در مورد performanc engineering دارم.ممنون

sara bakhshi

عضو جدید
درخواست راهنمایی

درخواست راهنمایی

سلام-میشه منابع فارسی درباره performance engineering معرفی کنید.من نتونستم پیدا کنم.خیلی احتیاج دارم.ممنون

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
توی کتاب Fandamental of information technology نوشته ی توربن مطالبی در موردش هست.
من شخصا اطلاعات زیادی ندارم در این مورد

Narciss

عضو جدید
سلام دوست عزيز! شما سوالتو بپرس.بالاخره يكي پيدا مي شه كه جواب بده!:smile:

Puria_IT

عضو جدید
حضور بیل گیتس در ایران

حضور بیل گیتس در ایران

سلام
بچه ها میگن بیل گیتس ساله دیگه می خواد بیاد ایران درسته؟ کسی خبر داره؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
salam.kasi midoune (agent dar veb ) chi hst?:(

سلام دوست عزیز
یادتون باشه از این به بعد فارسی تایپ کنید چون از قوانین سایت هست

یه مختصر در موردشون اینه:

Agent ها نرم افزار های پیچیده ای هستن که که کارهایی را که یک کاربر اینترنت به عنوان موکل این Agent ها بهشان واگذار می کنند رو انجام می دن

البته این یک قسمت از کار هایی هست که Agent ها در وب انجام می دن

در اینترنت مقاله های زیادی در این مورد می تونید پیدا کنید.( البته نه فارسی)

موفق باشید

reza021

عضو جدید
سلام به همه ی مهندسین IT

این تاپیک مخصوص سوال و جواب هست

سوال ها و مشکلاتی رو که در مورد این رشته دارید این جا مطرح کنید
سلام help
:cry:
من یه سری فایل متنی دانلود کردم ولی نوشته عجیب غریب به جاش تو کامپیوترم باز میشه
یکی بهم بگه این فایل ها چه طور باز میشه:cry:
خیلی به اون اطلاعات نیاز دارم please help me

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام help
من یه سری فایل متنی دانلود کردم ولی نوشته عجیب غریب به جاش تو کامپیوترم باز میشه

سلام رضا جان
اگه می تونید فایل رو Upload کنید تا بهتر بتونیم کمکتون کنیم.

arsam313

عضو جدید
سلام
دوستام هم چیزی بلد نیستن که بخوان اشکالامو برطرف کنن در یه حدیم تقریبا
من هیچ کس و ندارم جوابمو بده این فصل از کتابم هیچ پیش زمینه ای ازش ندارم چون تو دبیرستان نداشتیمش
کتاب هم خیلی مبهم نوشته

سلام دوست عزیز,سوالتو بپرس چون باید بدونیم فصل 4 درباره ی چیه؟ اما اونجایی رو که نفهمیدی بنویس;)

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام help

سلام
احتمالا متنی که دانلود کردید بصورت هش شده یا رمزشده هست. بهتره آپش کنید اینجا تا بتونیم ببینیم میشه براتون کاری کرد یا نه.
موفق باشید

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام
بجز مشبکه ها، در ترتیب جزئی و جبر بول تا جایی که بلد باشم کمکت می کنم.
موفق باشید

بالا