سوالات و مشکلات و درخواست های خود را فقط اینجا مطرح کنید

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

من یک پورتابل درایو دارم و فلش مموری...میخواهم بدانم آیا راهی هست که قفل یا پسووردی را تعریف کنم تا هر کسی از راه رسید درایو من را برندارد و در سیستم خودش هر چی دارم و ندارم را چک کند ؟

سلام.

قویترین پسوردی که میتونین بگذارین این هست که بگذارین داخل کمد یا گاو صندوق . و درش رو هم کلید کنین.

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
من ترم2 ام وپیام نور میخونم
به گزارش کارآزمایشگاه فیزیک1 شدیدا محتاجم میشه کمکم کنید
قبلا ام درخواست دادم وجواب گرفتم ولی مال دانشگاه سراسری بوده وبه کارم نیومده
خواااااااااااااااااااهش .............کمکم کنید من تازه واردم هیچیم بلد نیستم کمک .........کمک..........کمک...........:cry::confused::gol:

دوست عزیز شما گزارش کار می خواهید .. این یعنی شما باید برید آزمایشگاه و دوره بگذرونین و کار یاد بگیرین و کارتون رو ثبت کنید

اصلا گزارش کار آزمایشگاه ها با هم فرق میکنه و حتی اگر سر فصل هم یکی باشه ممکنه استاد از ده تا کار ممکنه به شما سه تا کار رو بده .. پس کسی نمیدونه استادتون به شما چی درس داده و چی میخواد
آخه مگه میشه گزارش کار یه نفر دیگه رو برد .. ؟!!

باور کنید این راهش نیست .. حداقل بگید چه نوع کاری ازتون خواسته و خودتون چیکارا کردین

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
از متخصصین محترم یک سئوال دارم
من یک پورتابل درایو دارم و فلش مموری...میخواهم بدانم آیا راهی هست که قفل یا پسووردی را تعریف کنم تا هر کسی از راه رسید درایو من را برندارد و در سیستم خودش هر چی دارم و ندارم را چک کند ؟

لطفأ اگر کسی از شما راهی دارد به من اطلاع دهد ممنون (گذاشتن ایمیل در پستها ممنون است)

می تونید از برنامه های USB Secure و یا USB crypt یا ... اسفاده کنید
راحت گیر میاد برای Download

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
دستور کار آزمایشگاه رو میخوای یا گزارش کار؟
دستور کار رو که کتابفروشی ها دارن.همونجا که کتاب فیزیک ۱ رو گرفتی دستور کار آزمایشگاه رو هم داره.
اما اگه گزارش کار میخوای که شدیدا در اشتباهی.گزارش کار یعنی چی؟ یعنی تو رفتی توی آزمایشگاه،استاد یه آزمایش رو بهت یاد داده که انجام بدی،تو هم با دستگاه ها انجام دادی و یه نتایج واقعی و اختصاصی گرفتی.واقعی یعنی نتایج عدد یا یه مشاهده‌ی طبیعیه.اختصاصی هم یعنی هر کس با کس دیگه فرق میکنه.گروه الف یه نتیجه گرفته و گروه ب یه نتیجه‌ی دیگه.
تو توی آزمایشگاه چیکار کردی پس؟ آزمایش نکردی؟؟

SN20

عضو جدید
من ترم2 ام وپیام نور میخونم
به گزارش کارآزمایشگاه فیزیک1 شدیدا محتاجم میشه کمکم کنید
قبلا ام درخواست دادم وجواب گرفتم ولی مال دانشگاه سراسری بوده وبه کارم نیومده
خواااااااااااااااااااهش .............کمکم کنید من تازه واردم هیچیم بلد نیستم کمک .........کمک..........کمک...........:cry::confused::gol:

دوستان یه سری توضیح ها گفتن..
حالا من کامل ترش میکنم
شاید منظور شما نحوه نوشتن آزمایش هست..:)
برای نوشتن آزمایش به این ترتیب مینویسید.
1.عنوان آزمایش
2.هدف آزمایش
3.وسایل و مواد آزمایش
4.شرح آزمایش
5.نتیجه گیری
6.پاسخ به سوالات و نتیجه ابدایی برای آزمایش

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
سلام سايت گلستان پيام نور تو سيستم من باز نميشه
سرعت اينترنتم 512 است
لطفا راهنمايي كنيد
البته به زبان ساده
من مهندسي كشاورزي خوندم نه كامپيوتر

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
سلام
سايت گلستان تو سيستم من باز نميشه
سرعت اينترنتم 512 است
لطفا به زبان ساده راهنمايي كنيد مشكلم حل بشه
من كشاورزي خوندم
ممنون

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی
یه سوال داشتم؟! هزینه ی خرید ویندوز7 و visual به صورت اورجینال حدودا" کسی میدونه چقد میشه؟
اگه ویندوز اورجینال باشه دیگه نرم افزارهای کپی رو نمیشه رو سیستم نصب کرد؟ اگه نه! حدودا" هزینه ی نرم افزارای دیگه که اغلب رو سیستم نصب میشه چقد میشه؟
ممنون.

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همگی
یه سوال داشتم؟! هزینه ی خرید ویندوز7 و visual به صورت اورجینال حدودا" کسی میدونه چقد میشه؟
اگه ویندوز اورجینال باشه دیگه نرم افزارهای کپی رو نمیشه رو سیستم نصب کرد؟ اگه نه! حدودا" هزینه ی نرم افزارای دیگه که اغلب رو سیستم نصب میشه چقد میشه؟
ممنون.

سلام

windows 7 سه نسخه داره از 110 دلار اینا شروع می شه تا 350 دلار حدودا فکر می کنم
منظورتون از visual چیه؟

چرا می شه نصب کرد مشکلی نداره . چند ملیونی باید برای خرید نرم افزار های اورجینال بذارید کنار ، البته بستگی به برنامه ها داریم ، برنامه 40 دلاری داریم ، 2000 دلاری هم داریم :D

Drago

کاربر ممتاز
سلام به همگی
ممنون.
این واسه ویندوز :
http://windows.microsoft.com/en-US/windows7/products/compare
این واسه ویژوال استودیو :
http://www.microsoft.com/visualstudio/en-us/products/2010-editions/product-comparison
روی ویندوز اورجینال نرم افزار کپی هم نصب میشه.
نرم افزارهایی که اغلب روی سیستم نصب میشه؟ یعنی چی؟ مثلا آفیس نسخه دانشجوییش ۱۰۰ دلار میشینه،نسخه حرفه ای ۳۰۰ دلار. (اپن آفیس همین امکاناتو رایگان میده)
فتوشاپ یه چیزی نزدیک ۲۰۰ دلار میشینه. (GIMP امکانات کمتر،اما کافی رو رایگان میده)
نرم افزارهای دیگه هم قیمتشون رو میتونی از اینترنت پیدا کنی،رقیب های رایگان هم هست!!

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
چرا من هرچی رمز آی دی وارد میکنم تو یاهو اصلا میلم باز نمیشه میگه دردسترس نیست
اصلا نمیتونستم میل بسازم یکی دیگه برام ساخت
مشکل کجاست؟؟
من ویاهو دعوامون شده؟؟:D

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
چرا من هرچی رمز آی دی وارد میکنم تو یاهو اصلا میلم باز نمیشه میگه دردسترس نیست
اصلا نمیتونستم میل بسازم یکی دیگه برام ساخت
مشکل کجاست؟؟
من ویاهو دعوامون شده؟؟:D

یاهو رو از بیخ و بن پاک کنید هیچ اثری ازش نمونه
مودم ADSL تون رو هم ریست کنید

یاهو رو دوباره نصب کنید ببینید می شه یا نه

قبل از اینه اگر فیلتـر شن مثل ساکـس یا ... دارید استفاده کنید با اینا می تونید یاهو sign in بشید

kamelia_ch

عضو جدید
سلام من یک تازه وارد هستم اگر امکانش هست به من کمک کنید تا در مورد اقتصاد خورد بتونم موضوعی پیدا کنم رشته من کشاورزی باتشکر:(

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز

یاهو رو از بیخ و بن پاک کنید هیچ اثری ازش نمونه
مودم ADSL تون رو هم ریست کنید

یاهو رو دوباره نصب کنید ببینید می شه یا نه

قبل از اینه اگر فیلتـر شن مثل ساکـس یا ... دارید استفاده کنید با اینا می تونید یاهو sign in بشید

مرسی
حالا اینایی که گفتین کدوم قسمت باید برم انجام بدم
لطفا توضیح بیشتری بدید من زیاد وارد نیستم
سپاس

Drago

کاربر ممتاز
سلام من یک تازه وارد هستم اگر امکانش هست به من کمک کنید تا در مورد اقتصاد خورد بتونم موضوعی پیدا کنم رشته من کشاورزی باتشکر:(
https://www.google.com/search?sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=اقتصاد+خرد

مرسی
حالا اینایی که گفتین کدوم قسمت باید برم انجام بدم
لطفا توضیح بیشتری بدید من زیاد وارد نیستم
سپاس
این که "زیاد وارد نیستم" اصلا بهانه‌ی خوبی نیست،وارد شو (یاد بگیر).
اما کارایی که امیر گفت،به ترتیب :
  • یاهو رو از بیخ و بن پاک کن : یا توی منوی استارت (All programs) قسمت یاهو (احتمالا مسنجر) رو میبینی که ممکنه یه گزینه برای Uninstall داشته باشه.اگه نبود از Control Panel و قسمت Add/remove programs میتونی پیداش کنی و پاکش کنی.
  • ریست کردن مودم ADSL هم چند راه داره،یا میتونی خاموش روشن کنی،یا یه سوراخی پشتش هست با یه چیز نازک دکمه داخلشو فشار بدی،یا از تنظیماتش ری‌استارت رو انتخاب کنی.
  • نصب کردن یاهو (احتمالا مسنجر منظوره) هم که خب اگه CD یا DVD هست یا دانلود کردی،خلاصه هرجوری که هست فایل Setupاش رو داری دیگه،کلیک میکنی نصب میکنی.
  • فـیلترشکن هم که دیگه هیچی.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقایون امیر ها :D . بگید که بعد دیفالت ریست مودم , باید مودم رو دوباره کانفیگ کنن. احتمالا اگه بلد نباشن اینترنتشون قطع میشه و 10.15 هزار تومان خرج باید کنن بگن پشتیبان بیاد براشون انجام بده.

یاهو مسنجر رو هم باید سرچ کرد. یه چند تا فایل تو پوشه ویندوز و ... هم هست که اونا هم باید پاک بشه.

آخرین ویرایش:

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

سلام دوست عزیز :gol:

علاوه به بر سرچ در گوگل بهتره درخواستتون رو در تالار مرتبط مطرح کنید :gol:

تالار مهندسی کشاورزی/اقتصاد کشاورزی

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این واسه ویندوز :
http://windows.microsoft.com/en-US/windows7/products/compare
این واسه ویژوال استودیو :
http://www.microsoft.com/visualstudio/en-us/products/2010-editions/product-comparison
روی ویندوز اورجینال نرم افزار کپی هم نصب میشه.
نرم افزارهایی که اغلب روی سیستم نصب میشه؟ یعنی چی؟ مثلا آفیس نسخه دانشجوییش ۱۰۰ دلار میشینه،نسخه حرفه ای ۳۰۰ دلار. (اپن آفیس همین امکاناتو رایگان میده)
فتوشاپ یه چیزی نزدیک ۲۰۰ دلار میشینه. (GIMP امکانات کمتر،اما کافی رو رایگان میده)
نرم افزارهای دیگه هم قیمتشون رو میتونی از اینترنت پیدا کنی،رقیب های رایگان هم هست!!

سلام
نرم افزارایی که اغلب نصب میشه مثل babylon ,nero, kmplayer و آفیس و آنتی ویروسی ها مثل نود و...!(منظورم نرم افزارایی بود که بیشتر کاربرا ازش استفاده میکنن)
ممنون

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

sangirl

عضو جدید
سلام
واسه درس مدیریت کنترل پروژه دنبال :
"استفاده از مراحل چرخه ی حیات پروژه در مثالی تجاری "
میگردم
دوستان ایده ای واسه مثال تجاری دارین کمکم کنید ؟

سعید کریمی

عضو جدید
از کی تاحالا روتر و کامپیوتر رو با کابل کراس بهم وصل میکنند و ما بیخبر بودیم؟
مگه کراس ماله هم شکلها و استریت برا غیر همنام ها نبود؟

یه چیزی که من تو packet tracer باهاش مواجه شدم ... که البته تو فیلمای یوتیوب هم که گرفتم اینجوری بود!!!

حالا نمیدونم شاید من باز خنگ شدم .....

عکسش
ine..jpg

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
از کی تاحالا روتر و کامپیوتر رو با کابل کراس بهم وصل میکنند و ما بیخبر بودیم؟
مگه کراس ماله هم شکلها و استریت برا غیر همنام ها نبود؟

یه چیزی که من تو packet tracer باهاش مواجه شدم ... که البته تو فیلمای یوتیوب هم که گرفتم اینجوری بود!!!

حالا نمیدونم شاید من باز خنگ شدم .....

عکسش

:D

مهندس اون زمان گذششششششت :D

دیگه مهم نیست از چه کابلی برای اتصال استفاده می کنید (البته توی Device های امروزی)

Device های امروزی خودشون کانال Send و Receive رو تنظیم می کنن و تشخصی می دن و از این نظر مشکلی پیش نمیاد

قبلا مثلا می خواستی دو تا سوییچ را trunk کنی اگر کابل ها strait بودن ، interface ها up نمی شدن اما دیگه توی سوییچ های جدید اینطوری نیست

سعید کریمی

عضو جدید

:D

مهندس اون زمان گذششششششت :D

دیگه مهم نیست از چه کابلی برای اتصال استفاده می کنید (البته توی Device های امروزی)

Device های امروزی خودشون کانال Send و Receive رو تنظیم می کنن و تشخصی می دن و از این نظر مشکلی پیش نمیاد

قبلا مثلا می خواستی دو تا سوییچ را trunk کنی اگر کابل ها strait بودن ، interface ها up نمی شدن اما دیگه توی سوییچ های جدید اینطوری نیست

آره دقیقا.
که این حالت هم یه اسمی داره ( همین که مهم نیست چه کابلیو بزنی)
برا همین خب همه دیگه کابلاشون بین همه دیوایسها استریت میزنند و دیگه بقیه اش با خدا.
ولی همینجا من اگه این کابل کراس رو تبدیل کنم به همون حالت استانداردش یعنی استریت ارتباط قطع میشه. اینجاست که آد م نمیدونه قسم حضرت ابولفضل رو قبول کنه یا دم روباه.
باور میکنی همین مورد 2 روزه منو الاف کرده بود و نمیدونستم باید چیکار کنم؟ خیلی پیچیده شده

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آره دقیقا.
که این حالت هم یه اسمی داره ( همین که مهم نیست چه کابلیو بزنی)
برا همین خب همه دیگه کابلاشون بین همه دیوایسها استریت میزنند و دیگه بقیه اش با خدا.
ولی همینجا من اگه این کابل کراس رو تبدیل کنم به همون حالت استانداردش یعنی استریت ارتباط قطع میشه. اینجاست که آد م نمیدونه قسم حضرت ابولفضل رو قبول کنه یا دم روباه.
باور میکنی همین مورد 2 روزه منو الاف کرده بود و نمیدونستم باید چیکار کنم؟ خیلی پیچیده شده
مگه داری برای CCIE آماده می شی؟ :D

اینایی که می گی همش مباحث CCNA هست ، CCNP و ببینی چی می گی پس؟ :D

fazel2000

عضو جدید
خوشه بندی سلسله مراتبی و افراز

خوشه بندی سلسله مراتبی و افراز

سلام
میشه در مورد خوشه بندی سلسله مراتبی و افراز توضیح دهید و برای هر کدام مثالی بزنید
با تشکر

Drago

کاربر ممتاز
سلام
واسه درس مدیریت کنترل پروژه دنبال :
"استفاده از مراحل چرخه ی حیات پروژه در مثالی تجاری "
میگردم
دوستان ایده ای واسه مثال تجاری دارین کمکم کنید ؟
توی خود کتاب مدیریت پروژّ یه مثال فانتزی در مورد فرشته های نمیدونم چی‌چی نبود؟
مثلا میتونی یه سیستم ERP رو درنظر بگیری.اولین گام چیه؟

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه
برای گذاشتن اشکال مختلف در فایلهای گرافیکی باید چی کنم؟
مثلا بخوام یه ماهی بکشم!
با ویژوال کار میکنم open bgi
پیشرفته تر از open bgi چی هست؟ کسی پیشنهادی داره؟

بالا