سوالات و درخواست های راهنمایی در مسائل شغلی مهندسی شیمی

سوالات و درخواست های راهنمایی در مسائل شغلی مهندسی شیمی

• مجموع رای دهندگان
    337

daruish

عضو جدید
با سلام
من تو دانشگاه آزاد ماهشهر شركت كردم و در رشته مهندسي شيمي فرايند رتبه 61 آوردم با تراز 5811
آخرين رتبه 30 و تراز اخرين نفر 6200 بوده
آيا امكانش هست من تو تكميل ظرفيت اول قبول بشم ؟
با تشكر

nicenet1369

عضو جدید
فقط همین!

فقط همین!

من تنها اطلاعاتی که دارم اینه که قیمت 6 مرحله آزمون حضوریش 225000 تومنه پول خون باباشونو میخوان !!!!
برای مهندسی شیمی بهترین آزمون پارسه
برای پلیمرم مدرسان شریفه
اگه کسی نظز دیگه داره بگه

VASPORGAN

عضو جدید
کتابهای مدرسان شریف به درد ارشد مهندسی شیمی میخورند؟؟

کتابهای مدرسان شریف به درد ارشد مهندسی شیمی میخورند؟؟

سلام بچه ها .این کتابهای مدرسان شریف واسعه ارشد مهندسی شیمی خوبه ؟؟؟؟؟//

panjareh_hossein

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام اونجوری که بچه ها نظر دادن نظر اکثریت روی راهیان ارشد هست
من خودم راهیان ارشد میخونم و از بچه های ارشد هم پرسیدم میگن واسه ازاد راهیان ارشد خوبه توی هر درسی بعضی از مولفین خوبن تو ریاضی مهندسی کریمی خوبه که مال این دو انتشاراتی نیست یا رشیدیان

farshadiv

عضو جدید
سلام

سلام

سلام
بد نیست .بیشتر به پژوهشگاه شبیه تا دانشگاه .
بخش پژوهشیش قوی تر از آموزشیه. یکم ناشناخته است مدرکش.
در کل بد نیست.

aminkhan

عضو جدید
گویا اصفهان کلا اساتید شون مریض تشزیف دارن و در عوض تهران کلا گلاب تشریف دارند.این دلیلی برای برتر بودن تهران بر اصفهان وگرنه خرج و هزینه تهران خیلی بالاتره.......
از هرکی پرسدم میگن اصفهان اساتیدش عقده ای هستن نمیدونم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟درصورتی که من همیشه حس خوبی نسبت به اصفهان و اصفهانی ها داشتم،جوری گفتند که دیگه هر وقت مسیرم بیوفته اونور سریع اصفهانو رد کنم و اصلا شایدم راه و جاده هم عوض کنم!!!!!!!

صادق شهابی

عضو جدید
سلام.
آقا بین طراحی فرایند دانشگاه زاهدان و مالک اشتر کدومش بهتره؟
واسه تکمیل ظرفیت هم فقط دانشگاه مالک اعلام کرده.

hoodi

عضو جدید
سلام.آقا بین طراحی فرایند دانشگاه زاهدان و مالک اشتر کدومش بهتره؟واسه تکمیل ظرفیت هم فقط دانشگاه مالک اعلام کرده.
این مالک اشتر، فکر کنم یه جورایی تو مصاحبه گیر باشند. و تا اون جایی که میدونم تا دین زندگی و همه چیز آدم رو در میارند و در نهایت فکر خارج از ایران هم باید از سرت بندازی.. تو متن اصلی آخرین قطعنامه تحریم ها ، اسم دانشگاه صنعتی مالک اشتر هم است..

daneshjoo1368

عضو جدید
ارشد

ارشد

سلام هر كي براي ارشد 91 ميخاد بخونه بگه چه گرايشي ميخاد بخونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

???zendegi

عضو جدید
سلام دوست عزیز من خودم از آزمون و کتابای تست مدرسان استفاده میکنم نکات رو خوب بیان کرده و تستای بیشتری نسبت به پارسه داره.یه کتاب جامع هم از کنکور 75 به بعد داره که جواب تستاش کامل و جامع توضیح داده.وتوی آزمون هاش تله ها یی که توی تست هست رو مشخص میکنه که خیلی کارسازه.ولی مثل بقیه موسسه ها همه کتاباش 100٪نیست بهترینش گلچین کتابای خوب از چند تا موسسه هست.موفق باشید

daneshjoo1368

عضو جدید
سلام دوستان ارشدي

سلام دوستان ارشدي

سلام دوستان خسته نباشين شما ميخايين چه گرايشي براي ارشد رشته مهندسي شيمي شركت كننيد؟

k_siroos

مدیر بازنشسته

پیوست ها

• 123.rar
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 0

sareh-122

عضو جدید
سلام دوست عزیز من خودم از آزمون و کتابای تست مدرسان استفاده میکنم نکات رو خوب بیان کرده و تستای بیشتری نسبت به پارسه داره.یه کتاب جامع هم از کنکور 75 به بعد داره که جواب تستاش کامل و جامع توضیح داده.وتوی آزمون هاش تله ها یی که توی تست هست رو مشخص میکنه که خیلی کارسازه.ولی مثل بقیه موسسه ها همه کتاباش 100٪نیست بهترینش گلچین کتابای خوب از چند تا موسسه هست.موفق باشید

من دنبال یک کتاب خوب برای ریاضی می گردم که به درد کنکور بخوره مدرسان شریف خوبه؟

sareh-122

عضو جدید
ممنون از پاسختون به نظرتون به درد می خوره ؟تست هم زیاد داره یا بیشتر توضیح داره؟

nicenet1369

عضو جدید
ممنون از پاسختون به نظرتون به درد می خوره ؟تست هم زیاد داره یا بیشتر توضیح داره؟

من خودم اگه بخوام کتاب ریاضی مهندسی بخرم میرم کتاب مهندس کریمی انتشارات نصیر میگیرم

تست و توضیح مدرسانم متناسبه

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ارشد91

ارشد91

سلام من بدون گرایش رو ترجیح میدم و فرایند و جداسازی تو اولویتهای بعدیم هستن . حالا خیلی بهش فکر نمیکنم رو درس بیشتر تمرکز میکنم.امیدوارم همتون به خواستتون برسین.:smile:

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ارشد

ارشد

سلام من بدون گرایش رو ترجیح میدم و فرایند و جداسازی تو اولویتهای بعدیم هستن . حالا خیلی بهش فکر نمیکنم رو درس بیشتر تمرکز میکنم.امیدوارم همتون به خواستتون برسین.:smile:

mehdi_petro

عضو جدید
کاربر ممتاز
كمك فوري در زمينه كنكور كارشناسي ارشد مهندسي شيمي

كمك فوري در زمينه كنكور كارشناسي ارشد مهندسي شيمي

با عرض سلام خدمت همه ي دوستان من ميخوام رشته مهندسی شیمی بیو تکنولوژی واسه رشته دوم (شناور) واسه ارشد امتحان بدم اما چون رشتم گاز و پاليشه نميدونم واسه درس ميكروبيولوژي و بيوشيمي عمومي چه كتابي و چه منبعي رو بخونم كه تو اين فرصت باقي مونده حداقل يه درصدي تو كنكور بزنم و سفيد نزارم

خواهش ميكنم اگه كسي اطلاعاتي داره كمكم كنه

آخرین ویرایش:

mehdi_petro

عضو جدید
کاربر ممتاز
يكي پيدا نميشمه جواب منو بده

كدوم انتشارات كتابي در زمينه بيوشيمي و ميكروبيولوژي واسه ارشد دارند؟؟؟؟؟؟

pingulii

عضو جدید
ترتیب پاسخ گویی به دروس در امتحان ارشد

ترتیب پاسخ گویی به دروس در امتحان ارشد

سلام بچه ها میخواستم بدونم شما به چه ترتیبی درسارو توی کنکور جواب میدید و بر چه اساسی؟

بالا