سوالات و درخواست هاي درسي سازه های آبی (ﺗﺄﺳﻴﺴﺎﺕ آبیاری) فقط در اینجا مطرح شود

سوالات و درخواست هاي درسي سازه های آبی (ﺗﺄﺳﻴﺴﺎﺕ آبیاری) فقط در اینجا مطرح شود

• کارشناسی ارشد سازه های آبی روزانه سراسری

رای: 4 80.0%
  • کارشناسی ارشد عمران آب دانشگاه آزاد

رای: 1 20.0%

• مجموع رای دهندگان
    5
  • نظرسنجی بسته .

bayan20

عضو جدید
من دانشجوی دانشگاه بوعلی سینای همدانم، ارشد سازه رو جدیدآ آوردن ولی از نظر اساتید ضعیفه نمیخوام همین جا بمونم، به نظرم شهر دیگه مثه اصفهان یا شیراز از همدان خیلی بهتره ... ضمنا با شرط معدل همین دانشگاه خودم منو میپذیرفت، اگه قرار بود اینجا بمونم خب کنکور نمیدادم :smile:

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
من دانشجوی دانشگاه بوعلی سینای همدانم، ارشد سازه رو جدیدآ آوردن ولی از نظر اساتید ضعیفه نمیخوام همین جا بمونم، به نظرم شهر دیگه مثه اصفهان یا شیراز از همدان خیلی بهتره ... ضمنا با شرط معدل همین دانشگاه خودم منو میپذیرفت، اگه قرار بود اینجا بمونم خب کنکور نمیدادم :smile:

اشکال نداره
پس بین اصفهان یا شیراز هرکدوم به خونت نزدیکتره رو برو
البته شیراز و اصفهان دکتری سازه آبی ندارن!!

atefeht

عضو جدید
سلام
من جزوه ای می خواستم در مورد هیدرودینامیک فوررررررررررررررررررری. مرسی

atefeht

عضو جدید
سلام
میشه منابعی در ارتباط با طراحی کانال های پایدار معرفی کنید؟ تا حد امکان معتبر.

tero

عضو جدید

شما کنکور ارشد دادی و منتظر جوابی؟ یا دانشجوی ارشدی؟

saeedy212

عضو جدید
درخواست كاتالوگ دريچه هاي نيرپيك

درخواست كاتالوگ دريچه هاي نيرپيك

سلام ، از دوستان خواهش ميكنم كه در مورد به دست آوردن كاتالوگهاي كامل شركت نيرپيك (دريچه هاي نيرپيك، انواع مدول و انواع آميل و آويل و آويس) كمكم كنيد يا اگه داريد ممنون ميشم در اختيارم قرار بديد ، احتياج فوري دارم.
با تشكر

ab 84

عضو جدید
منحنی فرمان

منحنی فرمان

سلام دوستان عزیز

ببخشید من میخواستم بدونم منحنی فرمان یک سد دقیقا شامل چه اطلاعاتی از سد میشه؟

ممنونم

ab 84

عضو جدید
سلام دوستان عزیز

ببخشید من میخواستم بدونم منحنی فرمان یک سد دقیقا شامل چه اطلاعاتی از سد میشه؟

ممنونم

• Like
واکنش ها: n30e

bayan20

عضو جدید
سلام و عرض ادب خدمت دوستان گل و نازنینم

یه سوال از محضر شریف تون داشتم: راستش برای خرید کتاب عازم نمایشگام. بنظر شما چه کتاب هایی برای ارشدم خریداری کنم؟ ضمنا قراره تا 20 روز دیگه جوابه ارشدم بیاد ...

• Like

bayan20

عضو جدید
سلام بر همگی
اینجا کسی هست که یک فایل پاور پوینت (کامل) در رابطه رشته خودمون داشته باشه؟ برا سمینارم میخوام
:(

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
سلام بر همگی
اینجا کسی هست که یک فایل پاور پوینت (کامل) در رابطه رشته خودمون داشته باشه؟ برا سمینارم میخوام
:(

سلام دوست عزیز
یه پاورپوینت عالی دارم که البته انگلیسیه ولی خیلی خوبه
حجمش زیاده واسه همین آپلودش نکردم
اینو تو گوگل سرچ کن دانلودش کن
واقعا عالیه
Design_of_hydraulics-Water_Structures
تونستم لینک دانلودشو برات میذارم

• Like

ab 84

عضو جدید
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]سلام
برای
یک منطقه با داشتن آمار بارندگی (دبی) یا
مخزن سد چطور می توانیم توسط نرم افزار
gis نمودار سطح حجم ارتفاع را رسم کنیم ؟
[/FONT]

• Like

asali70

عضو جدید
سلام بچه ها. من دانشجو ترم 6 مهندسی آبم. تصمیم گرفتم واسه ارشد سازه بخونم اما دودلم. میشه کمکم کنید؟؟؟!!!:(

miti2020

عضو جدید
بنظرمن کتابا سری عمران خوبن برا هیدرولیک خاک کتاب گاج برا هیدرولوژی امین علیزاده برا ریاضی کیوان سیفی سازه بیرامی و هرچی منابعتو بیشتر کنی تو سازه بهتره چون یکوچولو پراکندگی داره مطالبش من دوتا کتاب خوندم یکیش تست تالیفی بود و یکیش بیرامی و البته جزوه برا سیالاتم ساسان افشاری و از همه مهمتر تستهای کنکورهای گذشته بخصوص دو سه سال قبل موفق باشی:)

f.sadeghi

عضو جدید
برا رشته مهندسی آب و به خصوص گرایش سازه های ابی موسسه ای نیست که آزمون و یا کلاس ویا جزوات لازمرو در اختیار دانشجو ها قرار بده:(
من امسال قراره تو این گرایش کنکور بدم ولی هنوز برا ساختمان های توزیع و انتقال نه کتاب خوبی میشناسم و نه نمونه سوالای ارشدشو دارم اگه در این مورد اطلاعاتی دارین لطفاً کمکم کنید. خواهش می کنم کنکور داره نزدیک میشه!!!!!!!!!!!

من فارغ اتحصیل ارشد سازه های ابی دانشگاه تربیت مدرس هستم . ولی در حال حاضر بیکارم . به نظرم وقتتو تو این رشته نذار چون یه جورایی معلقه نه عمرانی ها ما رو قبول دارن نه کشاورزی ها .

ermiya87

عضو جدید
من هم با نظر دوستمون موافقم متاسفانه رشته سازهای آبی سرفصل دروس بچهای عمران آب را داره ولی اسم کشاورزی را یدک میکشه برای ورود به بازار کار برای غیر شاغلین عمرانیها قبولشون ندارن ودرمحدوده کارای کشاورزی چون بیشتر بعنوان بهره بردار عمل میکنن این رشته تعریفی نداره

n.taranom

عضو جدید
سوالات درسی

سوالات درسی

اگر جواب رو میدونید، لطفاً بگید ...

:que:چرا دقیق ترین مدل سازی اطراف عدد فرود یک است؟(چرا هر چقدر از عدد فرود یک دورتر شویم دقت کمتر می شود؟)

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
اگر جواب رو میدونید، لطفاً بگید ...
:que:چرا دقیق ترین مدل سازی اطراف عدد فرود یک است؟(چرا هر چقدر از عدد فرود یک دورتر شویم دقت کمتر می شود؟)

سلام دوست عزیز سوالتون اصلا مفهوم نیست
اگه امکان داره یکم بیشتر توضیخ بدید و سوالتونو واضح تر بپرسید تا شاید بتونیم کمکتون کنیم

و درضمن بخاطر یه سوال که تاپیکشم هست دوتا تاپیک درست نمیکنن!!!

ممنون

n.taranom

عضو جدید
سلام دوست عزیز سوالتون اصلا مفهوم نیست
اگه امکان داره یکم بیشتر توضیخ بدید و سوالتونو واضح تر بپرسید تا شاید بتونیم کمکتون کنیم

و درضمن بخاطر یه سوال که تاپیکشم هست دوتا تاپیک درست نمیکنن!!!

ممنون

سلام
OK، حواسم به این تاپیک نبود
سوال مربوط به مدل های فیزیکی و هیدرولیکی است

فکر کنم کاملترش اینطوریه :
:que: چرا در مدلسازی بر اساس عدد فرود، دقیقترین مدلسازی اطراف عدد فرود یک است و هر چه قدر از عدد فرود یک دورتر شویم دقت کمتر میشود؟

یک سوال دیگه هم داشتم:
:que: چرا در مدلسازی بر اساس عدد رینولد، باید به مدل و نمونه ی اصلی نیروی یکسانی وارد شود؟

aa66

عضو
سلام!
اگر با استفاده از سرویس جست و جوی عکس گوگل یه جست و جو بکنید، تو فضای وب کلی عکس از انواع culvert هست.
عکس خاصی مد نظرتونه؟