سوالات و آموزشهای مربوط به (Autodesk Land Desktop 2009-10-11)رواینجا مطرح کنید!!

jamali.unes

عضو جدید
آموزشAutoCad Land Desktop و ادامه آموزش توتال لایکا سری 702

آموزشAutoCad Land Desktop و ادامه آموزش توتال لایکا سری 702

با سلام به دوستان گرامی ادامه آموزش توتال لایکا سری 702 و همچنین آموزشAutoCad Land Desktop:child:

پیوست ها

• leica702.pdf
    128.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • land_training2.pdf
    1.7 مگایابت · بازدیدها: 4

ARMITAG

عضو جدید
سوال در مورد نصب لند وسیویل 2009

سوال در مورد نصب لند وسیویل 2009

سلام به دوستان عزیز.
یک سوال نرم افزاری .
لند دسکتاپ 2009 رونصب کردم سیویل دیزاین رو نداره .ایا باید سیویل جداگانه نصب کنم یا نرم افزارم (لند دسکتاپ2009) ناقصه؟لطفا هر کی میدونه جواب بده.
باتشکر

مجتبی اس

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز.
یک سوال نرم افزاری .
لند دسکتاپ 2009 رونصب کردم سیویل دیزاین رو نداره .ایا باید سیویل جداگانه نصب کنم یا نرم افزارم (لند دسکتاپ2009) ناقصه؟لطفا هر کی میدونه جواب بده.
باتشکر
اشکال از نرم افزارته چون اگه درست نصب بشه باید تو منوهاش باشه

bluer 89

عضو جدید
اگر نرم افزارت مشکل نداشته باشه تو مرحله نصب،نصب design هم تیک داره ممکنه تو نصب تیکشو نزده باشی یا....!

rasoul2023

عضو جدید
اگر نرم افزارت مشکل نداشته باشه تو مرحله نصب،نصب design هم تیک داره ممکنه تو نصب تیکشو نزده باشی یا....!

سلام دوست عزیز :

مشکل نه مال طرز نصب کردنته و نه مال اینکه سیویل دیزاین را جدا نصب کردن !!! بسته نرم افزاری که شما دارید Auto cad land Civil sourvey complate نیست . نسخه که گفتم را تهیه کنید . در نهایت باید بعد از نصب این باشه AutoCAD Civil 3D Land Desktop Companion 2009 . موفق باشید .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

مجتبی اس

عضو جدید
سلام دوست عزیز :

مشکل نه مال طرز نصب کردنته و نه مال اینکه سیویل دیزاین را جدا نصب کردن !!! بسته نرم افزاری که شما دارید Auto cad land Civil sourvey complate نیست . نسخه که گفتم را تهیه کنید . در نهایت باید بعد از نصب این باشه AutoCAD Civil 3D Land Desktop Companion 2009 . موفق باشید .
آقای مهندس توصیه میکنم انقد با اطمینان از چیزی که تجربه نکردین صحبت نکنین من شخصا بسته کامشو دارم که خودم به صورت موفقیت آمیز نصب کردم ولی دوستم از همین بسته به همین مشکلی که دوستمون برخورد کرد ه مواجه شد

rasoul2023

عضو جدید
سلام دوست عزیز شاید لحن نوشتنم بد بود میبخشید من در مورد هیچ چیزی با قطعیت حرف نمیزنم لااقل حرف قطعی زدن و اصرار روش برای یه نقشه بردار قابل قبول نیست جملاتم را تصحیح میکنم .

سلام به دوستان عزیز.
یک سوال نرم افزاری .
باتشکر

در صورتی که در مراحل نصب لند Custom نکردید و Civil Designe را از حالت انتخاب برای نصب خارج نکردید پک نرم افزارتون را عوض کنید و Auto cad land desktop companion 2009 کامل یعنی Civil Survey Version را نصب کنید . در ضمن دوست عزیز 2009 تا جایی که من میدونم Civil designe جدا برای نصب شدن نداره .

آخرین ویرایش:

ARMITAG

عضو جدید
سلام به دوستان گرامی از اظهارنظراتون استفاده کردم من فکر میکنم لند 2009ناقصه وکلا این ورژن بصورت کامل نیست چون حداقل من که پیدانکردم کاملشو.
لند2007نصب کردم کامل نصب شد وهیچ مشکلی نداره.
بازم ممنون از راهنماییتون.

آخرین ویرایش:

rasoul2023

عضو جدید
متاسفانه دانشجو توی لیست نداشت مهندس جان ، ما حالا حالا ها باید بدویم که بشه اسممون را بذارند مهندس .

سجاد بی

عضو جدید
اگر از فیلم و pdf اموزشی لند خسته شدین بیایین اینجا !

اگر از فیلم و pdf اموزشی لند خسته شدین بیایین اینجا !

برای خدمت گذاری به دوستان اگر کسی در بین این دوماه مشکلی واسش پیش اومد سوالشو مطرح کنن تا بتونم واسشون جواب رو از طریق وب کم بدم در ضمن به شما توصیه میکنم بعضی فایلهارو نخونید چون سر در گمتون میکنه .......... موفق باشید.........

ehsankaraj

عضو جدید
سلام ببخشید میخوام در صفحه ام مطلب بگذارم اما نمیتوانم یعنی بلد نیستم اگر امکان دارد راهنمایی فرمایید

مجتبی اس

عضو جدید
برای خدمت گذاری به دوستان اگر کسی در بین این دوماه مشکلی واسش پیش اومد سوالشو مطرح کنن تا بتونم واسشون جواب رو از طریق وب کم بدم در ضمن به شما توصیه میکنم بعضی فایلهارو نخونید چون سر در گمتون میکنه .......... موفق باشید.........
یعنی چی ؟

مجتبی اس

عضو جدید
منظورم اینه که وقتی به یک مشکلی برخورد کردید دیگه نرید 500 صفحه مقاله بخونید میتونید از من یا کسی دیگه در چند سطر یا چند تصویر جوابتو بگیری ............ حله .............
ولی من فکر میکنم لند دنیای بزرگیه در چند سطر نمیشه توضیحش داد ولی باز ممنون

سجاد بی

عضو جدید
ولی من فکر میکنم لند دنیای بزرگیه در چند سطر نمیشه توضیحش داد ولی باز ممنون

دوست عزیز اگر بخواهیم کل لند رو اموزش بدیم تو ایران کسی این کار رو نمیتونه بکنه در ضمن من گفتم فقط در جایی به مشکل بر خورد کردین میتونید روی ما حساب کنی ...فقط الان دنیای لند داره تموم میشه داریم دیگه میریم سوی سیویل 2012

ashkk

عضو جدید
دانلود نرم افزار نوشتین ولی خبری از خودش نیست؟
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Glad_Surveyor

عضو جدید
سوال در مورد Land یا AutoCAD

سوال در مورد Land یا AutoCAD

سلام دوستان؛ خسته نباشید

یه سوال دارم از نرم افزار Land یا خود AutoCAD .
ببینید مثلا ما یه روستا رو نقشه برداری کردیم و بعدش حالا می خوایم ترسیمش کنیم. بعد مثلا یه سری بلوک مثل تیر برق و تیر تلفن و
از این چیزا داریم که هر کدوم برای خودشون لایه جداگانه دارن.
می خواستم ببینم چطور میشه کاری کرد که وقتی که ما بلوک رو ایجاد می کنیم خودش اتوماتیک بره توی لایه مخصوص خودش و دیگه
احتیاجی نباشه که خودمون دوباره اون رو انتخاب کنیم و به لایه خودش تخصیص بدیم !؟

ممنون میشم راهنمایی کنید...

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
سلام دوستان؛ خسته نباشید

ببینید مثلا ما یه روستا رو نقشه برداری کردیم و بعدش حالا می خوایم ترسیمش کنیم. بعد مثلا یه سری بلوک مثل تیر برق و تیر تلفن و
می خواستم ببینم چطور میشه کاری کرد که وقتی که ما بلوک رو ایجاد می کنیم خودش اتوماتیک بره توی لایه مخصوص خودش و دیگه

با سلام

دوست من تا جایی که من اطلاع دارم اگه همون ابتدا که داری بلوک رو می سازی با لایه مورد نظر بلوک بکنی در هنگام درج و استفاده با همان لایه که ساخته شده درج میشه . .............

شما بهتر است در همون ابتدا یک لایه به بلوک مورد نظر اختصاص بدی تا در طول ترسیم راحت باشی ............... یا اینکه در انتها ویژگیهای لایه مورد نظر رو با انتخاب بلوک مربوطه اختصاص بدی..

مجتبی اس

عضو جدید
سلام دوستان؛ خسته نباشید

یه لایه واسه کارت تعریف کن ست کارنت کن حالا هر چی بکسب میره تو این لایه واسه هر لایه یه بار اینکارو بکنی ردیف میشه ازین به بعد دیگه هر چی میخوای رسم کنی لایه مورد نظرو ست کن که بره تو همون لایه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Glad_Surveyor

عضو جدید
سلام دوستان؛ خسته نباشید

یه لایه واسه کارت تعریف کن ست کارنت کن حالا هر چی بکسب میره تو این لایه واسه هر لایه یه بار اینکارو بکنی ردیف میشه ازین به بعد دیگه هر چی میخوای رسم کنی لایه مورد نظرو ست کن که بره تو همون لایه

من درست متوجه نشدم. ببینین ما داریم نقاطی که توی لند فراخوانی کردیم رو از روی کروکی به همدیگه وصل می کنیم. مثلا 20 تا نقطه کنار هم
هستش که دوتاش تیر برقه سه تاش تیر تلفنه یکی هم ایستگاهه بقیه هم در و دیوارها هستن ! خب هر کدوم از اینا باید بره توی لایه خودش. من
همیشه لایه دیوارها رو کارنت می کنم و بعد از اون واسه هر بلوکی که ترسیم می کنم دستی و تک به تک باید اونا رو توی لایه خودشون بفرستم !
حالا نمی دونم شما چطوری می گین ! فک کنم مهندس مجتبی منظورشون اینه که مثلا برای بلوک در، برم توی لایه که مخصوص در هست. بعد بلوک رو بسازم. بعد از این به بعد توی هر لایه ای باشم اون بلوک در رو بزنم خودش میره توی لایه در ! ولی آخه ما معمولا بلوک ها رو کپی می کنیم ! چطوری
میشه یعنی !؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا