### سوالات، درخواستها و مشكلات خود را درمورد زبان انگليسی اينجا مطرح كنيد ###

mohsen chavoshi

کاربر فعال
سلام
میخواستم این چندتا جمله را از active به passive و از passive به active تبدیل کنید پیشاپیش ممنونم
مرسی
1.everybody was shocked by the terrible news yesterday
2. mr. green has been teaching at the university since 1989
4. a new book will be published by that company next year
5. he remembers the girls name now
6. he had been given some medicine
7. a careless driver is going to drive that car
8. ramin must be told what happend here
9. the manager has to sign all the letters
10. someone left a key on the table

1.the terrible news shocked everybody yesterday
4.that company will publish a new book next year
5.the girls name is remembered by him
6.someone had given some medicine to him
7.that car is being driven by a careless driver
8.someone must tell ramin what happened here
9.all the letters has to be signed by the manager
10.a key was left on the table

plwdad

عضو جدید
جزوه تکنیک های متن خوانی آقای امیری رو میخواستم

جزوه تکنیک های متن خوانی آقای امیری رو میخواستم

خیلی ضروریه!

llvllr_ir

عضو جدید
salam be dustaye golam
bacheha kesi inja javabe tamrinate ketabe
a Course in Phonetics ro nadare ya kesi nemidune man az koaj mitunam javabeshuno peyda konam tu net fagat javabe faslaye 1 3 4 7 ,ojude mamnun misham javabamo bedin

llvllr_ir

عضو جدید
جواب کتاب a Course in Phonetics

جواب کتاب a Course in Phonetics

salam bacheha
kesi inja midune man az koja mitunam javabe tamrinate ketabe a Course in Phonetics ro peyda konam:(:razz::(

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
salam be dustaye golam
bacheha kesi inja javabe tamrinate ketabe
a Course in Phonetics ro nadare ya kesi nemidune man az koaj mitunam javabeshuno peyda konam tu net fagat javabe faslaye 1 3 4 7 ,ojude mamnun misham javabamo bedin
اگه نویسندش peter ladefoged هست من اینو پاس کردم کدوم تمرینشو میخوای؟

ahadi6688

عضو جدید

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
ای بابا
یعنی کسی نمی تونه جواب این 12 تا سوالو بده .شما ها که رشتتون زبانه که براتون کاری نداره که

لطفا اگه کسی جواب این سوالارو بلده بگه .ماله کنکور ارشد دانشگاه آزاد بوده

مشاهده پیوست 55028مشاهده پیوست 55029مشاهده پیوست 55032مشاهده پیوست 55033

1)2
2)1
3)3
4)4
5)3
6)1
7)3
8)2
9)4
10)1
11)4
12)2

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
bazam mamnun az lotfetun
darzemn age emkanesh bashebefarmayin man bagiyey faslaro chetori mitunam peydashun konam
va bishtar mixam javabe fasle 9 ro dashte basham
خواهش میکنم
منم هر چی گشتم تو نت همونایی بود که شما گفتید
برای بقیش فکر کنم اگه برید بپرسید که ایا این کتاب حل المسائل داره یا نه شاید بتونه کمکتون کنه

آخرین ویرایش:

saber13

عضو جدید
سلام
دوست عزیز
پرشیا 1در قسمت آموزش گرامر و بخصوص ماضی نقلی که الان به آن رسیده ایم لطفاً بیشتر با ذکر مثال و معنی فارسی آن برای دانشجویان متمرکز شوید، چون من خودم به شخصه واقعاً با این زمان مشکل دارم
با تشکر

آخرین ویرایش:

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام
دوست عزیز
پرشیا 1در قسمت آموزش گرامر و بخصوص ماضی نقلی که الان به آن رسیده ایم لطفاً بیشتر با ذکر مثال و معنی فارسی آن برای دانشجویان متمرکز شوید، چون من خودم به شخصه واقعاً با این زمان مشکل دارم
با تشکر
سلام
چشم
موفق باشید

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فرزندم که الان پنج ساله است رو حدود یک سالی هست در دوره نیمه فشرده فونیکس ثبت نام کردم و الان که یک ترم دیگه تا اتمام این دوره باقی داره براحتی میتونه بخونه و بنویسه و صحبت کنه. میخام بدونم بعد از فونیکس ، باید چه متدی رو برای ادامه زبان آموزیش در پیش گیره؟
متاسفانه برای آموزش زبان زیر ۷ سال منابع و متد‌ها زیاد نیستن ولی‌ میتونید خودتون از سری کتابهای جدید و متفاوت با کتاب‌های قبلی‌ که برای این سنّ مناسب هستند استفاده کنید و کمک کنید که فرزندتون همین چیزی رو که یاد گرفته فراموش نکنه، اگر الان می‌تونه بخونه براش کتاب‌های داستان تهیه کنید و برای تقویت مکالمه هم از کارتون‌های زبان اصلی و بدون زیر نویسِ فارسی استفاده کنید. نوشتن حروف و کلماتی‌ که یاد گرفته با فونتِ بزرگ روی کاغذ‌های رنگی‌ و نصبش روی دیوار اتاق هم میتونه خیلی‌ موثر باشه.

llvllr_ir

عضو جدید
استاد ما 4 تا فصل اولو درس داده بود
جوابای فصل دومو براتون از کتابم عکس گرفتم که از لینک زیر میتونید دانلود کنید
موفق باشید

http://s1.picofile.com/file/6733556336/chapter2.zip.html

با سلام دوباره آقا غرض از مزاحمتم این شما تا قسمت e رو زحمتشو کشیدین اگه مقدوره اون یکی قسمتهارو هم بدین
باز هم از لطفتون ممنون

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
با سلام دوباره آقا غرض از مزاحمتم این شما تا قسمت e رو زحمتشو کشیدین اگه مقدوره اون یکی قسمتهارو هم بدین
باز هم از لطفتون ممنون

سلام
هر چی که استادمون حل کرده بود رو براتون عکس گرفتم
اگه بقیشو نگرفتم چون حل نکرده بود واسمون

ehsan*

عضو جدید
در جستجوی راه نمایی راهنمایی راه دان

در جستجوی راه نمایی راهنمایی راه دان

سلام
من نه وقت خالی برای کلاس زبان دارم حوصله قید و بند های کلاس هم ندارم
ولی به زبان علاقه دارم و کم کم دارم میفهمم که زبان یه نیاز اساسیه من دانشجوی ترم اول هستم و میدونم که چه تو کار چه تو زندگی زبان خیلی لازممه
شروع کردم ولی شلخته و نامرتب:
504 رو تموم کردم
active reading4 رو تقریبا تموم کردم
تا اینترمدیت 3 کانون رو خودم خودم تو خونه خوندم
...
میدونم نامرتبه ولی درک متن و حدس لغت تو متن من در حد متوسط رسیده
ولی با این روند به هیچ جا نمیرسم دنبال یه مجموعه کتاب یا نرم افزار یا فیلم آموزشی هستم پیشنهاد بدین تا شروع کنم لطفا راهنمایی بدین :question:

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام
من نه وقت خالی برای کلاس زبان دارم حوصله قید و بند های کلاس هم ندارم
ولی به زبان علاقه دارم و کم کم دارم میفهمم که زبان یه نیاز اساسیه من دانشجوی ترم اول هستم و میدونم که چه تو کار چه تو زندگی زبان خیلی لازممه
شروع کردم ولی شلخته و نامرتب:
504 رو تموم کردم
active reading4 رو تقریبا تموم کردم
تا اینترمدیت 3 کانون رو خودم خودم تو خونه خوندم
...
میدونم نامرتبه ولی درک متن و حدس لغت تو متن من در حد متوسط رسیده
ولی با این روند به هیچ جا نمیرسم دنبال یه مجموعه کتاب یا نرم افزار یا فیلم آموزشی هستم پیشنهاد بدین تا شروع کنم لطفا راهنمایی بدین :question:
سلام
اگه تا به حال از کتاب های کانون استفاده میکردید و راضی بودید چرا کتابای کلاسای بالاترشونو کار نمیکنید؟

اما اگه دنبال نرم افزارهای دیگه هستید شنیدم دو تا نرم افزار زیر خوبه اما خودم تا حالا باهاشون کار نکردم

Rosetta Stone
آموزش زبان نصرت

اگه خواستید دانلود کنید میتونید به تاپیک های زیر مراجعه کنید

موفق باشید

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...وزشی-انگلیسی?p=2898570&viewfull=1#post2898570

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...وزشی-انگلیسی?p=3458100&viewfull=1#post3458100

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...جا-مطرح-كنيد?p=3387222&viewfull=1#post3387222

llvllr_ir

عضو جدید
سلام دوستان
کسی در موردThe Iranian Language Family مقاله ای یا مطلبی سراغ نداره
زحمتشو بکشه خودشو یا لینکشو به من هم بده

mahammed

عضو جدید
درخواست همکاری برای تصحیح متن

درخواست همکاری برای تصحیح متن

سلام
دوستان عزیز
بنده کارشناسی ارشد شیمی هستم. اخیرا یک مقاله isi نوشتم که مورد پذیرش اولیه قرار گرفته. editor پیشنهاد داده تا متن مقاله رو از نظر گرامر بازنگری کنم. به همین خاطر به کمک یکی از دوستان که سطح زبان انگلیسی اش عالی باشه، نیاز دارم. البته بابت تشکر، اسم ایشون رو هم حزو نویسندگان مقاله قرار می دهیم.
منتظر پاسخ شما هستم.
با تشکر
محمد

ashaebani2002

عضو جدید
معرفی کلاس زبان

معرفی کلاس زبان

با سلام
از دوستان خواهش میکنم که منو راهنمایی کنید. زبان من در حد متوسط هستش، 4 سال پیش تا pre advance کانون رفتم ولی الان خیلیاش رو فراموش کردم. حالا میخواهم برای آمادگی تافل کلاس زبان بروم. البته مثل فرهیختگان فقط مکالمه نباشه و تا حدی گرامر و لغت رو آموزش بده! ( برام یادآوری بشه)
شما کدوم آموزشگاه رو به من پیشنهاد میکنید؟ یکی از دوستام میگفت برو سفیر وقتی زبانت قوی شد از اونجایی که سفیر تافل نداره بعدش برو مقدماتی تافل رو تو دانشگاه بخون نظر شما چیست؟
با تشکر

ergonomic

عضو جدید
نمونه سوالات تولیمو

نمونه سوالات تولیمو

با عرض سلام و ادب
من به نمونه سوالات تولیمو را نیاز دارم ! آیا از دوستان کسی هست که به سوالات دسترسی داشته باشه؟؟؟

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام
دوستان عزیز
بنده کارشناسی ارشد شیمی هستم. اخیرا یک مقاله isi نوشتم که مورد پذیرش اولیه قرار گرفته. editor پیشنهاد داده تا متن مقاله رو از نظر گرامر بازنگری کنم. به همین خاطر به کمک یکی از دوستان که سطح زبان انگلیسی اش عالی باشه، نیاز دارم. البته بابت تشکر، اسم ایشون رو هم حزو نویسندگان مقاله قرار می دهیم.
منتظر پاسخ شما هستم.
با تشکر
محمد
سلام
دوست عزیز شما اگه دوست داشتید میتونید مقاله تونو تو همین تاپیک بزارید تا اگه مشکلی داشت دوستانی که زبانشون خوبه راهنماییتون کنند
موفق باشید

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
با سلام
از دوستان خواهش میکنم که منو راهنمایی کنید. زبان من در حد متوسط هستش، 4 سال پیش تا pre advance کانون رفتم ولی الان خیلیاش رو فراموش کردم. حالا میخواهم برای آمادگی تافل کلاس زبان بروم. البته مثل فرهیختگان فقط مکالمه نباشه و تا حدی گرامر و لغت رو آموزش بده! ( برام یادآوری بشه)
شما کدوم آموزشگاه رو به من پیشنهاد میکنید؟ یکی از دوستام میگفت برو سفیر وقتی زبانت قوی شد از اونجایی که سفیر تافل نداره بعدش برو مقدماتی تافل رو تو دانشگاه بخون نظر شما چیست؟
با تشکر

سلام
جهاد دانشگاهی واحد امیرکبیر فکر کنم از بقیه موسسات بهتر باشه
مکالمه..گرامر..تافل همه رو داره
چون یکی از دوستام اصلا با زبان آشنایی نداشت اما بعد از این کلاسا زبانش خیلی خوب شد

تو لینک زیر هم تعداد دوره ها و قیمتاش رو زده
http://www.jdamirkabir.ac.ir/education/english-lang/language.aspx

اگه دوست داشتید باهاشون تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنند

موفق باشید

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام
من دنبال کتابای تافل هستم.لطفأ چند تا معرفی کنید:smile:

سلام
اگه میخواید آزمون تافل شرکت کنید منابعش در زیر اومده

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...جا-مطرح-كنيد?p=3594362&viewfull=1#post3594362

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...جا-مطرح-كنيد?p=3594363&viewfull=1#post3594363

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...جا-مطرح-كنيد?p=3594377&viewfull=1#post3594377

اگه میخواید فقط برای خودتون بخونید سه تا کتاب زیر خیلی کمکتون میکنن

longman complete course for the toefl test BY deborah philips

essential words for the toefl BY matthiesen

toefl grammar workbook BY phyllis l.lim and mary kurtin