سفر در زمان....(این بار واقعی)!!

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]این آزمایشات پیش از آغاز جنگ جهانی دوم آغاز شده بود و کاملا واضح است که جنگ جهانی دوم پیش بینی شده و با برنامه ریزی قبلی صورت گرفته بود[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT][FONT=&quot]در این میان تعداد کثیری از یهودیان آلمان و آمریکا مخارج این پروژه عظیم را می پرداختند! بعد از آزمایشات اولیه که تحت فرمان نیروی دریایی آمریکا صورت می گرفت تصمیم بر آن شد که تعدای حیوان از جمله گوسفند و بز را در داخل یک کشتی قرار دهند و آن را به بعد دیگری بفرستند. این حیوانات داخل قفسهای فلزی و در عرشه کشتی بودند. کشتی برای چند دقیقه کاملا ناپدید شد ولی وقتی برگشت تعدای از حیوانات گم شده بودند و بقیه هم آثار سوختگی روی بدنشان دیده می شد. قرار بر این شد که تا کامل شدن پروژه هیچ انسانی مورد تست قرار نگیرد ولی با این حال در ۱۲ آگوست ۱۹۴۳ کشتی[/FONT][FONT=&quot] USS Eldridge [/FONT][FONT=&quot]با تمام خدمه اش مورد تست قرار گرفت[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
x.jpg
[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]ملوانان خبر نداشتند که چه اتفاقی قرار است بیفتد. دستگاهها شروع به کار کردند و کلید ها زده شدند. کشتی با کلیه مردان داخلش ناپدید شدند. تا چهار ساعت بعد که دوباره در بندر فیلادلفیا ظاهر گشتند. شاهدان ماجرا گزارش می دهند که یک هاله سبز فسفری تمام کشتی را احاطه کرده بود. خدمه کشتی در آتش می سوختند ..تعدادی دیوانه شده بودند..تعدادی دچار حمله قلبی بودند…تعدادی در بدنه و دیوارهای کشتی ذوب شده بودند و زنده جان می دادند[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT][FONT=&quot]بقیه خدمه مرده بودند. گزارشات نیروی دریایی حکایت از این دارد که چند ملوانانی که زنده مانده بودند در عرض چند هفته در جلوی چشم حاضران ناپدید شدند. ( یا بخار شدند یا به بعد دیگری انتقال یافتند). سوال این بود که در این چهار ساعت کشتی به کجا رفته بود؟ دو بازمانده ای که در این کشتی حضور داشتند ادعا می کنند که در این چهار ساعت کشتی در یک تونل زمانی ۴۰ ساله وارد شده بود. یعنی از سال ۱۹۴۳ به سال ۱۹۸۳ و دقیقا در زمان آزمایش مشابهی به نام ” پروژه مونتاک” وارد شده بود[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
tm.jpg
[FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]قضیه از این قرار است که ۴۰ سال بعد از آزمایش فیلادلفیا همان دانشمندانی که نامشان ذکر شد دست به آزمایش مشابه دیگری در مکانی نزدیک فیلادلفیا زدند. نام این پروژه در پرونده های نیروی دریایی ” پروژه مونتاک[/FONT][FONT=&quot]” [/FONT][FONT=&quot]است. کشتی ای که در سال ۱۹۴۳ ناپدید شده بود در تونل زمان به سال ۱۹۸۳ و در زمان انجام پروژه مونتاک جهش کرده بود. در این میان دو نفر از خدمه به نامهای “دانکن” و ” بیلک” از کشتی بیرون پریدند و در سال ۱۹۸۳ باقی ماندند در حالیکه خود کشتی و سایر خدمه به سال ۱۹۴۳ بازگشت و تمام آنها جان باختند. این دو بازمانده عضو خدمه نیروی دریایی نبودند بلکه دو محقق و دانشمند فیزیکدان و از دوستان “جان فون نیومن” و “نیکلاس تسلا” بودند که به هر دلیلی آن روز در عرشه کشتی[/FONT][FONT=&quot] Eldridge [/FONT][FONT=&quot]حضور داشتند و در زمان مناسب به ۴۰ سال در آینده سفر کردند. طبق گزارشات خودشان ” جان فون نیومن” دو قایق نجات را از پیش برای گرفتن آنها از آب آماده کرده بوده است. آلبک می گوید[/FONT][FONT=&quot]” [/FONT][FONT=&quot]وقتی ما را از آب گرفتند و پیش فون نیومن بردند او پیر شده بود و به ما گفت که چهل سال است منتظر رسیدن شما هستم[/FONT][FONT=&quot]”. [/FONT]
[FONT=&quot]مشخص است که این سفر ۴۰ ساله در زمان با موفقیت و همانطور که این دانشمندان پیش بینی کرده بودند انجام شده است. به گفته ” دانکن” و ” بیلک[/FONT][FONT=&quot]” [/FONT][FONT=&quot]یک نفر سوم هم همراه آنها بوده است ولی به سبب اشتباهی که در ساعت زمانی او اتفاق افتاده بود پس از ورود به سال ۱۹۸۳ او در هر ساعت به اندازه یک سال پیر می شد و ظرف چند روز مرد. “دانکن” و ” بیلک ” هم اکنون در نیویورک زندگی می کنند و چند مصاحبه خصوصی بدون ذکر نام انجام داده اند. به گفته ایشان این اولین باری نبوده که سفر در زمان صورت گرفته است. ” دانکن” با دادن مشخصات و مدارک بسیاری ثابت کرده است که برای سفر در زمان تنها به سه وسیله نیاز است و بعد از گشوده شدن تونل به هر زمانی امکان سفر هست. نیازی به لباس مخصوص یا هیچ گونه امکانات عجیب و غریب نیست. این وسایل و آنتها هم روی زمین و هم مایلها زیر زمین در “مونتاک” کشیده شده اند. ” بیلک ” نشان داد که در سال ۱۹۴۳ آنها به مریخ فرستاده شده بودند تا شهرهای متروک و تونلهای زیر زمینی مریخ را بازرسی کنند. به گفته او مریخ هزاران سال است که سکنه ندارد ولی هوای آن قابل تنفس است[/FONT][FONT=&quot][/FONT]

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
به گفته دانکن یک تیم ۲۰ نفره به همراه او به آینده و سال ۶۵۳۵ میلادی فرستاده شدند. آنجا سکنه ای دیده نشده بوده. آنها در میدانی عظیم که یک مجسمه غول آسا از یک اسب طلایی در وسط آن قرار داشته دیدن کردند. بنا بر این اظهارات این آزمایش بارها تکرا شده و هر بار آنها در همین مکان وارد شده بودند گویی که جای دیگری در سال ۶۵۳۵ وجود ندارد. همچنین گزارش می دهند که در زمان آزمایشات آنها چند کشتی فضایی بر فراز مونتاک پدیدار شدند که قصد هیچ نوع دخالتی نداشتند فقط مشاهده می کردند. متاسفانه تونل زمانی که ایجاد شده بود یکی از این یوفو ها را به داخل خودش کشید و به سال ۱۹۴۳ انتقال داد. در این شرایط افرادی که در سال ۱۹۴۳ بودند یوفو را یافتند. به گزارش ” دانکن” چند یوفویی که در سال ۱۹۸۳ بودند از آینده آمده بودند تا کارها را زیر نظر داشته باشند. همچنین اطلاعات فوق العاده سری در مورداوریون” و ” گری ها” و نقش آنها در دادن این تکنولوژی به زمینیان برای سفر در زمان وجود دارد که قابل ذکر در اینجا نمی باشد. شاید این موجود را شما در سرستون های تخت جمشید دیده باشید؟؟

تونل زمانی که در بندر مونتاک فعال است سبب اتفاقات غیر منتظره و عجیبی شده است که حتی مردم عادی هم آن را مشاهده کرده اند. از آن جمله است یافته شدن جسد هیولا یا موجود افسانه ای در سواحل مونتاک. با توجه با جریان داشتن سفرهای زمانی و آزمایشات بسیاری که در این بندر رخ می دهد کاملا طبیعی است که تونلی در ماقبل تاریخ یا در زمان باستان گشوده شده باشد و این هیولا از آن زمان به این زمان پرتاپ شده است. اگرچه این اولین بار نیست که موجودی عجیب و غریب در مونتاک پیدا می شود. طبق گزارشات بارها اجساد موجوداتی مشابه گاهی کوچکتر از این در سواحل مونتاک به گل می نشینند و می توان حدس زد که فقط یکی از هزار جسد از اقیانوس به ساحل کشیده می شود. طبق اطلاعاتی که ” دانکن” و ” بیلک” می دهند چندین بار در زمانی که آنها مشغول فعالیت در کانالهای زیر زمینی مونتاک بودند هیولاهایی از کنترل خارج شده و از تونل بیرون می آمدند که منجر به کشته شدن تعداد زیادی از دانشمندان شده بود.

آخرین ویرایش:

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
میشه یکم بیشتر از نظر علمی توضیح بدین!:eek:
این موضوع به نظریه ی میدان واحد آلبرت اینشتین مربوط میشه ..........
که دارم در موردش اطلاعات جمع میکنم...........
بعد از تکمیل اطلاعات اون رو هم بیان میکنم........;)

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
جل الخالق...! شوخی می کنـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی:surprised:

alirezam

عضو جدید
میشه یه منبعی رفرنسی هم بزارین.... بیشتر و علمی تر با اینجور مسایل آشناشیم

ElectricalENG

کاربر بیش فعال
من يك توضيح مختصر ميدم اگرچه اين داستان ساخته ذهن بشره اما ميگم كه طاعنان مجال وقيعت نيابند!! (منظورم با استارتر نيست بلكه سازنده داستان). بر اساس مدل فضا زمان انشتين اگر مثلا يك ستاره كه به تكينگي رسيده با مدل گذشته مثلا زمين برخورد كنه مثل يك ورق خميري گذشته و آينده مدل به هم وصل ميشن (از اصطلاحات تخصصي استفاده نمي كنم) اونوقت يك سياهچاله پديد مياد و اين امكان به وجود مياد. اما هيچ مشخص نيست كه حتي در بدو ورود به كرم چاله چه بلايي قراره به سر انسان بياد. البته اين به اين معني نيست كه تنها راهش همينه الان كه ما اينجا نشستيم در ژنو (شتاب دهنده هادرون) با استفاده از خواص پادماده تحقيقاتي روي اين موضوع در حال انجامه. اما بر روي كرم چاله و بزرگ كردن قطرش. اميدوارم متوجه شده باشيد اگر نه كه توي paint نقاشي كنم چيزي رو كه گفتم.

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز
من يك توضيح مختصر ميدم اگرچه اين داستان ساخته ذهن بشره اما ميگم كه طاعنان مجال وقيعت نيابند!! (منظورم با استارتر نيست بلكه سازنده داستان). بر اساس مدل فضا زمان انشتين اگر مثلا يك ستاره كه به تكينگي رسيده با مدل گذشته مثلا زمين برخورد كنه مثل يك ورق خميري گذشته و آينده مدل به هم وصل ميشن (از اصطلاحات تخصصي استفاده نمي كنم) اونوقت يك سياهچاله پديد مياد و اين امكان به وجود مياد. اما هيچ مشخص نيست كه حتي در بدو ورود به كرم چاله چه بلايي قراره به سر انسان بياد. البته اين به اين معني نيست كه تنها راهش همينه الان كه ما اينجا نشستيم در ژنو (شتاب دهنده هادرون) با استفاده از خواص پادماده تحقيقاتي روي اين موضوع در حال انجامه. اما بر روي كرم چاله و بزرگ كردن قطرش. اميدوارم متوجه شده باشيد اگر نه كه توي paint نقاشي كنم چيزي رو كه گفتم.

خیلی ممنونم;)

اگه اون زحمتم بکشید که عالی میشه!

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
فرقي نميكنه!!!
خواستم ببينم ورودي 89 ي.
10 بعدي ديگه چيه؟
ما تو 4 روميش مونديم...
نظریه ای تو فیزیک هست که میگه جهان اطراف که ما توش زندگی میکنیم یه فضا-زمان چهار بعدی ه که تو فضا ی 10بهدی شناوره.........

Taßa§om

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببخشید الان جواب ندادین منظورتون این بود نمی کشین؟

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
مسافر زمان که پس از 74 سال برگشت در سن 31سالگی درگذشت

مسافر زمان که پس از 74 سال برگشت در سن 31سالگی درگذشت

داستانهای مربوط به مسافران زمان قرنهاست که بر سر زیانهاست . یکی از بهترین این داستانها , بسیاری از مردم از جمله پلیس نیویورک را متقاعد نمود که داستان مسافر زمان نه تنها افسانه نیست بلکه واقعیت دارد.

وب سایت اسپانیایی sinmisterios.com داستان مستند وقوع سفر در زمان را به صورت تاریخ ثبت شده بازگوکرده است. این حادثه پس از 74 سال توسط شاهدان تائید شده است.
تمام جزئیات این واقعه در دفاتر رسمی دولتی ثبت شده است.
رادولف فنز پدر در سال 1876 ناپدید شد. علیرغم جستجوی پلیس او هرگز پیدا نشد. اما خانواده وی همواره امیدوار بودند که این مهاجر اروپایی روزی برخواهد گشت . نمام اعضاء خانواده در حالیکه همچنان امیدوار به بازگشت رادولف عزیزشان بودند یک به یک از دنیا رفتند .

بازگشت رادولف فنز
سالها بعد, پس از مرگ تمام اعضا فامیل وی , رادولف با باورنکرد نی ترین شیوه ممکن بازگشت . رودولف Fenz به طور ناگهانی در ژوئن سال 1950 در وسط خیابان شلوغ پنجم در مرکز شهر منهتن 74 سال پس از غیبتی که کوچکترین نشانی از خود برجای نگذاشته بود , پدیدار شد .

وی چند ثانیه پس از ظاهر شدن در میان ترافیک سنگین در یک حادثه رانندگی جان باخت .
زمان ترفند بی رحمانه ای بر Fenz زده بود ، او را سه چهارم قرن به سمت اینده سوق داده تا مقابل خودرویی که با سرعت در حال حرکت بود پرتاب کند ..
زبده ترین نیروهای نیویورک پی گیر این حادثه شدند .
پلیس نیویورک از همان آغاز تحقیقات در مورد مرگ عجیب و غریب این مرد با ظاهر عجیب، متوجه شد که این یک پرونده کاملا استثنایی است .
موتور سواری که با عابر عجیب و غریب تصادف کرده و باعث مرگ وی شده بود ؛ شهادت داد که مرد مذکور حالت گیج و منگ داشت . راننده قسم خورد که وی بطور ناگهان و به یکباره در مقابل وی ظاهر شده بود .
جسد خود یک معما بود
هرچند لباسهای متوفی نو به نظر می رسید اما پلیس پس از تحقیقات مشخص نمود که لباسهای این مرد افسانه ای که در وسط خیابان جان باخته بود مربوط به یک قرن پیش بودند.
بنا بر شواهد پلیس , که توسط مامور بازرسی در صحنه تصادف نگاشته شده بود , مرد متوفی کت مشکی , کلاه لبه دار ؛ شلوار و کفشهایی که با قلابهای بزرگ کهنه مربوط به قرن 19 بسته می شد بر تن داشت. سن وی حدود سی و اندی به نطر می رسید .
پلیس چند سکه قدیمی از رده خارج ولی نو در جیبهای وی پیدا کرد. در کیف چرمی چندین اسکناس امریکایی مربوط به تاریخ 1870 میلادی و چند کارت تلفن که نام رادلف فنز بر روی ان حک شده بود پیدا کرد .
در گزارش افسر مامور , بین اشیاء پیدا شده ,رسید حمل اسب و نگهداری چمدان نیز به چشم می خورد .
حقیقت شگفت انگیز کشف شد
در حالیکه پلیس قادر به کشف محل اقامت رودلف فنز یا یکی از وابستگان وی نبود ؛مورد در حال بررسی را به هربرت راین یکی از محققان مرد گمشده واگذار کرد . هربرت راین با استفاده از شواهد موجود در دفتر دولتی نیویورک ؛ با همکار خود در کشورهای اروپایی شامل اطریش و المان با هدف یافتن خویشاوندی از فربانی مذکور تماس گرفت .
ظاهرا تحقیقات راین به جایی نرسید .
بالاخره راین در حالیکه ناامید شده بود درخواست بررسی دفترچه قدیمی اطلاعات تلفن شهر نیویورک مربوط به سال 1939 را نمود. در این دفترچه تلفن ؛ مامور تحقیق به یک کلید مهم دست یافت : در این کتابجه اسم رودلوفو فنز قید شده بود .
به دنیال این کشف و با زحمت و تلاش بسیار پلیس , راین با همسر پیر و بیوه رادولف فنز پسر اشنا شد .
دراین مقطع, داستان به عجیبترین و غیر معمولترین نفطه خود رسید . کشف واقعیت افسران پلیس را حیرت زده کرد .
طی مصاحبه های طولانی با بیوه رادولف فنز پسر , او به محققین پرونده عنوان کرد که پدر شوهر وی در حالیکه مشغول پیاده روی روزانه خود بوده , ناپدید شده بود. در همان موقع پسر او و همسر این خانوم , چهارساله بوده است . مورد گمشده توسط خانواده به پلیس گزارش وپیگیری شد ولی هرگز اثری از پدرشوهر گمشده به دست نیامد .
این اتفاق در سال 1876 به وقوع پیوسته و رادولف فنز در ان زمان 31 سال سن داشت .
پس از این ماجرا , راین به بایگانی دفتر مفقودین شهر نیویورک مراجعه کرد. در انجا وی در کمال حیرت و ناباوری به نام رودلف فنز که توسط خانواده به عنوان گمشده گزارش شده بود برخورد .. در انجا قید شده بود ه که وی در حالیکه مشغول پیاده روی روزانه بوده گم شده بود .

Click here to view the original image of 640x516px.

عکس متعلق به روداف فنز پدر ( مسافر زمان ) می باشد.
یک عکس قدیمی از رودلف فنز ضمیمه گزارش مفقودی شده بود . این عکس کاملا شبیه مردی بود که در خیابان شلوغ شهر نیویورک جان باخته بود.
ایا فنز بیچاره در حین پیاده روی روزانه , توسط گرداب زمان ربوده شده و به دنیای بیگانه اینده و فقط برای مواجهه با یک مرگ بی رحمانه و سریع پرتاب شده بود ؟
اگر این حقیقت داشته باشد , رودلف فنز پدر , که فقط 31 سال سن داشت , 105 سال پس از تولدش جان باخته بود.
منبع:

http://www.thetruthbehindthescenes.org
www.ufolove.wordpress.com

sadegh_mp2

عضو جدید
انسان نمی تونه به گذشته برگرده. بعضیا فکر می کنن که میشه، درصورتی که نمیشه! زمان فقط میتونه به طرف جلو حرکت کنه و ما نمی تونیم بریم به زمانی که قبلا گذشته و الان دیگه وجود نداره. شاید بشه به آینده رفت ولی به گذشته نه... . شاید انسان بتونه کاری کنه که زمان واسش کند بشه و منتظر بشه که زمان واسه بقیه بگذره و بعدش بیاد تو زمان معمولی. اینجوری میتونه به آینده بره. چون که زمان فقط در جهت جلو حرکت می کنه و هیچ دنده عقبی هم واسش طراحی نشده. حالا مثلا فرض می کنیم که میشه به گذشته رفت. در اون صورت طبق حرف استیفن هاوکینگ باید الان کسایی که از آینده اومده بودن رو ملاقات می کردیم (که نکردیم!) در اون صورت انسانهای 10000 سال بعد به زمان ما و قبل از ما سفر می کردن و علم و دانش خودشون رو به ما منتقل می کردن و اونوقت دیگه نه دوران غار نشینی وجود داشت و نه دایناسور وجود داشت و کلا دیگه هیچ تاریخی وجود نداشت و زمان واسه همه یکدست میشد و هرکسی می تونست به دلخواه خودش تاریخ رو عوض کنه. همونطور که می دونید آب از ارتفاع بالا به ارتفاع پایین سرازیر میشه. به خاطر همینه که سطح همه اقیانوسها و دریاها برابره. حالا اگه سفر به گذشته امکان پذیر باشه، تاریخ مثل سطح آب اقیانوسها میشه. یعنی همه تاریخها به هم سرریز می کردن و تاریخ یکدست می شد. همه می تونستن به همه جا و همه زمان برن و اونوقت دیگه دوران دایناسورها هم وجود نداشت. بعد یه آدم بیکار می رفت و اولین انسان رو می کشت تا بقیه وجود نداشته باشن!! (وای مردم از خنده!). یا مثلا من می رفتم جدم (علی اکبر پسر شنبه) رو ملاقات می کردم و توی جنگی که کشته شد شرکت می کردم و با اسلحه یه تیر تو مخ دشمنش فرو می کردم و به اجدادم کمک می کردم و مثلا 100 هزار تومن بهش می دادم و اون رو به ثروتمند ترین فرد جهان تبدیل می کردم و انواع اسلحه رو بهش می دادم (حالا تو این هیری ویری اسلحه از کجا بیارم؟) تا از خودش و خانوادش مراقبت کنم (البته اگه با من به آینده نمیومد). اینجوری دیگه توی جنگ کشته نمی شد یا مثلا به سه سال قبل می رفتم و به بابای مرحومم می گفتم که بیماری پیشرفته قلبی داره و هیشکی هم خبر نداره و بیا سریع بریم دکتر و گرنه می میری... . یا مثلا بعدا یکی از شخصیت خشایار شاه خوشش میاد و میره تو جنگ بهش تفنگ میده تا توی جنگ با اسپارت شکست نخوره. یا اصلا خود من... همه عاشقان امام حسین رو جمع می کردم و می رفتم کمکش و همه یزیدیها رو نابود می کردم (که تا حالا کسی این کارو نکرده)
به نظرمن گذشته رو صرفا میشه "مشاهده کرد" همین و بس. در غیر این صورت تاریخ معنا و مفهوم خودش رو از دست می داد.
توصیه من هم به شما اینه که سعی کنید کارهای خلاف پنهانی انجام ندین، چون توسط آیندگان مشاهده میشیم (شاید جنها همون آیندگان هستند که ما نمی تونیم اونا ببینیم ولی اونا ما رو می بینن و نمی تونیم تو زندگی همدیگه دخالت کنیم)
اینا همش تراوشات ذهن بیمار خودم بود:surprised:

shiva.vahed

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از تایپیکتون
اما فکر نمیکنید این قضیه هم مثه قضیه ی فراماسونری یهودیهاس

به هیچ وجه فکر نمیکنم در سال 1943 به همچین امکانی رسیده باشن!!!
و تازه بخوان 2012 این خبر رو بدن
اصلا منطقی نیست!!!!

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ممنون از تایپیکتون
اما فکر نمیکنید این قضیه هم مثه قضیه ی فراماسونری یهودیهاس

به هیچ وجه فکر نمیکنم در سال 1943 به همچین امکانی رسیده باشن!!!
و تازه بخوان 2012 این خبر رو بدن
اصلا منطقی نیست!!!!
دوست عزیز...........
خود ارتش نیروی دریایی آمریکا خیلی تلاش کرد تا انجام این آزمایش رو کتمان کنه......
ولی چندی پیش یکی از فیزیکدانان ایرانی با ارائه ی مقاله ای امکان پذیر بودن انجام پروژه رو اثبات کرد
این خبر چندی پیش مطرح شده و اینکه تصادفا روزهای قبل به دست من رسیده هیچ ربطی به (ببخشید) مزخرفاتی که در مورد نابودی جهان مطرح میکنند نداره.
نظر خودم در مورد 2012 اینه که این بیانات چرندیاتی بیش نیست و هدفی جز تشویش اذهان عمومی نداره.
طبق مطالعاتم آلبرت اینشتین قبل از مرگش به نظریه ی میدان واحد رسیده بود و زمانی که متوجه تاثیرات ویرانگرش شد از بیانش پشیمون شد و تمامی اسناد و مدارکش رو نابود کرد.
ضمنا شنیدم نیکولاس تسلا که (اگر اشتباه نکنم) در سال 1950 به طرز مشکوکی در هتلش فوت کرد در سال 2001 فکر کنم در نیویورک دیده شده.
با این توصیفات و تحقیقاتی که در مورد نظریه ی میدان واحد انجام شده به نظرم چنین اتفاقی غیر ممکن به نظر نمیاد

kemeia

عضو جدید
داستان جالبيه اما يخورده هضمش سخته !!!! تا اونجاي كه من ميدونم واسه اينطور مسافرتا به كلي انرزي نياز داريم ! كه اينم قضيش به سرعت نور بر می گرده, و همين طورم كه مي دوني سرعت نور عدد كمي هم نيست :confused: !! توش موندم كه چطور تونستن ي همچون جسمی را منتقل کنن و با اینقدر انرزی :razz: و تا اونجاي كه خوندمو شنيدم تا حالا نتونستن جسمي رو پيدا كنن كه تحمل اين همه انرزي رو داشته باشه !!

ميشه لطفا منبعشو بزاري :surprised:

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
داستان جالبيه اما يخورده هضمش سخته !!!! تا اونجاي كه من ميدونم واسه اينطور مسافرتا به كلي انرزي نياز داريم ! كه اينم قضيش به سرعت نور بر می گرده, و همين طورم كه مي دوني سرعت نور عدد كمي هم نيست :confused: !! توش موندم كه چطور تونستن ي همچون جسمی را منتقل کنن و با اینقدر انرزی :razz: و تا اونجاي كه خوندمو شنيدم تا حالا نتونستن جسمي رو پيدا كنن كه تحمل اين همه انرزي رو داشته باشه !!

ميشه لطفا منبعشو بزاري :surprised:

كلي انرزي نياز داريم !!!!!

چرا؟
با کلی انرژی چجوری میخوای تو زمان سفر کنی؟
در مورد سرعت نور باید بگم :
شما حتما از اصول نسبیت اینشتین میگی نمیشه به سرعت نور رسید
اما آلبرت اینشتین خودش گفته بود در مورد شکستن سرعت نور یک استثنا وجود داره و اون هم جا بجایی با کرمچاله هاست.
که میشه بوسیله ی اونها با سرعتی بیشتر از نور تو فضا-زمان جابجا شد.
منبعش هم:
ufolove.wordpress.com

kemeia

عضو جدید

كلي انرزي نياز داريم !!!!!

چرا؟
با کلی انرژی چجوری میخوای تو زمان سفر کنی؟
در مورد سرعت نور باید بگم :
شما حتما از اصول نسبیت اینشتین میگی نمیشه به سرعت نور رسید
اما آلبرت اینشتین خودش گفته بود در مورد شکستن سرعت نور یک استثنا وجود داره و اون هم جا بجایی با کرمچاله هاست.
که میشه بوسیله ی اونها با سرعتی بیشتر از نور تو فضا-زمان جابجا شد.
منبعش هم:
ufolove.wordpress.com

حرف شما درست ! اما شما تو داستانتون فرموديند كه "" دستگاهها رو راه انداختند "" كه باعث سفرشون شد ! سؤالم اينه كه اون دستگاهها مگه ارتباطي با کرمچاله داشتند !؟

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
حرف شما درست ! اما شما تو داستانتون فرموديند كه "" دستگاهها رو راه انداختند "" كه باعث سفرشون شد ! سؤالم اينه كه اون دستگاهها مگه ارتباطي با کرمچاله داشتند !؟
همونطور که میدونیم جرم زیاد باعث خمیدگی تو فضا-زمان میشه......
همچنین در نتیجه ی این جرم زیاد یک میدان گرانشی ایجاد میشه.....
طبق نظریه ی میدان واحد میدان های الکتریکی و مغناطیسی و گرانشی رابطه ای وجود داره که باعث تاثیر گذاشتن هرکدوم روی دیگری میشه.....
یعنی میشه با ایجاد میدان الکتریکی ضد جاذبه ایجاد کرد(میدان گرانشی رو ضعیف کرد و به صفر رسوند)
از طرفی میگن با خمیده کردن فضا-زمان به مقدار زیاد شکافی در فضا-زمان ایجاد میکنه و این شکاف میتونه روزنه ای به جهان موازی با جهان ما باشه یا بعبارتی یه کرمچاله ایجاد بشه;)
البته همونطور که گفتم این چیزایی که بیان میکنم نظر خودم با توجه به مطالعاتم هست و شاید از بیخ اشتباه شده و از دوستان میخوام اگر اشتباهی میبینند بیان کنن تا من هم از گمراهی در بیام.......
با تشکر