سازمان مهندسين مشاور باشگاه (مهندسی شیمی)

mehrnaz_khalaji

عضو جدید
با سلام خدمت آقای عراقی.خیلی خوشحال میشم که با شما همکاری داشته باشم

سلام
خیلی خوشحال شدم پستتون رو دیدم
رزومه رو تکمیل کنید برا نیما جان بفرستید اگه اشتباه نکنم ایشون در حال حاضر مدیر پروژه هستند

اگه یکی از دوستان لطف کنه و نمونه رزومه تکمیل شده رو واسه دوستان عزیز تازه وارد آپلود کنند یا صفحه گذشته که رزومه در اون قرار داشت رو بهشون معرفی کنند ممنون میشم ....
من گشتم اون نمونه رزومه رو پیدا نکردم

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینم نمونه های رزومه کل بچه ها
میتونی همین مدلی ها بنویسی
من تاسفانه فقط همینو دارم، اونو ندیدم

واسه رزومه نویسی هم میتونین تو گوگل سرچی کنین

البته برین پایین پیج، همون اولش نبینین بگین نیستا

پیوست ها

• 0005.pdf
    142.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

foad-7

عضو جدید
سلام خدمت آقا نیما.من علاقه مند به همکاری با شما هستم.البته یک مشکل کوچک هست.کنکور ارشد.
خیلی دوست دارم سهم کوچکی در این پروژه را داشته باشم و همکاری صمیمانه ای را با شما شروع کنم.
لطفأ من را در جریان این پروژه قرار دهید.متشکرم

سلام خدمت آقا نیما.من علاقه مند به همکاری با شما هستم.البته یک مشکل کوچک هست.کنکور ارشد.
خیلی دوست دارم سهم کوچکی در این پروژه را داشته باشم و همکاری صمیمانه ای را با شما شروع کنم.
لطفأ من را در جریان این پروژه قرار دهید.متشکرم
سلام
ماهم خوشحال میشیم در کنار خودمون شما رو داشته باشیم....
منم امسال برنامه ارشد دارم البته شاید!
وقتی زیاد نمیگیره . میتونید همکاری کنید
ضمنا واسه در جریان قرار گرفتن این پروژه باید هر روز به همین تاپیک سر بزنید
نمونه رزومه رو از بالا دانلود کنید و رزومتون رو واسه من بفرستید. ضمنا صفحات قبلی این تاپیک رو هم خوب بخونید تا در جریان کار بخوبی قرار بگیرید...:)

جناب عراقي امرو رفتم كارخونه تصفيه دوم روغن به روش اسيدي رو ديدم
يه چرخي توي پلانتش زديم . خوب بود
pfd روش اسيدي رو از كجا ميتونم گير بيارم ؟ ‌راستي همه روشهاي اسيدي مث هم هستند ؟

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه برات ميفرستم ،موفق باشی اونجا رو پروژه تبديل لجن اسيدی به قير يا پوکه و يا توليد نفتکوره کار کن هر سه پروژه مهمند و در ايران در حال اجرا
pfd روش اسيدي رو از كجا ميتونم گير بيارم ؟ ‌راستي همه روشهاي اسيدي مث هم هستند ؟

فك نميكنم بذارن كه من توي كارشون دخالت كنم واسه بازيافت لجنشون !
هنوز خودشون مرحله بازيافت لجن رو هم نداشتن و فقط ذخيره ميكردن !
اينجوري كه خودشون ميگفتن اين پلان خيلي كامل و تميز كار ميكنه ! ميگفت توي ايران تكه! نميدونم البته روي چه حسابي حرف ميزدن!
معيار سنجش كارخونه هاي تصفيه دوم اسيدي چي هست ؟ از كجا ميشه فهميد كدوم پلان نسبت به كدوم يكي برتره ؟

همه پلان هاي تصفيه دوم به روش اسيدي شبيه به هم هستن؟ يعني كل كارخونه هايي كه توي ايران هستند(گويا 40 50 تا هم هستند )‌ پروسه يكساني دارن؟

راستي جناب عراقي براي صحبت باهاشون و راضي كردنشون در مورد اين مسائله كه تصفيه به روش غير اسيدي رو بجاي اين روش اسيدي بكار ببرن ،‌چي بايد گفت ؟ يعني حاظر ميشن با اين همه خرجي كه تا حالا كردن ( به گفته خودشون 1.5 ميليارد سرمايه نياز داشته واسه اين طرح) بازم به روش غير اسيدي رو بيارن ؟

ضمنا محصول هم روغن پايه SN-500 هستش كه بصورت فله فروش ميره ولي ميگن توانايي افزودن additive و تبديل به روغن موتور رو هم دارند

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو پارامتر مهم در روش غير اسيدي هست كه ميتونه اونها رو راضي كنه :
1- بازيافت روغن در روش غير اسيدي 87 در صد است در حاليكه در روش اسيدي بين 60 تا 70 در صد مي باشد.
2- ضايعاتي بنام لجن اسيدي ندارد كه محيط زيست مانع از كارشان شود
براي راضي كردنشان ادعايي را كه گفته شد با تضمين اجرا همراه كن اگر اين دو ادعا درست نبود پولشان را پس بگيرند..
اخيرا sn500 را به قيمت 1100 دلار فوب بندر به مقصد دبي از ايران خريد كردم اگر با قيمت 1090 موافق باشند ميتونم براي 1200 بشكه 185 كيلويي وارد مذاكره شوم.
اينها داتما در حال افزايش ظرفيت هستند و حتما بدشان نمياد روزي بيست تن به ظرفيتشان با كمترين سرمايه گذاري اضافه بشه.
راستي جناب عراقي براي صحبت باهاشون و راضي كردنشون در مورد اين مسائله كه تصفيه به روش غير اسيدي رو بجاي اين روش اسيدي بكار ببرن ،‌چي بايد گفت ؟ يعني حاظر ميشن با اين همه خرجي كه تا حالا كردن ( به گفته خودشون 1.5 ميليارد سرمايه نياز داشته واسه اين طرح) بازم به روش غير اسيدي رو بيارن ؟

ضمنا محصول هم روغن پايه SN-500 هستش كه بصورت فله فروش ميره ولي ميگن توانايي افزودن additive و تبديل به روغن موتور رو هم دارند

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهترين بودن و يا نبودن بر ميگرده به رعايت ضوابط استاندارد ها مواردي مثل : داشتن آزمايشگاه مجهز - شماره گذاري مخزن - مخازن كافي در ورود و خروج - ريكاوري بيشتر ،
اما پلانها همه يكسان است
فك نميكنم بذارن كه من توي كارشون دخالت كنم واسه بازيافت لجنشون !
هنوز خودشون مرحله بازيافت لجن رو هم نداشتن و فقط ذخيره ميكردن !
اينجوري كه خودشون ميگفتن اين پلان خيلي كامل و تميز كار ميكنه ! ميگفت توي ايران تكه! نميدونم البته روي چه حسابي حرف ميزدن!
معيار سنجش كارخونه هاي تصفيه دوم اسيدي چي هست ؟ از كجا ميشه فهميد كدوم پلان نسبت به كدوم يكي برتره ؟

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه روشهاي اسيدي يكسانند و شامل :پخت (همون تقطير ساده ) - كندانسور براي مايع كردن مواد سبك - اسيد زني - خنثي سازي - رنگبري - و *****اسيون
در گزارش خودت pfd سيتم غير اسيدي را قرار نده منظورم گزارش كاراموزيته

دو پارامتر مهم در روش غير اسيدي هست كه ميتونه اونها رو راضي كنه :
1- بازيافت روغن در روش غير اسيدي 87 در صد است در حاليكه در روش اسيدي بين 60 تا 70 در صد مي باشد.
2- ضايعاتي بنام لجن اسيدي ندارد كه محيط زيست مانع از كارشان شود
براي راضي كردنشان ادعايي را كه گفته شد با تضمين اجرا همراه كن اگر اين دو ادعا درست نبود پولشان را پس بگيرند..
اخيرا sn500 را به قيمت 1100 دلار فوب بندر به مقصد دبي از ايران خريد كردم اگر با قيمت 1090 موافق باشند ميتونم براي 1200 بشكه 185 كيلويي وارد مذاكره شوم.
اينها داتما در حال افزايش ظرفيت هستند و حتما بدشان نمياد روزي بيست تن به ظرفيتشان با كمترين سرمايه گذاري اضافه بشه.
اينا روغنشون رو بسته بندي نميكنن واسه فروش . همش رو بصورت فله اي ميفروشن .
البته توانايي توليد روغن موتور رو هم دارن
هنوز سوله بسته بنديشون ساخته نشده

خوب سرمايه تخميني واسه غير اسيدي چقدره ؟
اينا مشكلشون اينه كه ميگن ما كلي هزينه كرديم واسه اين روش حالا بريم دوباره كلي پول بديم واسه غير اسيدي ؟
بهشون گفتم محيط زيست استقبال ميكنه ولي گفتن كه اصلا محيط زيست كاري نداره . ميگن روز اول اومده فقط سر زده وقتي ديده ما درخت كاري داريم مجوز دادن بهمون، رفتنو ديگه پيداشون نشد !

راستي جناب عراقي در مورد وام دهي واسه روش غير اسيدي اطلاعي دارين ؟ اگه محيط زيست استقبال ميكنه پس بايد وام بيشتري بدن . درسته ؟‌

در گزارش خودت pfd سيتم غير اسيدي را قرار نده منظورم گزارش كاراموزيته

اصلا به هيچ عنوان سيستم غير اسيدي رو لو نميدم . شما خيالتون راحت
فقط اگه pfd سيستم اسيدي رو هم گيرم بياد خوب ميشه . حد اقل واسه نشون دادن به استادمون

احسان افراز

عضو جدید
سلام
اول از مسئول تالار به خاطر اینکه شاید این تاپیک در جای مناسب خودش نیست عذر خواهی می کنم.
مدتی است با شما همراهم ، کارها و فعالیتتون رو میبینم، احساس میکنم شما ها باید بیشتر از این به چشم بیاین
با خودم فکر کردم که نظرتون رو در مورد اینکه ادامه فعالیت بچه های این سایت یک مجله بشه بپرسم
نظرتون چیه بهترین مقالات سایت رو مجله کنیم وسایت و بچه هاش رو جاودانه کنیم
اگه پیشنهادم کمکی عجیب غریبه ، ببخشید
با احترام
نسترن پهلوان
خیلی خوبه _به نظر من باید این مجلات رو در کارخانه هاومراکز مرتبط با مهندسی شیمی مانند بتروشیمی وبالایشگاهها به صورت هفتگی یا هر ماه توزیع کرد:que:

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
براي توليد هر 20 تن در روز فقط 150 ميليون تومان(ترخيص شده) كه 5 تومانش مال خودت (منظورم 5 ميليون)
خوب سرمايه تخميني واسه غير اسيدي چقدره ؟
اينا مشكلشون اينه كه ميگن ما كلي هزينه كرديم واسه اين روش حالا بريم دوباره كلي پول بديم واسه غير اسيدي ؟
بهشون گفتم محيط زيست استقبال ميكنه ولي گفتن كه اصلا محيط زيست كاري نداره . ميگن روز اول اومده فقط سر زده وقتي ديده ما درخت كاري داريم مجوز دادن بهمون، رفتنو ديگه پيداشون نشد !

راستي جناب عراقي در مورد وام دهي واسه روش غير اسيدي اطلاعي دارين ؟ اگه محيط زيست استقبال ميكنه پس بايد وام بيشتري بدن . درسته ؟‌

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ايميل بزار برات بفرستم يا با هام مكاتبه كن تا ادرستو بفهمم
اصلا به هيچ عنوان سيستم غير اسيدي رو لو نميدم . شما خيالتون راحت
فقط اگه pfd سيستم اسيدي رو هم گيرم بياد خوب ميشه . حد اقل واسه نشون دادن به استادمون

Excalibur

عضو جدید
جناب عراقي سفر به چين چي شد ؟ انجام شد ؟‌

نيما يه مسير مشخص كن كه من توش يه كم فعاليت كنم سر گرم كار بشم...چه پيشنهادي داري؟
بگو تا ببينم ميتونم بعد كه كادرمون تكميل تر شد منسجم تر دنبال كنيم...اگه مطلب جديد داري بفرست واسم...

نيما يه مسير مشخص كن كه من توش يه كم فعاليت كنم سر گرم كار بشم...چه پيشنهادي داري؟
بگو تا ببينم ميتونم بعد كه كادرمون تكميل تر شد منسجم تر دنبال كنيم...اگه مطلب جديد داري بفرست واسم...
حتما پلان رو دارين همه ديگه ؟
ميتونيد فعلا روي راكتورها تحقيق كنيد
واكنشهايي كه توش انجام ميگيره

Excalibur

عضو جدید
حتما پلان رو دارين همه ديگه ؟
ميتونيد فعلا روي راكتورها تحقيق كنيد
واكنشهايي كه توش انجام ميگيره

مسائل مربوط به مخزن حل شد؟
پلان رو فكركنم آره...يه نگاهي ميكنم و از فردا شروع ميكنم!

hiceco

عضو جدید
دوستان عزیزم سلام
من جدیدا افتخار عضویت پیدا کردم و این مساله باعث خوشحالیه منه که تونستم توی این جمع فعال راه پیدا کنم. من ورودی سال 77 رشته مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی اصفهان بودم و الان هم نزدیک 5 سالی میشه که تو یه شرکت مهندس مشاور مشغول کارم. خوشحال می شم اگه منم در جریان کاراتون قرار بدید، اگه فکر می کنید کمکی از من بر میاد حتما بهم اطلاع بدید. بی صبرانه منتظرم.
Email: a_naghdifar@yahoo.com
دست حق پشت و پناهتون

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان عزیزم سلام
من جدیدا افتخار عضویت پیدا کردم و این مساله باعث خوشحالیه منه که تونستم توی این جمع فعال راه پیدا کنم. من ورودی سال 77 رشته مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی اصفهان بودم و الان هم نزدیک 5 سالی میشه که تو یه شرکت مهندس مشاور مشغول کارم. خوشحال می شم اگه منم در جریان کاراتون قرار بدید، اگه فکر می کنید کمکی از من بر میاد حتما بهم اطلاع بدید. بی صبرانه منتظرم.
دست حق پشت و پناهتون

سلام دوست من
خوش اومدین
مرسی سر زدین
ابتدا کل بخش‌های این تاپیک رو بخونین تا در جریان کار دقیق قرار بگیرین
سپس اگه مایل به همکاری هستین که امیدوارم باشین یه رزومه واسه نیما بفرستین تا اطلاعات و یه سری مطالب رو در اختیارتون بزاریم

دوستان عزیزم سلام
دست حق پشت و پناهتون
سلام دوست عزيز
خوش امديد
ايشالا شاهد فعاليتتون در اين سايت و بخصوص اين تالار باشيم
اينجا كسي به كسي ايميل نميزنه . همه چي در حالت عمومي مطرح ميشه همينجا ;)

بالا