زیر بارون چه حسی دارین؟

محدثه یوسفی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خوب اصلا فرقی نمیکنه کی بیاد کی بره.میگم عشقی که بخاد با بارون بیاد همون نیاد بهتره.ادم اگه عاشق باشه تو کویر حتی تو جهنمم عاشقه.

بابا بیخیال:)
اما من معتقد ب پاکیه بارونم:)

معلومه دله پر داریبآآآآآآآآآآآآآآآآآ

فنا2011

اخراجی موقت
چرت و پرته فنا جان اگه بارون بیاد همه فرار میکنن......کدوم آرامش؟
ماشین گیر نمیاد.....
خیس میشی هزار بدبختی دیگه.....
این شعرم رد کردن
زیر باران باید رفت چتر ها را باید بست......
:D

بارون نم نم میگم نگفتم تگرگ........من به شخصه اگه جای خاصی نمیخوام برم که با لباس خیس زشت باشه ..همینجور قدم میزنم زیر بارون بارها شده

عشقولانه

کاربر بیش فعال
بارون نم نم میگم نگفتم تگرگ........من به شخصه اگه جای خاصی نمیخوام برم که با لباس خیس زشت باشه ..همینجور قدم میزنم زیر بارون بارها شده
به به چه حس لطیفی......
ولی من بد بدو خودمو یه جایی میرسونم.....فقط کافیه شبش هواشناسی بگه قراره بارون بیاد........

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که عاشق بارونم....بارون بیاد بخوره رو صورت آدم...روی شیشه قطراتشو بینی...بری زیر باروووون خییییییس شییییی.وای که ادمو سر ذوق میاره....بوی خاک...صدای رعدو برقم خیلی دوست دارم هر چی بلندتر و مهیب تر بهتر:D

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا بیخیال:)
اما من معتقد ب پاکیه بارونم:)

معلومه دله پر داریبآآآآآآآآآآآآآآآآآ
سلام
نه والا دلم پر نیست
ولی ازین اداها خوشم نمیاد.
بارون قشنگه حس خوبی بهخ ادم میده که من یکی قادر به توصیفش نیستم(چون واقعا حسش حس خوبیه) ولی این که بعضیا عشق رو به بارون ربط میدن کلا معنیه عشق رو نمیدونن که اساسا ربطی به بارون نداره.
همین.ادم عاشق همیشه عاشقه حالا بارون بیاد یا نیاد

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
من که عاشق بارونم....بارون بیاد بخوره رو صورت آدم...روی شیشه قطراتشو بینی...بری زیر باروووون خییییییس شییییی.وای که ادمو سر ذوق میاره....بوی خاک...صدای رعدو برقم خیلی دوست دارم هر چی بلندتر و مهیب تر بهتر:D

وایییی ، دلمون بارون خواست :D

محدثه یوسفی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
نه والا دلم پر نیست
ولی ازین اداها خوشم نمیاد.
بارون قشنگه حس خوبی بهخ ادم میده که من یکی قادر به توصیفش نیستم(چون واقعا حسش حس خوبیه) ولی این که بعضیا عشق رو به بارون ربط میدن کلا معنیه عشق رو نمیدونن که اساسا ربطی به بارون نداره.
همین.ادم عاشق همیشه عاشقه حالا بارون بیاد یا نیاد

دیدگاهون زیباس
بهتون تبریک میگم
آره باس عشقو تجربه کنم تا راجبش حرف بزنم
پوزش میطلبم:)

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید به بارون بگی وقتی من میرم زیرش چه احساسی داره!:D

خاله

عضو جدید
حس پاک شدن از پلیدی ها.وای چه حال میده زیر بارون خیس بشی...........................

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پاسخ : زیر بارون چه حسی دارین؟

حس پاک شدن از پلیدی ها.وای چه حال میده زیر بارون خیس بشی...........................

مگه اسیده که پلیدیهارو پاک کنه؟ تازه این پلیدیهایی که ما میبینیم با اسیدم پاک نمیشه