زیباترین جمله ای که دیدید یا شنیدید

computrenginneer

عضو جدید
هيچ کس اشکي براي ما نريخت هر که با ما بود از ما مي گريخت چند روزي
هست حالم ديدنيست حال من از اين و آن پرسيدنيست گاه بر روي زمين زل
می زنم گاه بر حافظ تفاءل مي زنم حافظ ديوانه فالم را گرفت يک غزل آمد که
حالم را گرفت: ما زياران چشم ياري داشتيم خود غلط بود آنچه مي پنداشتيم

computrenginneer

عضو جدید
عشق با غرور زيباست ولي اگر عشق را به قيمت فرو ريختن ديوار غرور گدايي
كني... آن وقت است كه ديگر عشق نيست... صدقه است

sadegh1987

عضو جدید
سلام.عید امسال با کاروان راهیان نور دانشگاه رفتیم مناطق جنگی جمله ای دیدم به نظرم خیلی جالب اومد نوشته بود:

(از دانشگاه تا دانشگاه )
دیروز جبهه دانشگاه بود،امروز دانشگاه جبهه است.:gol::gol:

computrenginneer

عضو جدید
خداوند آتش را آفريد تا ارزش آب را بدانيم وخلا زاييده شد تا ارزش هوا را بدانيم و بعد مرگ آمد تا ارزش زندگي را بشناسيم

computrenginneer

عضو جدید
مي دونستي اشک گاهي از لبخند با ارزش تره؟ چون لبخند رو به هر کسي مي توني هديه کني اما اشک رو فقط براي کسي مي ريزي که نمي خواي از دستش بدي

computrenginneer

عضو جدید
آفرینش روز و شب، زیبایی زمین و کهکشانها، درخشش ستارگان فروزان، همه حاکی از وجود پروردگار یکتاست، پس از او اطاعت می کنیم، چون او معین کرده که مرگ آغاز جاودانه هاست.

tirmah

عضو جدید
این شکایت نامه از نامهربانی های توست
انچه دیدم از جدایی ها جدا خواهم نوشت

computrenginneer

عضو جدید
گفتگوی ماه و نابینا: نابینا گفت: دوستت دارم ماه گفت تو که منو نمی بینی چطوری دوستم داری نابینا گفت اگه می دیدمت عاشق زیباییت می شدم اما الان که نمی بینمت عاشق خودت هستم.

computrenginneer

عضو جدید
کاش می شد باردیگر سرنوشت از سر نوشت کاش می شد هر چه هست بر دفتر خوبی نوشت کاش می شد از قلمهایی که بر عالم رواست با محبت, با وفا, با مهربانیها نوشت کاش می شد اشتباه هرگز نبودش در جهان داستان زندگانی بی غلط حتی نوشت کاش دلها از ازل مهمور حسرتها نبود کاین همه ای کاشها بر دفتر دلها نوشت

@ RESPINA @

عضو جدید
کاربر ممتاز
قول میدهم که بخندم
آری تنهای ام را پشت سر میگذارم و
تا به صبح برایت میخندم

sharifi1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
انگار که پای ثانیه ها لنگ میشود
وقتی دلی برای دلی تنگ میشود

sharlin

عضو جدید
کاربر ممتاز
گاهی آن قدر غرق آرزو می شویم
که فراموش می کنیم خودمان آرزوی کس دیگری هستیم..

computrenginneer

عضو جدید
می خوام رو تخته سنگ بنویسم: دلم برات تنگ شده..
بعد بااون بزنم تو سرت تا بفهمی دلتنگی چه دردی داره
:biggrin::biggrin::biggrin:

دستت درد نکنه با این فهموندنت:w01: . اون موقع طفلکی دیگه فک کنم ناکوت شده:w47::w37: .اون موقع از کجا بفهمه که تو چی کشیدی :w20::w05::w15::w15::w15::w15:

computrenginneer

عضو جدید
[FONT=&quot]با کعبه گفتم:
تو از خاکی من از خاک.
چرا باید به دور تو بگردم؟؟
ندا آمد:تو با پا آمدی برگرد.برو با دل بیا تا من بگردم
[/FONT]

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
خورشید دوست داشتنی ست....
به خاطر وسعت روحش...
که شب هنگام ناپدید می شود تا ماه فراموش کند این حقیقت تلخ را که از او نور می گیرد

sharlin

عضو جدید
کاربر ممتاز
دستت درد نکنه با این فهموندنت:w01: . اون موقع طفلکی دیگه فک کنم ناکوت شده:w47::w37: .اون موقع از کجا بفهمه که تو چی کشیدی :w20::w05::w15::w15::w15::w15:
نمی کشمش که..
فقط می ره تو کما..
بعدنم که برگشت خودم بایه سنگ کوچیک تر بش می گم..

computrenginneer

عضو جدید
از فرمايشات حضرت علي (ع)

از فرمايشات حضرت علي (ع)

ب بزرگترين گناه ترس است بزرگترين تفريح كار است بزرگترين بلا نوميدي است بزرگترين شجاعت صبر است بزرگترين استاد تجربه است بزرگترين اسرار مرگ است بزرگترين افتخار ايمان است بزرگترين سود فرزند نيك است بزرگترين هديه گذشت است بزرگترين سرمايه اعتماد به نفس است آنچه بر قضا وقدر فايق آيد صبر است آنچه آدمي را صيقل دهد كار است آنچه كه كهنه اش بهتر است دوست است آنچه كه از علم بهتر است تجربه است آنچه براي مرد ننگ است غصه است آنچه بيش از مرگ آدمي راميكشد نوميدي است آنچه هرقدر دراز باشد كوتاه است عمر است آنچه كه كمش زياد است دشمن است آنچه كه زيادش هم كم است ايمان وجوانمردي است

azadeh_arch _eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
some bodys wants u.......somebodies needs u........somebodies dreams with u every single night
some body is me