زیباترین جمله ای که دیدید یا شنیدید

computrenginneer

عضو جدید
به نام خدا

یه وقتایی یه جمله ی قشنگی رو جایی می شنویم یا می خونیم و آرزو می كنیم كاش كاغذی دم دست داشتیم كه یادداشتش كنیم و همیشه جلوی چشممون باشه

حالا این خونه ی كوچیك رو راه اندازی كردم كه با جملات بزرگان , روشنی و عظمتش چشمگیر بشه ...

با احترام

آخرین ویرایش:

computrenginneer

عضو جدید
اولیشو من شروع میکنم

مردی در عالم رویا فرشته ای را دید که در یک دستش مشعل و در دست دیگرش سطل آبی گرفته بود و در جاده ای روشن و تاریک راه می رفت. مرد جلو رفت و از فرشته پرسید:« این مشعل و سطل آب را کجا می بری؟» فرشتـه جواب داد:« می خواهم با این مشعـل بهشت را آتش بـزنم و با این سطل آب، آتش های جهنم را خاموش کنم. آن وقت ببینم چه کسی واقعاً خدا را دوست دارد

ahmadlinux

عضو جدید
بسیاری از مردم فکر می کنند که دارند فکر می کنند در حالیکه آنها صرفا تعصبات پیشین خود را نوآرایی می کنند!

انساني که در نبرد زندگي مي خندد قابل ستايش است

ahmadlinux

عضو جدید
بسیاری از مردم فکر می کنند که دارند فکر می کنند در حالیکه آنها صرفا تعصبات پیشین خود را نوآرایی می کنند!

computrenginneer

عضو جدید

برای ماندگاری ، رویایی جز پاکی روان نداشته باش .​

computrenginneer

عضو جدید
وقتی به آسمون نگاه می کنی،دوست داری کدوم ستاره مال تو باشه؟؟؟
به اونی که کم نورتره قانع باش...چون اونی پرنور تره رو همه نگاه می کنن.....;)

کمرنگ ترین ستاره رو برای رسیدن انتخاب کن ، چون ستاره های نزدیک ودرخشان برای دیگران میدرخشند​

computrenginneer

عضو جدید
اعوذ بالله من الشيطان الرجيم

بسم الله الرحمن الرحيم

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُ

(سوره مباركه زمر - آيه 53)

بگو: اي بندگان من كه بر خود اسراف و ستم كرده‏ايد! از رحمت خداوند نوميد نشويد كه خدا همه گناهان را مي‏آمرزد.

computrenginneer

عضو جدید
ا
گر بنده ای یاد خدا افتاد قبل از اون این خداست که یاد اون بنده افتاده

computrenginneer

عضو جدید
مثل بارون نباش که با التماس به شیشه بکوبونی تا نگاهت کنند ، مثل ابر باش که با التماس نگاهت کنند تا بباری .................

roshanfekrejavan

عضو جدید
کاربر ممتاز
در دوران تحصيل ممکن است عده اي نمرات عالي کسب نمايند اما کساني که در مواجه با مشکلات زندگي پيروز بيرون مي آيند ، نمرات عالي تري دارند

بازم.اگر از هر امتحانی بیرون بیای،از استاد می خوای که بهت نمره بده.چه خوب داده باشی و چه بد! یه بار از کسانی که از امتحان بیرون اومدن،بپرس بهترین جمله ای که میتونی به استادت بگی چیه،به جواب من می رسی!

computrenginneer

عضو جدید
آيه 186 سوره بقره:
و هنگامي كه بندگان من از تو درباره من سوال كنند،(بگو:)
من نزديكم،دعاي دعا كننده را، به هنگامي كه مرا مي خواند، پاسخ مي گويم.
پس بايد دعوت مرا بپذيرند،و به من ايمان بياورند،تا راه يابند(و به مقصد برسند).

M.Adhami

عضو جدید
کاربر ممتاز
شبي خواب ديدم با خدا كنار ساحل قدم ميزنم،رد پاي هردوي ما روي ساحل بود،وقت ي برگشتم و به گذشته نگاه كردم ديدم در موقع سخت ي تنها يك رد پا كناره ساحل است، پس به خدا گله كردم و گفتم​
:خدايا چرا در موقع سخت ي مرا تنها گذشت ي، خدا لبخند ي زدو گفت :فرزندم در آن موقع تو بر دوشه من بودي

tirmah

عضو جدید
زندگی زیباست ای زیبا پسند
زنده اندیشان به زیبایی رسند
انقدر زیباست این بی بازگشت
کزبایش می توان از جان گذشت

tirmah

عضو جدید
گاهی سکوت نشانه تراز تکلم و فریاد است
و گاهی نشانه ی روشن ترین لحظه حظور