زن دیگری قربانی اسیدپاشی شد

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا ناسلامتی این یک سایت مهندسی‌ هست
نمیشه یک کمی‌ جدی تر در مورد این مساله صحبت کنیم ؟

nastaran-20

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه این جور آدما رو بدن دست من یه 3453454بار اعدامشون میکنم بعد میندازمشون تو روغن داغ بعدشم گردنشونو از پشت نه جلو میبرم چون زجرش بیشتره
مرتیکه.........................
بابا فرهنگ 2500 سالمون کجا رفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه این جور آدما رو بدن دست من یه 3453454بار اعدامشون میکنم بعد میندازمشون تو روغن داغ بعدشم گردنشونو از پشت نه جلو میبرم چون زجرش بیشتره
شما که بدترش کردی دلم واسه کسی که اسید پاشیده سوخت با این تفاسیر شما :)
این کار ها رو هم کردن واسه قبلی ها جواب نداد
یک فکر دیگه باید کرد

elham.anbaraki

کاربر فعال
واقعا آدم باید چقدر ضعیف و بی اراده و نابود باشه که همچین کاری بکنه

negarak

عضو جدید
زیاد قدیمی‌ نیست ۶ ۷ سال پیش رو منظورمه !

درسته،پسرای این دوره خیلی بد شدن و این همش از نبودن فرهنگ درست تو جامعه هستش،و از طرفی به نظر من اینکه مردا حس تملک دارن رو زنا حالا چه اون زن زنشون باشه چه خواهرشون یا معشوقشون باعث میشه که دست به این کارهای غیر انسانی بزنن

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

زیاد فیلم نیگاه می کنی یاد فیلم اره افتادم

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته،پسرای این دوره خیلی بد شدن و این همش از نبودن فرهنگ درست تو جامعه هستش،و از طرفی به نظر من اینکه مردا حس تملک دارن رو زنا حالا چه اون زن زنشون باشه چه خواهرشون یا معشوقشون باعث میشه که دست به این کارهای غیر انسانی بزنن

همیشه سعی کن وقتی معلولی می بینی دنبال علت بگردی وقتی می گی پسرای این زمونه بد شدن دلیلش چیه؟
فکر کنم چون دخترای این زمونه خیلی بد شدن جدی می گم موضع گیری نکردم. این دوتا موضوع خیلی بهم وابسته اند

negarak

عضو جدید

همیشه سعی کن وقتی معلولی می بینی دنبال علت بگردی وقتی می گی پسرای این زمونه بد شدن دلیلش چیه؟
فکر کنم چون دخترای این زمونه خیلی بد شدن جدی می گم موضع گیری نکردم. این دوتا موضوع خیلی بهم وابسته اند

خوب من واقعیتارو قبول دارم،هر جفتشون الان بد،ولی کدوم دختریو دیدی که بره یه پسرو با اسید بسوزونه؟الکی موضع گیری نکن،این قضیه ربطی به بد بودنه دخترا نداره ربط به نبود فرهنگ و دید بسته بعضی مردا داره که تحمل شنیدنه حرفه نه رو ندارن

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز

ای بابا شروع شد بازم
منم همش همینطوری فکر می‌کردم
وقتی‌ که زن گرفتی‌ میبینی‌ همه چی‌ تفاهمه
ولی‌ یک طرفه !
زن گرفتم که میگم‌ها !

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب من واقعیتارو قبول دارم،هر جفتشون الان بد،ولی کدوم دختریو دیدی که بره یه پسرو با اسید بسوزونه؟الکی موضع گیری نکن،این قضیه ربطی به بد بودنه دخترا نداره ربط به نبود فرهنگ و دید بسته بعضی مردا داره که تحمل شنیدنه حرفه نه رو ندارن
به نظر من فرهنگ غلط مرد‌های ایرانی‌ ( که بهش میگن غیرت )
موجب این مسائل میشه ببینید بیشتر قتل هآی صورت گرفته در ایران

به خاطر چیه ؟ به خاطر ناموس
آدم باید یه کمی‌ هم منطقی‌ باشه

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا چرا ما بايد همچين آدمايي تو دنيا داشته باشيم كه به خاطر زندگي و غرور خودشون ماهيت يه انسانو زير پا بذارن به خواسته كسي كه ادعا ميكنن عاشقشن اهميت ندن
يه سوال دارم
واقعا عشق و عاشقي يعني چي؟ يعني زدن سند مالكيت يه نفر به نام يه نفر ديگه؟ اگه عاشق شديم بريمو زندگي معشوقمونو به نام خودمون بزنيم؟
اگه هم قبول نكرد از بين ببريمش؟ازش انتقام بگيريم؟
اين زندگي ارزش ادامه دادن داره؟ اون زن تا آخر عمر حتي نميتونه تو آينه نگاه كنه ميره مي ايسته جلو آينه و به جاي اينكه به چهره زيباي خودش نگاه كنه با خودش ميگه آيا اين تاوان اينه كه من حق انتخاب نداشتم؟؟؟

negarak

عضو جدید
به نظر من فرهنگ غلط مرد‌های ایرانی‌ ( که بهش میگن غیرت )
موجب این مسائل میشه ببینید بیشتر قتل هآی صورت گرفته در ایران

به خاطر چیه ؟ به خاطر ناموس
آدم باید یه کمی‌ هم منطقی‌ باشه

کاملا باهات موافقم ،غیرت تبدیل شده به تعصب افراطی ،غیرت به جای اینکه ضامن جونه خانوما باشه بلای جونشون شده چون کوتاه فکری بعضی مردای به اصطلاح ناموس پرست دیگه سر به فلک کشیده، اگر همه مردا ناموسه خودشونو عزیز بدونن به ناموسه دیگران تعرض نمی کنن و این فجایع رخ نمیده

بالا