زنا

زنا

• مجموع رای دهندگان
    59
  • نظرسنجی بسته .

Spatra

عضو جدید
سلام
نمیدونم چطور شروع کنم ولی قبل از بیان موضوع مورد نظر ، از همه ی دوستان پوزش میطلبم

در این تاپیک خانم ها و آقایان می تونن شرکت داشته و تبادل نظر کنند

خب یه روز ، قبل از اتمام تایم کاریتون به خونه بر میگردید ، کلید رو به در میندازید و بی سرو صدا وارد میشید
یه چیزایی براتون غیر طبیعیه ، همین طور که پیش میرید میبینید که همسرتون با شخص دیگری در حال زناست ، ولی هنوز از وجود شما با خبر نشدن و مشغول زنا هستن/
عکس العمل شما چیه ؟
به طور قطع برای هر فردی ناراحت کننده وتکان دهندست
بلا نسبت شما ، انشاالله واسه هیچ بنده خدایی پیش نیاد . این یه بحثه و فقط و فقط میخوایم طرز عمل کرد زن و مرد ایرانی رو در این شرایط بسنجیم

هم وطن عزیز گفتار و کردار هر فرد نشانه ی شخصیت اوست
لطفا در کامل ادب و احترام نظرتون رو بیان کنید
با تشکر

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام
دوستانه به شما توصیه میکنم که ذهن قشنگت رو از این موضوعات کثیف پاک بکنی و به موضوعات مثبت بیاندیشی.
تاپیک شما هر معنی بدی میتونه داشته باشه جز اون منظور ظاهری که بیان داشته اید.
البته بحث بر سر این موضوعات خیلی هم لازمه. ولی ما سن و سالمون طوری نیست که نگران این مسائل باشیم.
شما از انتقاد تند بدت میاد؟ اگه نمیاد باید بگم : با این تاپیک مضخرفت روحم را کدر کردی.

فک کردم نوشتی زن ها اومدم تو ببینم چی میگی . اگه از اول میدونستم. نمیومدم.

آخرین ویرایش:

salaman

عضو جدید
من یه سوال دوستانه از شما می پرسم :

اگر شما در حین همچین عملی ( که در هر کشور و مملکتی با توجه به طبع انسانی انسان مورد نکوهش است ) قرار گرفتید و همسر شما ناگاه این صحنه را نظاره کرد توقع چه انتظاری را دارید ؟

جواب دقیقا مشابه رفتار شما در قبال همسر خودتان در حین این عمل است

ولی اگر غیر این بود ما از مرز انسان بودن خارجیم . رفتار هر انسان در قبال کردار انسان دیگر باید درست مطابق رفتار معکوس در برابر هم باشد . ما باید خود را در جای فرد یا افراد دیگر قرار دهیم و از نگاه انها صحنه را بررسی کنیم در این صورت درمیابیم که رفتار ما دقیقا چگونه است
متاسفانه اتفاقات ناگوار زمانی بوجود می اید که ذهن مملو از تعصبات بیجاست و همیشه در حل معلول پیش میشتابد و علت را جویا نمی شود باری باشد که دریابیم همسران ما انسانند و انسان اگر در تنگنا قرار گیرد ممکن است خطا کند (البته اگر علت را در مشکل در نیابیم)
با تشکر از شما دوست عزیز

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یه سوال دوستانه از شما می پرسم :

اگر شما در حین همچین عملی ( که در هر کشور و مملکتی با توجه به طبع انسانی انسان مورد نکوهش است ) قرار گرفتید و همسر شما ناگاه این صحنه را نظاره کرد توقع چه انتظاری را دارید ؟

جواب دقیقا مشابه رفتار شما در قبال همسر خودتان در حین این عمل است

ولی اگر غیر این بود ما از مرز انسان بودن خارجیم . رفتار هر انسان در قبال کردار انسان دیگر باید درست مطابق رفتار معکوس در برابر هم باشد . ما باید خود را در جای فرد یا افراد دیگر قرار دهیم و از نگاه انها صحنه را بررسی کنیم در این صورت درمیابیم که رفتار ما دقیقا چگونه است
متاسفانه اتفاقات ناگوار زمانی بوجود می اید که ذهن مملو از تعصبات بیجاست و همیشه در حل معلول پیش میشتابد و علت را جویا نمی شود باری باشد که دریابیم همسران ما انسانند و انسان اگر در تنگنا قرار گیرد ممکن است خطا کند (البته اگر علت را در مشکل در نیابیم)
با تشکر از شما دوست عزیز
من هیچ چیزی از این پاسخ نفهمیدم. چقدر بدبخت و بیسوادم من .
میشه شما این حرفا رو روان تر بگید تا ما هم یه مطالبی یاد بگیریم.
بشکل فلسفی جواب دادید که نمیشه چیزی ازش فهمید و یاد گرفت.
ببخشید که نظرمو گفتم. هدفم یادگیری بود. ممنونم.

امین قیاسی 1986

عضو جدید
با سلام
دوستانه به شما توصیه میکنم که ذهن قشنگت رو از این موضوعات کثیف پاک بکنی و به موضوعات مثبت بیاندیشی.
البته بحث بر سر این موضوعات خیلی هم لازمه. ولی ما سن و سالمون طوری نیست که نگران این مسائل باشیم.
شما از انتقاد تند بدت میاد؟ اگه نمیاد باید بگم : با این تاپیک مضخرفت روحم را کدر کردی.

این نظر منه و به استاتر گفتم. میدونیدکه.

سلام
تا حدودی شما حق دارید ولی متاسفانه در جامعه ی ما کم و بیش دیده میشه
حالا یا همسره خبر داره و یه کاری انجام میده و یا بدبخت بیچاره از خیانت شریک زندگیش بیخبره
اتفاقا این مباحث خوبه چون به هر حال به عنوان یه مشکل در جامعه ی ما وجود داره
درضمن بنده خدا که به کسی توهین نکرده که بهش میتوپی بخون که چند بار عذر خواهی کرده و بلا نسبت گفته " شما بد بین نباش

امین قیاسی 1986

عضو جدید
سلام
نمیدونم چطور شروع کنم ولی قبل از بیان موضوع مورد نظر ، از همه ی دوستان پوزش میطلبم

در این تاپیک خانم ها و آقایان می تونن شرکت داشته و تبادل نظر کنند

خب یه روز ، قبل از اتمام تایم کاریتون به خونه بر میگردید ، کلید رو به در میندازید و بی سرو صدا وارد میشید
یه چیزایی براتون غیر طبیعیه ، همین طور که پیش میرید میبینید که همسرتون با شخص دیگری در حال زناست ، ولی هنوز از وجود شما با خبر نشدن و مشغول زنا هستن/
عکس العمل شما چیه ؟
به طور قطع برای هر فردی ناراحت کننده وتکان دهندست
بلا نسبت شما ، انشاالله واسه هیچ بنده خدایی پیش نیاد . این یه بحثه و فقط و فقط میخوایم طرز عمل کرد زن و مرد ایرانی رو در این شرایط بسنجیم

هم وطن عزیز گفتار و کردار هر فرد نشانه ی شخصیت اوست
لطفا در کامل ادب و احترام نظرتون رو بیان کنید
با تشکر

ببین هم وطن جدا خیلی سخته که تصور کنی چه برسه به اینکه در عمل انجام شده قرار بگیری

ولی اگه من باشم
در درجه ی اول هر دو رو میکشم ریختن خونشون مباحه و رضایت خدا رو در پی داره
ولی اگه تونستم خودمو کنترل کنم ازشون فیلم میگیرم (به عنوان مدرک) ازشون شکایت و در نهایت طلاقش میدم
کلی هم کتکش میزنم

nobody!

عضو جدید
با سلام

این نظر منه و به استاتر گفتم. میدونیدکه.

ببخشیداا...گفته شما با عملتون در این مورد حداقل یکی نیس....:w19::w19:

المینا

عضو جدید
سلام
من نمیکشمش....چون اونموقع قاتل میشم..........
ولی به خاک سیاه مینشونمش...........
کاری میکنم که روزی هزار بار آرزوی مردن بکنه...........

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انصافا مد نظرم بود ولی گفتم تو ذوقی نخوره بنده خدا
اینکه من جواب برای ایشان نوشتم منظورم برای کمک به یادگیری ام بود نه اینکه از عوض استاتر جواب بدم.
خواستم یه چیزی برداشت کنم که به دردم بخوره نتونستم. لذا بهشون گفتم که واضح تر بنویسند که استفاده کنم. این حس من با اون موردی که از عوض استاتر پاسخ بدم فرق داره. ممنون از تذکر شما

Persia Boy

عضو جدید
کاربر ممتاز
شک نکنید هر دوشونو میکشتم البته نه به این سادگی یه وان پر از اسید 20% (رقیق) درست میکردم و هر دوشونو تو این محلول میانداختم تا به آرومی و با زجر کشته بشن بعد هم خودمو میکشتم چون حتما من هم مقصر بودم که زنم همچین کاری کرده

sahragol

عضو جدید
من ميرم در رو مي كوبم ميرم بيرون ... :cry:بعدش هم قانوني وارد عمل ميشم و طلاق مي گيرم ديگه هم تو روي همچين آدم كثيفي نگاه نمي كنم..:crying:. البته من به همسرم به قدري اعتماد دارم كه3 ماه تابستون اونو تنها مي ذارم و به شهر خودم بر مي گردم....:w11:

pasargadparisa

عضو جدید
ببخشیدا.چه تاپیک مسخره ای. این دیگه پرسیدن داره.؟بحث دیگه ای نبود؟تو رو خدا این تاپیکای الکی رو جمع کنید

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشیدا.چه تاپیک مسخره ای. این دیگه پرسیدن داره.؟بحث دیگه ای نبود؟تو رو خدا این تاپیکای الکی رو جمع کنید
بلانسبت شما و استاتر
دیگ به دیگ میگه روت سیاه.
نه اینکه تاپیکهای شما خیلی مفیدن؟

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
شک نکنید هر دوشونو میکشتم البته نه به این سادگی یه وان پر از اسید 20% (رقیق) درست میکردم و هر دوشونو تو این محلول میانداختم تا به آرومی و با زجر کشته بشن بعد هم خودمو میکشتم چون حتما من هم مقصر بودم که زنم همچین کاری کرده

اینجوری میدونی چه چیزی تو اون دنیا منتظرته؟؟؟؟

mahan 2

عضو جدید
طبق قانون میشه هردوشونو کشت .
ولی من این کارو نمیکنن و میرم بدون مهریه طلاقش میده پس فردا یکی بیاد خواستگاریش ابروی خودش بره ولی احتمالا بعدش شاید یه ذره ناراحت شه ولی .....

کلا نظری ندارم چه سوال سختی؟؟؟؟؟

ahmadi-2010

عضو جدید
یه سوال:
اصلا چی شد که یه دفعه به فکر زدن یه همچین تاپیکی افتادین؟
مگه موضوع قحط بود؟
چرا اصلا به این موضوع فکر میکنید؟
خب تازه اصلا سوال نداره که.....برو فیلمای زمان قبل از انقلاب رو ببین به جوابت میرسی!!!!
چی میخوای از تو این تاپیکت بیرون بکشی؟

fayazbahram

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمئنا تو اون لحظه به تنها چیزی که فکر نمیکنم همینه.از خیانت متنفرممممممممممم:cry:

دقیقا با اینکار تمام آخرتتو به باد میدی ، حتی خودکشی هم گناه کبیره است ، چه برسه به قتل یکی دیگه

اما استارتر عزیز ، این دوستانی که تنفر خودشون رو اینجا ابراز کردن از این عمل مطمئنا در انتخاب شریک زندگی بسیار بسیار عملکرد خوبی خواهند داشت که دچار این عمل نشن

اما کسانی که همچین دختری رو برای ازدواج انتخاب می کنن قطعا از اینکه همسرش چنین عمل قبیحی انجام بده ککش هم نمی گزه

اون سریاله بود که از شبکه 2 پخش میشد که رضا رویگری و بابک حمیدیان بازی می کردن و رویگری پدر بابک حمیدیان رو کشته بود
رضا رویگری فرد ثروتمند و خلافکاری بود که یه دختر و یه پسر داشت ، پسرش که هر روز با یه دختره بود و فریبشون میداد و از بعضیاشون هم بچه دار شده بود اما نوچه های پدرش می رفتن و با پول قضیه رو ماست مالی میکردن ، یه روز خواهرش بهش گفت که این چه کاری بود کردی که برگشته مقابل پدرش به خواهرش گفت که من خودم از روابط تو خبر دارم
یعنی اینکه هم برادره و هم خواهره اینکاره بودن و در صورتیکه پدره هم به خیالش هم نبود

salaman

عضو جدید

دوست خوبم با عرض معذرت از ثقل کلام
منظورم سادست من باید خودم رو جای طرف بزارم تا ببینم علت این امر چی بوده یا ببینم اگر خودم مرتکب این عمل شدم توقع دارم با من چه برخوردی بشه این مسئله ساده ای نیست و بارها شاهد بودیم چه خسارات جبران ناپذیری به همرا داشته

*Essi*

اخراجی موقت
چنانش بکوبم به گرز گران
که پولاد کوبند آهنگران

اولا مردیکه بدون تحقیق همچین زنی بگیره،حقشه که هر بلایی سرش بیاد.
همچنین زنی که بدون تحقیق یک شوهر هوس باز بگیره.

ثانیا،این عمل فقط از سوی انسانهای بوالهوس سر میزنه،پس نیازی نیست بنده نگران چنین اتفاقی باشم.

مسیح 110

عضو جدید
چون من حکم خدا ر ا میدانم
وامیدی به این دادگاه ها ندارم چون به احتمال زیاد وبالطایف الحیل ؛ ممکنست یکی یا هردو از اجرای حد ؛ فراریشان دهند ..........
در جا هر دو را میکشم ........

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون من حکم خدا ر ا میدانم
وامیدی به این دادگاه ها ندارم چون به احتمال زیاد وبالطایف الحیل ؛ ممکنست یکی یا هردو از اجرای حد ؛ فراریشان دهند ..........
خداي يهوديت يا مسيحيت يا اسلام؟!يا خداي خشم؟!

مسیح 110

عضو جدید
میدانید کیفر زنای زن محصنه چیست؟
اعدام است
.
.
.
میدانید اگر زن شوهر دار زنا کند کیفرش چیست؟

.
.
اعدام
.
.
.
خوب چه بهتر این شوهر بدبخت بیچاره
.
.
. حکم خدا را اجرا کند
هردو را درجا بکشد ....واگر نکشد

.
.
.
بهتر است ...........برود بمیرد

*Essi*

اخراجی موقت

اما آنها مثل تو این شانس را ندارند که پس از مصلوب شدن،دوباره زنده شوند ای مسیح.

کی بهت این حق را داده که جان کسی را بگیری؟؟؟
آیا به زن هم این حق داده شده که اگر شوهرش را با کسی دید،جانش را بگیرد؟

مسیح 110

عضو جدید
اما آنها مثل تو این شانس را ندارند که پس از مصلوب شدن،دوباره زنده شوند ای مسیح.

کی بهت این حق را داده که جان کسی را بگیری؟؟؟
آیا به زن هم این حق داده شده که اگر شوهرش را با کسی دید،جانش را بگیرد؟
برو عمامه جعلی ات ومسخره ات از سرت بردار واینجا بیا در افشانی کنی

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدانید کلمه دیوث به چه کسی میگویند
وچرا خون وی اگر به جای بریزد دیگر هرگز پاک نمی شود؟
ميدونستي ميتوني يك كم مودب تر باشي؟!
اين جواب سوال من نبود
دلم براي بحث كردن باهات تنگ شده بود باتاب:w15: