زمان بندی کوتاه مدت مطالعه گروهی ارشد 93 ( روحیه دهی گروهی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز

اقا مثل این که کسی نیست ... من فعلا برم چند صفحه تاریخ بخونم ...

منم F ه ...
فکر کنم هممون برگه F رو داشته باشیم
آره همه همون f رو دارن گویا
من تا فردا جوابامو میذارم... این از من....

معمارباشی

عضو جدید
رک بهت بگم ؟
به نظرم تو داری همه ی زحمت های این چند ماه اخیرت رو با این حرفا و افکار به هدر می دی !
اگه کنکور رو یه دوی ماراتن در نظر بگیری تو تو چند قدم پایانی خط پایان هستی !
با این افکار و ... فقط از خودت انرژی کم می کنی و رمقت برای ادامه ی راه کمتر می شه
بهتر بگم ... راه رو برای رقیبات باز می کنی ...

الان اصلا وقت فکر کردن نداریم !
فقط باید فکر و ذکرت بشه عبور از خط پایان !
فقط همین
هیچ کس و هیچ جا رو هم نگاه نکنی مگر اون طنابی که باید ازش بگذری ...

وقتی گذشتی خودشون بهت می گن چکار کردی ...
حداقلش اینه که خودت باعث شکست خودت نشدی !

استرس و ناراحتی و ... همه ی اینا کاملا طبیعیه ولی برد با کسیه که فعلا اینا رو بزاره کنار و اصلا به خودش اجازه نده این افکار پریشونش کنه ! و فقط به هدفش فکر کنه و بس !!
نتیجه و ... رو بعد امتحان میام با هم دربارش حرف می زنیم و اگه لازم بود گریه می کنیم یا می خندیم !

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اینا جوابای منه نخندیدنا من زیاد ایستاییم خوب نیس بقیه اشم دارم فک میکنم 21 ) پیچش 22) نمودار خمش - استدلال خودم23) وجود هسته برشی ؟؟24 ) حالت ب مقاومت و سختی کافی برای مقابله با نیروی زلزله ( جانبی ) داره که با اضافه شدن عناصر مورب صلبیتش بیشتر میشه این مطمئنم حالت الف قابلیت اجرای ساختمانهاب بلند را دارد پس گزینه 1 تغییر شکلهای الف کمتر ب هست25 ) برج سده توکیو ....... ؟

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها همکاری کنین دیگه جوابای دکترا پیدا کنیم حداقل ازش دوتا سوال داریم خب برج سده توکیو اسم مهار بنداش چیه ؟

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخوام آزمونها آپلود کنم تا 99 درصد میاد بعد یهو نمیاد !!!! :wallbash: نمیاد :wallbash: نمیاد:wallbash: :w06:

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما ک شب ب خیر نگفتیم هنوز

الانم ک دگ صبح شده :|
صبحتون بخیر دوستان

asal 1

عضو جدید
سلام بکس
تو ازمون معماری معماری سوالای مروط به تاریخ شهر رو باید جواب داد؟
لطفا جواب بدید خاهشا

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
بزار یه چیزی بگم اول صبح یه خورده بخندید ( میدونم اینجا جاش نیست :biggrin: ) توی دانشگاه ما یه همکلاسی داشتیم خیلی تو قیافه بود و همش ادای اون متفکرها رو در میاورد یه روز استاد یه طرح داد و گفت راجع بهش فکر کنید و نظر و ایده هاتون رو بگید و خودش از کلاس رفت بیرون . تا استاد رفت بیرون بچه ها ریختن رو سر همدیگه و سروصدا کردن:w31::w34:این خانم هم که در حال فکر کردن روی موضوع بود یه دادی زد :w06::w06:اه چه خبرتونه بزارید دارم فکر میکنم تمرکزم رو بهم زدید :w15: دیگه از اون به بعد بچه ها اسمش رو گذاشتن خانم تمرکز :biggrin: یکی از بچه ها هم کلا از موضوع خبر نداشت و از یه کلاس دیگه بود فکر میکرد واقعا فامیل این خانم تمرکزه :w15: یه روز که باهاش کار داشته میره پیشش میگه ببخشید خانم تمرکز :eek::eek: اونم که جا خورده بود گفت منم خانم تمرکز نیستم من فامیلم .... :w15::w15:

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم تا ظهر جوابمو میذارم اما بچه ها چرا فقط فن هاشوووو جواب میدیدی؟؟؟تاریخ هاش پس چی؟؟؟

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
نفیسه تو خواب نداری ؟؟؟؟؟؟؟:eek: شبو که کلا بیدار بودی حتی باران و 2020 هم کم آوردن رفتن خوابیدن ......
یه ساعت پیش بیدار شدم :w15:

بزار یه چیزی بگم اول صبح یه خورده بخندید ( میدونم اینجا جاش نیست :biggrin: ) توی دانشگاه ما یه همکلاسی داشتیم خیلی تو قیافه بود و همش ادای اون متفکرها رو در میاورد یه روز استاد یه طرح داد و گفت راجع بهش فکر کنید و نظر و ایده هاتون رو بگید و خودش از کلاس رفت بیرون . تا استاد رفت بیرون بچه ها ریختن رو سر همدیگه و سروصدا کردن:w31::w34:این خانم هم که در حال فکر کردن روی موضوع بود یه دادی زد :w06::w06:اه چه خبرتونه بزارید دارم فکر میکنم تمرکزم رو بهم زدید :w15: دیگه از اون به بعد بچه ها اسمش رو گذاشتن خانم تمرکز :biggrin: یکی از بچه ها هم کلا از موضوع خبر نداشت و از یه کلاس دیگه بود فکر میکرد واقعا فامیل این خانم تمرکزه :w15: یه روز که باهاش کار داشته میره پیشش میگه ببخشید خانم تمرکز :eek::eek: اونم که جا خورده بود گفت منم خانم تمرکز نیستم من فامیلم .... :w15::w15:

شکر خدا کلاس ما همه شلوغ بودن ..... یه روز یکی از استاد ها گفت خواهش میکنم فقط با بغل دستیتون صحبت کنین عمق فاجعه رو در یابین :w15: ( مثلا سر کلاس نشستیم با ته کلاسم میحرفیدیم ببین اوضاع کلاس ما چی بود یادش بخیر
:w15:

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم تا ظهر جوابمو میذارم اما بچه ها چرا فقط فن هاشوووو جواب میدیدی؟؟؟تاریخ هاش پس چی؟؟؟
چی سوالات دکتری ؟؟ واسه اینکه فنش خیلی خیلی مهمه حداقل 2 تا سوال الان جلو چشمونه بعدشم دستت درد نکنه مرسی که همکاری میکنی دمت گرم بقیه اشم تو بزار :w27:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا