زمان بندی کوتاه مدت اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ترنج

عضو جدید
بچه ها بفرمایید روحیه!!!

سلام بروبچز
:smile:
می دونین که تا روز اسکیس زمان زیادی نمونده!
واسه ایجاد حس رقابت بین بچه ها این تاپیک رو را انداختم ;)

می تونین با خیال راحت درد دل کنینمی تونیمم با هم کورس بذاریم تا ببینیم نشان تلاش در آخر به چه کسی تو باشگاه تعلق می گیره!!!گزارش کارم می تونین بدین و از بقیه ام می تونین گزارش کارشون رو بخواین!!!

خلاصه اینجا هر آن چه دل تنگتون می خواد راجب ب اسکیس بگید!!!:biggrin:

بشتابید که ورودی دانشگاه تهران در انتظار ماست!!!

در ضمن اسپم ممنوع !!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بروبچز:smile:
می دونین که تا روز اسکیس زمان زیادی نمونده!
واسه ایجاد حس رقابت بین بچه ها این تاپیک رو را انداختم و خوشحال باشین که اینجا اسپم آزااااااده!!!;)
می تونین با خیال راحت درد دل کنین(البته فقط راجب ب اسکیساااااا):D می تونیمم با هم کورس بذاریم تا ببینیم نشان تلاش در آخر به چه کسی تو باشگاه تعلق می گیره!!!گزارش کارم می تونین بدین و از بقیه ام می تونین گزارش کارشون رو بخواین!!!

خلاصه اینجا هر آن چه دل تنگتون می خواد راجب ب اسکیس بگید!!!:biggrin:
تشکر از ترنج عزیز!!! امیدوارم جو سالم و رقابتی رفاقتی داشته باشیم!!! ایشالا هر کس هر جا لیاقت داره قبول شه!!!

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدیونم که اقا مدیر اخرش همه مون بیرون میکنه :biggrin:
خب من یک نظر میدم بچه هایی که دستشون ضعیفه و توی مرحله خط و اسکیسن ،فردا حداقل یک 50 در 50*70 فقط خط بکشن و 3تا کار نگاه کنن بکشن و 3تا هم از خودشون ،بقیه اش هم دست خودشون فقط فردا دست پر بیادید کار بزارید انشاله

ترنج

عضو جدید
خب من یک نظر میدم بچه هایی که دستشون ضعیفه و توی مرحله خط و اسکیسن ،فردا حداقل یک 50 در 50*70 فقط خط بکشن و 3تا کار نگاه کنن بکشن و 3تا هم از خودشون ،بقیه اش هم دست خودشون فقط فردا دست پر بیادید کار بزارید انشاله

موافقم بات به شدددددت!!!البته من فقط A3 دارم!!!چن تا برگه کار می کنم!!!پرسم می کشم.بزنین بریم به سرعت ...

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط زمان بندی فراموش نشه!!! من 8 اینجا میگم شروع کردم!!! تا 12 - 1 کار می کنم!!! از اونورم تا 4 - 5!!! خواهشا اینجا ب چت روم تبدیل نشه!!! جدی کار کنیم!!! اوکی؟؟؟

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اینا رو مازیار گفت بنویسم واستون...

یادمان ادبیات معاصر...
مکانی برای گرامی داشت ادبیات معاصر و گفت وگوی دوستداران ادبیات...
برنامه ی فیزیکی:
1-سالن اجتماعات 350 متر
2-آمفی تئاتر نیمه باز 150 متر
3-3تاکلاس 40متری
4-یه دونه کلاس 80متری
5- 2تا گالری بسته 50متری
6-یه دونه گالری نیمه باز 70متری
7-کافی شاپ150متری
8-یه فضا به دلخواه خودتون اضافه کنید80متر!
-سایت در خیابان ولیعصر تهران به مساحت 39*49مترمربع در مجاورت پارک ملت
-مدارک مورد نظر
1- پلان باسایتش به مقیاس 1به 200
2- مقطع
3-پرسپکتیو دید ناظر از خیابون ولیعصر به بنا
4- یه پرسپکتیو دید ناظر به دلخواه
نکات:
50درصد سایت اشغال بشه بقیش باغسازی بشه...
از زیرزمین حتما استفاده بشه ...
بنا در سه سطح طراحی بشه...
ممنون از مازیار:gol:

معمارباشی

عضو جدید
سلام بروبچز ... منم پایه ام ... البته زیاد حالم خوش نیست ولی تا حد توانم سعی می کنم باهاتون همراه باشم ...

فرستاده شده از GT-I8190ِ من با Tapatalk

shematik

عضو جدید

یادمان ادبیات معاصر...
برنامه ی فیزیکی:
1-سالن اجتماعات 350 متر
3-3تاکلاس 40متری
4-یه دونه کلاس 80متری
5- 2تا گالری بسته 50متری
7-کافی شاپ150متری
-مدارک مورد نظر
2- مقطع
نکات:

واسه این موضوع تا کی وقت داریم که کارا رو بذاریم باشگاه؟

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

یادمان ادبیات معاصر...
برنامه ی فیزیکی:
1-سالن اجتماعات 350 متر
3-3تاکلاس 40متری
4-یه دونه کلاس 80متری
5- 2تا گالری بسته 50متری
7-کافی شاپ150متری
-مدارک مورد نظر
2- مقطع
نکات:
پهلوان اینا از کجا اومده ؟؟؟

ترنج

عضو جدید
سلام بروبچز ... منم پایه ام ... البته زیاد حالم خوش نیست ولی تا حد توانم سعی می کنم باهاتون همراه باشم ...

فرستاده شده از GT-I8190ِ من با Tapatalk

خوش اومدی معمارباشی عزیز
ایشالا حالتم زود خوب شده و بیش تر از فوق توانت باهامون باشی;)

ترنج عزیزم من همیشه ساعت 8 بیدارم ولی این حاضری زدن یکم سخته..چون سیستم روشن کردن دست خودمه اما خاموش کردنش دیگه با خداست
خخخخخخخخخخ

خخخخخخخخخ
باشه همین که هستی کافیه موقع آنتراک بیا اعلام حضور کن و گزارش کار بذار:D

بچه ها من 6،7 ص خط خطی کردم!!!ولی به این نتیجه رسیدم خط تو اسکیس حکم زبان تو تئوری رو داره!!!اگه هر روز تمرین نکنی یادت میره:D
من قبلا خط کشیدنم بد نبود ولی حالا ....

بچه ها ی عکس پرسپکتیو خوب ندارین واسه کپی؟اگه دارین میشه در راه رضای خدا بذارین من بکشم؟یا اگه از کارای معمارا چیزی میشناسین بگین از روش بکشم.

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوش اومدی معمارباشی عزیز
ایشالا حالتم زود خوب شده و بیش تر از فوق توانت باهامون باشی;)

خخخخخخخخخ
باشه همین که هستی کافیه موقع آنتراک بیا اعلام حضور کن و گزارش کار بذار:D

بچه ها من 6،7 ص خط خطی کردم!!!ولی به این نتیجه رسیدم خط تو اسکیس حکم زبان تو تئوری رو داره!!!اگه هر روز تمرین نکنی یادت میره:D
من قبلا خط کشیدنم بد نبود ولی حالا ....

بچه ها ی عکس پرسپکتیو خوب ندارین واسه کپی؟اگه دارین میشه در راه رضای خدا بذارین من بکشم؟یا اگه از کارای معمارا چیزی میشناسین بگین از روش بکشم.
لویی کان!!! کلیسای یکتا پرستی اولFirst-Unitarian-Church-003.jpg

آخرین ویرایش:

ترنج

عضو جدید
سلام من دوست دارم با شما همراه شم

ولی با روند کار شما اشنا نیستم...

خوش اومدی باران جان
اگه دستت قویه امروز رو موضوع اسکیسی که مازیار گفته و ریزفضاهاشو رعنا اینجا گذاشته کار کن
اگرم مث منی امروز قراره تمرین خط کنیم و از رو عکس پرسپکتیو روکشی کنیم و اگه شد چن تا پرس از خودمون بکشیم
شبم کارارو می ذاریم و نقدشون می کنیم
بزن بریم

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوش اومدی باران جان
اگه دستت قویه امروز رو موضوع اسکیسی که مازیار گفته و ریزفضاهاشو رعنا اینجا گذاشته کار کن
اگرم مث منی امروز قراره تمرین خط کنیم و از رو عکس پرسپکتیو روکشی کنیم و اگه شد چن تا پرس از خودمون بکشیم
شبم کارارو می ذاریم و نقدشون می کنیم
بزن بریم

ممنون ،
مثل شمام تمرین خط اینا خوبه ...;)

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به به عذرا خانوم!!!ساعت خواب!
صبا که حوصلت بیشتر رو بذار واسه تمرین شبا بشین کتاب بخون!!!
من تا الان 12 ص خطخطی کردم!:D هر چند خطام ...:redface:
ایول درستش همینه ...
من هم با تو موافقم ..2 یا 3 روز که خط نمیکشی اصلا یادت میره
من هر روز قبل از صبحانه یه چند صفحه ای خط میکشم
اصلا از نون شب هم واجب تره

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان اسکیسی خودم !!!!حالتون چطوره ؟

منم خوبم ولی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تاکنون حتی وحتی یک خطم نکشیدم:) ناراحت که هستم ولی ...............امیدم رو از دست ندادم ولی خیلی حیف شد اخه میانگینم 38 شد اگه یادتون باشه تازه میخام قلم بدست شم:D

از امروز منم هستم و اما در مورد دستم بخوام بگم در حد متوسط به پایینم تازه اونموقع که قلم بدست بودم حالا رو نمیدونم بعد از این پست اولین خط سرنوشت ساز 93 رو بروی کاغذ خلاقیتم میلغزانم و تا پایان راه

باهاتون هستم و مثه تاپیک تئوری که 3 ماه اخر باز خودمو رسوندنم به یاری یگانه معمار هستی و شما دوستان تا اخر خواهم ایستاد نمیدونم چرا اخه همیشه من باید جزء افراد دقیقه نودی باشم شاید سرشتم رو خداوند اینجوری برام مقرر کرده :w06:ولی خوشحالم که یکبار دیگه در کنار شما هستم و از این واقعه بسیار خرسندم:smile:

برا همتون ارزوی موفقیت دارم :gol::gol::gol:

بسم ا...

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ممنون بابت الطافتون:gol::gol::gol:

من از امروز استارت میزنم به یاری افریدگار!

mazyar_01010 داداش سعی میکنم این کار سپیده رو انجام بدم ولی چون تازه میخام شروع کنم سخت میشه برام !!! الان باید بیشتر برم سر خط نقطه رو بزارم ببینم چی یادم مونده!

پویان داداش انشالله مثه تاپیک تئوری سور و سات قیلیون رو هم راه میندازیم البته اگه الان همراهی عزیز باز نگه این اومد:biggrin:

راستی بچه ها من قبلن یه قولهایی داده بودم که یه سری اطلاعات از کلاس ها و ورکشاپ شقاقی بزارم انشالله به مرور براتون میزارم و به قولم وفا میکنم ;)

سپاسگزارم از همه دوستان بابت اطلاعات و نکته هاتون منم با خوندم تقریبا 200 صفحه استفاده کردم و در جریان کار قرار گرفتم

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
نقل قول از کسی نگرفتم که خدای نکرده کسی از ما دلخور نشه خدمت تمامی ابجی های گلم عذرا_ترنج_سارا_رعنا برسونم که با اینکه 200 صفحه قبل رو خوندم و دیدم همه یه جورایی در اسکیس مشکل دارید ولی اصلا نگران نباشید من فعلا هیچ کاری نکردم پس شما یک قدم جلوتر هستید و تازه نزدیک به 2 ماه هم وقت داریم انشالله میخوام یه جور با هم بریم جلو که مشکلات همدیگه رو پوششش بدیم منم هر کمی از دستم بربیاد برا همه انجام میدم سایر دوستان که دیگه اسم نمیبرم اوضاع تقریبا خوبی دارن و خدایش همه دارن واسه خودشون و بچه ها زحمت میکشن و ما هم در کنار این عزیزان باهم پیش میریم تا جایی که قول میدم این تاپیک رو با ورکشاپ شقاقی یکی کنیم یعنی یک ماه اخر هر روز 3 اسکیس موضوعی رو با هم کار کنیم

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
نقل قول از کسی نگرفتم که خدای نکرده کسی از ما دلخور نشه خدمت تمامی ابجی های گلم عذرا_ترنج_سارا_رعنا برسونم که با اینکه 200 صفحه قبل رو خوندم و دیدم همه یه جورایی در اسکیس مشکل دارید ولی اصلا نگران نباشید من فعلا هیچ کاری نکردم پس شما یک قدم جلوتر هستید و تازه نزدیک به 2 ماه هم وقت داریم انشالله میخوام یه جور با هم بریم جلو که مشکلات همدیگه رو پوششش بدیم منم هر کمی از دستم بربیاد برا همه انجام میدم سایر دوستان که دیگه اسم نمیبرم اوضاع تقریبا خوبی دارن و خدایش همه دارن واسه خودشون و بچه ها زحمت میکشن و ما هم در کنار این عزیزان باهم پیش میریم تا جایی که قول میدم این تاپیک رو با ورکشاپ شقاقی یکی کنیم یعنی یک ماه اخر هر روز 3 اسکیس موضوعی رو با هم کار کنیم

اقا ابرام من یکی نگران اسکیس نیستم تازه برام هیجان هم داره چون هر لحظه دارم کلی چیز یاد می گیریم که بلد نبودم ،دارم درست فک کردن یاد می گیرم ،نگران نیستم چون اسکیس مسابقه نقاشی نیست من اگه یک روز ی برم امتحان اسکیس بدم زمانی نیست که دست به نقاشی ام خوب شده باشه زمانیکه که بتونم یک چیزی در شان امتحان اسکیس بزنم طراحی کنم نه نقاشی ،به امید روز ی که همه تون بیاید بگید قبول شدید، و در باره روزی سه ساعت کار کردن من یک بار نصف جلسه یک بچه ارشد دانشگاه مون رفتم که شاید ادم گمنام باشه و هیچ کس اسمش بلد نباشه ولی من بهش مدیدونم چرا چون طریقه فک کردن بهم یاد داد ،معنی اسکیس واقعا اون فهمید بود
ارزوی موفقیت برا همه ما بریمنماز و بیایم یک کار بکشیم بزارید اساتید نظر بدن :gol::gol::gol::gol::gol::gol:

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا ابرام من یکی نگران اسکیس نیستم تازه برام هیجان هم داره چون هر لحظه دارم کلی چیز یاد می گیریم که بلد نبودم ،دارم درست فک کردن یاد می گیرم ،نگران نیستم چون اسکیس مسابقه نقاشی نیست من اگه یک روز ی برم امتحان اسکیس بدم زمانی نیست که دست به نقاشی ام خوب شده باشه زمانیکه که بتونم یک چیزی در شان امتحان اسکیس بزنم طراحی کنم نه نقاشی ،به امید روز ی که همه تون بیاید بگید قبول شدید، و در باره روزی سه ساعت کار کردن من یک بار نصف جلسه یک بچه ارشد دانشگاه مون رفتم که شاید ادم گمنام باشه و هیچ کس اسمش بلد نباشه ولی من بهش مدیدونم چرا چون طریقه فک کردن بهم یاد داد ،معنی اسکیس واقعا اون فهمید بود
ارزوی موفقیت برا همه ما بریمنماز و بیایم یک کار بکشیم بزارید اساتید نظر بدن :gol::gol::gol::gol::gol::gol:

بله کاملا درسته!

در واقع اسکیس زدن مارو تربیت میکنه واسه معمار شدن و من پارسال برای اولین بار این موضوع رو فهمیدم و این یعنی زندگی برای من هر چند بدلیل یک سری مشکلات و قصور نتونستم به این فهم دامن بزنم و باهاش زندگی کنم به امید روزی که معماری همه زندگی ما باشد

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
داش ابرام خودت بیفت جلو بشو سرگروهه تاپیک مام همگی تا آخرین قطره ی جوهره موجود در جهان ایستاده ایمممم و در برابر هرچی اسکیس و ورکشاپه زانو نمیزنیمممم:)

aytakin69

عضو جدید
سلام به همه....
دوستای خوبم منم هستم...تا الان کار خاصی نکردم و تازه بعد یه سری اتفاق تونستم به خودم مسلط شم و اروم شم...امیدوارم که میشه تو این زمان کاری کرد چون این لحظات پایانی ارزشمند ترن و امیدوارم وقتی نتایج اومد انرژیمون واسه ادامه چندین برابر بشه...از این لحظه تا امتحان وقتم آزاده پس پیش به سوی تمرین :)

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه....
دوستای خوبم منم هستم...تا الان کار خاصی نکردم و تازه بعد یه سری اتفاق تونستم به خودم مسلط شم و اروم شم...امیدوارم که میشه تو این زمان کاری کرد چون این لحظات پایانی ارزشمند ترن و امیدوارم وقتی نتایج اومد انرژیمون واسه ادامه چندین برابر بشه...از این لحظه تا امتحان وقتم آزاده پس پیش به سوی تمرین :)
جا داره یه تشکر ویژه داشته باشیم از بانیان این تایپک که باز روح با هم بودنو به بچه های باشگاه دمیدن از مازیار و رعنا و ترنج و.... که بانی این خیر شدند به نوبه ی خودم تشکر ویژه دارم
اصلا امروز خیلی خوشحالم ....همیشه توی با هم بودن امید هست نشاط هست سرزندگی هست و نتیجه اش هم میشه تلاش مضاعف
بروبکس که اعلام همراهی کردن خیلی خیلی خوشحالمون کردید ....برید این همراهی رو هم وردارید بیارید دلمون واسش تنگ شده ...خخخخخخخخخ .....راستی الهام هم بگید بیاد یکم بخنده و انرژی بده

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ebram منم وضعیت شما رو دارم با این تفاوت میانکسن من27 شدش و واس همین نا امید شدم و تا الان هیچ کار نکردم:((
ناامید شیطانه آبجی ...
تمرین کن مطمئن باش ضرر نمیکنی ...
ایشالا همین امسال قبولی .......

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا