روزگاری بدی برای زنهاست

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

روزگار بدی برای ما، زنهاست ...
ژیگول می بینی، می ترسی ...
ماشین مدل بالا از کنارت رد می شه تو خیابون، می ترسی ...
ماشین قراضه رد می شه، می ترسی ...
موتوری با اون نگاه کثیفش از کنارت ویراژ می ده، می ترسی ...
کنار خیابون یه پیرمرد نشسته تو سایه درخت و با همون عینک ته استکانیت نگاهت می کنه که باد بزنه و مانتوت کمی بره کنار، می ترسی ...
کنار خیابون یه دسته مرد وایستادن و مثل گرگ نیگات می کنن، می ترسی ...
سوار تاکسی و کرایه ایی هم بخوای بشی،حتی اگه جلو هم بخوای بشینی که راحتتر باشی، می ترسی ...
مانتوی روشن بپوشی بیای تو خیابون از نگاه مردا که دنبال رد لباس زیرمانتوت هستن، می ترسی ...
عینک آفتابی می زنی میای تو خیابون از نگاههایی که دنبال چشمهای اون زیر هستن، می ترسی ...
با دوستات می ری بیرون تو کافی شاپ که باید دود سیگار بخوری اگرم بری پارک، از مردهای بیکار پارک، می ترسی ...
از پدری که دست پسر کوچکش رو گرفته و از کنارت رد می شه و تیکه ایی بارت می کنه و به پسرش نگاه می کنه و می خنده،از هر دوشون، می ترسی ...
از مردی با ظاهر معمولی که کنار خیابون به ظاهر داره با موبایلش صحبت می کنه اما هربار که زنی از کنارش رد می شه حرفهای زشت و کریهی می زنه و تو خیالش با همه ( که فرقی نمی کنه زنی چادری باشه، کسی باشه با لباس های کار یا دختری دیگر) عقده های جنسیش رو خالی می کنه ...
که نه فقط از نگاه که حتی از متلک ها و حرفهای کریهی که باید بشنوی و فقط رد بشی و فرار کنی از این آدمها، می ترسی ...
از نگاه آدمها تو پمپ بنزین، ترافیک و و و و می ترسی ...
از آدمهایی که ظاهری عادی دارن اما کلی عقده های روانی و جنسی توشون جمع شده و حتی با شخصیتترینشون هم تو موقعیتش قرار بگیرن این عقده ها رو می خوان تسکین بدن و دست به وحشیانه ترین اعمال بزنن، می ترسی ... که آوازه غیرت و ناموس پرستیشون دنیا را کر کرده است اما چند نفره به یک زن بیگناه حمله می کنن، می ترسی ...
گاهی حتی از برادر و شوهر و دوست پسر و ... ها هم می ترسی ...
ترس ترس ترس ... کابوس های روزانه و شبانه آدمهایی شده که می خوان فقط کنار دیگران تو جامعه زندگی کنن ....
حالا درک می کنم که چرا خیلی از مردها برای دختران و همسران خود ماشین می گیرند تا راحتتر بتوانند در جامعه در جریان باشند

قويترين آدم جهان اون نيست که دويست و پنجاه کيلو رو يه ضرب ميزنه ...
قويترين آدم جهان زن ايرانيه که با وجود تجاوز فردی و گروهی و اسيد پاشی و مزاحم هاى خيابونی و زور گيری و قتل و هزار خطر ديگه هنوزم تو اين مملکت درس ميخونه ، ورزش ميکنه ، رانندگى ميکنه ، کار ميکنه ، عاشق ميشه ، أعتماد ميکنه ، مادر ميشه و به بچه اش ياد ميده آدم باشه

z@p

عضو جدید
مرسی حرف دلمو زدی .........
وقتی هم از یکی سیر میشن خیلی زود عاشق بعدی میشن

salehtaee

عضو جدید
ببین عزیز حرفاتو تا یه جایی قبول دارم ولی به جای این حرفا برو دنبال علتش بکرد که چرا اینجوریه
داری میگی با مانتوی روشن میاد بیرون و اون زیر میراش هم پیداس اون موقعه می خوای کسی نگاش نکنه
یارو چاق و مانتوی تنگ می پوشه میاد بیرون و ارضه اندام می کنه اون موقعه می خوای کسی نگاش یا مسخرش نکنه
یارو روسری زده سرش ولی چه روسریه زده همه موهاش بیرونه اون موقع میگییییییییییییی
و ...........................................................................................................
بهتره دنبال علت باشی ببینی چرا اینجوریه
در نهایت بر میگرده به خوده دختره یا زنه که اینطوری میاد بیرون و ریشه اصلیشم به نظام خونواده ( اونم چه خونواده ای )
:cool:

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین عزیز حرفاتو تا یه جایی قبول دارم ولی به جای این حرفا برو دنبال علتش بکرد که چرا اینجوریه
داری میگی با مانتوی روشن میاد بیرون و اون زیر میراش هم پیداس اون موقعه می خوای کسی نگاش نکنه
یارو چاق و مانتوی تنگ می پوشه میاد بیرون و ارضه اندام می کنه اون موقعه می خوای کسی نگاش یا مسخرش نکنه
یارو روسری زده سرش ولی چه روسریه زده همه موهاش بیرونه اون موقع میگییییییییییییی
و ...........................................................................................................
بهتره دنبال علت باشی ببینی چرا اینجوریه
در نهایت بر میگرده به خوده دختره یا زنه که اینطوری میاد بیرون و ریشه اصلیشم به نظام خونواده ( اونم چه خونواده ای )
:cool:
کمی تا قسمتی ابری
یعنی الان هر دختری که میاد بیرون از دارو دسته همین دخترایی که تو میگی؟؟؟؟
یعنی همیشه دخترای بد پوش اینجوری هستن؟؟؟؟
من خودم پسرم، تو هم هستی
تو همیشه ظاهره خوبی داری؟؟؟
تاحالا نشده موهاتو مدل بدی یا شلوار لی یا لباس جذب بپوشی؟؟؟؟؟
این حرکت ها هم توی فرهنگ ما خوب نیست، ولی وقتی منو تو این کارارو میکنیم با خودمون میگیم اشکال نداره که بقیه چی میگن، مهم اینه که قشنگه و من ازش خوشم میاد
پس یه لطف کن و با دید بازتر و منطقی تر حرف بزن

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
راست میگه خوب حرف حق زده مگه زنها اصلا حق نفس کشیدن دارن؟
اونم جرمه .اصلا رد میشن جرمه. حرکت کوچیک کنن جرمه. مبادا مردای اطرافشون تحریک شن.
از بس که جنبه داریم بخدا

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز

قويترين آدم جهان زن ايرانيه که با وجود تجاوز فردی و گروهی و اسيد پاشی و مزاحم هاى خيابونی و زور گيری و قتل و هزار خطر ديگه هنوزم تو اين مملکت درس ميخونه ، ورزش ميکنه ، رانندگى ميکنه ، کار ميکنه ، عاشق ميشه ، أعتماد ميکنه ، مادر ميشه و به بچه اش ياد ميده آدم باشه
مگه میتونه کار دیگه ای هم کنه.............

sajjad_mke

عضو جدید
زنه براي همه خوشتيپه تو خيابون ولي براي شوهرش...............
به همه احترام ميزاره ولي به شوهرش..............

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
.....

.....

بعضی جمله هاش حرف دلم بود...................................................
اینقد حرف هست که باچندجمله نمیشه بیان کرد...........................................
سخته خیلی سخت:cry:

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نمیدونم چرا بعضی خانمای عزیز فقط در بیرون از منزل اینقدر به فکر خودشونن
همون خانومو اگه تو خونه ببینیش وحشت میکنی و باید صدقه بدی
اخه اون شوهر بیچاره تو چه گناهی کرده که تو خونه باید تو رو مثه گارسن رستوران ببینه وبیرون اینقدر فرق میکنی که بعضا نشناستت
اگه شما قصد ونیتی نداری چرا دیگه از اتفاقاتی که میفته دلگیر میشی؟
خانم محترم که همه کار میکنی که یه ادم از خودت بدتر و چش ناپاک تر یه نگاه بهت بکنه دیگه چرا گله میکنی؟
به همه بر نخوره ها اولش گفتم بعضی خانما

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو خودت پسری هدفت از این تاپیکا چیه؟

قصد خود شیرینی خدای ناکرده؟

این خانمها همینجوریشم یه سره دارن اعتراض می کنن بعد تو میای نفت میریزی روی اتیش؟
پسرم، حیوون که نیستم
بعدشم من که از اونا طرفداری نکردم
فقط یه سری از مشکلاتشون رو گفتم
که فرقی هم نمیکنه که چه مدلی لباس بپوشی، مرد خراب (مرد خراب گفتما) همه رو به کیش خود پندارد داداشه گلم
اینو خودتم باید تجربه کرده باشی

لوتوسو

عضو جدید
جامعه خرابه...
و جامعه رو کی میسازه؟همه ی زن ها و مردهایی ک توش زندگی میکنن
البته نباید از حق بگذریم ک خیلیا هم تو همین جامعه خراب دارن مثه ادم زندگی شونو میکنن...