روزتون مبارک پسرا...

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
:)نههههه.پيش داورى نکن..شايد منظور ديگه اى داره...من هنوز منتظر جوابش ميمونم...

از قدیم گفتن تا کسی سختیه زندگی را نکشه مرد نمیشه ازین نظر ما خیلی مردیم....وگرنه مردی نبود فتده را پای زدن گر دست فتاده ای بگیری مردی....ربطشو منم نمیدونم نپرس

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
:)نههههه.پيش داورى نکن..شايد منظور ديگه اى داره...من هنوز منتظر جوابش ميمونم...

مثلا میاد مردونگی رو توضیح می ده در حالیکه باهم فرق دارن.. پیش داوری نیس حدس می زنم!
مردونگی بهتره همه می تونن مرد باشن، اما همه نمی تونن مردونگی کنن...
مثل فرق آزادی و آزادگی

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه خوب بگو.اينجا همه خودين.اومديم چيزى ياد بگيريم...خوب؟!!!
مردی یعنی مرام ومعرفت یعنی دلیروبی باک بودن شجاع بودن توبیان ..یعنی خشم را کنترل کردن ...یعنی به وقت نیاز نرم بودن وبه وقت نیاز سخت بودن...یعنی مسخره نکردن جنس مقابل....
وخیلی چیزای دیگه......

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
از قدیم گفتن تا کسی سختیه زندگی را نکشه مرد نمیشه ازین نظر ما خیلی مردیم....وگرنه مردی نبود فتده را پای زدن گر دست فتاده ای بگیری مردی....ربطشو منم نمیدونم نپرس
آفرين.با اين کارا انسان مرد ميشه.....ويدا منظورت اين جور چيزا بود ديگه ها؟

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردی یعنی مرام ومعرفت یعنی دلیروبی باک بودن شجاع بودن توبیان ..یعنی خشم را کنترل کردن ...یعنی به وقت نیاز نرم بودن وبه وقت نیاز سخت بودن...یعنی مسخره نکردن جنس مقابل....
وخیلی چیزای دیگه......

ويدا جان بيگ لايک......حرفاتو قبول دارم.ولى عزيزم منو نشناخته راجع به من نظر داديها.....ولى بازم مرسى

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
وخیلی چیزای دیگه......
اااااا اینایی که گفتی خیلی اشناست.....اها د خودمم دیگه ویدا خانم بزار بینم

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز
ويدا جان بيگ لايک......حرفاتو قبول دارم.ولى عزيزم منو نشناخته راجع به من نظر داديها.....ولى بازم مرسى

شما شوخی کردی منم اون حرفو به شوخی زدم
وگرنه من منظوربدی نداشتم
به هرحال اگر سوتفاهم شده sorry

pari-1369

عضو جدید
کاربر ممتاز

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما شوخی کردی منم اون حرفو به شوخی زدم
وگرنه من منظوربدی نداشتم
به هرحال اگر سوتفاهم شده sorry

نه اختيار دارى.ميدونم شوخى بود.من کلا مثبت انديشم:)مگر اينکه خلاف اون چيز ثابت بشه...بازم در خدمتيم.:)

Ehsan_M

عضو جدید
کاربر ممتاز
قشنگ بود;)
خیلی ممنون از دعوتتون. روزمون مبارک:)