روزتون مبارک پسرا...

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز

"ALPHA"

کاربر ممتاز
منم فکر می کردم فقط خودم آنرمالم نگو چن نفری هم پیدا شدن مث ما باشن!!:child:ولی از طعم شیر خشک بدم میاد!! توی بسکویت اینا هم بیاد دیگه بدتر!

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم بايد برم خانه سالمندان به سارا قول دادم يک نامزد خوش تيپ براش گير بيارم.......

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم فکر می کردم فقط خودم آنرمالم نگو چن نفری هم پیدا شدن مث ما باشن!!:child:ولی از طعم شیر خشک بدم میاد!! توی بسکویت اینا هم بیاد دیگه بدتر!

دلیلشو من میدونم....ما دهه شصتیا نمیخوایم بزرگ شیم:biggrin: هیچ عیبم نداره این میل ما به صداقت و درستی را میرسونه...چون تو این زمونه از بچه ها پاک تر کسی پیدا نمیشه...بقیه اکثرا دورو دروغ گو وبوق بوق بوقققققققق...من دوست دارم خعلی بچه شم...بچه هم دوست دارم...تو فانتزیامه مربی مهد بشم..

manochehri_s

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردای باشگاه روزتون مبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــارک:)

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
فریاد یک مرد ;)

"ALPHA"

کاربر ممتاز
دلیلشو من میدونم....ما دهه شصتیا نمیخوایم بزرگ شیم:biggrin: هیچ عیبم نداره این میل ما به صداقت و درستی را میرسونه...چون تو این زمونه از بچه ها پاک تر کسی پیدا نمیشه...بقیه اکثرا دورو دروغ گو وبوق بوق بوقققققققق...من دوست دارم خعلی بچه شم...بچه هم دوست دارم...تو فانتزیامه مربی مهد بشم..
نه دیگه تا اون حد!! بچه ها رو دونه دونه شوت می کنم بیرون اونم بچه های این دور و زمونه رو نباید داد بهشون!!

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دیگه تا اون حد!! بچه ها رو دونه دونه شوت می کنم بیرون اونم بچه های این دور و زمونه رو نباید داد بهشون!!

راست میگی باید تو زمان سیر کنم مربی مهد دهه 60 بشم..بچه های این زمونه ادمو قورت میدن...