رد پای احساس ...

aynaz.m

کاربر فعال تالار ادبیات ,
کاربر ممتاز
لبخند پرنده ها
انجا بالای درخت
میدانی میشود بوسه های عاشقانه شان را تماشا کرد
اما میان ادمها
دو روز بوسه عاشقانه و تا ابد جدایی هست

AndanaEnd

عضو جدید
با پای دل قدم زدن آن هم کنار تو
باشد که خستگی بشود شرمسار تو
در دفتر همیشه ی من ثبت می شود
این لحظه ها عزیزترین یادگار تو ...

aynaz.m

کاربر فعال تالار ادبیات ,
کاربر ممتاز
احساس ادمها را گاهی نمیشود فهمید
گاهی تنها باید تماشایشان کرد
هیچ نگفت
تا انها خود به سراغتان بیایند و با شما دردودل کنند
انوقت خواهی فهمید در احساس ادمها چه میگذرد

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد

از تمامی جهان تنها به اطلس نگاه تو دل‌خوشم

و رازی که

بوی پونه‌های وحشی را بدهد

**yosam**

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کردن به تو ، کار شب و روز من شده ،بس که حالم گرفته است

چشمانم غرق در اشکهایم شده ….
دیگر گذشت ، تو کار خودت را کردی ، دلم را شکستی و رفتی ….
همه چیز گذشت و تمام شد ، این رویاهای من با تو بود که تباه شد…

**yosam**

عضو جدید
کاربر ممتاز
نیازمند چیزی بودم که باورش کنم
نگاهت بر من افتاد و باور کردم

خواهان کسی بودم که باورش کنم
خود و رویا هایت را با من تقسیم کردی

و باورت کردم
اما آنچه که به راستی نیازمندش بودم

باور کردن خود بود
مرا به دنیای درونت بردی و با اکسیر عشق یاریم کردی

و به برکت توست که امروز زنده ام لمس می کنم و باور دارم
کسی چیزی یا خود را

آری تنها به خاطر وجود توست

ghazal.

کاربر فعال
http://www.www.www.iran-eng.ir/upload/22/0.344250001313581803_parsnaz_ir.jpg
وقتی تو رفتی ...
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ای معنی عشق [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]ای یاد تو در خاطر من جاودانه [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]ای بی تو چشمم چشمه اشک شبانه [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]ای روشنایی ، ای چراغ زندگانی [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]ای رفته در ابر سیاه بی نشانی [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]وقتی تو رفتی ...[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]از مشرق لب ها طلوع خنده ها رفت [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]از دست من وز دست ما آینده ها رفت [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]وقتی تو رفتی ...[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]مهتاب بام آسمان کمرنگ تر شد [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]وقتی تو رفتی ...[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]دنیا به چشمم از قفس هم ... تنگ تر شد [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]وقتی تو رفتی ...[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif] اندوه شوق زندگی را از دلم برد [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]وقتی تو رفتی ... [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]برگ درختان زرد شد ، خورشید افسرد [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]وقتی تو رفتی ...[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]مرگ خندید [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]در جمع ما انگیزه های زیستن مرد [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif] از باد پرسیدم : کجا رفت ؟![/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]گفتا که : من هم در پی آن رفته از دست [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]سر تاسر دنیا خزیدم [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif] اندوه ، اندوه [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]او را ندیدم ![/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]از شب سراغت را گرفتم [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]شب گفت : افسوس [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif] او ماه من بود [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif] من هم به امید طلوعش ماه ها تاریک ماندم [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]همراه مرغ حق به یادش نغمه خواندم [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]خود را به دریا ها و صحرا ها کشاندم [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]با یاد او در هر قدم اشکی فشاندم [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]در دشت های دور و نا پیدا دویدم [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]او را ندیدم ![/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]با ماه گفتم : ماه من کو ؟[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]رنگش پرید و زیر لب گفت :[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]بر بام و روزن های عالم سر کشیدم [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]شب تا سحر سر تا سر دنیا دویدم [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]در لا بلای برگ جنگل ها خزیدم [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]با جست و جو ها خستگی ها شبروی ها [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]او را ندیدم [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]از رعد پرسیدم ز نامت [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]فریاد او در گنبد افلاک پیچید [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]چون مادران داغدیده ناله سر کرد [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]با ابر گفتم قصه ات را [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]روی زمین را در غمت از گریه تر کرد [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]ای یاد تو در خاطر من جاودانه [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]ای بی تو من همسایه اشک شبانه [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]وقتی تو رفتی ...[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]اندوه شوق زندگی را از دلم برد [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]وقتی تو رفتی ...[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]برگ درختان زرد شد خورشید افسرد [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]وقتی تو رفتی ...[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif] مرگ ... خندید [/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]در جمع ما انگیزه های زیستن مرد ...[/FONT]" مهدی سهیلی "

**yosam**

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه خوش خیال بودم ...
که همیشه

فکر می کردم
در قلب تو
محکومم

... .....به حبس ابد!!
... به یکباره جا خوردم ......

وقتی
زندان بان
برسرم فریاد زد
هی...
تو ...

آزادی!

.
.
.
و صدای گامهای

غریبه ای که به سلول من می آمد . . .

**yosam**

عضو جدید
کاربر ممتاز
با آمدنت چشمهایم را بستم و

در قلبم با چشمهایت عهد بستم که همیشه مال توام

همانگونه که میخواهی مال تو میشوم ….

از آغاز جاده تا پایانش همراه تو باشم ،

تا در نفسهای عاشقی ، هوای پاک تو باشم

تو همانی که میخواستم ،

میخواهم من نیز همانی که تو میخواهی باشم

ghazal.

کاربر فعال
http://www.www.www.iran-eng.ir/upload/moji.s/image/tumblr_m0weaweE1U1qd4q01o1_500.gif

تو به من خندیدی
و نمی دانستی
من به چه دلهره از باغچه همسایه سیب را دزدیدم
باغبان از پی من تند دوید
سیب را در دست تو دید
غضب آلود به من کرد نگاه
سیب دندان زده از دست تو افتاد به خاک
و تو رفتی و هنوز
سالهاست که در گوش من آرام آرام
خش خش گام های تو تکرار کنان
می دهد آزارم
و من اندیشه کنان غرق این پندارم
که چرا خانه کوچک ما سیب نداشت

ghazal.

کاربر فعال
پشت چراغ قرمز...
http://www.www.www.iran-eng.ir/upload/moji.s/image/423342_260441824040571_100002242670630_582483_855152609_n.jpg
پشت چراغ قرمز،
پسركي با چشماني معصوم و دستاني كوچك گفت:
چسب زخم نميخواهيد؟ پنج تا صد تومن، آهي كشيدم و با خود گفتم:
تمام چسب زخم هايت را هم كه بخرم، نه زخم هاي من خوب مي شود، نه زخم هاي تو.
"حسين پناهي"

**yosam**

عضو جدید
کاربر ممتاز
از " تـــو " دلـگیـــر نیستَــــم . . .

اَز دلـَــم دلـگیـــرَم !

کــــه نَبــــودَنـتــــ را صَبــــورانــــه تحمـــــل میکـنَــــد . . .

بـی هیـــچ شِـکــــوه ای ...!!!

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گفت جبران می کنم!
گفتم کدام را؟
عمر رفته را...
روی شکسته را...
دل مرده اما تپیده را...
حالا من هیچ! جواب این تار موهای سفید را می دهی؟
نگاهی به سرم کرد و گفت:چه پیر شده ای!
گفتم جبران می کنی؟
گفت کدامش را...

**yosam**

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقایقی در زندگی هستندکه دلت برای کسی

آنقدر تنگ میشود که میخواهی اورا از رؤیاهایت بیرون بکشی
و در دنیای واقعی بغلش کنی.
گابریل گارسیا

**yosam**

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من که از بازترین پنجره با مردم این ناحیه صحبت کردم
[/FONT]​
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]حرفی از جنس زمان نشنیدم !
[/FONT]​
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]هیچ چشمی عاشقانه به زمین خیره نبود .
[/FONT]​
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کسی از دیدن یک باغچه مجذوب نشد .
[/FONT]​
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]هیچکس زاغچه ای را سر یک مزرعه جدی نگرفت .
[/FONT]​
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]من به اندازه ی یک ابر دلم میگیرد.......
[/FONT]​