رد پای آمریکا در 11 سپتامبر

*Essi*

اخراجی موقت
ممنون مصطفی :gol:
متاسفانه فرافکنی های این آقا تمامی نداره !
یکی یکی ادعاهای ایشون رد میشه و من موندم که با چه رویی ادعاهای جدید رو مطرح می کنند!
در مورد زندانی ها هم زندان گوانتانامو نمونه ی شاخصی هست که اکثر قربانیان آن بدون محاکمه و فقط به خاطر ضن مامورین امنیتی آمریکا در زندان و تحت شدیدترین شکنجه ها هستند.
!

آقای گارد آهنی.

دارم بهت میگم شهروند آمریکایی مثال بزن که به جرم ابراز عقیده،گرفته باشندش و انداخته باشندش در زندان.
واسه من ابوجمال عرب مثال میزنی،تازه نوشتی جرمش قتله،اما نتوانسته اند اثبات کنند.

مجری شبکه CNN به محمودتان گفت ما در آمریکا زندانی سیاســی نداریم شما یکی نام ببر، طرف به مغلطه و سفسطه افتاد.

میدونی زندانی سیاســی به کی میگن،مثل مجید توکلی که جرمش فقط حرف زدن است،نه اینکه مثل ابوجمال جرمش قتل باشد (درست یا غلطش را کار ندارم).

شما فعلا برو گندکاری کهریزک و اوینت را جمع کن،بعدا بیا از وحشی گری آمریکایی ها در زندانها انتقاد کن.

برو حمله وحشیانه اربابانت به کوی دانشگاه تهران را جمع کن،بعد بیا از دستگیری دانشجویان در آمریکا انتقاد کن.

سیر طعنه زد به پیاز که تو مسکین چه قدر بد بویی.

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقای گارد آهنی.

دارم بهت میگم شهروند آمریکایی مثال بزن که به جرم ابراز عقیده،گرفته باشندش و انداخته باشندش در زندان.
واسه من ابوجمال عرب مثال میزنی،تازه نوشتی جرمش قتله،اما نتوانسته اند اثبات کنند.

من مثال زدم دیگه :
همش یه نفر ؟

شما از دوران مک کارتیسم تو آمریکا چیزی نشنیدید ؟ فقط حدود 150 نفر تو هالیوود صرفا به اتهام حمایت از کمونیست از کار برکنار شدند و این رقم تو دانشگاه ها بالای 3000 نفر میرسه و خدا میدونه چند نفر از اینها رو دستگیر کردند . یکیش Alger Hiss که بیش از 30 سال طول کشید که بی گناهیش اثبات بشه

آلگر هیس ... تازه جرمش حرف زدن هم نبود . فکر کردن بود !

ولی شما هم جواب این چهار سوال رو بدید :

1 - علت فروش بی سابقه سهام شرکت های بعدا از 11 سپتامبر متضرر شدند چه بود ؟

2 - علت تاخیر بی سابقه نیروی هوایی در مقابله با هواپیماربایی چه بود ؟

3 - علت عدم حضور هیچ تبعه اسراییل در روز حادثه چه بود ؟

4 - علت اعزام گسترده نیروها به خاورمیانه قبل از 11 سپتامبر چه بود؟

*Essi*

اخراجی موقت
من مثال زدم دیگه :

ببینید دوست عزیز.

وضعیت رسانه ها در آمریکا از زمین تا آسمان با ایران فرق میکنه، من تو آمریکا زندگی نمیکنم و در دولت آنها نیستم که به این سوالات شما جواب بدهم.
مطمئنا همه این 4 سوال شما جواب داره،اما من از کجا باید جواب اینها را به شما بگویم؟؟؟

از خودم در بیارم،یا به یک منبعی استناد کنم.

اگه از خودم بگم،که باد هواست.

اگه از منبع بگم،دو حالت داره،یا موافق توجیهات شماست یا رد توجیهات شما.

بنده فقط یک چیز را یقین دارم،رسانه ها در آمریکا اعم از مطبوعات و تلویزیون و...... به هیچکس رحمی نمیکنند و راحت اگر خطایی مرتکب شود،آبرویش را میبرند.

این فجایع زندانهای ابو غریب،گوانتانامو،برخورد خشن پلیس با مردم و...... همه بار اول تو رسانه های داخلی آمریکا پخش میشه نه شبکه های ماهواره ای.

اما حمله به کوی دانشگاه و ضرب و شتم مردم (حتی اگر به زعم حکومت آنها اغتشاشگر باشند)
حتی یکبار هم در تلویزیون ایران پخش نمیشه،چرا؟؟؟؟
[/QUOTE]​

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببینید دوست عزیز.

وضعیت رسانه ها در آمریکا از زمین تا آسمان با ایران فرق میکنه، من تو آمریکا زندگی نمیکنم و در دولت آنها نیستم که به این سوالات شما جواب بدهم.
مطمئنا همه این 4 سوال شما جواب داره،اما من از کجا باید جواب اینها را به شما بگویم؟؟؟

از خودم در بیارم،یا به یک منبعی استناد کنم.

اگه از خودم بگم،که باد هواست.

اگه از منبع بگم،دو حالت داره،یا موافق توجیهات شماست یا رد توجیهات شما.

بنده فقط یک چیز را یقین دارم،رسانه ها در آمریکا اعم از مطبوعات و تلویزیون و...... به هیچکس رحمی نمیکنند و راحت اگر خطایی مرتکب شود،آبرویش را میبرند.

این فجایع زندانهای ابو غریب،گوانتانامو،برخورد خشن پلیس با مردم و...... همه بار اول تو رسانه های داخلی آمریکا پخش میشه نه شبکه های ماهواره ای.

اما حمله به کوی دانشگاه و ضرب و شتم مردم (حتی اگر به زعم حکومت آنها اغتشاشگر باشند)
حتی یکبار هم در تلویزیون ایران پخش نمیشه،چرا؟؟؟؟
از موضوع بحث دور نشیم بهتره ... این صحبت ها خیلی تکراری شدند و به اندازه کافی بهشون پرداخته شده . شما گفتید یه نفر معرفی کن که کردیم . والسلام
در مورد بحث شیرین 11 سپتامبر صحبت کنیم .
البته که این سوالات جواب داره ... جوابش هم اینه که تمام این سناریو از قبل و توسط خود آمریکا چیده شده بود .

*Essi*

اخراجی موقت
در مورد بحث شیرین 11 سپتامبر صحبت کنیم .
البته که این سوالات جواب داره ... جوابش هم اینه که تمام این سناریو از قبل و توسط خود آمریکا چیده شده بود .

جواب دهنده به سوال:

عناصر اطلاعاتی جمهوری اسلامی.

نتیجه اخلاقی:

دولت آمریکا هزاران نفر از شهروندان خودش را میکشد ،مدارک بسیاری هم موجود بر این ادعا است.

خانواده قربانیان خفه میشوند، همه اعتراضات در آمریکا، سرکوب میشود.

رسانه های داخلی آمریکا این مدارک را ندارند و دولت همه را سانســـور میکند.

اما همه این اسناد نزد سربازان گمنام آقا موجود است.

در پایان :

آمریکا نسبت به مردم داخل کشورش یک دیکــتاتور است و آزادی در آن وجود ندارد و این پیشرفت ها و..... همه دروغ است.

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
جواب دهنده به سوال:

نتیجه اخلاقی:

دولت آمریکا هزاران نفر از شهروندان خودش را میکشد ،مدارک بسیاری هم موجود بر این ادعا است.

در پایان :

آمریکا نسبت به مردم داخل کشورش یک دیکــتاتور است و آزادی در آن وجود ندارد و این پیشرفت ها و..... همه دروغ است.
:gol::gol::gol::gol:

چراغ علی 06

عضو جدید
:w15:

والا
بالاخره این 2 هزار نفر 100 تا قوم و خویش ندارند که تجمع کنند حقشونو بخواند و اعتراض کنند؟
با این همه مدرک معتبرکه شما دارید ( مثل این: یکی چند بار زنگ زده cnn گفته قراره حمله شه :w15: )

یک فیلم از سرکوب یک تجمع 20 نفره تو آمریکا نشون بدید...

------------------------------------

دوستان ساندیس خور
ایران رو با آمریکا مقایسه نکنید تو این جور موارد

تو ایران که فعال حقوق بشر رو زندانی میکند دیگه چه حرفی میمونه؟ :w15:

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز
جواب دهنده به سوال:

نتیجه اخلاقی:

در پایان :

اعتراضی نشده که بخواد سرکوب بشه آقای اصلاح طلب !
اگه منابع رو نگاه کنید نصف منابع من همون روزنامه و نشریات غربی بودا ... دقت کنید .
اون رسانه های غربی هم که شما انقدر اونا رو آزاد میخونید خیلی خوب بلدند که چجوری واقعیت رو طوری جلوه بدن که آب از آب تکون نخوره . یه کم سر کیسه باید شل بشه :d

نیازی نبود انقدر فسفر بسوزونید و این نتیجه گیری رو داشته باشید . چون حتی به ساده ترین سوالات من هیچ پاسخی نتونستید بدید .

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز

کسانی که ادعا میکنند بیان جواب این چهار تا سوال رو بدن

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی غیر از اون ممه رو لولو برد اگه جواب دیگه ای باشه در خدمتیم :w07:

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا چقدر بدبختن مردم آمریکا
4 ملیون نخبه ما هم رفتن اونجا واسه کمک به بیچارگان آمریکایی
تازه بیشتر سرمایه گذاری تو ایران صورت میگیره و بورس ما بهترین بورس دنیاست
کل ارزش سهام ایران از سرمایه یه شرکت چینی(اسمش درخاطرم نیس) کمتره
ما اصلا خط فقری نداریم و در ایران اصلا جنایتی از بدو انقلاب صورت نگرفته و ما این امر رو وحی منزل میدونیم
میوه تو محله رئیس جمهورمون ارزونتره
تازه تو 10 تا بهترین دانشگاه های دنیا 6 تاش مال ماس ....دانشگاه آزادی داریم که بزرگترین دانشگاه روی این توپ خاکیه
کروبی اگه جلو احمدی وای نمیستاد هیچ کس نمیفهمید 300 ملیون(اون زمون!!!) رشوه خورده و البته رای 290 نفر باید مورد تایید 12 نفر باشه ....
جمع کنید بابا.............مشکلات توی کشور تموم شده حالا چسبیدید به 11 سپتامبر؟
بیاین مملکت گلو بلبلو درس کنید .....تا کی باید به خاطر فضولیامون از کل دنیا سرکوفت بخوریم ....چرا ما بعد انقلاب فقط تونستیم 2 تا پالایشگاه بزنیم؟ ....7تا زمون شاه ملعون زده شده بوده
این پیشرفته؟....البته دانش آموزان ما توی آشپزخونه تازگیا همجوشی هسته ای هم میتونن را بندازن....مشتی بر دهن فرانسه و البته استکبار
چیو میخواین ثابت کنید؟.....فرمانده نیروی هوایی ایران چنان با غرور میگه تونستیم دو تا تامکتو تعمیر کنیم که اف 35 اینهمه آب و تاب نداشت
ما مرکلو به شدت محکوم میکنیم که چرا از کاریکاتوریست دانمارکی تقدیر کرده ولی بالاترین شخص کشور سوار بنز اینور اونور میره
بسه دیگه خزعبلات .....باور کنید خیلیا الان گشنن تو این مملکت ...باور کنید میدونیم تو آمریکا هم هست ولی این دلیل نمیشه که ما هم داشته باشیم
مالزی تولید ناخالص داخلیش روز به روز بهتر میشه و ما هنوز نمیدونیم بعد 30 سال که نفت تموم شد آیا روسیه بازم از ما حمایت میکنه یا نه؟

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
نام فقط یک زندانی سیاســـی در آمریکا را بیاورید که به خاطر حرف زدن (اقدام علیه امنیت ملی) بهش خورده باشه و افتاده باشه زندان، من تمامی حرفهای شما و دوستانتان را همینجا تصدیق میکنم و اعتراف میکنم که اشتباه کردم.

اما تا دلتان بخواهد تو ایران زندانی سیاســـی به خاطر ابراز عقیده ای مخالف ولایت مطلقه داریم.

کتاب پروفسورها:101 دانشگاهی بسیار خطرناک در آمریکا

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا چقدر بدبختن مردم آمریکا
4 ملیون نخبه ما هم رفتن اونجا واسه کمک به بیچارگان آمریکایی
تازه بیشتر سرمایه گذاری تو ایران صورت میگیره و بورس ما بهترین بورس دنیاست
کل ارزش سهام ایران از سرمایه یه شرکت چینی(اسمش درخاطرم نیس) کمتره
ما اصلا خط فقری نداریم و در ایران اصلا جنایتی از بدو انقلاب صورت نگرفته و ما این امر رو وحی منزل میدونیم
میوه تو محله رئیس جمهورمون ارزونتره
تازه تو 10 تا بهترین دانشگاه های دنیا 6 تاش مال ماس ....دانشگاه آزادی داریم که بزرگترین دانشگاه روی این توپ خاکیه
کروبی اگه جلو احمدی وای نمیستاد هیچ کس نمیفهمید 300 ملیون(اون زمون!!!) رشوه خورده و البته رای 290 نفر باید مورد تایید 12 نفر باشه ....
جمع کنید بابا.............مشکلات توی کشور تموم شده حالا چسبیدید به 11 سپتامبر؟
بیاین مملکت گلو بلبلو درس کنید .....تا کی باید به خاطر فضولیامون از کل دنیا سرکوفت بخوریم ....چرا ما بعد انقلاب فقط تونستیم 2 تا پالایشگاه بزنیم؟ ....7تا زمون شاه ملعون زده شده بوده
این پیشرفته؟....البته دانش آموزان ما توی آشپزخونه تازگیا همجوشی هسته ای هم میتونن را بندازن....مشتی بر دهن فرانسه و البته استکبار
چیو میخواین ثابت کنید؟.....فرمانده نیروی هوایی ایران چنان با غرور میگه تونستیم دو تا تامکتو تعمیر کنیم که اف 35 اینهمه آب و تاب نداشت
ما مرکلو به شدت محکوم میکنیم که چرا از کاریکاتوریست دانمارکی تقدیر کرده ولی بالاترین شخص کشور سوار بنز اینور اونور میره
بسه دیگه خزعبلات .....باور کنید خیلیا الان گشنن تو این مملکت ...باور کنید میدونیم تو آمریکا هم هست ولی این دلیل نمیشه که ما هم داشته باشیم
مالزی تولید ناخالص داخلیش روز به روز بهتر میشه و ما هنوز نمیدونیم بعد 30 سال که نفت تموم شد آیا روسیه بازم از ما حمایت میکنه یا نه؟
اینا چه ربطی به بحث داره؟
الان جریان 11 سپتامبره
دلت خیلی پره،چقدر مشکلات بهت فشار آورده
چرا ما نباید این ماجرا رو بررسی کنیم؟چرا اونا هر وقت که دلشون میخاد تو کارای ما دخالت میکنن و ما باید بگیم چشم و اگه مخالفت کنیم میشیم ضد حقوق بشر؟
اگه تو آمریکا گشنه هست غلط میکنه تو کارای ایران دفاع میکنه
ما هم که نگفتین مملکل گلو بلبله،کی این حرفو زده؟ ولی باید مقابل زور وایستیم
چرا باید به عقاید 1/5 میلیارد مسلمون توهین بشه و جیک کسی درنیاد
آره دانشگاهمون ممتاز نیست ولی یه کاری میکنیم که بشه،چرا فکر میکنی نمیشه ،اگه همه مثل تو از همه زندگی نا امید بشن که کشورو تا حالا باید دو دستی داده بودیم به صدام.مساله اینه که این یاروها اومدن خودشون یه غلطی کردن و اینهمه آدم کشتن دارن میگن کار مسمونا بوده.

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
راست میگه این کتاب خیلی مشهور و جالبیه

هی ما جواب انحراف به چپ رو با بوق میدیم هی یارو بیشتر دور برمیداره غافل از اینکه خودش چپ میشه

الان میاد میگه پیامبر از کره مریخ بگو تا قبول کنم.:D

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز

این یه مورد کمتر از اون نیست . میدونم اینجا جاش نیست . کاش یه تالار برای بحث های نظامی داشتیم تا اونجا صحبت میکردم دربارش

*Essi*

اخراجی موقت
من مثال زدم دیگه :

ولی شما هم جواب این چهار سوال رو بدید :

واقعا که اساتید مغلطه هستید !!!!

1- علت فروش گسترده سهام مخابرات و اکثر منابع ملی به سپاه پاسداران،پس از کودتا چیست؟

2- علت قطع گسترده پیامک و تلفن همراه در شب شمارش آرا چیست ؟

*Essi*

اخراجی موقت
هی ما جواب انحراف به چپ رو با بوق میدیم هی یارو بیشتر دور برمیداره غافل از اینکه خودش چپ میشه

الان میاد میگه پیامبر از کره مریخ بگو تا قبول کنم.:D

میگه اسم یک آدم بگو به جرم بیان عقیده،که چی گفته و الان چه بلایی سرش آورده اند.
یکی میره از تو رجانیوز واسه من اسم کتاب میاره!!!!!

اون کتاب را از تو کتاب فروشی محله شما پیدا کنم؟؟؟؟؟

یکی یک قاتل عرب رو مثال میزنه،میگه جرمش ثابت نشده !!!!

یکی میگه فراوان است،اما سانســور میشود!!!!

اینقدر آوردن یک اسم زندانی سیاســـی (بدون هیچ جرم دیگر) براتون سخته !!!!

اقلا یک چیز بگید،ما هم جستجو کنیم صحت آنرا.

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز

ای بابا آلگـــــــــــــــــــــــر هیس ! فارسی دارم میگم

ضمنا مغلطه دقیقا اون کار شما بود که برای سوالات پاسخی ندارید ...

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز

یکم همت به خرج بده یه سرچ کن کتاب گیرت میاد. تشنه حقیقتی اما اونقدر میشینی تشنگی به خودت میدی تا شاید یه فرجی شد بارون بیاد تو هم سیراب بشی نمیری از یخچال آب بیاری. غافل از اینکه تشنگی بیش از اندازه عاقبتش هلاکت هست.

*Essi*

اخراجی موقت

ضمنا مغلطه دقیقا اون کار شما بود که برای سوالات پاسخی ندارید ...

هر وقت شما به آن دو سوال من پاسخ دادید،من هم به سوالات شما پاسخ میدهم.

من اصلا صحت سوالات شما را قبول ندارم،چون در آمریکا نبوده ام.

اما شما در ایران بودی و صحت سوالات من را دیده ای.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تیتر تاپیک:
رد پای آمریکا در 11 سپتامبر

سوالات استارتر: 1- علت فروش بی سابقه سهام شرکت های بعدا از 11 سپتامبر متضرر شدند چه بود ؟

پاسخ آقا اسی:
واقعا که اساتید مغلطه هستید !!!!

1- علت فروش گسترده سهام مخابرات و اکثر منابع ملی به سپاه پاسداران،پس از کودتا چیست؟

اساتید مغلطه:eek:

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز

این هزار و یک شبهه ای که تو گرفتاری ما صد و یک هزارتاش رو دچار بودیم منتها دنبالش رفتیم تا پاسخش رو پیدا کنیم فکر نکن این سوالها فقط برای تو پیش میاد.یه عده میرن دنبالش یه عده بی تفاوت از کنارش رد میشن یه عده هم اونقدر ماجرا رو پیچ و تاب میدن تا توی باتلاقش خفه بشن.

*Essi*

اخراجی موقت

درسال 1948 ، آلگر هيس(Alger Hiss) که معاونت وزارت کشور و معاون روزولت در کنفرانسيالتا بود، از سوى وايتکر چمبرز(Whitaker Chambers) ، که يک عامل سابق شوروى بود ،متهم به جاسوسى کمونيست شد. هيس اتهامات را رد کرد ولى در سال 1950 او متهم بهسوگند دروغ شد و در نهايت ، در سال 1950 ، دولت يک شبکه جاسوسى انگليسى آمريکائى رابر ملا ساخت که درمورد توليد بمب اتم ، مدارک به اتحاد شوروى مى فرستاد. دستگيرى ودادگاه اتل وجوليوس روزنبرگ (Ethel and Julius Rosenberg) جهت فاش ساختن اسرار اتمىتصور يک خطر کمونيستى را در داخل کشور بيشتر نمود. دادستان کل جى ها وارد مکگرت(Howard J. McGrath) اعلام داشت که کمونيست هاى آمريکائى زيادى هستند که هر يک " ميکرب مرگ براى جامعه " هستند

http://zemestan.blogfars.com/blog.html?page=comments&member=pahnadayan&newsid=16889

وای خدا !!!!!!!!!!!!!!!!!

من میگم زندانی سیاســـی به جرم ابراز عقیده، ببین چی مثال زده !!!!!

آنهم در سال 1950 میلادی !!!!!!!!!!!!!

آقای محترم، دارم تو ده بیست سال اخیر میگم، میتونستی از کشتار سرخپوستان هم مثال حقوق بشری بزنی!!!!!

تو سال 1950 ایران که اصلا حقوق نداشته که بخواهد حقوق بشر داشته باشه، تازه وقتی جستجو میزنم،میفهمم فقط شعار میدهید.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در مورد مومیا ابو جمال، و اینکه آقا اسی می گویند در آمریکا ابراز عقیده آزاد است و آقا میلاد تحت لوای n امین نام کاربریشون میگن نام یه تجمع 20 نفره رو بگو که سرکوب شده باشه:

در‌آن "تابستان داغ و طولانی"-‌نامی که فرمانروايانِ آمريکا بر آن نهاده بودند-گارد ملی به همراه پليس سرکوب، توده ها را به گلوله بست، دهها نفر را به قتل رسانيد، و هزاران نفر را زخمی و بازداشت نمود.

http://www.alfabetmaxima.com/communshoura/maghalehMatnKamel.php?id=155

http://www.freemumia.com/

آقا اسماعیل:
‌تجمع‌كنندگان در برلين از دولت آمريكا خواستند تا نه تنها ابوجمال بلكه صدها زنداني سياسي ديگر كه در ‌انتظار اعدام هستند را آزاد كند.
http://www.fararu.com/vdcfm0dj.w6dvyagiiw.html

در آلمان تظاهرات شده واسش در چندین شهرش، نه در ایران ها، نه بسیجی ها و جیره خواران، منبع خبر هم آفتاب یزد، روزنامه اصلاح طلب و نه اصول گرا، سعی کنید سر حرفی که زدید بمونید.

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر وقت شما به آن دو سوال من پاسخ دادید،من هم به سوالات شما پاسخ میدهم.

من اصلا صحت سوالات شما را قبول ندارم،چون در آمریکا نبوده ام.

اما شما در ایران بودی و صحت سوالات من را دیده ای.

شما عادت کردی فقط سوال بپرسی ... اول شما جواب بده !

در مورد الگر هیس باید بگم که ایشون به علت اتهام کمونیست بودن بازداشت بودند . خب ؟ حالا سالش هرچی میخواد باشه باشه ... چه ربطی داره . ایراد بنی اسراییلی شاخ و دم نداره که

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
[/INDENT][/INDENT][/INDENT]واقعا که اساتید مغلطه هستید !!!!

the rise of the pasdaran

سوالت رو وقتی اینو خوندی جواب میدم.