راهنمای انتخاب رشته : طراحی شهری

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
خوب دانشگاه وام میده و هزینش یکم سبک تر می شه

بده هم نهایت نصفشو میده
بعدشم حالا رفتی تهران خابگاهو میخای چکار

ولی برا اونایی ک پولشو دارن برن مدرکش در هر صورت معتبره

من خودم امسال هم قبول نشم میمونم سال دیگه

urbanism.z

عضو جدید
بده هم نهایت نصفشو میده
بعدشم حالا رفتی تهران خابگاهو میخای چکار

ولی برا اونایی ک پولشو دارن برن مدرکش در هر صورت معتبره

من خودم امسال هم قبول نشم میمونم سال دیگه
قبول می شی...
با چه ترتیبی می خوای انتخاب کنی؟؟
فقط تهران؟؟؟

r.a.m.in

عضو جدید
سلااااااااااام.به به بچه درسخوناو زرنگا.بابا خوشبحالتون.ما تنبلارم یه راهنمایی بکنید خبببببببببببب.من رتبه م بد و میخام اگه بشه واس غیر انتفاعی رقابت کنم وگرنه باید بریم سربازی و ...
بنظرتون کجاهارو بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلااااااااااام.به به بچه درسخوناو زرنگا.بابا خوشبحالتون.ما تنبلارم یه راهنمایی بکنید خبببببببببببب.من رتبه م بد و میخام اگه بشه واس غیر انتفاعی رقابت کنم وگرنه باید بریم سربازی و ...

نه بابا درسخون چیه
من خونواده نمیزارن جای دیگه ای رو بزنم :(

غیرانتفاعی و شبانم پولشو دارم

غیر انتفاعی راسش نمیدونم نظر خودت در مورد امام رضا چیه؟

urbanism.z

عضو جدید

سلاااام
شما اسکیست خیلی خوبه. همه دانشگاها رو بزن با ترتیبی که دوست داری..

arc eng

عضو جدید
آموزش محور پایان نامه نداره و اگه اشتباه نکنم واسه دکترا باید حتما شرایط خاص داشته باشی تا بتونی شرکت کنی مثلا شاگرد اول دوره ت باشی یا کار پژوهشی داشته باشی

urbanism.z

عضو جدید
دوستان کسی می دونه هزینه خوابگاه چقدره؟؟؟
همه دانشگاها وام میدن ؟؟ می دونید چقدر وام میدن واسه هر ترم؟؟؟؟؟
منظورم نوبت دوم دانشگاه سراسریه

mahfa90

عضو جدید
کسی درباره دانشگاه امام خمینی قزوین اطلاعی داره؟ قبل اصفهان بزنیم یا بعدش؟

urbanism.z

عضو جدید
بچه ها تو دفترچه راهنمای انتخاب رشته هم دانشگاه تهران هست و هم دانشگاه هنر- تهران...
چه فرقی دارن؟؟؟؟؟؟؟؟

mahfa90

عضو جدید
بچه ها به نظرتون شبانه تهران رو قبل روزانه شهرستان بزنم...آخه من اگه شبانه قبول بشم احتمالش خیلی کمه برم و فرصت روزانه شهرستان رو از خودم میگیرم..از طرفی هم شاید شرایط جور شد و رفتم...چکارکنم به نظرتون؟؟؟؟

mahfa90

عضو جدید
بچه ها تو دفترچه راهنمای انتخاب رشته هم دانشگاه تهران هست و هم دانشگاه هنر- تهران...
چه فرقی دارن؟؟؟؟؟؟؟؟
دانشگاه تهران که دانشگاه تهرانه( منتهاالیه آرزوی همه است)..ولی دانشگاه هنر توی کرجه که سطحش پایین تره..

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
بچه ها به نظرتون شبانه تهران رو قبل روزانه شهرستان بزنم...آخه من اگه شبانه قبول بشم احتمالش خیلی کمه برم و فرصت روزانه شهرستان رو از خودم میگیرم..از طرفی هم شاید شرایط جور شد و رفتم...چکارکنم به نظرتون؟؟؟؟

مهفا جون خودت جواب خودت رو دادی :) بستگی به خودت داره فقط..اگه در مورد شهریه مشکلی نداره شبانه تهران را حتما جلوتر بزن. اگه شبانه قبول بشی و نری به قول خودت فرصتت را از دست دادی

دانشگاه تهران که دانشگاه تهرانه( منتهاالیه آرزوی همه است)..ولی دانشگاه هنر توی کرجه که سطحش پایین تره..
دانشگاه هنر هم جزو دانشگاه های خیلی خوبه... خودش تو تهرانه، معماری و شهرسازی جاش تو کرجه.. اساتیدش خیلی خوبن

mahfa90

عضو جدید
آخه هزینه شهریه یه طرف هزینه خونه یا خوابگاه خصوصی و زندگی در تهران هم یه طرف:surprised:...:redface:

mahfa90

عضو جدید
پس روزانه شهرهای دیگرو بزن
دانشگاه هایی که طراحی شهری دارن همه دانشگاهای خوبین.
روزانه شهرستان هم میزنم ولی نمیدون قبل شبانه تهران بزنم یا بعدش..میدونی من هم خدار رو میخوام هم خرما:surprised:...یک دانشگاه خوب، کم هزینه، نزدیک،ترجیحا تهران و اطرافش متناسب با رتبه:cry: و اسکیسی که میزنم...قابل توجه سازمان سنجش:D

Arash_22

عضو جدید
سلام دوستان
اگه هنوز فرم انتخاب رشته تون رو نهایی نکردید و دوست دارید از یه زاویه دیگه به رشته های ارشد و واحدهای درسیشون و مشاغلشون و دانشگاههاشون نگاه کنید،این لینک رو از دست ندید.
با آرزوی موفقیت برای همه بچه های کنکوری ارشد 93:gol:

بالا