راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

گل پسر

عضو جدید
کتاب مصالح ساختمانی - حامی / انتشارات دانشگاه تهران

صفحه 169 - اکسید آهن تا 5% وزن خاک ،رنگ آجر را قرمز می کند. زیادتر بودن آن در خاک ، در گرمای بیش از 1000 درجه ، کار گدازآور را می نماید.

صفحه 147 - جسم های بیگانه در خاک ( گدازآورها)، گرمای آب شدن آجر را از 800 درجه به پایین تر می آورند. هر چه گدازآورها ؛ مانند سنگ آهک و اکسید آهن در خاک زیادتر باشند ، درجه گرمای خمیری شدن آجر پایین تر می آید.

صفحه 139 - اکسید آهن در آجر ، کار گدازآور را می کند. از این رو در آجرهای نسوز اکسید آهن باید خیلی کم باشد و از یک درصد وزن خاک نسوز بیشتر نشود . اگر اکسید آهن در خاک آجر به 5% وزن آن برسد ، رنگ آجر سرخ می شود و درجه آب شدن آن پایین می آید.

خوب آفرین همین که نوشتی درست ولی وظیفه اصلی به نظر خودت گدازآوری نیست

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
سلام
بچه ها یه نگاه به این خبر بندازین...
آدمو یاده بدهکاریاش بعد قبولی میندازه.:confused::(:cry::cry:

افزایش شهریه دانشجویان جدید الورود دانشگاه آزاد
بازدید:1909
منبع: خبرگزاري مهر یاسوج - خبرگزاری مهر : رئیس دانشگاه آزاد کشور گفت: شهریه دانشجویان جدید الورود این دانشگاه 10 درصد افزایش می یابد و برای دانشجویان سالهای گذشته افزایش شهریه نداریم.
به گزارش خبرنگار مهر در یاسوج، عبدالله جاسبی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آمار پذیرش دانشجو نسبت به سال گذشته افزایش چندانی ندارد اما از نظر امکانات رشد چشمگیری داشته ایم به طوری که یک میلیون متر مربع فضای آموزشی و رفاهی به امکانات ما افزوده شده است.
وی افزایش کیفیت آموزش را از برنامه های اصلی دانشگاه آزاد ذکر کرد و افزود: برای افزایش کیفیت آموزش در دانشگاه نسبت هیئت علمی را افزایش می دهیم و هرم هیئت علمی را اصلاح می کنیم و همچنین بر تجهیزات آموزش دانشگاه می افزاییم.
جاسبی بیان کرد: دانشگاه آزاد امسال میزبان جمع کسری از دانشجویان کشور است بر این اساس با امکانات فضای آموزشی و تجهیزات آزمایشگاهی بیشتر، قدمهایی در جهت افزایش کیفیت برداشته است.
وی همچنین بیان داشت: هیئت موسس دانشگاه آزاد بر روی اساس نامه دانشگاه کار می کند و پس از تکمیل آن را به شورای انقلاب فرهنگی ارائه می دهد.

وااااااااا
حالا بذارین جوابش بیا بعد دلمونو بلرزونین:confused:

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما اگه تورو نداشتيم بايد چيكار مي كرديم!!!!!
بچه ها ايشالا 4شنبه همه خوشحال باشيم........

ببخشيد من يه سوال داشتم مي دونم اينجا جاش نيست! من تا مي خوام وارد سايت بشم 1 ساعت طول مي كشه اخه همش error مي ده! براي شما اينجوري نمي شه؟ بايد چيكار كنم؟ :(

چرا دوست عزیز معمولا نزدیکای ساعت 12 شب اینجوری میشه منم نمیدونم دلیلش چیه:(

واسه اینه که تو اون ساعت ؛ سایت خیلی شلوغ میشه .

وقتی تعداد تا یک حدی بیشتر میشه ؛ اینجوری میشه .

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از همه دوستای گلم ممنونم.. تا خبر رو شنیدم نمیدونی چطوری با عجله اومدم خبر بدم.. همش erorr میداد..

انشاالله همگی قبولیم..

فک کردم مودم من خرابه وارد سایت نمیشه....

Eshragh-Archi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تاپیک بالا فقط شامل سوالات اختصاصی سراسری 87 میشه...

اینم دانلود سوالات عمومی سراسری 87 کلیه رشته ها ...

http://rapidshare.com/files/185973514/Omomi__Dolati_87.pdf.html

اینم جوابای عمومی http://rapidshare.com/files/1859922...___1593___1605___1608___1605___1740_.bmp.html

و جواب اختصاصی...
http://rapidshare.com/files/1859937...___1578___1589___1575___1589___1740_.bmp.html

و حل تشریحی سوالات ریاضی سراسری 87 ...

http://rapidshare.com/files/185978774/Javab_87_riazi.pdf.html

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
عزیزم هر کسی میتونه پوتین بخره حتی خانوما:eek:
به امید خدا همه قبول میشیم توکل کن بخدا :gol:

وقتی نتایج تکمیل ظرفیت اومد و جلو اسمم نوشت مردود تا صبح گریه کردم .و مدام گفتم کاش ما هم سربازی داشتیم:cry::cry::cry::cry:

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
کاش من هم می تونستم پوتین سربازی بخرم:smile:حداقل از خونه موندن و غصه خوردن که بهتر بود:cry::cry::cry:

منم موافقم
درسته درس نخوندم و به خودم ضرر زدم
اما جداَ تو خونه نشستن خسته کننده است:(
من از الان زانوی غم بغل گرفتم
میدونمم قبول نمیشم،انتظار قبولیم ندارم:(
اما کاش مام میرفتیم سربازی
من خسته شدم:cry:

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم موافقم
درسته درس نخوندم و به خودم ضرر زدم
اما جداَ تو خونه نشستن خسته کننده است:(
من از الان زانوی غم بغل گرفتم
میدونمم قبول نمیشم،انتظار قبولیم ندارم:(
اما کاش مام میرفتیم سربازی
من خسته شدم:cry:
بخدا من حاضرم شما جای من برید:redface:

"Sa Ba"

کاربر بیش فعال
میگم دفترچه کارشناسی ارشد اومده من که قید این نتایج کارشناسی رو زدم:(
کاش ارشد ثبت نام کنم:D
تااااااااااااااااااااااازه ریاضی هم نداره:confused:
نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin:

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم دفترچه کارشناسی ارشد اومده من که قید این نتایج کارشناسی رو زدم:(
کاش ارشد ثبت نام کنم:D
تااااااااااااااااااااااازه ریاضی هم نداره:confused:
نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin:
بچاش اسکیس داره :cry:
خیلی خوبه همیشه باید واسه 25 بخونی تا 20 بشی شما حتما قبولی:D

sinasignal

عضو جدید
کاش من هم می تونستم پوتین سربازی بخرم:smile:حداقل از خونه موندن و غصه خوردن که بهتر بود:cry::cry::cry:

اگه شما خدایی نکرده خدایی نکرده خدایی نکرده خدایی نکرده خدایی نکرده قبول نشدید من حاضرم جامو بدم که شما بجای من برید سربازی :biggrin:

اصلا این حرفو نزن جدا از تموم بدبختی ها و سختی هاش (یکی از آشنا هامون لب مرز کشته بودنش) نمی خوام خر حمالی این *** رو بکنم:razz:
بی خیال.

شیخ اشراق درست میگه، منم شنیدم میگفتن چهار شنبه جواب دانشگاه آزاد میاد میاد.

Barf_yakhi

عضو جدید
سلام

سلام

این سایت باز نمیشه ، واسه دانلود باید چکارش کرد!!!!!؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها ولي من فكر نميكنم فردا بياد. چون تو سايت هاي خبري
هيچي در اين مورد ننوشته. من فكر كنم 11 بهمن مياد.
با آرزوي موفقيت براي خودم و همه بچه هاي باشگاه;)

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانم ها چون قرار نیست برن سربازی ؛ دوست دارن برن و آقایون چون قراره برن ؛ دوست ندارن برن .

اگه قانون این بود که خانم ها باید برن سربازی ؛ بعد مطمئن باشید کلی آه و ناله می کردن . :D

همه امون همین جور هستیم . قدر چیزایی که داریم رو نمی دونیم .

دلتون میاد آخه ؟6000 سالم پشت کنکور باشین و قبول نشین . خیالمون راحته که مجبور نیستیم بریم سربازی . :D

می تونید دوباره بخونید واسه ساله دیگه . اگه سربازی داشتید که استرستون 1000 برابر می شد .

بچه ها ولی نگران نباشید . چه آقایون ؛ چه خانم ها . پارسال که ما شنیدم کسایی هیچی نخوندم تو تکمیل ظرفیت قبول شدند .

از مهر چند تا دانشگاه جدید داره معماری میاره . قاعدتا باید تکمیل ظرفیت بگیره که راه بیوفته . چون واسه مهر که دوباره کنکور نمیدیم .

ایشالله که همتون قبولید .

نمی دونم آقایون چقدر از پایان تحصیلشون گذشته . درسته که باید 6 ماه بعد از پایان تحصیل خودشون رو برای سربازی معرفی کنند! اما تا برن سربازی 1 سال طول می کشه . توی این یک سال غیر از نتایج آزاد ؛ نتایج تکمیل ظرفیتش میاد ، بعد نتایج علمی کاربردی . بعد خوده کنکور سراسری و نتایجش .

اگه تو هر کدوم از این کنکور ها نتیجه گرفتید مجبور نیستید برین سربازی .

اگه هم تا حالا کنکورتون رو خوب ندادید بخونید واسه سراسری . بکوب بخونید تا قبول شدید.

اما اگه به هر دلیلی خدای نکرده قبول نشدید و قرار شد که برید سربازی . بدونید اونم یک مرحله از زندگیتونه . که با رفتنش مجوز کار رسمی ، ازدواج ، رفتن اون ور آب ، زدن هر سندی ( سند ماشین و ..... ) و .... رو می تونند بگیرن . و اگه نرین هیچ کدوم از این ها رو نمی تونند بگیرین . پس این هم مثل تحصیل و دانشگاه بخش مهمی از زندگیتونه .

خانم ها هم اگه خدا نکرده قبول نشدند . هیچ اتفاقی نمیوفته . چون سربازی ندارند . اطلاعاتشون هم اضافه می کنند واسه سال آینده . و این به نفعشونه .
این نفع رو هم شاید الان متوجه نشید. ولی در آینده نتایجش رو می بینید.

پس استرس نداشته باشد و مثل من بی خیالی طی کنید .
من انتخابای دانشگاه خیلی بالا زدم . حتی اگه ترازم خیلی خوبم بشه . به خاطر انتخاب رشته ی بدم ممکنه قبول نشم .

هر چی خدا بخواد و صلاح میدونه . شاید خدا میخواد من بیشتر بخونه و اطلاعاتم بیشتر بشه و یا جای نزدیکتری هم قبول بشم .

ببخشید اگه کمی بحث رو عوض کردم ......

موفق باشید و ایشالللللللللللللللللللللله که همتون قبولید دوستای من .

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
این سایت باز نمیشه ، واسه دانلود باید چکارش کرد!!!!!؟؟؟؟؟

در لینکی که وارد میشی اول free user رو بزن دوست من .

بعد در صفحه بعدی downlod رو بزن . که به این فرمه :

پیوست ها

• download_file.jpg
    download_file.jpg
    3.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خسته نباشید نازنین جان فکت درد نکنه.....خدا خیرت بده که بچه ها رو نصیحت کردی که اینقدر فکر نکنن..........مرسی از اعتماد به نفست که به بچه ها میدی....;)

Nazanin F

عضو جدید
کاربر ممتاز
خسته نباشید نازنین جان فکت درد نکنه.....خدا خیرت بده که بچه ها رو نصیحت کردی که اینقدر فکر نکنن..........مرسی از اعتماد به نفست که به بچه ها میدی....;)

ممنون دوست من :gol:

خواهش می کنم ....

فکر نمی کردم کسی حوصله خوندش رو داشته باشه . :D آخه زیادی طولانی شد.

امیدوارم همین طور باشه که شما میگید و انرژی مثبت بده به بچه ها ;)

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون دوست من :gol:

خواهش می کنم ....

فکر نمی کردم کسی حوصله خوندش رو داشته باشه . :D آخه زیادی طولانی شد.

امیدوارم همین طور باشه که شما میگید و انرژی مثبت بده به بچه ها ;)
ولی من همش و خوندم:cry:
آره اینایی که گفتی همه درسته تازه سربازی آدم و مرد میکنه(به قول بابام ):biggrin:
من نصیحت میکنم اگه قبولم شدین باز بیخیالش شین برین سربازی

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها ولي من فكر نميكنم فردا بياد. چون تو سايت هاي خبري
هيچي در اين مورد ننوشته. من فكر كنم 11 بهمن مياد.
با آرزوي موفقيت براي خودم و همه بچه هاي باشگاه;)
منم بعید میدونم فردا بیاد بالاخره یه خبری میدادن:eek:
شما این 11 رو از کجا شنیدی
منم از ینفر شنیدم 11 که اومدم اینجا گفتم همه برام حرف دراوردن:cry:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا