راهنمایی در مورد ساختن صفحه ورود کاربران

manouchehr777

عضو جدید
یه asp web page با زبان c# داخل visual studio.net ایجاد کردم.یه دیتابیس هم با نام bank تو sql server ایجاد کردم که یه جدول داره با 2 تا فیلد با نام شماره حساب و رمز عبور.
داخل صفحه وب هم دوتا text box گذاشتم با یه دکمه.
حالا میخوام بعد از اینکه شماره حساب و رمز عبور رو تو صفحه وب داخل این text box ها وارد کردم وقتی دکمه رو کلیک میکنم بره از دیتا بیسم این شماره حساب و رمز عبور رو چک کنه و اگه درست بود وارد صفحه بعدی بشه.
چیکار کنم؟
:cry:

mina_1367

عضو جدید
دوست عزیز شما باید ابتدا اتصال با بانک رو برقرار کنید . کانکشن استرینگ و ....
بعد یه تیکه کد بنویسید که بانک رو باز کنه و select از جدول مورد نظر اگه آی دی یا پسورد وجود داشت یعنی معتبر بود که ریدایرکت می کنه صفحه بعد

piton

عضو جدید
خیلی کامل توضیح داد امیدوارم فهمیده باشی اگه نفهمیدی بگو تا برات یکمی دیگه توضیح بده یا من برات یکم کداشو اگه رسیدم بنویسم

چرا همه توی امتحانا از این سوالای کد نویسی دارین

manouchehr777

عضو جدید
دوست عزیز شما باید ابتدا اتصال با بانک رو برقرار کنید . کانکشن استرینگ و ....
بعد یه تیکه کد بنویسید که بانک رو باز کنه و select از جدول مورد نظر اگه آی دی یا پسورد وجود داشت یعنی معتبر بود که ریدایرکت می کنه صفحه بعد

ممنون،ولی من کدهایی که باید بنویسم رو احتیاج دارم.
راستی من شما رو قبلآ تو فروم های تبیان ندیده بودم؟

mina_1367

عضو جدید
ممنون،ولی من کدهایی که باید بنویسم رو احتیاج دارم.
راستی من شما رو قبلآ تو فروم های تبیان ندیده بودم؟

نه دوست عزیز تقریبا فقط تو تبیان نبودم :D
اما توی انجمن مشروط بیشتر فعالیت کامپیوتری دارم

من کامپیوترم رو کلا فرمت کردم و هیچی توش ندارم که برای نمونه بزارم مگر اینکه توی سی دی های قدیمی بگردم. اما از عنوان تاپیک این برداشت رو کردم که شما خودت به این کار واردی . هر جا که مشکل داری رو اگه بگی می تونیم با کمک بچه ها حلش کنیم . به هر حال سعی می کنم یه نمونه برات پیدا کنم اما کار ساده ای هستش و خودت به راحتی می تونی انجامش بدی .

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
توی وب اگه داری کار می کنی (که البته همينطوره)، توی web.config بخش connectionString رو تنظيم کنيد بعد تو کل پروژه از همون برای رشته اتصال کمک بگيريد درست می شه.