راهنمایی در رابطه با شیت بندی

arc.f

عضو جدید
سلام ...
من میخوام چند تا شیت ۵۰*۷۰ با فتوشاپ ببندم.ومیخوام این شیت ها بهترین کیفیت ممکن رو داشته باشن

توی این شیتها میخوام رندر های مکس و بعضی هاشون هم علاوه بررندر ،یه شماتیک از پلان هم بذارم.

برای شیکتر شدن روی مقوای گلاسه بگیرم؟50*70 گلاسه هست؟

یا لمینت کنم؟

یه سری نقشه های کدی که توی همون کد در شیت های شبیه رسم فنی گذاشتم هم 50*70 دارم .

به نظرتون برای تحویل چه جوری بهتر میشه؟

خودم داشتم فکر میکردم که اگه گلاسه50*70 گیر بیاد فوتوشاپ روبا اونا بگیرم بذارم اول و شیت های کد رو هم بعدش بذارم وباهم صحافی کنم.

دوستان هرکس نظر وتجربه ای دراین زمینه داره ممنون میشم کمکم کنید.

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام ...
من میخوام چند تا شیت ۵۰*۷۰ با فتوشاپ ببندم.ومیخوام این شیت ها بهترین کیفیت ممکن رو داشته باشن

توی این شیتها میخوام رندر های مکس و بعضی هاشون هم علاوه بررندر ،یه شماتیک از پلان هم بذارم.

برای شیکتر شدن روی مقوای گلاسه بگیرم؟50*70 گلاسه هست؟

یا لمینت کنم؟

یه سری نقشه های کدی که توی همون کد در شیت های شبیه رسم فنی گذاشتم هم 50*70 دارم .

به نظرتون برای تحویل چه جوری بهتر میشه؟

خودم داشتم فکر میکردم که اگه گلاسه50*70 گیر بیاد فوتوشاپ روبا اونا بگیرم بذارم اول و شیت های کد رو هم بعدش بذارم وباهم صحافی کنم.

دوستان هرکس نظر وتجربه ای دراین زمینه داره ممنون میشم کمکم کنید.
شیت با سایزی که گفتید رو لمینت میکنن! گلاسه اصلا مناسب نیست و معمولا شاسی میشه حالا لمینت خودایستاست(بنظر من البته نیست :D) جایی که لمینت میکنید بدید از قابهای فلزی(جنیسش رو نمیدونم ولی شبیه فنره!) استفاده کنند و شیت رو ایستا کنید اگه هم لمینت نمیکنید بدید روی فوم برد شاسی کنند شاسی ها رو بزنید به دیوار جلوش هم شیت های فنی تون رو بذارید روی میز سمت چپ شیت هاتون هم ماکت و دفتر اسکیس و ... رو بذارید!!

آخرین ویرایش:

arc.f

عضو جدید
مرسی:gol:
خودمم نمی دونم این سایز لمینت میشه یا نه.فقط احساس میکنم رندر هایی که اینقدر براشون زحمت کشیدم رو مقوا خوب نمیشه.
این ارایه برای طرح هست.دفتر اسکیس و اینا نداره.وشیت ها باید قابلیت رو میزی داشته باشن نه رو دیواری;)

حالا اصلا نمیدونم.با این توضیحات پیشنهادتون چیه؟

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مرسی:gol:
خودمم نمی دونم این سایز لمینت میشه یا نه.فقط احساس میکنم رندر هایی که اینقدر براشون زحمت کشیدم رو مقوا خوب نمیشه.
این ارایه برای طرح هست.دفتر اسکیس و اینا نداره.وشیت ها باید قابلیت رو میزی داشته باشن نه رو دیواری;)

حالا اصلا نمیدونم.با این توضیحات پیشنهادتون چیه؟
بله این سایز رو لمینت میزنن
شما ببرید جایی که پلاترشون 6 رنگ باشه رو مقوای اشتنباخ که قرار نیست شیت رو پلات بگیرید خودشون مقوای چاپ دارند یا خودتون تاکید کنید که روی مقوای کوتد براتون بزنند
اگه دیگه خیلی مهمه ببرید بدید یه چاپخونه براتون چاپ بزنه اما دیگه به فکر هزینه ش باشید!

arc.f

عضو جدید
بله این سایز رو لمینت میزنن
شما ببرید جایی که پلاترشون 6 رنگ باشه رو مقوای اشتنباخ که قرار نیست شیت رو پلات بگیرید خودشون مقوای چاپ دارند یا خودتون تاکید کنید که روی مقوای کوتد براتون بزنند
اگه دیگه خیلی مهمه ببرید بدید یه چاپخونه براتون چاپ بزنه اما دیگه به فکر هزینه ش باشید!

سلام ....
بله تواین فاصله ازچند جا پرسیدم .ولی درباره ی جنس مقوا چیزی نگفتن.نتیجه این شد که رو مقوا بگیرم ولمینت کنم.

مرسی.حتما مقوای کوتد رو میگم بهشون.

مقوای چاپ منظورتون کاغذ عکسه؟

به جز کوتد چه مقوایی مناسبه؟

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ....
بله تواین فاصله ازچند جا پرسیدم .ولی درباره ی جنس مقوا چیزی نگفتن.نتیجه این شد که رو مقوا بگیرم ولمینت کنم.

مرسی.حتما مقوای کوتد رو میگم بهشون.

مقوای چاپ منظورتون کاغذ عکسه؟

به جز کوتد چه مقوایی مناسبه؟

من خودم پوستر طرحمو روی مقوای عکس(فتو)گرفتم..رنگاشم خیلی خوب از آب دراومد..نسبت به کوتد گرون تره اما خوب پوستری میشه...اگرم نیمخوای لمینت کنی (گرون میشه تقریبا)میتونی واسه همه شیتات کارتن یخچالی..چیزی که صاف و مناسب باشه در بیاری شیتات همچین رو فرم میان

arc.f

عضو جدید
من خودم پوستر طرحمو روی مقوای عکس(فتو)گرفتم..رنگاشم خیلی خوب از آب دراومد..نسبت به کوتد گرون تره اما خوب پوستری میشه...اگرم نیمخوای لمینت کنی (گرون میشه تقریبا)میتونی واسه همه شیتات کارتن یخچالی..چیزی که صاف و مناسب باشه در بیاری شیتات همچین رو فرم میان

کارتن یخچالی؟!؟!؟!

اخه مقوای عکس رول هست وبعد پلات یکم حال رول رو به خودش میگیره. و محم نیست ویه خورده شول و وله:).پوستر شما اینجوری نشد؟

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کارتن یخچالی؟!؟!؟!

اخه مقوای عکس رول هست وبعد پلات یکم حال رول رو به خودش میگیره. و محم نیست ویه خورده شول و وله:).پوستر شما اینجوری نشد؟

شل و ول که هست ورلی رنگش خوبه...(حدود قیمتش:مثلا اگه 100*70 کونته 24 بود فوتو 30بود)...
نه نشد..تازه پوستر من 100*70بود
مال شما که 50*70هست خوش دسته یجورایی میتونی کارتنو باخودت ببری همونجا بچسبونی..بعدم بذاریش توی شاسی یا روزنامه پیچ کنی یا همیجوری بگیریش دستت و بسم ا... بگی:D

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راسی مقوای عکس رو هم اصولا لمینت میکنن..اما روی شاسی هم خوبه

بالا