راست است كه دخترها از گوش فریفته مي شوند و پسر ها از چشم :-)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه خوب بلد باش حرف بزنی حتما می تونی بدس بیاریش
مشكل در همون شروع كردن حرفه.................
خوب يعني چي؟چه حرفي بايد بزني؟؟؟چگونه بايد حرف بزني؟؟؟
حالا با شناختي كه از من داري فكر مي كني مي تونم؟؟؟

R.N.Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
فریفتگی نیست خلقت زن و مرد به این شکله و کسی تو ارتباطاتش موفقتره که ویژگی های جنس مخالفشو بشناسه....

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
فریفتگی نیست خلقت زن و مرد به این شکله و کسی تو ارتباطاتش موفقتره که ویژگی های جنس مخالفشو بشناسه....
شما مي شناسي؟؟؟
ويژگي هاي جنس خودت را بگو ببينم تونستي هم جنس هاي خودت را بشناسي؟؟؟

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشكل در همون شروع كردن حرفه.................
خوب يعني چي؟چه حرفي بايد بزني؟؟؟چگونه بايد حرف بزني؟؟؟
حالا با شناختي كه از من داري فكر مي كني مي تونم؟؟؟

خواستن توانستنه اقا سامی چرا نتونی

من به شخصه یه دختریم اگه یکی رک بیاد حرفشو راحت بزنه بیشتر خوشم میاد تا با واسطه و از این کارای مزخرف

خیلیام مثل منن اگه از یکی خوشت میاد برو راحت بگو (بهت علاقمندم اگه اجازه بدی بیشتر باهم اشنا بشیم )اگه یکم قیافش یه جوری شد مطمئن باش از خداشه

Firouz.khalili

عضو جدید
سلام خوب بود لذت بردم

من عضو جديد فروم هستم ولي خودم يك سايتي رو طراحي كردم كه دوست دارم برين ببينين ونظر بدين.... متشكرم و آدرس سايت www.valiasr-shop.com هستش.

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواستن توانستنه اقا سامی چرا نتونی

من به شخصه یه دختریم اگه یکی رک بیاد حرفشو راحت بزنه بیشتر خوشم میاد تا با واسطه و از این کارای مزخرف

خیلیام مثل منن اگه از یکی خوشت میاد برو راحت بگو (بهت علاقمندم اگه اجازه بدی بیشتر باهم اشنا بشیم )اگه یکم قیافش یه جوری شد مطمئن باش از خداشه
اگه گفت چرا علاقه مندي يا اجازه نمي دم چي..............
البته قبلا اگه دختري اين كار را مي كرد تا يه هفته با دوستام به اون مي خنديديم.اما اين كار آخر عاقبت نداره

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به می بینم بحث شیرین زن و مرد بازم گل کرد

بعنوان استارتر معذرت میخواهم که تشریف اوردید تاپیک من نبودم ولی می بینم بدون من بیشتر خوش میگذره

منم قبول دارم که مردها از راه چشم فریب میخورن و زنها از طریق گوش!!!!

با این حساب ناشنوایی هم برای زنها موهبتی عظیم هستش

simiar

عضو جدید
شما كه رفتي جزوه هايت را ميدي كپي كنيم؟؟؟
يا بهتره جزوه ها را بگذاري انتشاراتي دانشگاه.
فقط یه شوخی بود دوست خوبم ، کار من از این حرفا گذشته :gol:
کلا شخصیت من جدیه و برای ارتباط تفریحی با خانم ها اصلاً مناسب نیست ، بنابراین جزوه هام هم به درد نمیخوره!!

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه گفت چرا علاقه مندي يا اجازه نمي دم چي..............
البته قبلا اگه دختري اين كار را مي كرد تا يه هفته با دوستام به اون مي خنديديم.اما اين كار آخر عاقبت نداره

یه سوال اول ازت بپرسم

شما هدفت دوستیه یا ازدواجه؟

جوابمو بده بگم چیکار کن

R.N.Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما مي شناسي؟؟؟
ويژگي هاي جنس خودت را بگو ببينم تونستي هم جنس هاي خودت را بشناسي؟؟؟
من یه کوچولو مطالعه داشتم
خانم ها ظاهرا موجودات پیچیده ای هستن ولی علتش اینه که از هر 2 نیمکره مغزشون استفاده میکنن و....
اگه زن و مرد باور کنن که 2 موجود متفاوت با 2 دنیا متفاوت هستن خیلی زود میتونن با هم کنار بیان...
به قول دکتر انوشه هر وقت خواستی 1 دختر رو ببینی قبلش چند جلسه تلفنی باهاش صحبت کن دوست عزیز

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من تشکرهام تموم شده . واریز کنن با همه حساب میکنم

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
حامد حواست به این تاپیک من باشه پر در نیاره

sanam_el

عضو جدید
خب ما براي به راه آوردن خانم ها پس چي كار كنيم؟؟؟

اگه بخوای به راهشون بیاری که از هدف خودت دور میشی،اما برای اینکه بخوای به هدفت برسی باید (با عرض پوزش)خرشون کنی.
اونم راه داره فراوان

Savalancivil

کاربر بیش فعال
یاد این داستان آقای دکتر انوشه افتادم که میگفت
یه روز یه مرد از خدا پرسید خدایا چرا زن رو اینقدر زیبا آفریدی؟
خدا گفت برای اینکه تو از اون خوشت بیاد
مرد گفت چرا اینقدر احمق آفریدی ؟( البته بلا نسبت شما)
خدا گفت برای اینکه اون از تو خوشش بیاد
فکر کنم اون مرده از حماقته اون زنه استفاده کرده

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال اول ازت بپرسم

شما هدفت دوستیه یا ازدواجه؟

جوابمو بده بگم چیکار کن
دوستي كه ديگه از سن من گذشته البته ازدواج.
اما دوستام ميگن اگه به يه دختر بگي هدفت ازدواجه خيلي رفتارش با رفتار واقعي اش تفاوت مي كنه.پس بگو هدفت دوستيه تا در دوستي بتوني او را درست بشناسي.وبعد كه خوب شناختيش اگه ديدي دختر مناسبيه بعد بگو هدفت ازدواج است.

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه بخوای به راهشون بیاری که از هدف خودت دور میشی،اما برای اینکه بخوای به هدفت برسی باید (با عرض پوزش)خرشون کنی.
اونم راه داره فراوان
خب يه چند تا راهش را بگو ما ياد بگيريم.شايد بخت منم باز شد.:biggrin::heart::D;)

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستي كه ديگه از سن من گذشته البته ازدواج.
اما دوستام ميگن اگه به يه دختر بگي هدفت ازدواجه خيلي رفتارش با رفتار واقعي اش تفاوت مي كنه.پس بگو هدفت دوستيه تا در دوستي بتوني او را درست بشناسي.وبعد كه خوب شناختيش اگه ديدي دختر مناسبيه بعد بگو هدفت ازدواج است.

آقا سامی اولا سن شما نگذشته والان تو بهترین سنید اون دوستیایی که تو سن کم ایجاد میشه فقط هوسه و به ندرت به ازدواج می رسه
دوما دوستای شما کاملا اشتباه میکنن چرا که اگه دختری مطمئن باشه هدف پسری ازدواجه احساس راحتری باهاش خواهد داشت

من یه سوالم ازتون دارم الان دختری مد نظر شما هست یا نه؟

آخرین ویرایش:

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا سامی اولا سن شما نگذشته والان تو بهترین سنید اون دوستیایی که تو سن کم ایجاد میشه فقط هوسه و به ندرت به ازدواج می رسه
دوما دوستای شما کاملا اشتباه میکنن چرا که اگه دختری مطمئن باشه هدف پسری ازدواجه احساس راحتری باهاش خواهد داشت

من یه سوالم ازتون دارم الان دختری مد نظر شما هست یا نه؟
خب ميشه كسي را پيدا كرد.چطور مگه؟؟؟:redface:
به نظرت اگه بگي قصدت ازدواجه شخصيت واقعي اش را نشون مي ده؟چيزي را پنهون نمي كنه؟
البته من اين حرف را قبول ندارم اما دوستام ميگم به هر دختري بگي قصدت ازدواجه ميشه مريم مقدس همين طور هر پسري ميشه يوسف پيامبر

آخرین ویرایش:

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمئنم کسی زیر نظرت هست

خصوصیاتشو بگو تا بگم
نه والا.اما مجبورم هر چه زودتر كسي را بيابم.چون خانواده ام ميگن يا كسي را خودت معرفي كن تا بريم خواستگاريش يا ما معرفي مي كنيم.
نمي توني كلي راهنمايي كني؟؟؟:gol:
به نظرت اگه بگي قصدت ازدواجه شخصيت واقعي اش را نشون مي ده؟چيزي را پنهون نمي كنه؟
البته من اين حرف را قبول ندارم اما دوستام ميگم به هر دختري بگي قصدت ازدواجه ميشه مريم مقدس همين طور هر پسري ميشه يوسف پيامبر.

آخرین ویرایش:

alen.petrosiyan

عضو جدید
موسی مندلسون، پدر بزرگ آهنگساز شهیر آلمانی، انسانی زشت و عجیب الخلقه بود. قدّی بسیار كوتاه و قوزی بد شكل بر پشت داشت.
موسی روزی در هامبورگ با تاجری آشنا شد كه دختری بسیار زیبا و دوست داشتنی به نام فرمتژه داشت. موسی در كمال ناامیدی، عاشق آن دختر شد، ولی فرمتژه از ظاهر و هیكل از شكل افتاده او منزجر بود.

زمانی كه قرار شد موسی به شهر خود بازگردد، آخرین شجاعتش را به كار گرفت تا به اتاق دختر برود و از آخرین فرصت برای گفتگو با او استفاده كند. دختر حقیقتاً از زیبایی به فرشته ها شباهت داشت، ولی ابداً به او نگاه نكرد و قلب موسی از اندوه به درد آمد. موسی پس از آن كه تلاش فراوان كرد تا صحبت كند، با شرمساری پرسید :
- آیا می دانید كه عقد ازدواج انسانها در آسمان بسته می شود؟
دختر در حالی كه هنوز به كف اتاق نگاه می كرد گفت :
- بله، شما چه عقیده ای دارید؟
- من معتقدم كه خداوند در لحظه تولد هر پسری مقرر می كند كه او با كدام دختر ازدواج كند. هنگامی كه من به دنیا آمدم، عروس آینده ام را به من نشان دادند و خداوند به من گفت:

«همسر تو گوژپشت خواهد بود»

درست همان جا و همان موقع من از ته دل فریاد برآوردم و گفتم:
«اوه خداوندا! گوژپشت بودن برای یك زن فاجعه است. لطفاً آن قوز را به من بده و هر چی زیبایی است به او عطا كن»
فرمتژه سرش را بلند كرد و خیره به او نگریست و از تصور چنین واقعه ای بر خود لرزید.
او سال های سال همسر فداكار موسی مندلسون بود.

نتيجه اخلاقي :
راست است كه دخترها از گوش خر مي شوند و پسر ها از چشم :)

نظر در مورد دختر ها ندارم
باید از خودشون بپرسیم
تازه من همه دختر ها رو دوست دارم فرقی برام نداره خوشکل یا زشته چون بهشون احترام میگزارم

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
2 ساعت نبودم موضوع تاپیک رو کلا عوض کردین ؟

والمستشهدین بین یدیه

وضعیت
موضوع بسته شده است.