دوست داشتید به جای اینی که الان هستید از جنس مخالفتون بودین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ali Samadi

اخراجی موقت
جااااااااااااااااااااااااااااااااااان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
داشتیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آره؟؟؟
نه خوب ، اگه شما می فرمایید نداشتیم پس نداشتیم !!!!!! ولی خداییش دماختو بگیرم جونت در میادا کوچولو !

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه خوب ، اگه شما می فرمایید نداشتیم پس نداشتیم !!!!!! ولی خداییش دماختو بگیرم جونت در میادا کوچولو !
(ولی بین خودمون بمونه ها! من جون ندارم اصلا!!!!!!!!!!!!!!)
اما زورم به تو میرسههههههههه

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوهوه ! تو منو انگار خوب تو عکس ندیدی !!!!!!! برو ببین بازوهارو بعد کرکوری بخون جوجه کوچولو !
دیدم که دارم میگم دیگه!!!!!!!!!!!!!!
تو به اینا میگی بازووووووووووووووو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Hengameh IT

عضو جدید
سلام داداشيييييييييييييييييي
خوبي؟
آبجي جديدمو ديدم ولي چرا ازش خبري نيست؟

Ali Samadi

اخراجی موقت
دیدم که دارم میگم دیگه!!!!!!!!!!!!!!
تو به اینا میگی بازووووووووووووووو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اوهوه ! دور بازوی من 39 !!!!! برو ماله خودتو متر کن ببین به 25 میرسه کوچولو !!!!! هههههه !!!!!!!!!
کوچولو !!!!

Hengameh IT

عضو جدید
داداش اشتباه نكن ما الانش هم پيروزيم :smile:
مگه كسي ميتونه حريف ما دو تا بشه;)

Ali Samadi

اخراجی موقت
داداش اشتباه نكن ما الانش هم پيروزيم :smile:
مگه كسي ميتونه حريف ما دو تا بشه;)
ایول ایول !!! آبجی مارو ایول !!!
گل گفتی هنگامه جون ، حریف بد پا پس کشیده ! یه ساراشون مونده که اونم به قول خودش فوتش کنی میوفته ، این خجسته پیروزی رو بهت تبریک می گم ! ;)

Hengameh IT

عضو جدید
به افتخار داداشه گلم يك دست محكم كه گل گفت :w17::w17::w17::w17:
اين سارا هم يكي دو دقيقه ي ديگه اعلام شكست خوردن ميكنه :biggrin:

pink girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اين خواهر منو تنها گير آوردينا . كم آوردن تو خون ما نيست . ما فقط مي تونيم كاري كنيم كه ديگران كم بيارن . حالا زود حرفتو پس بگير تا ...

Ali Samadi

اخراجی موقت
خوب اين خواهر منو تنها گير آوردينا . كم آوردن تو خون ما نيست . ما فقط مي تونيم كاري كنيم كه ديگران كم بيارن . حالا زود حرفتو پس بگير تا ...
اوهوه ، وای که از ترس مردم ، آخه یکی نیست به این فک و فامیلای مرتضی ( منظورم پلنگ صورتیه ) بگه که آبجی تابلو کم آوردی داری ماست مالی می کنی ! اون مرتضی تون که خیلی وقته منقرض شد ، سارا تونم که 1 روزی می شه افتاده به دست و پامون که از خونش بگذریم ، تو هم که فراری هر چند وقت یه بار میای یه سری می زنی !!! دیگه کم آوردن چیه ؟

pink girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوهوه ، وای که از ترس مردم ، آخه یکی نیست به این فک و فامیلای مرتضی ( منظورم پلنگ صورتیه ) بگه که آبجی تابلو کم آوردی داری ماست مالی می کنی ! اون مرتضی تون که خیلی وقته منقرض شد ، سارا تونم که 1 روزی می شه افتاده به دست و پامون که از خونش بگذریم ، تو هم که فراری هر چند وقت یه بار میای یه سری می زنی !!! دیگه کم آوردن چیه ؟

بيخود به خودت اميد نده من يكي كه عمرا كم بيارم . سارا هم مثل منه پس بيخود خوشحال نشيد ...:w16::w12: ( دفعه آخرت باشه كه به من ميگي پلنگ صورتي ها اگه يه بار ديگه بگي ...:w43:)

Ali Samadi

اخراجی موقت
بيخود به خودت اميد نده من يكي كه عمرا كم بيارم . سارا هم مثل منه پس بيخود خوشحال نشيد ...:w16::w12: ( دفعه آخرت باشه كه به من ميگي پلنگ صورتي ها اگه يه بار ديگه بگي ...:w43:)
برو بینیم با ! باز کل کلو راه نندازین که تحمل 2 بار شکستو می دونم ندارین !!!! یوس پلنگ صورتی !

bahar persian

عضو جدید
سلااااااااااااااااااااامممممممم...
من اینجام...
موضوع چیه؟
کیو باید از پا دراریم؟ :biggrin:

bahar persian

عضو جدید
داداش شاهیییییییییییی....
آبجی هنگامه...
پسر عمووووووووو...
بابا شماها کجایین پس؟؟؟؟

Ali Samadi

اخراجی موقت
سلااااااااااااااااااااامممممممم...
من اینجام...
موضوع چیه؟
کیو باید از پا دراریم؟ :biggrin:
سلام آبجی ! یه 2 تا بلا نسبت شما ضعیفه بودن که منو هنگامه فوتشون کردیم افتادن ترکیدن ، شما بپر غنیمت جمع کن و الا تموم می شه ! دم این یوس پلنگ صورتی و بکن یه سوپ درست کن !

eng_hamid

عضو جدید
با سلام
مهندسان ارجمند ایام به کام
تاپیک قبلیم این بود که اگه از جنس مخالف بودین چه حسی داشتین ولی انگار تمایل برای پاسخ به سوال دوست داشتید به جای اینی که الان هستید از جنس مخالفتون بودین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بیشتره ! برای همین این تاپیکو گذاشتم !
موفق باشین:gol:

.......!؟

شونصد سال سیاه بلا به دور:eek:
مگه مخ خر خوردم از این فکرای اینچنینی بزنه به سرم:mad::D

pink girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم دعوتم ديگه . دستپخت هنگامه جون خوردن داره ... هركي از جونش سير شده بگه من براش غذا درست كنم.

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که واقعا موندم استارتر این تاپیک منظورش از طرح این سوال چی بوده

pink girl

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که واقعا موندم استارتر این تاپیک منظورش از طرح این سوال چی بوده
استارتر اين تاپيك يه كم مشكل روحي و رواني داره خواسته همه رو بندازه به جون هم . ديگه دليل بهتر از اين چي مي خواي ؟؟:w01:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا