دوست داشتن کیلویی چند؟

mehrshad53

اخراجی موقت
------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------
فرض کن طرفی که خیلی دوسش داری،صورتش بسوزه و نابود بشه، یا مثلا فلج بشه، یا فکر کن کل بدنش آبله بزنه،یا کل بدنش پر مو بشه و کلا بد جوری ظاهرش داغون بشه و این قضیه خوب شدنی هم نباشه،چیکار میکنین؟(به خصوص شما اقایون!!!)
توی یه کتابی نوشته که اگه زن بدنش دچار لک شد و یا پاهاش مشکل پیدا کرد،مرد میتونه طلاقش بده،کتاب معروفی هم هست اتفاقا !
ممکنه که تاپیک تکراری باشه که من نمیدونم ولی شخصا فکر میکنم بشر مادی تر از اونیه که خودش فکر میکنه و حتی بهشت موعودش هم 110 درصد مادیه!

سالاری

عضو جدید
واقعا تامل برانگیزه
اما اینو مطمئنم که حتی اگه بمیرم و افسردگی ام بگیرم به خاطر ظاهر همسرم آیندمو رها نمی کنم.:heart:
این اصلا شعار نیست
اگه غیر از این باشه ته نامردیه
:mad:

mehdi tavakoli

عضو جدید
سلام
مطمئن باش که مردا وفادارتر از زنا هستند. این ثابت شده است شقایق البته به خانمها برنخوره ها

کیوان.م

عضو جدید
تخیلی فکر کردن آسونه
ولی

اگه طرف آدم خوب باشه باهاش موندن لذت بخش
ولی اگه بد باشه یا از نظر ما بد باشه ترک کردنش به خاطر سوختنش نیست اول
ولی در کل آدما یادشون می ره کی کنارشون بوده به اینجا رسیدن
این خیلی دردناکه

• Like
واکنش ها: losi

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با شناختی که از خودم دارم، شاید 80 % باهاش بمونم...طرف مقابلو دیگه نمی دونم.
ولی در کل آقایون خیلی بیشتر به ظاهر اهمیت می دن تا خانوما.یعنی اگه واسه یه خانوم این اتفاق بیفته، به احتمال زیاد آقاهه ول میکنه می ره!

losi

عضو جدید
من که همین الانم به خاطر ظاهرش نیست که دوسش دارم،اینام برام مهم نیست... ولی امیدوارم اونم همینطوری باشه

البته این جور نامردیا و بی معرفتیا بین خانمها هم کم نیست... من خیلی شنیدم که خانما به خاطر این جور چیزا زیر همه چیز زدن، ولی بازم بین آقایون بیشتر

SerpentoR

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهرشاد چرا بعد از غیبت صغری متحول شدی؟؟؟
از اول بریم زن ککی مکی و آبله رو و ایکبیری بگیریم که دیگه غصه این مشکلاتو نخوریم

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
مطمئن باش که مردا وفادارتر از زنا هستند. برنخوره ها
ببخشید اما سوال برعکس جملتون رو بیان کردید چون اقایون خیلی بی معرفت هستند بلافاصله طلاقش میدن یا زن میگیرن تازه برای جامعه ما هم چیز عجیبی نیست چون قانون هم مردا نوشتن پس مردا راحت میتونند طلاق بدن اما زن بیچاره باید تا ابد بسوزه وبسازه

من شخصا اگر این اتفاق برام رخ بده اگر طرفم رو از اول دوسش داشته باشم زندگی رو باهاش ادامه میدم اما اگر دوستش نداشته باشم اینو میکنم بهونه وازش طلاق میگیرم

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
مطمئن باش که مردا وفادارتر از زنا هستند. این ثابت شده است شقایق البته به خانمها برنخوره ها

ببخشيد چجوري ثابت شده ؟؟
مرد تا مرد داريم....و همينطور زن تا زن.....
فكر كنم اين فقط بستگي به رابطه ي بين طرفين داره

spow

اخراجی موقت
مهرشاد رفتی این بار دوره عرفان واسلام گذروندی
تاپیک با مضامین ومفاهیم اسلامی رو تو تالار اسلام وقران بزن وپاسخ چالشهاتو اونجا پیدا کن
اما این:
بشر امروزی بقول خودت اونقدری اسیر مادیات هست که بشه هرروز ارزونتر خرید وفروشش کرد
این یه کلیته وممکنه مثل همیشه تعدادی استثنا هم وجود داشته باشه

معمار67سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
بشر مادی شده زن و مرد هم نداره اینا یه واقعیتای تلخی هستن که قابل انکار نیستن ........................

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرض کن طرفی که خیلی دوسش داری،صورتش بسوزه و نابود بشه، یا مثلا فلج بشه، یا فکر کن کل بدنش آبله بزنه،یا کل بدنش پر مو بشه و کلا بد جوری ظاهرش داغون بشه و این قضیه خوب شدنی هم نباشه،چیکار میکنین؟(به خصوص شما اقایون!!!)

مرد جماعت وای نمیسته!!!!خیلی کم پیش بیاد1

اما زن وایمیسته..نمونش همسران جانبازان شیمیای یا قطع نخاع و......

توی یه کتابی نوشته که اگه زن بدنش دچار لک شد و یا پاهاش مشکل پیدا کرد،مرد میتونه طلاقش بده،کتاب معروفی هم هست اتفاقا !

این درستش اینه:

اگر زن و مرد قبل از ازدواج عیبهای بدن خود رو از هم پنهان کنن(مثل مشکلات پوستی و یا...) و طرف مقابل بعد از عقد متوجه بشه عقد اتوماتیک باطله!!!(البته الان شک کردن یا عقد باطله یا مرد حق طلاق داره یکی از همین دوتاست)

در مورد هر دو جنس مرد و زن هم هست!

احتمالا" هم داخل رساله خوندی داداشی:D

:gol::gol::gol::gol:

• Like
واکنش ها: losi

a30r

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممکنه که تاپیک تکراری باشه که من نمیدونم ولی شخصا فکر میکنم بشر مادی تر از اونیه که خودش فکر میکنه و حتی بهشت موعودش هم 110 درصد مادیه!
مي بينين خود آقايونم ميدونن كه بي وفان هي دل غافل تو هم حوصله داري ؟؟؟
اما آدم وقتي به كسي قول ميده تا تهش ميمونه حالا هر چي مي خواد بشه بشه مهم اين دوستي و اين قوليه كه دادي به همسرت ok؟;)

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مي بينين خود آقايونم ميدونن كه بي وفان هي دل غافل تو هم حوصله داري ؟؟؟
اما آدم وقتي به كسي قول ميده تا تهش ميمونه حالا هر چي مي خواد بشه بشه مهم اين دوستي و اين قوليه كه دادي به همسرت ok؟;)
این حرفا فقط در مورد خانوماس عزیزم نه مردا:cool:

a30r

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه تو پست قبلی ننوشتم زنا وفا دارن بعد تو اینجوری میگی فکر کنم بد متوجه شدی من تا آخرش وفادارم جیگر;)
آره جيگري اما الان گفتي اين حرفا درمورد خانوماست فقط
اين ردا بي وفان بيشترشون نه؟
چرا؟ چرا خدا كه ميدونسته اينا بي وفان كاري نكرده واسه ما بدبختا؟:cry:

faridrf

عضو جدید

میفرستمش خارجه پیش بهترین جراحی پلاستیک تا همونجا تحت مراقبت و درمان باشه
تو این فرصتم اگه قسمت بشه مجددا تجدید فراش میکنم

a30r

عضو جدید
کاربر ممتاز
میفرستمش خارجه پیش بهترین جراحی پلاستیک تا همونجا تحت مراقبت و درمان باشه
تو این فرصتم اگه قسمت بشه مجددا تجدید فراش میکنم
عزيزم بخون متن را گفته هر اتفاقي ممكنه بيافته
همون ديگه پسري بي وفايي مشخصه ازت واه واه واه اين پسرام اعصاب خورد كننا
راستي تو بهتره از اولش چندتا بگيري كه زاپاس داشته باشي دردسرت نشه آخه 4سال ديگه كه يارو اينجور بشه كه خرجت ميزنه بالا از الان بگير بره باشه؟:cry:
بي وفااااااااااااااااااااااااهااااااااااااااا:confused: