دوستان كسي ميدونه تا يه ماه اينده قيمت موبايل كم ميشه يا نه؟

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]سلام...چند ماه بود ميخواستم موبايل بخرم..متاسفانه از بس حساسيت بخرج دادم قيمتاشون رفت بالا[/FONT]
[FONT=&quot]الان دلم نمياد بايت يه گوشي 200-300 تومن بيشتر پول بدم( توجه كنيد: محل سكونت اصفهان)[/FONT]

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون نزدیکه عیده شاید بکشه بالا دوباره
خودتون که میدونین این فروشنده ها منتظره یه بهونه هستن که بکشن بالا جنساشونو

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چون نزدیکه عیده شاید بکشه بالا دوباره
خودتون که میدونین این فروشنده ها منتظره یه بهونه هستن که بکشن بالا جنساشونو

نه اخه اين دلار كوفتي كه قيمتش رفت بالا...قيمت گوشيم رفت بالا...:(

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
مگه چقدر رفته بالا؟
بستگی به نوع گوشی از 10 تومن تا 100 تومن
روی آیفون 100 تومن رفته, ولی روی گوشیهای توی رنج زیر 500 تومن 20 30 تومن رفته
اونقدری نیست که نیازمند منتظر بودن باشید

amin.ir

کاربر فعال
مگه چقدر رفته بالا؟
بستگی به نوع گوشی از 10 تومن تا 100 تومن
روی آیفون 100 تومن رفته, ولی روی گوشیهای توی رنج زیر 500 تومن 20 30 تومن رفته
اونقدری نیست که نیازمند منتظر بودن باشید

دوست عزیز روی ایفون 100 تومن رفته؟
سایت gsm 3-4 ماه پیش ایفون رو زده بود 830 تومن حالا زده 1500 این یعنی 100 تومن>؟
من همون 4 ماه پیش تو بازار قیمت گرفتم 800 بود الان نمیدونم قیمت بازار چنده ولی gsm زده 1500
iphone 4

HaMiD.TcI

مدیر تالار
دوست عزیز روی ایفون 100 تومن رفته؟
سایت gsm 3-4 ماه پیش ایفون رو زده بود 830 تومن حالا زده 1500 این یعنی 100 تومن>؟
من همون 4 ماه پیش تو بازار قیمت گرفتم 800 بود الان نمیدونم قیمت بازار چنده ولی gsm زده 1500
iphone 4
ببینید دوست عزیز.
شما اومدین قبل از گرون شدن ارز قیمت 8 گیگ رو دیدین و بعد از گرون شدن احتمالا" 16 یا 32 گیگ رو دیدین.
به هر حال قیمت آیفون 4 توی بازار از 870 تومن پایینتر نیومد و از 1.400 هم بالاتر نرفت.
در حال حاظر هم آیفون 4 با 16 گیگ حافظه حدود 1.150 تا 1.250 هستش که مدل 32 گیگش بین 1.300 تا 1.400 معامله میشه . من بالاترین قیمت ها رو گفتم! الان خیلی ارزون تر از اینا هم پیدا میشه .( بستگی به وجدان خریدار)
یک مورد دیگه رو که موقع قیمت گرفتن از سایت های اینترنتی باید دقت کنید اینه که حتما" ببینید در اون لحظه اون گوشی رو موجود دارن یا خیر
اگه موجود نداشته باشن مطمئن باشید که قیمت ها به روز نیست دوست من:gol:

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
قیمت گوشی من که طی یک هفته50 تومن رفت روش.با این وضعیت بازار و دلار و....:confused:هم مطمئن باش بیشتر هم میشه اگه میخوای کاری کنی زودتر انجام بده وگرنه دیگه هیچی نمیتونی بخری چه برسه به گوشی!!:(
از ما گفتن...

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قیمت گوشی من که طی یک هفته50 تومن رفت روش.با این وضعیت بازار و دلار و....:confused:هم مطمئن باش بیشتر هم میشه اگه میخوای کاری کنی زودتر انجام بده وگرنه دیگه هیچی نمیتونی بخری چه برسه به گوشی!!:(
از ما گفتن...

:(...اي خدا...

amin.ir

کاربر فعال
ببینید دوست عزیز.
شما اومدین قبل از گرون شدن ارز قیمت 8 گیگ رو دیدین و بعد از گرون شدن احتمالا" 16 یا 32 گیگ رو دیدین.
به هر حال قیمت آیفون 4 توی بازار از 870 تومن پایینتر نیومد و از 1.400 هم بالاتر نرفت.
در حال حاظر هم آیفون 4 با 16 گیگ حافظه حدود 1.150 تا 1.250 هستش که مدل 32 گیگش بین 1.300 تا 1.400 معامله میشه . من بالاترین قیمت ها رو گفتم! الان خیلی ارزون تر از اینا هم پیدا میشه .( بستگی به وجدان خریدار)
یک مورد دیگه رو که موقع قیمت گرفتن از سایت های اینترنتی باید دقت کنید اینه که حتما" ببینید در اون لحظه اون گوشی رو موجود دارن یا خیر
اگه موجود نداشته باشن مطمئن باشید که قیمت ها به روز نیست دوست من:gol:

ممنون دوست عزیز
بنده هم عرض کردم چندماه پیش که قصد خرید داشتم ایفون 4 با حافظه 16 گیگ رو تو علا الدین قیمت گرفتم حدود 810 یکی از دوستام اونجاا مغازه داشت گفت 780 بهت میدم و سایت gsm همون موقفع زده بود 830

ولی حالا فقط از سایت gsm قیمت گرفتم شده 1500
بفرض قیمت شما هم درست باشه یعنی 1200 میشه 400 هزارتومن یعنی 50 درصد
کم نیست!!!
ارادتمند

HaMiD.TcI

مدیر تالار
من اینجا قیمتی که داشتم و الان دارم قبل از گرون شدن مدل 16 گیگش 950 و 8 گیگش 850 بود
الانم مدل 16 گیگش 1.200 و مدل 8 گیگش رو 1.000 قیمت دارم . 32 گیگش هم الان توی بازار 1.400 معامله میشه.
شما اصلا" به سایت جی اس ام اعتماد نکن.
ببینید الان قیمت آیفون 4 رو با حافظه ی نامعلوم! 16/32 (این دوتا 100 تا 200 تومن اختلاف قیمت دارن باهم! ) رو زده 1.500 بعد قیمت آیفون 4 اس رو 1.590 زده.
یکمی غیر معقولانس!

آخرین ویرایش:

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اینجا قیمتی که داشتم و الان دارم قبل از گرون شدن مدل 16 گیگش 950 و 8 گیگش 850 بود
الانم مدل 16 گیگش 1.200 و مدل 8 گیگش رو 1.000 قیمت دارم . 32 گیگش هم الان توی بازار 1.400 معامله میشه.
شما اصلا" به سایت جی اس ام اعتماد نکن.
ببینید الان قیمت آیفون 4 رو با حافظه ی نامعلوم! 16/32 (این دوتا 100 تا 200 تومن اختلاف قیمت دارن باهم! ) رو زده 1.500 بعد قیمت آیفون 4 اس رو 1.590 زده.
یکمی غیر معقولانس!
ببخشيد يعني شما ميگيد سايت جي اس ام دوروغ ميگه؟
شما قيمتارو از كجا داريد؟
نوكيا 5800 تو سايت زده بود330.000...درسته يا گرون تره؟

HaMiD.TcI

مدیر تالار
ببخشيد يعني شما ميگيد سايت جي اس ام دوروغ ميگه؟
شما قيمتارو از كجا داريد؟
نوكيا 5800 تو سايت زده بود330.000...درسته يا گرون تره؟
روی هر قیمتی که برید کنارش نوشته حدود قیمت.
سایتی که سرمد جان معرفی کردن یه سایت فروش اینترنتیه و نمیتونه قیمتا رو حدودی بگه
ولی سایتی جی اس ام یه سایت اطلاع رسانیه و قیمتا رو خیلی خیلی حدودی میگه.
میتونید قیمتاشونو با هم مقایسه کنید و تفاوت ها رو احساس کنید

shiva.vahed

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیگم قطعی اما امیدوار باش!!!
دو روز پیش htc-HD7' 'گرفتم 625
دیشب رفتم پسش دادم چون پسر داییم که حدودا 10 سالیه تو کار موبایله گفت دم عید قیمت گوشی یه دفعه افت پیدا میکنه.
(تا کمتر از یک ماه دیگه)
اما خوب میدونی که در مورد بازار هرگز قطعیتی وجود نداره، پس هر طور که خودت میدونی عمل کن.

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نمیگم قطعی اما امیدوار باش!!!
دو روز پیش htc-HD7' 'گرفتم 625
دیشب رفتم پسش دادم چون پسر داییم که حدودا 10 سالیه تو کار موبایله گفت دم عید قیمت گوشی یه دفعه افت پیدا میکنه.
(تا کمتر از یک ماه دیگه)
اما خوب میدونی که در مورد بازار هرگز قطعیتی وجود نداره، پس هر طور که خودت میدونی عمل کن.
همه ميگن دم عيد قيمتا سر به فلك ميكشه....عجب
حالا چون پسر دائي با تجربت گفته...باشه....ما كه اين همه صبر كرديم...يه ماه ديگه هم روش

shiva.vahed

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه ميگن دم عيد قيمتا سر به فلك ميكشه....عجب
حالا چون پسر دائي با تجربت گفته...باشه....ما كه اين همه صبر كرديم...يه ماه ديگه هم روش

البته بازم میگم خودت میدونی عزیزم
اما به قول خودت تا حالا که صبر کردی 3هفته ی دیگه هم روش!

nilgoon13

عضو جدید
100% میره بالاتر ...
تاحالا از هرکی می پرسیدم می گه بعد از عید اصلا دیگه نمی تونی گوشی و تبلت گیر بیاری ...
هرچی زودتر بخری بهتره ....

بالا