دور جدید انتخابات

وضعیت
موضوع بسته شده است.

star_silver2050

عضو فعال
فکر کنم متوجه شده باشی در برابر چه کسی این کارو انجام میدم.

شما هم فکراتو نگهدار واسه درست.رو درست بیشتر متمرکز شو تا چیز دیگه ای.

مطمئن باش سکوتم شامل حال شما نخواهد شد.

اگه دوست داری به بحث ادامه بدی ایرادی نداره.اما منم موجود منحصر به فردی هستم.میدونی که چی میگم؟
در مورد موجود بودنت که شکی نیست مخصوصا منحصر به فرد !!!!
اونم تو زمینه های منحصر به فرد(خدا نصیب هیچ بنی بشری نکنه) میفهمی که چی میگم
البته موجودات کوتاه بینی مثل شما این چیزهارو خیلی سخت میفهمن یا اصلا نمیفهمن
البته در مورد شما دومی بیشتر صدق میکنه
در مورد درس دادن خوبی و زشتی این مورد کاملا اکتسابی و در این زمینه هم تهی هستید بد نیست یه مقدار خودتو تغییر بدی البته بعید میدونم از عهده ی این کار هم بر بیای

در مورد سکوتتم حالا در مقابل هر کس کاملا مشخصه که مثل خداحافظیت بعد از چند دقیقه قطعا تغییر موضع میدی !!!!!!!!
فکرم به اندازه کافی رو درسم هست نگران بیفکرایی مثل شما هستم وقت کردی یه فکری به حال خودت بکن!
به پایان نامت برسی بهتره افراد داوطلب و خیر خواه خوشبختانه تو این تالار زیادند!!لازم نیست منت کارهای نکردتو بذاری

sszz23

عضو جدید
در مورد موجود بودنت که شکی نیست مخصوصا منحصر به فرد !!!!
اونم تو زمینه های منحصر به فرد(خدا نصیب هیچ بنی بشری نکنه) میفهمی که چی میگم
البته موجودات کوتاه بینی مثل شما این چیزهارو خیلی سخت میفهمن یا اصلا نمیفهمن
البته در مورد شما دومی بیشتر صدق میکنه
در مورد درس دادن خوبی و زشتی این مورد کاملا اکتسابی و در این زمینه هم تهی هستید بد نیست یه مقدار خودتو تغییر بدی البته بعید میدونم از عهده ی این کار هم بر بیای

در مورد سکوتتم حالا در مقابل هر کس کاملا مشخصه که مثل خداحافظیت بعد از چند دقیقه قطعا تغییر موضع میدی !!!!!!!!
فکرم به اندازه کافی رو درسم هست نگران بیفکرایی مثل شما هستم وقت کردی یه فکری به حال خودت بکن!
به پایان نامت برسی بهتره افراد داوطلب و خیر خواه خوشبختانه تو این تالار زیادند!!لازم نیست منت کارهای نکردتو بذاری

حق با شماست.

برای اینکه حرمتم از این بیشتر توسط شما پایین نیاد برمیگردم به موضع قبلیم

بشین راجع به حرفایی که زدی فکر کن.

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام
منم نگفتم شما جسارت كردين
برداشتم هم بد تيست
خوشحال ميشم اون يه كوچولو رو هم برام توضيح بدين
بااحترام

اون یه کوچولو این بود که شما با اطمینان گفتید .....

همینقدر بسه دیگه . :gol:

الان دوباره بحث های الکی پیش میاد :cry:

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به جناب یوسفی.خوش تشریف آوردین.تمایل به اول بودن:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::que:

ثابت شد جناب.:warn::warn:

همیشه امیدوار باش. و زود قضاوت نکن.تصورتون اشتباه محض بود.دیگه از این تصورات نکنید.اما بیشتر به خاطر دوستای خوبم برگشتم و برای اینکه تبادل اطلاعاتی با افراد خوب این تالار داشته باشم.
راستش از شما که پنهون نیست از بقیه هم پنهون نباشه.دلیل انصراف من زود قضاوت کردنای شما بود شما هیچ کاری برای اینکه افراد عضو رو حفظ کنید انجام نمی دادین. خودتون که خوب می دونید زمانی که عضو بودم چقدر پیشنهاد ارائه دادم.یادتون که نرفته.اما با چی مواجه شدم اومدم راجع به اساسنامه تون نظر دادم.چرا؟ واسه اینکه با هیچ کس در این مورد مشورت نکردید.اونوقت شما در حالیکه من هنوز کارمو شروع نکرده بودم شروع کردید به اینکه من مدیریت بلد نیستم و از این جور حرفا.

شما از بعضی چیزا بی اطلاعید.مثلا اینکه بنده با اینکه پروژه ی دانشگاهم بسیار سخته اما به سارا جان گفتم که حاضرم در حد وقتی که بتونم اضافه داشته باشم کمکش کنم مخصوصا تو کار ترجمه.
پس متوجه شدید من تنهایی کار نمی کنم.راستی یه سوال چرا شما تو بحثای خارج از فعالیت گروهی شرکت نمی کنید؟ البته خیلی موقع ها خب آدم وقت نداره اما من از وقتی که اومدم تا حالا شما رو در تالارهای دیگه مشاهده نکردم.
اگر دیدید که از عضویتم در گروه انصراف دادم به این علت بود که انقدر ارزش برای گروه قائل هستم که زمانی که حس کنم نمی تونم به طور پیوسته در خدمت گروه باشم کنار گرفتم.نه اینکه کاربرایی که خیلی مدتم هست که عضو شدن اما تا حالا در هیچ موردی از اون مباحث شرکت نکردن و عضو هم هستن.می خوایید اسم ببرم؟
اگه توضیحات بیشتری می خوایید در خدمتم

ببینید خانوم فرزانه فرد ..
من مامان بابای شما نیستم که مدام نازتونو بکشم و هر مزخرفی گفتین سکوت کنم!

برو اخلاقتو درست کن دختر جان.
اینجا همه با تو مشکل دارن. منم دارم ...

و اما جمله های رنگیت:

بنفش:
تصور من کاملا درسته منتها تصور خودت در مورد خودت غلطه. کلا تو توهمی

آبی:
برای حفظ کردن اعضا همین بس که دو بار از خودم گذشتم و شما رو به تالار برگردوندم اما اشتباه کردم

سبز:
پیشنهاداتون مثل برنامه هاتون به درد خودتون میخوره

قرمز:
من اون وقتا فکر میکردم شما فقط مدیریت بلد نیستین اما الان متوجه شدم اخلاق هم ندارین

مشکی:
اما در مورد مشغله ...
تابستون من مصادف بود با دو تا پیشنهاد

اول یه خط تولیدی بود که میتونستم با پیگیری مال خودم بکنمش و آینده مو بیمه کنم و دوم مدیریت یا همکاری برای این تالار بود که من دومی رو انتخاب کردم فقط به خاطر اعضای تالار مخصوصا مهتابی ضمن اینکه مشغله کاری خودم و کارای تجاریم هم بود که مهتابی بیشتر در جریانه کارامه !!

من ناراحت نیستم که قرارداد به اون مهمی رو از دست دادم و یه خط تولید مفت مفت از دستم پرید اما خیلی برام زور داره یکی مثل شما بیاد حرف از مشغله بزنه

بشین درستو بخون بچه جان یه سری هم به یه روانشناسی چیزی بزن، رو اعصاب ما هم راه نرو
میمونی درست بمون میخوای بری هم سریع این کارو انجام بده و همه رو خوشحال کن

آدم باشی

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
واقعا این بحث ها در شان چند تا مهندس هست؟

زشته بابا این قدر به هم توهین نکنین

مثب اینکه از وقتی تو این تاپیکای سیاسی زیاد شدن مد شده همه به هم توهین میکنن نه؟؟

باز هم میگم خیلی زشته
اگه دیدگاهتون اب هم نمیخونه مجبور نیستین هی اینو به هم بگینا؟؟؟
حداقل کاری که می تونین انجام بدین اینه که کاری به کار هم نداشته باشین

ممنون میشم اگه دیگه این بحث ها رو ادامه ندین

mahtabi

مدیر بازنشسته
سلام به همه:

فکر کنم دیگه باید این تاپیک رو قفل کنم و به فکر یه تاپیک برای جشن سارا جان توی 2-3 روز آتی باشم.
پس بحث هارو همین جا با این حرف تموم می کنم که اگرخانم فرزانه میخوان در تالار باشن لطف کنن حرمت دیگران رو نگه دارن و تیکه نندازن که اینجوری باعث نگرانی همه نشن در غیر این صورت مجبورم برخورد کنم.
راستش فکر کنم همه دوستان منفعتی رو که با این همه ضرر باشه نمیخوان.

ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.